Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 31., kedd 12:19

Realista24 írta:
Konkrétan az elmúlt években katasztrófa amit leművelünk az átigazolási piacon, pedig apránként, átgondolással évek alatt normálisan pótolhatnánk látható lyukakat a keretben.
Azert a Camavinga, Tchuameni kettos szep fogas. Endrick 35 millio volt, a tobbi bonusz, amit ha fizetnunk kell, akkor az azt jelenti, hogy jol teljesit.
Itt van Tobias, nagy igeret. Ha hozza, amit josolnak neki, 10m-ert ingyen volt.
Jott ingyene Alaba, aki tavaly eleg nagy plusz volt, most lett egy ingyen Rudiger....aki talan jo is lehet, de ha mas nem, remelhetoleg el tudjuk adni.

Ez messze van a katasztrofatol nalam.

Az Mbappe-Haaland az valoban duhito, de hogy nem jonnek jatekosok? Nem tudsz keretet boviteni, ha van 4-6 olyan jatekos, akit kitennel, de egyik sem hajlando tavozni es/vagy egyik sem kell sehova.

Top sztar. Hja...nehez ugy, mivel a vilag minden penzevel kene versenyezni, amivel nem tudunk. Olajosok/milliardosok penzeivel nem tudsz mit kezdeni, ha a jatekos nem olyan, mint Csucsu.
En ezt meg annyival kibovitenem, hogy nem eleg, hogy nem mennek el, de olyanok vannak a keretben akik kezdo kaliberek, a vilag legjobbjai, barhol kapkodnanak ertuk, igy pedig nehez barkit hozni, hogy elobb padozzon. Odegaard sem hitt ebben, el is ment. Hakimi is kezdo akart lenni, nem hitt abban, hogx hamar szerepet kap, nala annyi, hogy vegul penze is akartuk tenni. A legtobb tamado meg mindig csere lenne Benzema mogott es ezt kevesen vallaljak be sajnos a mai fociban

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 31., kedd 12:18

A vedelmet meg a kozeppalyat azert jol erositettuk, oda nem lehet panasz osszessegeben. Inkabb az a szomoru, hogy evek ota hagyjuk lerohadni az egesz tamadosort. Oda kellene nagyon a verfrissites.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Zsobo
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. január 31., kedd 12:16

Anthony írta: Amióta Neymart, Pogbát és Mbappét üldöztük (hány éve már?) nem nagyon igazoltunk top sztárt. Hazardot igazoltunk, de ő aztán nem lett olyan top sztár ugye. És jött még Tchou, őt adom, de nem volt top sztár, még mindig nem az.
Ebben azért benne vannak azok az évek, amikor volt egy Ronaldonk, BL győzelmeket húztunk be és Modric és Benzema is aranylabdás lett, tehát nem nagyon volt egyéniségből hiány.

Támadóharmadnál nem találjuk az embereket, de ott is van egy Vinink, Benzemank, Endrickünk?....

Nehéz úgy venni valakit, ha nem akarnak eladni, a 2000-es éveknél volt pénz mindenkire, utáltak is minket emiatt, most 8-10 csapat van hasonló anyagi helyzetben, ráadásul megdrágultak a játékosok, tényleg több jelentősége lett a szerződések hosszúságának, mert ilyen pénzösszegekért nagy kockázat venni akárkit is, inkább érdemes kivárni még lejár nekik és aláírási bónusszal elhozni.
Sztem a Madrid okosan teszi, hogy nem próbál versenyezni a tőkével, hanem a klub preztizsével megpróbálja ilyen irányba alakítani a szokásokat. Érdekes megnézni, hogy hány 70- 80 millió feletti igazolás történt és hogy azok közül mennyi jött be a csapatoknak, amennyire én követtem a nagy többség bukó volt. Nagyjából az jön le belőle, hogy max a korszakos egyéniségeknél éri meg bevállalni. Ha jó a lista, akkor:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_m ... _transfers

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. január 31., kedd 12:12

Egyrészből adom amit tubatibi ír, olyanok lettünk az átigazolási piacon mint anno a 2006 utáni Arsenal Wengerrel, a fő irány kimerül a gyerekek scoutolásán. :lol:

A stadionépítés mellett persze ez érthető az én részemről, plusz sokmindent megnyertünk az utóbbi időben.

Az én vágyam a következő évekre a nézhető támadófutball lenne, szerintem ez megoldható relatíve kevés pénzköltéssel. A hajunkra kenhetjük az új stadiont ha ezt a passzív nyugger focit hozzuk jövőre is. Ha erre még rájön hogy spanyolban ha még szorosan is de felülkerekedünk ezen az eladósodott barcán én már elégedett leszek.

Abszolút nem bánom, sőt egyenesen szeretném, hogy ne jöjjön mbappe. Fölösleges lemenni kutyába, inkább tartsuk meg az identitásunkat.

Én még mindig tartom, hogy az Alvarez/Haaland kettős közül esélyünk lesz valamelyiket elhozni a következő két évben, erre kell készen állni.
Love football, hate antifa.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 31., kedd 12:03

1 max 2 ev es kimegy a messi ceronaldo vonal, neymar lassan megoregszik, marad bappe meg halland mint gigasztar, az meg nem tul sok. Nagy bevetelvisszaeses lesz a fifanal, uefanal sztem, akarhogy csurik csavarjak a marketinget, nekem ne mondja senki, hogy az a minoseg, amit egy spanyol bajnoki vagy vilagbajnoksag alatt latnak, az vonzana a milliokat.
Es en nem latok sehol egy uj, felkapott, es tenyleg egyedulallo zseni tehetseget, mint ami pl neymar volt tinedzserkent, akiert erdemes lenne leulni a stream ele, akit erdemes lenne idehozni.
es ahogy latom perezek ugyanigy latjak, veszunk olcson fiatal remenysegeket, akik vagy bevalnak, vagy nem, de 100milliokat a mai felhozatalra agyament faszsag kifizetni.
en egyetertek ezzel
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 31., kedd 11:51

Konkrétan az elmúlt években katasztrófa amit leművelünk az átigazolási piacon, pedig apránként, átgondolással évek alatt normálisan pótolhatnánk látható lyukakat a keretben.
Azert a Camavinga, Tchuameni kettos szep fogas. Endrick 35 millio volt, a tobbi bonusz, amit ha fizetnunk kell, akkor az azt jelenti, hogy jol teljesit.
Itt van Tobias, nagy igeret. Ha hozza, amit josolnak neki, 10m-ert ingyen volt.
Jott ingyene Alaba, aki tavaly eleg nagy plusz volt, most lett egy ingyen Rudiger....aki talan jo is lehet, de ha mas nem, remelhetoleg el tudjuk adni.

Ez messze van a katasztrofatol nalam.

Az Mbappe-Haaland az valoban duhito, de hogy nem jonnek jatekosok? Nem tudsz keretet boviteni, ha van 4-6 olyan jatekos, akit kitennel, de egyik sem hajlando tavozni es/vagy egyik sem kell sehova.

Top sztar. Hja...nehez ugy, mivel a vilag minden penzevel kene versenyezni, amivel nem tudunk. Olajosok/milliardosok penzeivel nem tudsz mit kezdeni, ha a jatekos nem olyan, mint Csucsu.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 31., kedd 11:49

tubatibi írta: Mi vár Ránk nyáron? Üldözzük Bellingham-et, majd nem jön, de hosszabbítunk Asensioval és jön Gvardiol 100 millióért
Kb. ezt vizionálom én is, és mellé porhintésnek Gaya esetleg :lol:

Amióta Neymart, Pogbát és Mbappét üldöztük (hány éve már?) nem nagyon igazoltunk top sztárt. Hazardot igazoltunk, de ő aztán nem lett olyan top sztár ugye. És jött még Tchou, őt adom, de nem volt top sztár, még mindig nem az.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 31., kedd 11:45

Azért kicsit szomorú, hogy Nekünk igazából már nagyon semmiről nem szól az átigazolási szezon, làtjuk, hogy mozdíthatóak olyan játékosok is, akik Nekünk erősítések lennének, nem is annyira horror áron, viszont egyáltalán nem izgatjuk Magunkat ezen, inkább igazolunk 40-50 milliókért egy Endricket, aki azt se tudjuk, hogy tud-e egy egyeneset rúgni a labdába.

Kíváncsian várom, ha esetleg a kupában a Barca hazaküld Minket egy pofonnal és a bajnokságot is behúzza előttünk, akkor van-e esély arra, hogy nyáron egy picit a zsebbe nyúlunk és posztra igazolunk, minőséget..

Olyan érzésem van, hogy a Scoutjaink csak és kizárólag Brazíliában próbálkoznak egy Neymart kikukázni..

Cancelo, Pedro Porro kettő olyan játékos aki upgrade lehetett volna és egyik sem volt horror összeg, erre elbambultunk és megint hoppon maradtunk, a Real Madrid.

Ugyanez volt Mbappé-val, teljesen amatőr módon semmi előszerződés, semmi biztosíték, hogy ténylegesen itt kössön ki. Haaland, aki emiatt az elcseszett helyzet miatt nem érkezett.
Konkrétan az elmúlt években katasztrófa amit leművelünk az átigazolási piacon, pedig apránként, átgondolással évek alatt normálisan pótolhatnánk látható lyukakat a keretben.
Szemmel látható, hogy jobboldalunk évek óta nincs, Benzemábak nincs egy normális backup-ja.

Mi vár Ránk nyáron? Üldözzük Bellingham-et, majd nem jön, de hosszabbítunk Asensioval és jön Gvardiol 100 millióért és az a baj, hogy ez kb realitás, aztán csodálkozunk, hogy elkezdünk leszakadni mind játékban, mind teljesítményben a többi csapattól.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. január 31., kedd 11:33

realmadrid95 írta:
realfan írta:

Dumfriest nem először olvasom, hogy hozná valaki, de nem értem miért. védekezni nem tud, támadásban is csak futni, interes haverjaim alig várják, hogy megszabadítsa őket tőle 30 milláért, semmivel sem lenne előrelépés a sebességét leszámítva...
Tavaly volt bizalom fele, 5 gol 4 golpassz. Iden elszorva kap lehetoseget, osszeveszett az edzovel. Nemzetek ligajaban 5 meccs, 2 gol, 1 golpassz. Vbn 5 meccs 1 gol, 2 golpassz, szoval tamadasban igen is upgrade lenne, csak egy jol mukodo csapat kell neki, es nem csak futni tud.

Vedekezesben top 3 ban van a Seria A ban, az meg, hogy az Interesek orulnenek, ha eladnak… arra ne alapozz, mivel annak is orulnenek, ha Brozovicot es Barellat is eladjak nyaron es megveszik Kessiet helyukre. Nezz csak fel Nsora neha a kommentszekciora. Rendesen pezsgot bontanak, hogy elmegy Skriniar is.
Brozo-t, Barella-t még nem hallottam, hogy örülnének, Skrini-t megértem, nem akar hosszabbítani, nyáron ingyen mehetne, csapattársak is besértődtek rá emiatt, helyükben én is örülnék, ha lépne még januárban :D

viszont Dumfries védekezésben nem jó, számait nem tudom, megmondom őszintén, viszont amikor láttam, az idén kb 15-20 meccse, akkor egyszer sem volt jó, sőt, kb Carvajal szint, előre meg a futok beadok dolgon kívül szintén semmit nem csinált. nekem biztos nem kéne, vagy lépjünk ott előre vagy ne költsünk fölöslegesen tucatokra....

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 31., kedd 11:15

realfan írta:
realmadrid95 írta:


Speciel en sem ot hoznam, de ha mar felmerult hirkent tobbszor, erdemes eljatszani a gondolattal. En Dumfriest hoznam minel elobb, Nachot meg kozepre Rudiger helyere. Mekkora a fizetese a nemetnek?
Dumfriest nem először olvasom, hogy hozná valaki, de nem értem miért. védekezni nem tud, támadásban is csak futni, interes haverjaim alig várják, hogy megszabadítsa őket tőle 30 milláért, semmivel sem lenne előrelépés a sebességét leszámítva...
Tavaly volt bizalom fele, 5 gol 4 golpassz. Iden elszorva kap lehetoseget, osszeveszett az edzovel. Nemzetek ligajaban 5 meccs, 2 gol, 1 golpassz. Vbn 5 meccs 1 gol, 2 golpassz, szoval tamadasban igen is upgrade lenne, csak egy jol mukodo csapat kell neki, es nem csak futni tud.

Vedekezesben top 3 ban van a Seria A ban, az meg, hogy az Interesek orulnenek, ha eladnak… arra ne alapozz, mivel annak is orulnenek, ha Brozovicot es Barellat is eladjak nyaron es megveszik Kessiet helyukre. Nezz csak fel Nsora neha a kommentszekciora. Rendesen pezsgot bontanak, hogy elmegy Skriniar is.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 31., kedd 11:04

dehogy kell eladni rudigert. KH val nincsen gond. szeleket kell felhozni. mendybol kell penzt csinalni ha mar mindenkeppen el akarunk adni valakit a vedok kozul
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 31., kedd 11:03

En a jobb oldalt odaadnam Tobiasnak, egy az egyben. Eloszezonnal egyutt kapna ra masfel evet, visszalepes nem tortenne, mert innen mar nem nagyon van lejjebb.

Bal oldali vedot, ha van olyan, aki erosites, hoznek, ha nincs, akkor Nacho, Mendy, Cama megoldja. Mendy felaldozhato, ha hozunk valakit a vedelembe.

Rudigert eladnam, de minimum egy sorral hatrebb kerulne a rangsorba. Ha Mendy megy, megtartanam, ha nem megy, akkor ot adnam el.

A Mendy-Rudiger duobol egy menne nalam, ha jon valaki, ha nem. Ha jon valaki, aki erosites, akkor mind a ketto.

Kozepe nagyjabol megvan, de Bellingham jo opcio lenne oda, ha mar Musialat nem tudjuk hozni. Pro tipp, az angol sem fog jonni.

Sztarcsatar nem fog jonni sajnos, igy valami low budgetes atmeneti megoldas erkezhet, amig Endrick megerkezik, aktivalodik a nem letezo Haaland zaradek es Mbappe ujra free agent lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 31., kedd 10:59

Ja, olyan jól variáljuk a csapatot, hogy összeszedtünk 5 pont hátrányt. Zseniális.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 31., kedd 10:55

Ezt a Vlahovicot nem ismerem, volt egy másik....régebbről, de lehet nem is :mrgreen: :hmmm:
Azt látom, hogy igazi colos, focizni is tud? Vini tömheti labdával, ha ékben megy a fiú

Ellenben a Gvardiólás hírt adom. Rüdiger akár pénzé is tehető, a másik meg jöhet :mrgreen:
Nacho meg maradjon jobboson, Carvajal meg a nem is létező Bodri és Vini2 nél jobb megoldás.

Ami egyébként pozitívum, ez a Cama, középpálya rotálás, Ase sor....egészen jól variáljuk a caspatot, pedig kibasztt nyakatekert egy szezon, meg van pár sérülés is :|
Mondjuk Alaba visszatérést adnám.

szrk
egyébként Mendyt is adhatjuk, ha van oda opció, de nincs.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. január 31., kedd 10:52

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Ne fenyegess :lol:

Hogy mi a biznisz? Felszabadul egy hely, fizetesi keret, kapunk aprot erte, visszajon az alairasi penz. Es ha az en irasomra reagaltal, egy szoval nem irtam, hogy igazoljuk le helyette Gvardiolt, pont hogy Nachonak adnam ezeket a perceket, amiket Rudiger kap.

Speciel en sem ot hoznam, de ha mar felmerult hirkent tobbszor, erdemes eljatszani a gondolattal. En Dumfriest hoznam minel elobb, Nachot meg kozepre Rudiger helyere. Mekkora a fizetese a nemetnek?
Dumfriest nem először olvasom, hogy hozná valaki, de nem értem miért. védekezni nem tud, támadásban is csak futni, interes haverjaim alig várják, hogy megszabadítsa őket tőle 30 milláért, semmivel sem lenne előrelépés a sebességét leszámítva...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 31., kedd 10:36

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Ne fenyegess :lol:

Hogy mi a biznisz? Felszabadul egy hely, fizetesi keret, kapunk aprot erte, visszajon az alairasi penz. Es ha az en irasomra reagaltal, egy szoval nem irtam, hogy igazoljuk le helyette Gvardiolt, pont hogy Nachonak adnam ezeket a perceket, amiket Rudiger kap.

Speciel en sem ot hoznam, de ha mar felmerult hirkent tobbszor, erdemes eljatszani a gondolattal. En Dumfriest hoznam minel elobb, Nachot meg kozepre Rudiger helyere. Mekkora a fizetese a nemetnek?
Elvileg netto 9 korul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 31., kedd 10:35

raul 4 ever írta: Miért raknád be Nachot középre? Végre nem egy vicc a védelem jobboldala
Erre a szezonra nálam is ő lenne a fix jobbhátvéd. Ő sem lesz megoldás, de zongorázni lehet a különbséget, hogy milyen vele a csapat és milyen Carvajallal. Szerintem az ő kezdetésének is köszönhető, hogy javultunk az utóbbi meccseken. Sokkal könnyebb dolga van mellette Militaonak, Modricnak/Valverdenek, Valverdenek/Rodrygonak/Asensionak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 31., kedd 10:32

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: en odaadnam a tavaszt rudinak, ősszel összevissza jatszattak, nem mervadó.

de az hol jo biznisz, hogy kapnank erte 20-30 milliot, de akkor a helyere meg hozunk egy max kicsivel jobbat 70-80-ert? :lol:
olyan poszton, ahol kurvara nem egető a vasarlas....

teljes faszsag, ha ezt megcsinaljuk, le is adom a mezemet akkor szeptembertol, plane ha szelsohatvedba vagy tamadoba nem erkezik olyan, akinel legalabb a hányásom nem jön fel...
Ne fenyegess :lol:

Hogy mi a biznisz? Felszabadul egy hely, fizetesi keret, kapunk aprot erte, visszajon az alairasi penz. Es ha az en irasomra reagaltal, egy szoval nem irtam, hogy igazoljuk le helyette Gvardiolt, pont hogy Nachonak adnam ezeket a perceket, amiket Rudiger kap.

Speciel en sem ot hoznam, de ha mar felmerult hirkent tobbszor, erdemes eljatszani a gondolattal. En Dumfriest hoznam minel elobb, Nachot meg kozepre Rudiger helyere. Mekkora a fizetese a nemetnek?

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 31., kedd 10:29

attesz írta:
realmadrid95 írta: Gvardiol balhatved posztot is ugy hozza le, mint a kozephatved posztot.
Ott is ugyanolyan rossz? :D

Igazabol Messi ellen volt egy rossz meccse, de a vb legjobb vedoje volt. Emlekszik valaki arra, hogy Messi hanyszor csinalt bohocot mindenkibol ellenunk? :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 31., kedd 10:28

Miért raknád be Nachot középre? Végre nem egy vicc a védelem jobboldala, mint LV-vel. Jól mondja hehe, szélső emberek kellenek, előre is, hátra is inkább.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég