Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 27., szerda 17:28

miro írta:
nevetséges amit idén művel,
* 4 meccsen.nem idén.
akkor ebben a szezonba.
de kötekedj, ez volt a lényeg.
tavaly sem azt a stílust játszotta amit sokan látni szeretnénk, de cél szentesíti az eszközt alapon elfogadtuk.
idén több kéne, és fele annyi sincs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 27., szerda 17:28

azért te is tudod hogy falcao sokkal de sokkal több egy szimplán kurva jól fejelő játékosnál.
gyilkos befejező.
Hogyne tudnám, de a játékunk nem abból áll jelenleg, hanem az ívelgetésből. Jöhetne előre akárki, több helye és lehetősége nem lenne, mint érkezni a beívelt szarokra. Így értettem a 60 milliót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 27., szerda 17:26

nevetséges amit idén művel,
* 4 meccsen.nem idén.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 27., szerda 17:22

Realista24 írta:Egyébként egyetértek, de azért kiadni 60 milliót, hogy legyen valaki középen, aki jól fejel. Újabb remek döntés lenne.
azért te is tudod hogy falcao sokkal de sokkal több egy szimplán kurva jól fejelő játékosnál.
gyilkos befejező.
olyan amilyen pl benzema, morata vagy higuain sose lesz, csak hogy az elmúlt pár szezonunk csatárjait említsem. és ha tényleg csak beívelgetünk akkor falcao és cr a tizenhatoson belül nagyon nagy páros lehet.
Realista24 írta:A Tizedik megszerzésének hatására felszabadult, örömfocit kéne tolni....
alapból van játékosunk aki a 91 milliós vételára miatt mindig kezdő lesz és mindig végig kell hogy játssza a meccseit és róla mindent eltudok mondani csak azt nem hogy bármiféle örömfociba eltudom képzelni.
helyette inkább majd tol rajta egyet és ráküldi vagy 120zal a labdát, aztán az előtte álló védő blokkol.. vagy megtol fut.
nevetséges amit idén művel, főleg azok után ahogy be lett jogosan harangozva, vb nélküli játékos, második szezon na majd most. talán ősszel még át is veszi a stafétát ronaldotól, hát nagyon nem,..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 27., szerda 17:15

gyhogy én mindenképp az mellett vagyok, hogy ha lehet Falcaot hozzuk, főleg látva a jelenlegi játékunkat elég sok a beadás, beívelés a 16 -son belülre
Mondjuk előnyösebb lenne, ha a játékot alakítanánk át, mert ennyi erővel, jöhetne vissza Mourinho, toljuk a beadásos kontrajátékot, aztán leparkolhatjuk a buszt. A Tizedik megszerzésének hatására felszabadult, örömfocit kéne tolni....de eddig nem úgy fest, hogy az lesz. Na de októberig nem küldöm el Carlot melegebb éghajlatra.

Egyébként egyetértek, de azért kiadni 60 milliót, hogy legyen valaki középen, aki jól fejel. Újabb remek döntés lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 27., szerda 17:14

Matt009 írta: A szavazásnál amúgy Pogbára nyomtam, jobban kell nekünk, mint a Tigris. Ennek ellenére Falcao érkezésére látok esélyt, Pogba idén biztos nem igazol ide. Ha lelép Torinoból, akkor nem mi leszünk a szerencsések sajnos.
Hát kicsoda?
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 27., szerda 17:10

besteve7 írta:
karesz46 írta:Falcao nagyon patent jatekos, de Ot ki kell szolgalni, meghat Benznek a kicsi szivire is oda kell figyelni, kitudja hogy viselne egy rivalis erkezeset. Meg amugy is en Jamest az o alternaitvajanak(benz) tartanam jonak/jobbnak mint a KKnak.
Lassan elérem azt a szintet, hogy az ilyen hszenek kínomban röhögök, mintha az arany tojást tojó tyúkunk lenne, aki nélkül a Real Madrid megsemmisülne.
Az meg hogy Falcaot ki kell szolgálni, kb Benzire is eléggé használható jelző, mert nagyon nem sok gólja van, amit lényegében magának köszönhet, magának harcolta ki a helyzetet. Bár most tényleg szerzett egy szép találatot, amire azt hiszem Morientes nevű kolléga írta, hogy Benzema nem fejel rosszul csak keveset, én pedig azt gondolom, hogy ez nem csak a fejesekre igaz, hanem magára Benzemára, a félreértés elkerülése végett nem a játéka minőségére, mert általánosságban véve ő egy barmi ügyes játékos, hanem inkább a hozzáállás, vállalás tekintetében kevés, amit hétről hétre lehoz többnyire a francia, és ez az ami baromira idegesítő.
Úgyhogy én mindenképp az mellett vagyok, hogy ha lehet Falcaot hozzuk, főleg látva a jelenlegi játékunkat elég sok a beadás, beívelés a 16 -son belülre, és abban az jelenlegi mezőnyben talán az egyik, ha nem legjobban érkező játékos a tigris, valamint játékban sem gyenge azért, közel sem egy Gomez féle játékos.

+1 :agree:

Minden szavaddal egyetértek. Az utolsó bekezdéshez nagyon hasonló dolgokat írtam hétfőn az "értékeld..." topikba.

Benzemához meg annyit, hogy tavasszal R24 belinkelt egy videót az összes addigi góljáról. Na ott az első 2 évben szerzett góljaiban sokkal több egyéni szerepe volt, rengeteg volt az önmagának megteremtett gól. De utána leült, és eltűntek az önmaga által kiharcolt gólok, és átvették a helyüket a "csak befejezendő" gólok. Akkor is megjegyeztem ezt, és most is csak azért írom le, mert egybevág Besteve7 véleményével, miszerint Benzemát is ki kell szolgálni.


A szavazásnál amúgy Pogbára nyomtam, jobban kell nekünk, mint a Tigris. Ennek ellenére Falcao érkezésére látok esélyt, Pogba idén biztos nem igazol ide. Ha lelép Torinoból, akkor nem mi leszünk a szerencsések sajnos.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. augusztus 27., szerda 16:52

karesz46 írta:Falcao nagyon patent jatekos, de Ot ki kell szolgalni, meghat Benznek a kicsi szivire is oda kell figyelni, kitudja hogy viselne egy rivalis erkezeset. Meg amugy is en Jamest az o alternaitvajanak(benz) tartanam jonak/jobbnak mint a KKnak.
Lassan elérem azt a szintet, hogy az ilyen hszenek kínomban röhögök, mintha az arany tojást tojó tyúkunk lenne, aki nélkül a Real Madrid megsemmisülne.
Az meg hogy Falcaot ki kell szolgálni, kb Benzire is eléggé használható jelző, mert nagyon nem sok gólja van, amit lényegében magának köszönhet, magának harcolta ki a helyzetet. Bár most tényleg szerzett egy szép találatot, amire azt hiszem Morientes nevű kolléga írta, hogy Benzema nem fejel rosszul csak keveset, én pedig azt gondolom, hogy ez nem csak a fejesekre igaz, hanem magára Benzemára, a félreértés elkerülése végett nem a játéka minőségére, mert általánosságban véve ő egy barmi ügyes játékos, hanem inkább a hozzáállás, vállalás tekintetében kevés, amit hétről hétre lehoz többnyire a francia, és ez az ami baromira idegesítő.
Úgyhogy én mindenképp az mellett vagyok, hogy ha lehet Falcaot hozzuk, főleg látva a jelenlegi játékunkat elég sok a beadás, beívelés a 16 -son belülre, és abban az jelenlegi mezőnyben talán az egyik, ha nem legjobban érkező játékos a tigris, valamint játékban sem gyenge azért, közel sem egy Gomez féle játékos.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 16:32

BBeno írta:igen. biztos josé akarta idehozni bigiliát. nem az újságok találták ki mint idén.
Nyomja ő még a chelseaben,várjál csak... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 27., szerda 14:50

igen. biztos josé akarta idehozni bigiliát. nem az újságok találták ki mint idén.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2014. augusztus 27., szerda 14:33

ez egy nehez kerdes ....
Falcao nagyon patent jatekos, de Ot ki kell szolgalni, meghat Benznek a kicsi szivire is oda kell figyelni, kitudja hogy viselne egy rivalis erkezeset. Meg amugy is en Jamest az o alternaitvajanak(benz) tartanam jonak/jobbnak mint a KKnak.
Reus: egy ujabb jo zsugas, ugyes jatekos, aki tokeletesen illene is ide ha nem lenne egy CR/Bale/jese trionk.( hacsak nem tesz le egy vagyont a Psg CRert :mrgreen: )
Pogba: a felsorolt emberek kozul ot tamogatnam leginkabb, ahova ot rakjuk az lenne a hianyzo darab a kirakosba, talalna oda, de ugy erzem nem jobban mint Vidal. :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 27., szerda 14:21

Biglia. :lol: :lol: Emlékszem amikor Mourinho ide akarta hozni. Meg volt valami Witsel nevű ürge is. :D

Falcaohoz meg ennyit fűznék hozzá, hogy jelen esetben neki örülnék a legjobban, de Pogba talán hasznosabb igazolás lenne.
Mindenesetre a sérülése már a múlté szerintem, már ha az idei statisztikáját nézzük: 3 ligameccs 2 gól. Az nem rossz visszatérés. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 13:54

Vannak dolgok amikkel még viccelődni sem szabad. :D
Miért?A fizimiskája majdnem Modric... :lol:
Szerncsére a lazio úgy sem adná oda az egyik "nagy értékét" :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 27., szerda 13:46

Realista24 írta:
Kíváncsi vagyok lesz-e meglepetés. :)
Biglia :mrgreen: :mrgreen:
Vannak dolgok amikkel még viccelődni sem szabad. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 27., szerda 13:45

Kíváncsi vagyok lesz-e meglepetés. :)
Biglia :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 27., szerda 13:44

Egyébként én Reus leigazolását sem tartanám feltétlen hülyeségnek. Ő az, akiről leginkább eltudom képzelni, hogy hasonló szerepben játszon, mint Di Maria. James túl lassú, és az indulósebessége is gyengébb az átlagnál, így ő nem nagyon lesz alkalmas arra, hogy egy-egy szólóval megbontsa az ellenfél védelmét. Iscoval is kb. ugyanez a probléma.

Viszont Reus nagyon érzi ezeket a ritmusváltásokat, nem egyszer lehetett tőle látni, hogy gondol egyet, és több játékos között sem szarik be egy szólótól. Védekezésben már más kérdés, hogy hogy menne neki, de támadásban szerintem feküdne neki ez a szerepkör. Mondjuk nem tartom realitásnak, hogy elhozzuk, de Pereznél ki tudja.

De Falcao és Pogba érkezésének is ugyanúgy meglennének az előnyei, viszont a kolumbiai szvsz túl nagy kockázat, a franciáról pedig még csak hírek sincsennek. Kíváncsi vagyok lesz-e meglepetés. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2014. augusztus 27., szerda 13:45-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 27., szerda 13:19

Valaki írta odébb hogy mi nem tudunk olyan játékost kikukázni mint a chelsea Matict...hát Kroost csak elhoztuk szaréhúgyé a bayernből...:)

Amúgy én Pogbara nyomtam,nem mintha hanyatt esnék a franciától,csak az a poszt a lukas.Benzema mögé meg egy szerényebb igazolás is elég volna,valami tapasztalt róka,( Ginac),vagy egy ifjú titán,(most hirtelen fogalmam sincs,de lehetne esetleg brazikiabol vagy franciaországból,van még pár nap),Reus meg...hát neki már sorszámot kellene húzni mint a jobcenterbe,annyian vannak már előtte :D
Én Ramirest látnám szivesen,inkább védekező tipus mint Pogba,jön-megy mint a vasaló kaputól-kapuig,de hát ő nem volt a felsoroltak közt.(Amúgy is én szavaztam volna rá egyedül,valószínüleg :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. augusztus 27., szerda 13:07

Varane Pepe helyére, a portugál meg vkp-ba. Megvan ez oldva :D Ha ennyien maradunk biztos vagyok benne hogy fogunk ilyet is látni néha.

Egy ütköző ember viszont télleg jól jönne. Mondjuk ha Vidalt vesszük akkor:

Kroos(Xabi)-Vidal(Khedira)-Modric(Isco), vésztartalék meg Illarra

elől meg sajnálom, de a BBC-t leváltanám JBC-re
vagy akkor már erre. Úgyis sok a favágó csapat :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 27., szerda 12:53

hunmadridista írta:
miro írta:remélem carlo nem fog hősködni,és hozunk valakit.

hogy kit..kéne csatár,de szerintem ami elég nagy probléma,és ezen a pár meccsen látható volt,hogy a sebesség a támadás építéseknél nincs meg.
hiába bale vagy ronaldo,erre dm volt a tökéletes.
szóval talán ebben reus tudna segíteni,fene tudja.
jöjjön mindenképp valaki,aztán meglátjuk hogy jól választottunk-e.
Én valahogy úgy érzem, hogy már nem lesz több igazolás...
Amúgy meg az a gond, hogy a keret egy része jóllakott a BL győzelemmel...ez szerintem érezhető is...a másik fele meg szimplán formán kívül van...nem beszélve arról, hogy CR továbbra is sérült...valami szerintem nagyon nem stimmel a csapattal...nagyon nem lesz így jó...

nem gondolom hogy a bl miatt elkéne szállniuk..fiatalok még nagyon,most pont hogy ez hatalmas lökést kéne hogy adjon nekik.
viszont ez a dm elküldése és Reus/Pogba/Falcao hármasból valakinek az ide hozatala kezd galaktikus szagú lenni.
nem a beckham sztorihoz akarom hasonlítani,de olyan 3-4 posztra annyira sok jó játékosunk lesz,hogy nem fogjuk elbírni,de tényleg kéne,mert ez így meg kevés lesz,dm kiválása sok kérdést merít föl.

szerk.
nálam mondjuk még mindig Vidal lenne aki modric-kroos mögé/mellé parádés lenne,hiába pogba,parádésan hangzik a kroos-modric-pogba,de 3 ugyanolyan játékos,kevés lesz.
dm-et viszont tudná vidal helyettesíteni,és akkor kroos és modric is sokkal mozgékonyabban futballozhatna,mert így nagyon kötöttek,mindketten inkább a védelem előtt vannak,nem mernek többet vállalni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 27., szerda 12:46

miro írta:remélem carlo nem fog hősködni,és hozunk valakit.

hogy kit..kéne csatár,de szerintem ami elég nagy probléma,és ezen a pár meccsen látható volt,hogy a sebesség a támadás építéseknél nincs meg.
hiába bale vagy ronaldo,erre dm volt a tökéletes.
szóval talán ebben reus tudna segíteni,fene tudja.
jöjjön mindenképp valaki,aztán meglátjuk hogy jól választottunk-e.
Én valahogy úgy érzem, hogy már nem lesz több igazolás...
Amúgy meg az a gond, hogy a keret egy része jóllakott a BL győzelemmel...ez szerintem érezhető is...a másik fele meg szimplán formán kívül van...nem beszélve arról, hogy CR továbbra is sérült...valami szerintem nagyon nem stimmel a csapattal...nagyon nem lesz így jó...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég