Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 11:28

Bal oldalra ott van az a csóka - neve nem jut eszembe - akivel már teljes volt az egyezség, csak Coentrao maradása miatt nem jött. 10 milla alatt lesz.
85 millióból már ki lehet indulni egy KP-csatár párosért.
Kezdőrészletnek jó lesz :lol:
Félek, hogy megint elmebeteg összeget költünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 20., csütörtök 11:24

Khedira ha nem fogadja el a klub hosszabbításra tett ajánlatát 40 milla értékben távozhat a vezetők álláspontja szerint;
Ha valaki adna 40 milliót Khediráért úgy, hogy lejár a szerződése egy év múlva, akkor ez a világ tényleg megérett a pusztulásra...
Coentrao sanszos, hogy nem marad --> a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben;
Na mondjuk az is szép lesz, hogy a drága cserevédő helyére hozunk egy másik drága cserevédőt...

Mondjuk ha Khedira-DM kettősért leakasztanánk 70 milla körül, meg Morata még 15, akkor azért 85 millióból már ki lehet indulni egy KP-csatár párosért.

De én is azon a véleményen vagyok, hogy ne költsünk már 100 milliót egy csatárra...Mondjuk ez a 60 milla Pogbáért is kicsit erős...Legtiszább tényleg az lenne, ha Göndogán felépülne teljesen, hozna egy fasza tavaszt, és 25-30 millió körül elhozhatnánk Dortmundból.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 20., csütörtök 11:16

madridronie írta:a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben
Ezt mondjuk nem igazán érteném, 21 millió egy csere-balhátvédért? :hmmm: Ráadásul a srác baromi fiatal még, nem hiszem, hogy lenne értelme Madridba igazolnia, hogy aztán a padot koptassa az esetek döntő többségében. (Jó, nyilván rotálva lenne valamilyen szinten Marcelóval, de erősen kétlem, hogy képes lenen kiszorítani a brazilt a kezdőből.)

Én több rációt látnék egy idősebb, rutinosabb balbekk leigazolásában, aki a padozást is elviseli.

Amúgy én sem hiszem, hogy leigazoljátok Suárezt, pláne nem olyan összegekért, amikről mostanában olvasni lehet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 11:12

nagyon nagyon remélem, hogy a vezetőség okosabb annál, minthogy megint kidobjunk 100millát.
A tavalyi Bale biznisz után engem is meglepne, ha most nyáron ismét 100 millát dobnánk ki egyetlen egy játékosért küszöbön egy stadion átépítéssel! A pletykák szerint egyébként 3-4 érkezőre lehet számítani Iker/Diego; Coentrao; Casemiro; Khedira; Di María és Morata jövőjétől függően! Többen biztosra veszik, hogy a nyáron Iker és Diego közül az egyik távozik; Coentrao sanszos, hogy nem marad --> a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben; Casemiro elégé úgy tűnik off; Khedira ha nem fogadja el a klub hosszabbításra tett ajánlatát 40 milla értékben távozhat a vezetők álláspontja szerint; míg Di Maríat megtartaná a szakmai stáb és a klubvezetés is, ő azonban állítólag az igazolásoktól (középpályás érkezők védekezők és támadók egyaránt) teszi függővé a maradását /mint nyáron Özil/, ellenkező esetben 40 milláért ő is távozhat; Morata pedig szinte borítékolhatóan tiplizik, így egy csatár érkezése is biztos! Tehát ?cserekapus?, bal bekk, középpályás (btb szinte tuti /Khedira maradása mellett is/ és DM helyett esetleg tkp.) és csatár igazolás várható, kérdés milyen anyagi ráfordítás aránnyal ("Gündogan-Suárez", vagy "Vidal/Pogba-Mandžukić" megoldással operálnak-e majd Perezék)? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 20., csütörtök 10:10

Realista24 írta:
Marci77 írta:Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Megy a 100 milla Suarezért vagy 60-80 egy középpályásra, a többit meg megoldjuk középszerből vagy utánpótlásból bízva abba, hogy majd beválnak.

Más: azt olvasgatom, hogy Zidane két játékossal foglalkozik kiemelten Karimmal és Jesével. Kettőjük formája a francia munkájának gyümölcse is.
Nagyon bíztató amit eddig Zizutól, látunk hallunk...szerintem ha Carlo hosszú ideig marad (nagyon remélem 3-4 év) akkor Zizu lesz az utódja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 8:58

Marci77 írta:Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Megy a 100 milla Suarezért vagy 60-80 egy középpályásra, a többit meg megoldjuk középszerből vagy utánpótlásból bízva abba, hogy majd beválnak.

Más: azt olvasgatom, hogy Zidane két játékossal foglalkozik kiemelten Karimmal és Jesével. Kettőjük formája a francia munkájának gyümölcse is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 20., csütörtök 8:55

Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 8:50

"Cristiano and Jesés" filozófia váltja a Zidanes y Pavones-t, azt hiszem ez sok dolgot előrevetít a nyárra tekintve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 19., szerda 23:41

Boky írta:
DavieS írta: akkor nem kaptad fel a fejed, amikor 2007 januárjában leigazoltunk 3 noname embert 40 milláért? (gago 20, higuain 12, marcelo 6,5)
gago flop volt, de higuain és marcelo bőven megérte.
sokkal jobb lenne 6 ilyen játékost megvenni 10Mért fejenként, 1 beválna, a többi 5t meg szétszórnánk, ahelyett hogy egy kész játékosért adunk 60, vagy 91M eurót.
Főleg, hogy szép pénz jött vissza Higuból, ami kevés híján lefedte a 3 igazolás árát. Marcelo meg top 5-ös szélső védő, ha kicsit jobb teljesítményt nyújtana (azt, amire képes), akkor top1.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 19., szerda 23:27

DavieS írta:
Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
akkor nem kaptad fel a fejed, amikor 2007 januárjában leigazoltunk 3 noname embert 40 milláért? (gago 20, higuain 12, marcelo 6,5)
gago flop volt, de higuain és marcelo bőven megérte.
sokkal jobb lenne 6 ilyen játékost megvenni 10Mért fejenként, 1 beválna, a többi 5t meg szétszórnánk, ahelyett hogy egy kész játékosért adunk 60, vagy 91M eurót.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 19., szerda 23:25

DavieS írta:
Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
egy tucat-BBVA középpályás kerül ennyibe, én nem sokallom. az arányokban pedig nagyon erősen túlzol. 18 évesen már nem akkora zsákbamacskák, 5-6 gondosan kiválasztott szupertehetségből bőven kikerül min egy Agüero/Suarez szint, már visszajött az áruk. és a többiek még mindig nem feltétlenül hulladékok. ha még fiatalabban hoznánk őket, nagyobb lenne a szórás, de az áruk is jelképes lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gascoigne 2014. február 19., szerda 23:30-kor.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 19., szerda 23:14

Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 19., szerda 23:08

Realista24 írta:Na, lehet figyelni.
Az Atma kinézte magának Ángel Correa-t, 18 éves, az Agüerónak tartják. 11,5 milláért veszik meg. Ha ő is beválik nekik, akkor Pérez tényleg igazolja le a megfigyelőiket. Egy évig még Argentínában marad kölcsönben.
az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni? ezerszer mondtam már. együttműködés egy önkéntjelentkező portugál csapattal, odacsapni féltucat szupertehetséget dél-amerikából, aztán egy-két év után a legjobbat átvenni, a második és a harmadikon egy vagyont keresni, a többin meg összeszedni a vételi árukat. és mi (meg még max két klub a világon) meg tudnánk ezt csinálni, mert van olyan nevünk, amiért cserébe a srácok bevállalnák. a játékosmegfigyelőink a legnagyobb ingyenélők.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 19., szerda 21:54

Realista24 írta:Na, lehet figyelni.
Az Atma kinézte magának Ángel Correa-t, 18 éves, az Agüerónak tartják. 11,5 milláért veszik meg. Ha ő is beválik nekik, akkor Pérez tényleg igazolja le a megfigyelőiket. Egy évig még Argentínában marad kölcsönben.
Ezt a gyereket ismerem. Fifába az egyik legjobb rating-ű lesz menedzserben. :mrgreen: De ott Támadókp.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 19., szerda 21:50

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta:és hová tennéd? CR,Bale,Jesé...Hazard már teljesen felesleges lenne
Én a jövő Real madridjáról beszéltem. Egy Cé nélküli világban :D
addigra Hazard sem lesz már fiatal gyerek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 19., szerda 21:46

Na, lehet figyelni.
Az Atma kinézte magának Ángel Correa-t, 18 éves, az Agüerónak tartják. 11,5 milláért veszik meg. Ha ő is beválik nekik, akkor Pérez tényleg igazolja le a megfigyelőiket. Egy évig még Argentínában marad kölcsönben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 19., szerda 20:36

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta:és hová tennéd? CR,Bale,Jesé...Hazard már teljesen felesleges lenne
Én a jövő Real madridjáról beszéltem. Egy Cé nélküli világban :D
Hát az még odébb van :D...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 20:26

wZoLee7 írta:és hová tennéd? CR,Bale,Jesé...Hazard már teljesen felesleges lenne
Én a jövő Real madridjáról beszéltem. Egy Cé nélküli világban :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 19., szerda 14:38

Hazard is balról szeret játszani.. Teljesen felesleges lenne idehozni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 19., szerda 13:52

és hová tennéd? CR,Bale,Jesé...Hazard már teljesen felesleges lenne


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég