Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 22., vasárnap 8:13

ha leereszt ha nem, 3 év múlva megint kell nekik egy partner ahhoz, hogy megfűzzék az arabokat 1 milliárd euróra...aztán kitudja psg akkor kinek a tulajdonában lesz

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 22., vasárnap 8:08

füst írta:
És azt is tartom, hogy szakmai szempontból elcseszte a karrierjét
Miért cseszte volna el? 3 év múlva megint úgy dönthet ahogy akar. OK, Real Madrid kilőve. De ott lesz neki az összes többi klub. Ő most nem a focit áldozta be, hanem a Real Madridos karriert. A PSG után is lesz még jópár éve elérni ezt-azt, sőt, akkor lesz majd a legjobb korban.
Azért ez a közeg Neymarból sem a legjobbat hozta ki... bár persze ő sosem volt egy CR mentális szempontból. De azért a barcában előre lépett mint fizikailag mint pedig a tudását és hozzáállását tekintve, de mióta a PSG beszippantotta azóta egy jottányit sem haladt előre a focit tekintve. Még egy csöves francia gólkirályi címre sem futotta Neyminek ha jól rémlik nem még arany cipő vagy aranylabda :roll:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. május 22., vasárnap 8:04

Nem hiszem hogy utána már nagy kedve lesz máshol focizni kevesebb penzert. Szerintem leereszt majd mint Neymar 27-28 éves korára

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 22., vasárnap 7:51

És azt is tartom, hogy szakmai szempontból elcseszte a karrierjét
Miért cseszte volna el? 3 év múlva megint úgy dönthet ahogy akar. OK, Real Madrid kilőve. De ott lesz neki az összes többi klub. Ő most nem a focit áldozta be, hanem a Real Madridos karriert. A PSG után is lesz még jópár éve elérni ezt-azt, sőt, akkor lesz majd a legjobb korban.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2022. május 22., vasárnap 7:45

Inkabb olvassatok el Rudiger Players Tribune cikket, tegnapi “nagy ijedtseg” utan komolyabb hopium-adag a jovore nezve. :mrgreen:

Ez a mentalitas kell a csapatba/csapatnak a tovabbiakban is, ezzel lehet remontada-kat produkalni, de inkabb jo lenne erobol galazni es kesz. :mrgreen:

Kulon jar a pacsi Tuchelnek, mert Rudigerbol kihozott egy prime szintet, es ezt nem ordibalassal, hanem - mar-mar klises a szohasznalat, de - jo pedagogiai erzekkel tette, ahogy Rudiger szavaibol is kiderul.
#happyshitting

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. május 22., vasárnap 7:43

zoli0415 írta: Lehet itt erkölcsből előadást tartani, emberi jellemrajzokat írni vagy sportszakmai indokokat keresni....egy a lényeg: nincs ember a földön aki ezt az ajánlatot visszautasította volna. Lapozzunk és nézzünk a jövőbe.
jo nagy faszsag, es attol mert Te is a tobbet valasztanad a jobb helyett, ahol amugy is szarra keresned magad, attol meg vannak emberek a foldon akiknek az almuk beteljesitese nagyobb prioritast elvez. Nem az a baj igazabol, hogy nem jott hanem ahogy nem jott, es ez nyitotta ki a bicskat sok embernel koztuk jatekosaiknal is. mocsok gerinctelen lepes volt ez
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. május 22., vasárnap 7:43

meg leszünk nelküle, nem cr messi szint, zidane ronaldot ne is említsem, benzemanak is egyelőre labat csókolhatja foci tudas terén. geci gyors ennyi.

en mar lapoztam, izgatott vagyok nagyon, valakiket biztos fog igazolni perez(tamadókat is) benz goldenball időszaka nem biztos jovőre is kitart akkor lehetünk bajba.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 22., vasárnap 7:42

Csalódott vagyok, hogy nem jött, nagyon illett volna ide. És azt is tartom, hogy szakmai szempontból elcseszte a karrierjét. Az az öltöző is csak még toxikusabb lesz most. Ezenfelül szerintem fejben is meg fog zuhanni a srác, mert mostantól a sajtó is és a közvélemény is minden hibáért őt fogja elővenni. Ebből következően pedig a góljai is el fognak apadni.

Amúgy ezzel a felfogással, ami van neki jobb is hogy nem jött, csak zülesztette volna a csapatunkat. Viszont ezzel együtt sem haragszom rá. Az ő sorsa, ő rendelkezik vele. A football császára helyett az élet császára címet választotta lelke rajta. Nem sajnálom tőle a boldogságot, de a pályán mindig ellene fogok drukkolni.

Viszont ezt a Real Madrid az álmai klubja dolgot szerintem nagyon túlgondoljuk. Volt egy darab kép, amelyiken a falán CR poszter volt. Kb 10 évesen. Na és? A legtöbb gyereknek van egy csomó posztere, a sztárokról, nem jelent ez sziklaszilárd identitást. Lehetett volna Robbenes, Messis, stb poszter is. A CR-es fénykép se bizonyíték, akkor már tehetség volt, meghakniztatták a nagy európai klubokban.
Szóval én nem vagyok biztos benne, hogy szembe köpte magát. Hozott egy döntést. Van élet a focin túl is. Jobb lett volna, ha jön, de egyáltalán nem dől össze a világ.

A csapatunk szurkolói részéről viszont sokkal elegánsabb lenne továbblépni, ez a sok vergődés nekem szuper kínos.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. május 22., vasárnap 7:38

Akkor vegre igazolunk jobbszelsot? :D nem bannam, mert miota Bale golfozo lett azota full ures az a poszt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 22., vasárnap 7:34

Realista24 írta: Ha igaz, amit írnak, akkor három év alatt 750 millió megy a zsebébe.
Na mondjuk itt csak 250 milliót keresett volna kb, így már szinte érthető is :kalapos:

Hihetetlen, hogy reggel is ugyanolyan mérges vagyok emiatt az egész miatt :lol: :lol:

Erre csak a BL győzelem lenne gyógyír már érzem...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 22., vasárnap 7:29

Ha igaz, amit írnak, akkor három év alatt 750 millió megy a zsebébe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. május 22., vasárnap 7:23

Mbappé legfeljebb azokban az években kap aranylabdát, amikor a franciák VB-t vagy EB-t nyernek. Azt a foci- és játékostemetőt, amit a PSG képvisel, megérdemli. Most mindenki arról beszélt, hogy CR meg Ronaldo után ő jön. De egy második vonalas bajnokság üdvöskéjeként semmi nem lesz belőle. A Nantes ellen fog edződni? BL-cím ebből úgysem lesz. Előre kell nézni, és amíg Benzemának megy (kb. 2 év), egy átmenetei megoldást kell találni. Ez pl. Gabriel Jesus lehet, aki ismeri és elfogadja a padot, viszont 3 brazil elöl lehet hogy sok. Vagy le kell nyúlni a Juvétól Vlahovicsot egy százasért. Ott most úgysincs jövő, és ezt egy 22 éves srác is föléri ésszel. Csak a Kacsaszájnak nem volt annyi esze. Mindenki a saját sorsának kovácsa. Engedjük el.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. május 22., vasárnap 6:32

Legalább lejárt ez a szappanopera. Habár nyáron biztos kerül másik.

Most nem tudom hibáztatni Perezt. Annyi pénzt ajánlott fel, amennyit kellett, sőt még sokkal többet is. Ha nem akart semmit aláírni Mbappe akkor nincs mit tenni. Haalandot lehet kellett volna még a tűzben tartani, dehát nem lehetett. A másik olajos csapat nyomult ott ezerrel, látjátok mekkora pénzeket ajánlottak ott is be.
Az mondjuk kicsit gáz, ha nincs B terv, de most már lehet nézelődni másfelé. És a vb aktuális sztárját sem tudja leigazolni a nyáron :mrgreen:

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2022. május 22., vasárnap 5:57

Lehet itt erkölcsből előadást tartani, emberi jellemrajzokat írni vagy sportszakmai indokokat keresni....egy a lényeg: nincs ember a földön aki ezt az ajánlatot visszautasította volna. Lapozzunk és nézzünk a jövőbe.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. május 22., vasárnap 5:18

Nkunku-rol lattam most par hirt twitteren.
Csatar mindenkepp kene jovore.

Nem sok meccset lattam tole bevallom.

Jaj de kar Haalandert bassza meg. Most par honapig ezen fogok sirni :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 22., vasárnap 1:58

Ja meg ilyen hírek is voltak, hogy nem reagált Pérez telefonjára és nem világosította fel, hogy mi is történt, miért változott az álláspontja. De miért is tenné :).
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. május 22., vasárnap 1:52

dzsi91 írta: Én csak azt nem értem,hogy a többi klub miért lapít mint szar a fűben. Nem most a bappe ügynél hanem úgy amblokk. csak a Juve meg a Real lázad ez ellen az egész fertő ellen. A barsza csak azért van ott mert pénzt láttak nekik tökmindegy. De egy bayern vagy a többi olaszt nem zavarja ez? angolok nyilván elvannak a saját álomvilágukban de akkor is felfoghatatlan,hogy ehhez mindenki asszisztál amit a psg csinál.

2017ben megduplázták az addigi átigazolási rekordot most meg egy sima aláírásnál ezt a rekordot meg másfélszerezték. Ez geci beteg.Úgy hogy eredményeik alapján kb a benfica büdzséjével kéne rendelkezzenek.
Múltkor a Bayernnél valaki keményen beleállt a PSG-be, már nem emlékszem, hogy Hoennes vagy Rummenigge volt, de akkor meg is romlott köztük a viszony. Hogy azóta mi történt, nem tudom, de most valóban hallgatnak, talán azért, mert ezt nem feltétlenül a nyilvánosság előtt kell elintézni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 22., vasárnap 1:47

Én csak azt nem értem,hogy a többi klub miért lapít mint szar a fűben. Nem most a bappe ügynél hanem úgy amblokk. csak a Juve meg a Real lázad ez ellen az egész fertő ellen. A barsza csak azért van ott mert pénzt láttak nekik tökmindegy. De egy bayern vagy a többi olaszt nem zavarja ez? angolok nyilván elvannak a saját álomvilágukban de akkor is felfoghatatlan,hogy ehhez mindenki asszisztál amit a psg csinál.

2017ben megduplázták az addigi átigazolási rekordot most meg egy sima aláírásnál ezt a rekordot meg másfélszerezték. Ez geci beteg.Úgy hogy eredményeik alapján kb a benfica büdzséjével kéne rendelkezzenek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 22., vasárnap 1:41

🎙| Di Maria: “Mbappé has made the right decision. He is very young, he has time to go to Madrid." @elchiringuitotv

Bohóc Dimarijja.

Nagyon elnéző vagyok a játékosainkkal szemben (a Madrid előtti pályafutásukat is figyelembe véve) imádom mindegyiket, még Balet is, aki az utóbbi 3 évben a képünkbe szart, de Mbappét már soha nem szeretném habfehérben látni. Ennek ellenére, nem tudom miért, de valahogy még mindig azt érzem, hogy valamikor nálunk fog játszani, de nem lenne annyi trófea amennyivel kárpótolni tudna minket (vagy legalábbis engem), madridistákat.

Ez az "álom" dolog meg tiszta röhej. Hihetetlenül szánalmas. Azt is kinézem belőlük, hogy a mutterral már 11 éves kora óta ezt a big biznist tervezgetik. Az is inkább maradt volna a konyhában.

Kár Luis Camposért, nagyszerű szakember és egy kicsit talán most tényleg elindulnak felvele arabék, de rohadtul nem érdemlik meg.

Tényleg, nem tudom mi jár a fejében, hogy majd (a sokszor leírt) afféle Football Manageres módon felépíti a PSG-t, de sanszos, hogy ebből kutyafasz sem lesz, max már nem nyeri minden ötödik évben más csapat bajnokságot. És miért épp most vágyna erre, 5 sikertelennek mondható év után a PSG-vel?

A legnagyobb gond, hogy ez most nem csak Real szurkolólént, hanem foci szurkolóként is tragikus. Hogy engedhet ilyet az elbaszott UEFA? Miért kell elkúrniuk ezt a gyönyörű sportot a hozzá nem értő araboknak, ha annyi minden másból több pénzt kereshetnének? Stb stb.

Kedves Kylian dobogóra került a gyűlölet listán. Nem tagadhatom, hogy fáj a velünk való játszadozása, azt hittem vérbeli madridista, de hát mégsem. Ami viszont mégjobban fáj az az, hogy behódolt a focit a szakadék felé sodró, korrupt szektának. 2 olajcsapat van amelyiket nem tudom elfogadni, a City viszont mégis jobb is egy fokkal. De ezek... Pedig talán elkezdhette volna megásni a sírjukat, ha elutasítja ezt a gigaajánlatot.

Persze a legtöbb kérdésre a pénz a válasz, de akkor is elszomorító és remélem ezt egyre többen észreveszik majd és hátha történik végre valami.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 22., vasárnap 1:38

illgner írta:
dzsi91 írta:
Perezt már kicsit sokan vették hülyére mostanaban. Nagyszerű elnök az öreg de Neymartól bappen át most sikerült halaandot is elbaszni. Kicsit mintha a multban élne és papírzsebkendőkre írt szerződésekben hinne továbbra is.

Itt a beppe kosárnál zavaróbb,hogy halaandot buktuk emiatt azért mert le se szartuk a norvégot bízva bappeban.

Mindkettőt tűzben kellett volna tartani amíg nincsmeg az eggyik. Mondjuk azt sem értem,hogy január óta mi a faszt csináltunk? Elé kellett volna dugni az új év első napján a papírt,hogy itt írd alá vagy akkor vigyél ki minket a reptérre mert ibdulunk dortmundba.

Nem is tudom elképzelni perezék így ültek aztán néha ráírtak bappera hogy mizu? Jössz még? :D
Nem látunk bele a részletekbe, nem lehet tudni, hogy ő volt naív, vagy egyszerűen csak nem volt elég adu ász a kezében. Ezek a játékosok annyira kiemelkedőek, hogy velük már nem lehet erőből tárgyalni. Csomó ajánlat közül választhatnak, ők vannak előnyösebb helyzetben, nem a potenciális vevők. Az mondjuk igaz, hogy a két sztár közül valamelyiket be kellett volna rántani, ez így hatalmas vereség a klub számára, hogy egyik sem jött össze.
Vereségnek nem mondanám inkább csak zavaró. Halaandból nem tudjuk mi lesz bappé meg offolta magát most szeintem. Azt viszont már sokan megmondtuk korábban,hogy ő inkább future cé. Szép nagy darab fehér gyerek interjúk alapján mentally strong míg bappe az a neymaros kékre festema hajam mert hülye vagyok gyerek. valahogy sosem tudtam elképzelni ahogy Cr örökébe lép de a sebessége jól jött volna ez tény.

Inkább úgy mondanám,hogy zavaró ez a sok buzizás. Az idő még mindig minket igazol.Neymarról is jó hogy lecsúsztunk, a tróger bale is többet adott nekünk mint amit neymar valaha összeharácsolt. de jó lenne már ilyen camavingás üzleteket csinálni,hogy becsöngetünk itt a pénz elvitelre lesz köszi helo.Ez az évekig körbeudvarolós buziság egyrészt idegesítő másrészt mindig rosszul sül el. Hazardot is addig húztuk amíg kétszeresére dagadt :D

Én amúgy manét próbálnám meg jobb oldalra.Lewandowskinak nem látom a helyét. Ha ilyen dologban gondolkozunk akkor inkább mentsük meg CR-t a konferencia ligától. Benzemával ketten megoldják a góllövést. Meghát ha nyerünk párizsban és úgysincs senki elérhető fiatal tehetség romantikázzunk inkább egy kicsit. 9 év alatt 5 bl olyan lenne amit más klubok 100 év alatt csinálnak meg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég