Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Zsoze
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 20:52
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsoze » 2016. február 5., péntek 21:32

Realista24 írta:
Zsoze írta:Nem szokásom senkit támadni, sértegetni főleg nem azért kinek szurkol :) Igen tudom, hogy manapság nagyon a pénz dominál és a klubhűség egyre ritkább. Szerintem amíg a Barca tratja a színvonalat addig Neymar nem fog váltani. Az biztos, hogy a Real lenne az utolsó klub akinek eladná a Barca.
Jelen esetben nem kell eladnia a Barcának, mert több klub is letenné érte a 190 milliót. Majd az lesz az érdekes, hogy mi lesz az új szerződésében. Megemelik-e a kivásárlási árat.
Muszáj lesz ha nem akarja a vezetőség, hogy valamelyik tehetősebb klub letegye az asztalra a pénzt és onnantól csak Neymaron múljon minden. biztos felemelik valami csillagászati összegre

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. február 5., péntek 21:30

Nem úgy van hogy ha megadjuk a kivásárlási árát akkor szabadon lehet tárgyalni a jáékossal? Nekem valami ilyesmi rémlik. Szóval innen nezve nem lenne sok beleszolása a Barcának.
De szerintem ez csak hírverés..menjen az újság Neymar papa intezi hogy kicsi fia tobb zsetont kapja...zsarolja ugymond a vezetoket. Csak felvagyunk használva ehez a szarsághoz. Anno mikor ide jott Figo fele ennyire sem volt sikeres.Volt ugymond szakmai ok. Neki nem lenne főleg hogy a nagy kedvenc Messi meg jó baratja ott van.
Tuti nemfog ide jönni Soha. Sajnos mert nagyszerű játékos.Bár nekem sosem volt szimpatikus.
Így kell öket elverni ezzel a kerettel mert nekem ne mondja senki bazdmeg hogy Rakitic jobb mint Modric vagy hogy isconal jobb Arda KP-n. Nagy lófaszt a vèdelemről nem is beszèlve.
Nem verhetetlenek. Senki sem az.Csak vègre elkene kezdeni focizni,futni,ütközni,letámadni ès nem letolt gatyával kimenni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 5., péntek 21:30

Egyébként ezek a pletykák csúnya dolgok, Ramos is kb 600 hírben volt összehozva a MU-val, de miután emelést kapott, egyből nem akart ő amúgy sem sehova menni, de ezt a sagat Cé is eljátszotta, sőt Messi is volt már mással összeboronálva, ez van, ahogy a nyócker című animációban szól a mondás, pénz pénz p**a ez, az élet regulája, ha pénz van akkor van minden. :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2016. február 5., péntek 21:31-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. február 5., péntek 21:26

Zsoze írta:Nem szokásom senkit támadni, sértegetni főleg nem azért kinek szurkol :) Igen tudom, hogy manapság nagyon a pénz dominál és a klubhűség egyre ritkább. Szerintem amíg a Barca tratja a színvonalat addig Neymar nem fog váltani. Az biztos, hogy a Real lenne az utolsó klub akinek eladná a Barca.
Jelen esetben nem kell eladnia a Barcának, mert több klub is letenné érte a 190 milliót. Majd az lesz az érdekes, hogy mi lesz az új szerződésében. Megemelik-e a kivásárlási árat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsoze
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 20:52
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsoze » 2016. február 5., péntek 21:18

Nem szokásom senkit támadni, sértegetni főleg nem azért kinek szurkol :) Igen tudom, hogy manapság nagyon a pénz dominál és a klubhűség egyre ritkább. Szerintem amíg a Barca tratja a színvonalat addig Neymar nem fog váltani. Az biztos, hogy a Real lenne az utolsó klub akinek eladná a Barca.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. február 5., péntek 21:10

Zsoze írta:Sziasztok. Remélem nem leszek anyámhoz elzavarva, de mint Barca szurkoló regisztráltam nállatok. Igazából egy barátom követi itt az eseményeket (Real szurkoló) így én is néha beleolvastam vagy ő mondta mikről megy a téma. Igazából csak azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit gondoltok erről a Neymar Madridba való igazolásának a pletykájáról? Úgy értem, hogy ti láttok erre reális esélyt? Mert szerintem lehetetlen küldetés akár hány 100 milliókkal dobálóznak az újságok. Barca-Real játékos igazolás vagy épp fordítva elképzelhetettlen a számomra a Figo eset óta.
Pénz pénz pénz. Ha valakitől többet kap zsebbe, akkor a klubhűség mint olyan szertefoszlik. Ő szerintem jó ajánlat esetén jönne, de mivel ilyen ajánlatra képes más csapat is, pl City Psg így oda hamarabb engedné el a Barca. Elküldve itt nem leszel, egészen addig amíg nem sérted a szabályokat :D

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peadani » 2016. február 5., péntek 21:10

Zsoze írta:Sziasztok. Remélem nem leszek anyámhoz elzavarva, de mint Barca szurkoló regisztráltam nállatok. Igazából egy barátom követi itt az eseményeket (Real szurkoló) így én is néha beleolvastam vagy ő mondta mikről megy a téma. Igazából csak azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit gondoltok erről a Neymar Madridba való igazolásának a pletykájáról? Úgy értem, hogy ti láttok erre reális esélyt? Mert szerintem lehetetlen küldetés akár hány 100 milliókkal dobálóznak az újságok. Barca-Real játékos igazolás vagy épp fordítva elképzelhetettlen a számomra a Figo eset óta.
Pedig azóta Saviola is átigazolt tőletek hozzánk.Egyébként olvass vissza elég sokan kifejtették már a véleményüket a Neymar témáról.

Zsoze
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 20:52
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsoze » 2016. február 5., péntek 21:03

Sziasztok. Remélem nem leszek anyámhoz elzavarva, de mint Barca szurkoló regisztráltam nállatok. Igazából egy barátom követi itt az eseményeket (Real szurkoló) így én is néha beleolvastam vagy ő mondta mikről megy a téma. Igazából csak azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit gondoltok erről a Neymar Madridba való igazolásának a pletykájáról? Úgy értem, hogy ti láttok erre reális esélyt? Mert szerintem lehetetlen küldetés akár hány 100 milliókkal dobálóznak az újságok. Barca-Real játékos igazolás vagy épp fordítva elképzelhetettlen a számomra a Figo eset óta.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2016. február 5., péntek 18:51

No para hozunk egy zseniális tavaszt megnyerjük a bl,bajnokságot és ok minden!!

Mi mást mondhatnék:)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. február 5., péntek 18:36

lestat írta:Hát pár évig még biztos csúcson lesznek...utána visszavonul Messi Suarez Neymart még tuti eladják...utána nemfog minden évben feltűni egy Ifista csoda. Nekik is attól fog függeni a dolog hogy mennyire jól igazolnak...most láthatjuk hogy ez mennyire bejött.
Klassz :D csak ez a par ev lassan 10 eve van miota mindhatni csucson vannak. Hozzank kepest mindenkepp. Es ha meg pat ev lesz mondjuk 5 es ez alatt szuk 15 ev alatt nyernek 5 bl-t meg 10 bajnokdagot az eleg cudar Realoskent... fokepp ha nekunk lesz 2-3 bajnoksag meg egy bl... valahogy engem nem vigasztaltal meg hogy majd aztan nekunk mennyire jo lesz.... 5 ev mulva mar cr,modric,marcelo,benzema,ramos se lesznek stb... es akkor is max ugyanannyi esellyel indulunk mint ok...

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2016. február 5., péntek 18:20

Meg azért lássuk be nem sok ember tudná ezt lehozni a másik két pajtás mellet. (szerintem)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 5., péntek 17:47

Ez a full átlagozás is már elég cifra, R9 volt egyszer, állítom a valaha volt legtechnikásabb támadó a történelemben, se előtte se utána nem rendelkezett azon a poszton olyan technikai tudással (Peléről nem nyilatkozok őt nem láttam játszani, ahogy di Stefanot sem) de ha még őket le is számítom akkor is 50 évenként van azon a poszton ilyen driblis támadó, ott volt Del Piero is pl, az ember sosem volt egy nagy cselkirály, mégis az akkori Juve vezére volt a támadó harmadban.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 5., péntek 17:41

numberone1 írta:A spanyol bajnoksagban egy Liverpoolhoz hasonlo kozepesnel erosebb spanyol csapatban mar nem lenne olyan huzo ember, mint anno a Poolban volt. Itt jobban vedekeznek es taktikusabbak a csapatok.
Volt már hogy nem volt Messi,volt hogy,Neymar,de a gyerek akkor is hozta magát.
Nem kell ledegradálni,attol hogy nem egy Ronaldo.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. február 5., péntek 17:21

numberone1 írta:A spanyol bajnoksagban egy Liverpoolhoz hasonlo kozepesnel erosebb spanyol csapatban mar nem lenne olyan huzo ember, mint anno a Poolban volt. Itt jobban vedekeznek es taktikusabbak a csapatok.
Messi ha lassabb lenne,és nem lenne ilyen jó bal lába,illetve egyáltalán nem tudna cselezni,sőt focizni se, biztos hogy nem lenne olyan huzó ember,mint most. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. február 5., péntek 17:11

A spanyol bajnoksagban egy Liverpoolhoz hasonlo kozepesnel erosebb spanyol csapatban mar nem lenne olyan huzo ember, mint anno a Poolban volt. Itt jobban vedekeznek es taktikusabbak a csapatok.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. február 5., péntek 16:41

palesz77 írta:
lestat írta:de én emlékszem olyan góljaira mikor kb magá hozta ziccerbe és nem kellett senki hogy kiszolgálja.
Nalunk is lott mar nehany ilyen golt azert hal istennek..:D Amugy neha tenyleg suta, de aztan meg a semmibol olyat csinal, amitol elall az ember szava. Jelenleg nem cserelnem el senkire, eszmeletlenul illik a gepezetunkbe.
Barca meccset nem nézek azért nem írtam hogy most is rúg olyanokat...elég szomorú hogy itt néhányan hogy ledegradálják szerintem. Főleg azért is lehet mert Messi és Neymar mellett ez jobban kitűnik. Más csapat meg bármit megadna érte. Szerintem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 5., péntek 16:36

lestat írta:de én emlékszem olyan góljaira mikor kb magá hozta ziccerbe és nem kellett senki hogy kiszolgálja.
Nalunk is lott mar nehany ilyen golt azert hal istennek..:D Amugy neha tenyleg suta, de aztan meg a semmibol olyat csinal, amitol elall az ember szava. Jelenleg nem cserelnem el senkire, eszmeletlenul illik a gepezetunkbe.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. február 5., péntek 16:27

morientes írta:
ha még Suarez ki is lóg kicsit
Maximum stilusban.Mert eredmènyessègben nem.
Stílusban ja...bár èn anno csak miatta kapcsoltam Pool meccsre. De persze Neymar meg Messi mellett sutábnak tűnik néhány negmozdulása...de én emlékszem olyan góljaira mikor kb magá hozta ziccerbe és nem kellett senki hogy kiszolgálja.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 5., péntek 16:19

Hehén szerintem, mert ő szokta leginkább mondani, hogy átlag az uru
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. február 5., péntek 16:18

morientes írta:
Norbii írta:jó hát úgy könnyű hogy kiszolgálja messi meg neymar, meg amúgy egy full átlag csatár akit 10éve leszedett volna egy koplárovics is meg ilyenek. tudood.
110 meccsen 69 gol abban a poolban ami mostanában golkèptelen...nem olyan rossz az.Azt egy "full átlag" csatár nem tudja,ott van mindjárt Benteke...
Coutinho kiszolgálna,csak most már nincs kit.
Szerintem gúnyolódott, bár én sem értem, hogy kin, meg miért. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég