Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 13., vasárnap 16:32

Remélem a meccs után Kroos mint friss vb győztes bejelenti, hogy cuccol Madrid-ba. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 13., vasárnap 16:10

dzsi91 írta:Szerintem sem de a remény hal... Azt meg felejtsük már el,hogy egy 31 éves játékos halott.Ha fizikálisan rendben van akkor teljesen mind1 hány éves, és nekem megérne 30-40 millát,hogy 2-3 évig még kisegítsen minket, szerintem annyi bőven van benne még...
már hogy lenne mindegy, hány éves? 30 fölött durván megnő a sérülések valószínűsége, lassabb a regeneráció, a játékos pedig minden fizikai tulajdonságában erőszakos lejtmenetbe kerül. persze emberfüggő, kinél hogyan üt be, de ha tényleg 30-40 millióról van szó, aminek a tetejében jön még a bruttó 15-20 milliós éves fizetés, akkor kétszer is meggondolnám a leigazolását egy olyan játékosnak, aki elsősorban a brutális fizikai tulajdonságaival emelkedett ki a posztján. ha eddig nem igazoltuk le, 31 évesen már hagyjuk.

még valami...Afrikában született. valószínűleg tényleg 31 éve, de ha nem akkor, sose tudjuk meg.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 13., vasárnap 15:47

Anthony írta:Yaya nem fog a Realba igazolni. Amugy meg 31 éves.
Szerintem sem de a remény hal... Azt meg felejtsük már el,hogy egy 31 éves játékos halott.Ha fizikálisan rendben van akkor teljesen mind1 hány éves, és nekem megérne 30-40 millát,hogy 2-3 évig még kisegítsen minket, szerintem annyi bőven van benne még...aztán majd úgyis leigazoljuk valamikor pogba-t 300 millióért. :D

De természetesen nem reális Touré leigazolása, legalább is nagyon meglepődnék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 13., vasárnap 15:43

Yaya nem fog a Realba igazolni. Amugy meg 31 éves.

Lassan lehet emészteni, hogy James jön, és az is lehet hogy nekimegyünk a szezonnak classic vkp nélkül. Nézegettem a whoscoreden, James gyakorlatilag a kp. és a támadósor bármelyik pontján elvan, a kérdés az, hogy mekkora a védőmunkája, illetve mennyire kell még egy sztár a csapatba.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 13., vasárnap 15:40

Elég nagy kacsának tűnik a Yaya-s hír, de ha igaz akkor mindenképp hozni kell... még a pogba/vidal-nál is nagyobb igazolás lenne 2-3 évre megoldaná a posztot, mindig is álmodoztam róla.Csak majd a szülinapját elne felejtsék Perezék :D Meghát Barcáéknak is oda lehetne pörkölni hiszen elhappolták előlünk a vámpírt. :( :lol: :lol: :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 13., vasárnap 15:16

Sőt, ha jól emlékszem még a testvére(?) temetésére se engedték el. :kivagyhe:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. július 13., vasárnap 15:15

Boky írta:
Helyén kezelendő információ, de katalán hírek szerint Yaya Touré ügynöke felajánlotta ügyfelét a Real Madrid számára, akinek az elmúlt időszakban több problémája is adódott angol klubjával szemben és ezért csapatot váltana. Forrás: Madridom.hu
nem akartam írni, mivel nem éreztem reálisnak, hogy vidal és pogba mellett (vagyis inkább előtt) yaya lenne a legjobb a kp-ra. viszont ha csak a fele is igaz ennek, akkor pereznek mindent, MINDENT meg kell touré megszerzéséért tennie, és akkor tényleg megszekszualizálunk mindenkit.

bár aztán katalán hírek szerint... -.-
Kicsi valóságalapja lehet, mert Yaya nagyon az ügynöke bábja.. Kis túlzással úgy táncol, ahogy fütyül neki. Valami biztos folyik a háttérben, mert ugye ő mondta azt is, hogy Tourét nem köszöntötték fel a születésnapján a klubtól és most is volt egy nyilatkozata az egyéni díjakkal kapcsolatban.
#happyshitting

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 13., vasárnap 15:06

Helyén kezelendő információ, de katalán hírek szerint Yaya Touré ügynöke felajánlotta ügyfelét a Real Madrid számára, akinek az elmúlt időszakban több problémája is adódott angol klubjával szemben és ezért csapatot váltana. Forrás: Madridom.hu
nem akartam írni, mivel nem éreztem reálisnak, hogy vidal és pogba mellett (vagyis inkább előtt) yaya lenne a legjobb a kp-ra. viszont ha csak a fele is igaz ennek, akkor pereznek mindent, MINDENT meg kell touré megszerzéséért tennie, és akkor tényleg megszekszualizálunk mindenkit.

bár aztán katalán hírek szerint... -.-

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 13., vasárnap 14:14

egyébként a Khediras hír caughtoffside-os exkluzív, senkire nem hivatkoznak. Erre vki ezt írta kommentben:
Ez a baj, én is nagyban örültem neki tegnap, utána sajnos megláttam a forrást.
Az, hogy nekik semmi másra sem kell majd figyelni csak a bajnokságra, elég nagy hendikep (lásd Liverpool...).
Ha jól tudom, a hendikep hátrányt jelent. :D
DM állítólag órákra van a PSG-től, ára 60 millió :lol:
Még mindig hülyeségnek tartom, akármennyire nem szeretem a srácot. Ha elhozzuk Jamest drágábban, akkor vissza is vonom, hogy milyen megfontoltan és jól igazolunk, Kroos ide vagy oda.

Egyébként hol olvastad?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 13., vasárnap 14:11

Van egy olyan erzesem, hogy CA egy Xabi,Modric,Kroos kp-t akar. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. július 13., vasárnap 14:07

egyébként a Khediras hír caughtoffside-os exkluzív, senkire nem hivatkoznak. Erre vki ezt írta kommentben:

Kód:

I was expecting to see "according to .................." but when I saw "caughtoffside understands", I was like lol nice try! Pretty little liars!
aztán hátha mégis... :luck:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 13:58

Elnézést, fogalmazhatunk úgy is, hogy nem egy középszerű edző, 1-2 éven belül visszavezetheti a MU-t a legjobbak közé.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 13., vasárnap 13:55

Miért lenne van Gaal garancia a legjobb 4re?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 13., vasárnap 13:55

DM állítólag órákra van a PSG-től, ára 60 millió :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 13:52

realistahuni írta:Tudnám, hogy mi ez a nagy MU őrület...
Vidal, DM, mit akarnak ezek ott? Idén nem lesznek BL résztvevők, bajnoki címre is esélytelenek szvsz, jövőre meg ki tudja mi lesz. Több sebből vérzik ez a MU,a védelembe még mindig csak egy ifjú Shaw-t hoztak, Ferdinand már rég kiégett, ezek a Jones meg Smalling pedig teljesen másodvonalas arcok.
Rooney évek óta kezdő a semmire hatalmas fizetéssel, Valencia, Young, Nani hatalmas viccek, nincsen értelmes szélsőjátékosuk.
Ide több év tudatos építkezés kellene, hogy megint top csapat legyenek, aki a szűk elitbe tartozik és pláne jobb csapatba is játszik az minek menne oda?
DM-et én se tudnám megérteni (a legfrissebb hírek szerint pont a BL miatt utasította el a MU ajánlatát), Vidal-t annál inkább, gondolom jót tenne neki a környezetváltás.
Van Gaal garancia arra hogy újra ott lesznek jövőre a BL-ben. Az, hogy nekik semmi másra sem kell majd figyelni csak a bajnokságra, elég nagy hendikep (lásd Liverpool...).

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. július 13., vasárnap 13:49

tubatibi írta:Elvileg Vidal-MU és Pogba-Chelsea lesz....nagyon nem jó ez, nagyon nagyon....
Ha ez mind igaz lesz, csak szegény Juve drukkereket fogom sajnálni, 2. osztályból visszajönnek, egy elég pofás kis csapatot össze is raknak, erre most elmegy a két legjobbjuk és mellé vesznek egy Moratát :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 13., vasárnap 13:47

Caraway írta:
realistahuni írta:Tudnám, hogy mi ez a nagy MU őrület...
Vidal, DM, mit akarnak ezek ott? Idén nem lesznek BL résztvevők, bajnoki címre is esélytelenek szvsz, jövőre meg ki tudja mi lesz. Több sebből vérzik ez a MU,a védelembe még mindig csak egy ifjú Shaw-t hoztak, Ferdinand már rég kiégett, ezek a Jones meg Smalling pedig teljesen másodvonalas arcok.
Rooney évek óta kezdő a semmire hatalmas fizetéssel, Valencia, Young, Nani hatalmas viccek, nincsen értelmes szélsőjátékosuk.
Ide több év tudatos építkezés kellene, hogy megint top csapat legyenek, aki a szűk elitbe tartozik és pláne jobb csapatba is játszik az minek menne oda?
Szerinted a Juve jobb csapat mint a United? :lol:
jobb
Kép

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. július 13., vasárnap 13:41

realistahuni írta:Tudnám, hogy mi ez a nagy MU őrület...
Vidal, DM, mit akarnak ezek ott? Idén nem lesznek BL résztvevők, bajnoki címre is esélytelenek szvsz, jövőre meg ki tudja mi lesz. Több sebből vérzik ez a MU,a védelembe még mindig csak egy ifjú Shaw-t hoztak, Ferdinand már rég kiégett, ezek a Jones meg Smalling pedig teljesen másodvonalas arcok.
Rooney évek óta kezdő a semmire hatalmas fizetéssel, Valencia, Young, Nani hatalmas viccek, nincsen értelmes szélsőjátékosuk.
Ide több év tudatos építkezés kellene, hogy megint top csapat legyenek, aki a szűk elitbe tartozik és pláne jobb csapatba is játszik az minek menne oda?
Szerinted a Juve jobb csapat mint a United? :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 13., vasárnap 13:39

Tudnám, hogy mi ez a nagy MU őrület...
Vidal, DM, mit akarnak ezek ott? Idén nem lesznek BL résztvevők, bajnoki címre is esélytelenek szvsz, jövőre meg ki tudja mi lesz. Több sebből vérzik ez a MU,a védelembe még mindig csak egy ifjú Shaw-t hoztak, Ferdinand már rég kiégett, ezek a Jones meg Smalling pedig teljesen másodvonalas arcok.
Rooney évek óta kezdő a semmire hatalmas fizetéssel, Valencia, Young, Nani hatalmas viccek, nincsen értelmes szélsőjátékosuk.
Ide több év tudatos építkezés kellene, hogy megint top csapat legyenek, aki a szűk elitbe tartozik és pláne jobb csapatba is játszik az minek menne oda?
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 13., vasárnap 13:38

Soha nem fogja kinőni.
Tavaly megvettük Bale-t 90 iksz millióért. Bejött,mert eldöntött két fontos meccset,mindkettővel címet nyertünk,nem is akármilyet. Lehet,hogy idén is lesz egy nagyobb név,vagy nagyobb kiadás,főleg,ha ilyen jól adjuk el a játékosokat. Ha elmegy Di Maria,akkor szinte biztos,hogy jön még valaki pluszba.

James,Falcao. én ezekre tippelek. Előbbire nincs nagy szükség,de hatalmas tehetség,és ha Di Maria távozik,mert kapunk érte egy jó ajánlatot,akkor nyugodtan megvehetnénk. Akkor is érdemes lenne elgondolkozni a fiatal kolumbiain,hogy ha Falcao-t nem sikerül megszerezni. Ugyanis Morata helyére,Benzema mellé kell valaki. Miért ne lehetne James?

-------------------------Benzema/James
CR/Jesé--------------------------------------------------Bale/Di Maria
-----------Xabi/Illara----Modric/Isco------Kroos/Casemiro
Marci/Coentrao--Pepe/Varane--Ramos/Nacho--Carvajal/Arbeloa
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég