Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 3., kedd 11:43

most olvasom hogy Loic Remynek van egy 10 milliós kivásárlási ára. annyiért szerintem kiegészítőnek jó lenne benzema mögé/mellé. persze szóba sem kerül az tuti csak úgy felhoztam mint nálam lehetséges csatárjelölt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 3., kedd 11:31

Realista24 írta:
Varane és Pogba elkezdte a "háborút" Pogbáért. Mindkét játékos szeretné meggyőzni Pogba-t hogy igazoljon Madridba és öltözzön ő is fehér mezbe.
és Karim akarod mondani :mrgreen:
Bárcsak így lenne, ez azt jelentené, hogy Varane is maradni akar és Pogbat is ráveszik, hogy jöjjön. :mrgreen:
Ha jól tudom a válogatottban Varane az egyik legjobb haverja Pogbának, nem? :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 3., kedd 11:27

kedd, 10:38 Mint arról beszámoltunk, Morata egyértelműsítette szándékát, azonban a Marca szerint egy komoly ajánlat érkezett érte Németországból. A lap szerint Wolfsburg csapata 28 millió eurót fizetne a játékosért. Forrás: Madridom.hu
Lemaradt egy tizedesvessző? Ha valaki 10-et ad érte,akkor ahogy mondani szokás,magam pakolok be neki. 28 milliót azonnal el kell fogadni,mielőtt kijózanodik a Wolfsburg elnöke.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. június 3., kedd 11:23

Én lassan úgy vagyok, hogy ne tököljünk, hozzuk el Vidalt meg Pogbat is! :D
kedd, 10:38 Mint arról beszámoltunk, Morata egyértelműsítette szándékát, azonban a Marca szerint egy komoly ajánlat érkezett érte Németországból. A lap szerint Wolfsburg csapata 28 millió eurót fizetne a játékosért. Forrás: Madridom.hu
Ezt meg konkrétan nem tudom elképzelni, hogy igaz legyen...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 11:22

És szerintem itt jön képbe az, hogy nem igazolunk nagy nevet előre. Kezdünk egy Isco-Benzema párossal, mert Isco nem fog odaférni középre, aztán majd télen Jesé is képbe került. Ha így lesz, az egyrészt nagyot szólhat, másrészt baromi veszélyes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. június 3., kedd 11:20

Realista24 írta:Én továbbra is tartom, hogy Khediránál jobb kiegészítő embert, padra nem találnánk, így én nem küldeném el mindenáron. 35 milla fölött már igen, de alatta semmiképpen sem. Ha Moratákért jön közel 30 millás ajánlat, akkor ez a minimum.

DM, Modric, Vidal/Pogba, Illarra, Isco, Xabi, Khedira. Kell/lehet ennél jobb és sokoldalúbb középre?
Bocs a dupláért de ahogy én olvasgattam nekem a következők jöttek le az idei nyárról:

Di Maria - teljesen meggyőzte a vezetőséget és Carlot is . Megtalálták neki az ideális szerepet és semmi nem indokolja az eladását még egy nagyon magas vételárat is kész lenne a vezetőség visszautasítani mivel nem szeretnének a nyáron nagy jövés menést... Itt van jól teljesít és remekül beleillik Carlo elképzeléseibe.

Modric - róla felesleges is írni. Egyrészt mert nem nagyon olvasni hogy érte bárki is érdeklődött volna másrészt mert szerintem nincs olyan ember a Real Madridnál aki akár megkérdőjelezni a helyét.

Illarra - Perez nagyon oda van a tagért. Nagyon bíznak benne... egyrészt spanyol másrészt pedig ezt az első évet tanulóévnek szánták neki. Perez még csak egy kölcsönadásról sem akar hallani vele kapcsolatban.

Isco - róla sem érdemes regéket írni. Carlo egy Di Marias posztot szánna neki. Ajánlat nem érkezett érte és a viszonylag kevés játéklehetőség és az új pozíciója ellenére is meggyőzött mindenkit.

Xabi - Carlo elmondta Pereznek hogy Xabit mindenáron tehermentesíteni kell mert már nem bírja. Illetve reménykednek bent hogy a VB után Xabi lemondja a válogatottságot. így akkor már csak a klubra kellene koncentrálnia.

Khedira - a vezetőségnek nincs az ellen kifogása hogy itt maradjon. Megkapta a szerződéshosszabbítását és elméletileg el is fogja fogadni. A mai árakhoz képest pedig nem szeretnék apróért eladni. Carlonak sincs vele semmi baja... nem szól az ellen semmi hogy eladjuk. /Persze az is lehet hogy Perezék arra játszanak hogy kapja meg a szerződéshosszabbítást aztán majd jó pénzért eladják/

Most akkor jöjjenek az esetleges érkezők:
Vidal - a hírek szerint Carlo-nál ő az első. Perez is hajlik rá... Carlo legfőképp azért akarja hogy tehermentesítse vele Xabit
Vidal - a nálunk lévő francia triumvirátus lévőn bármikor képben lehet... és itt sincs Pereznek ellenérve a szerződtetése miatt
Rakitic - az előző kommentemben foglalkoztam a helyzetével -én személy szerint rá látok a legkevesebb esélyt-

A csatárkérdésről annyit hogy sem Perez és pedig Carlo nem kívánja megbontani a BBC-t . De ez sok mindentől függ. Elsősorban hogy mennyi pénzünk marad még átigazolásokra. Benzema kérdése is nagyban hozzájárul ehhez (menni vagy maradni - bár szerintem az hogyha Pogbát győzködi hogy ide jöjjön eléggé nyilvánvaló hogy ő sem akar távozni). És ahogy ismerjük Perezt nem szeretne egy átlag arcot ide hozni. Ha csatárt szeretne igazolni akkor nála Suerez lenne a favorit ( Carlo sem lenne ennek az élrontója). Egy valaki viszont biztos érkezik Morata helyére. De még csak nevek sem merültek fel.

A védelemmel mindenki teljesen meg van elégedve. Csak az befolyásolhatja az érkezőket ha valaki távozna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 3., kedd 11:15

Realista24 írta:
RealRaúl77 írta:Akkor ahogy ezekből lejön, kp-ra csak egy érkező lesz, és jövőre megint Khedira lesz a betonkezdő..

na jó, ez utóbbi csak vicc, de nem szeretném, hogy a rémálom valóra váljon..
Én továbbra is tartom, hogy Khediránál jobb kiegészítő embert, padra nem találnánk, így én nem küldeném el mindenáron. 35 milla fölött már igen, de alatta semmiképpen sem. Ha Moratákért jön közel 30 millás ajánlat, akkor ez a minimum.

DM, Modric, Vidal/Pogba, Illarra, Isco, Xabi, Khedira. Kell/lehet ennél jobb és sokoldalúbb középre?
Már csak egy jó Gravesen kellene, hogy teljes legyen a paletta. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 3., kedd 11:06

Realista24 írta:
Én továbbra is tartom, hogy Khediránál jobb kiegészítő embert, padra nem találnánk, így én nem küldeném el mindenáron. 35 milla fölött már igen, de alatta semmiképpen sem. Ha Moratákért jön közel 30 millás ajánlat, akkor ez a minimum.

DM, Modric, Vidal/Pogba, Illarra, Isco, Xabi, Khedira. Kell/lehet ennél jobb és sokoldalúbb középre?
Nekem az Illarra Xabi duó szúrja a szemem. Egy ugyanazon poszt, és mindkettő padon.. Vagy csak én érzem úgy, hogy ez nem a legmegfelelőbb?

Khedira kiegészítő embernek éntőlem maradhat. De hányszor imádkoztunk ezért, hogy csak kiegészítő ember legyen, mégis állandóan a beszopta magát valahogy a kezdőbe.. Én csak attól tartok, hogy ha marad, akkor többet lesz kezdő, mint amennyire rászolgált, mint amennyit szeretnénk, hogy kezdjen.
chronic írta:Minek kellene több érkező a kp-ra? Vidal kell vagy Pogba.
Én, ha lehetőség meglenne Khedirát is passzolnám, illetve nem véglegesen, de Illarrát is. Ezért kéne egy második.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. június 3., kedd 10:58

Realista24 írta:
Varane és Pogba elkezdte a "háborút" Pogbáért. Mindkét játékos szeretné meggyőzni Pogba-t hogy igazoljon Madridba és öltözzön ő is fehér mezbe.
és Karim akarod mondani :mrgreen:
Igen Karimra gondoltam. Csak annyira a fejemben volt Pogba hogy véletlenül őt írtam. :D Szép is lenne ha saját magát kellene győzködnie... :D lényeg a lényeg hogy Benz és Varane elkezdte puhítani hogy játsszon nálunk + szerintem ehhez még hozzá vehetjük Zidanet is. Így szerintem ha Pogba-n fog múlni akkor fehérbe öltözik a kérdés már csak az hogy a vezetőség is akarja-e illetve Carlo....

hehe írta:
Én azt olvastam, hogy Rakiticot kilőtték, mert egyrészt szinte biztos, hogy az Atmába megy, másrészt nem illik bele a koncepcióba.
a buzikat már tavaly eladtuk, nem kéne megint üvegházhatást generálni :mrgreen:
mondjuk a tegnapi mezbemutató után már bizonytalan vagyok :lol:
Amugy volt is egy cikk miszerint előszerződése van az Atleticoval és Perezék ezért nem nagyon érdeklődnek felé. De az utobbi napokban ismét előkerült a neve. A legfőbb érv mellette a viszonylag alacsonyabb vételár. (szemben a Vidal Pogba vonulathoz képest) Ellenérv viszont hogy azon a poszton már van három hasonló játékosunk is Modric, Di Maria és Isco személyében és a vezetőség is inkább Alonso helyettesét keresi illetve olyasvalakit aki védekezésében is magasan tud teljesíteni. Plusz ehhez még szerintem nyugodtan hozzá vehetjük hogy Perez az elnök és szerintem nem érné be idén nyáron ha csak full átlag játékosokat hoznánk.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 3., kedd 10:55

RealRaúl77 írta:Akkor ahogy ezekből lejön, kp-ra csak egy érkező lesz, és jövőre megint Khedira lesz a betonkezdő..

na jó, ez utóbbi csak vicc, de nem szeretném, hogy a rémálom valóra váljon..
Minek kellene több érkező a kp-ra? Vidal kell vagy Pogba. Válasszanak melyiket adják. Ennyi. Vidalt könnyebben adnák szerintem, de az meg patriótáskodik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 10:53

RealRaúl77 írta:Akkor ahogy ezekből lejön, kp-ra csak egy érkező lesz, és jövőre megint Khedira lesz a betonkezdő..

na jó, ez utóbbi csak vicc, de nem szeretném, hogy a rémálom valóra váljon..
Én továbbra is tartom, hogy Khediránál jobb kiegészítő embert, padra nem találnánk, így én nem küldeném el mindenáron. 35 milla fölött már igen, de alatta semmiképpen sem. Ha Moratákért jön közel 30 millás ajánlat, akkor ez a minimum.

DM, Modric, Vidal/Pogba, Illarra, Isco, Xabi, Khedira. Kell/lehet ennél jobb és sokoldalúbb középre?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 3., kedd 10:51

Akkor ahogy ezekből lejön, kp-ra csak egy érkező lesz, és jövőre megint Khedira lesz a betonkezdő..

na jó, ez utóbbi csak vicc, de nem szeretném, hogy a rémálom valóra váljon..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 3., kedd 10:50

Én azt olvastam, hogy Rakiticot kilőtték, mert egyrészt szinte biztos, hogy az Atmába megy, másrészt nem illik bele a koncepcióba.
a buzikat már tavaly eladtuk, nem kéne megint üvegházhatást generálni :mrgreen:
mondjuk a tegnapi mezbemutató után már bizonytalan vagyok :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 10:48

Varane és Pogba elkezdte a "háborút" Pogbáért. Mindkét játékos szeretné meggyőzni Pogba-t hogy igazoljon Madridba és öltözzön ő is fehér mezbe.
és Karim akarod mondani :mrgreen:
Ismét lehoztak egy cikket miszerint Carlo-nak és Pereznek 3 ember van a listán. Pogba, Vidal és Rakitic . De egyelőre még nem tudják hogy pontosan kit kellene leigazolni....
Én azt olvastam, hogy Rakiticot kilőtték, mert egyrészt szinte biztos, hogy az Atmába megy, másrészt nem illik bele a koncepcióba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. június 3., kedd 10:46

Zidane fiairól egy kisebb videót összeállított az AS.

http://as.com/videos/2014/06/01/portada ... 43719.html

Lilian Thuram fia (Marcus Thuram) szeretne egyszer a Real Madridban vagy a Juventusban játszani.

Chris Coleman /Wales edzője/ adott egy interjút a Sky Sportnak ahol azt mondta hogy Bale az egyik legjobb a világon.

Juan Garrido Canales szerint Iker és Diego közti kapcsolat nagyon profi.

Varane és Pogba elkezdte a "háborút" Pogbáért. Mindkét játékos szeretné meggyőzni Pogba-t hogy igazoljon Madridba és öltözzön ő is fehér mezbe.

Ismét lehoztak egy cikket miszerint Carlo-nak és Pereznek 3 ember van a listán. Pogba, Vidal és Rakitic . De egyelőre még nem tudják hogy pontosan kit kellene leigazolni....

Florentino Perez nagyon elhívatott a Real Madrid iránt. A Real Madrid egyik fiatal csapata kvalifikálta magát az elődöntőbe (valamilyen nemzeti bajnokságban de nem igazán tudtam értelmezni ) és elment megnézni őket. Valamint készített velük egy közös képet is és mindenben támogatta őket és biztatta. Ha jól értelmeztem a szöveget akkor Peruban van most a csapat.

http://www.defensacentral.com/la_fabric ... mifinales/

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 3., kedd 10:45

kedd, 10:06 “A Juventusba akarok igazolni” – mondta Morata a Tuttosportnak. Forrás: Madridom.hu
Akarj inkább a Wolfsburgba
------------->
kedd, 10:38 Mint arról beszámoltunk, Morata egyértelműsítette szándékát, azonban a Marca szerint egy komoly ajánlat érkezett érte Németországból. A lap szerint Wolfsburg csapata 28 millió eurót fizetne a játékosért. Forrás: Madridom.hu
kedd, 10:14 Az El Confidencial szerint a Real Madrid és a Juventus tárgyalásban van, és nem pusztán Moratáról van szó, hanem többek között Pogbáról és Di Maríáról is. A Juventus elsődleges célpontja Morata, mellette viszont az argentin játékost és Coentraót is szívesen látnák soraikban, és a forrás szerint ez lehet a kulcs Pogba vagy Vidal megszerzéséhez. Forrás: Madridom.hu
DM-át nem szívesen adnám el, de ha tényleg jön Moreno, akkor egy Morata+Coentrao (ebben az esetben mégis a Juvéhoz menj) +max 10-15 M€ = Vidal/Pogba :agree:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. június 3., kedd 0:00

ferni írta:de elég lett volna 3. számúnak, a piros is az volt, mégis vitték, mint a cukrot...
volt az a szép fekete mez belinkelve, ami állítólag a 3. számú lesz, na az kellett volna idegenbelinek, elég lett volna a pink 1-2 bajnokin, meg a BLben.
teljesen mindegy, hogy hivatalosan második vagy harmadik számú mez a magenta (!!! :mrgreen: ), hiszen alig volt használva a sötét mezünk az utóbbi 4-5 évben (ami eddig hivatalosan 2. számú volt) vagy maximum ugyanannyit, mint a színesek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 2., hétfő 23:39

matador írta:Madridban vagyok, ostoba módon lemaradtam a showról. Nem ismétlik meg vagy ilyesmi.
YouTube-on megnezhed :mrgreen: (a lenyeg 13:00 utan)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. június 2., hétfő 23:36

Remy írta:Viszont ez már mezbemutató, szerinte --> Arsenal...
és azok a hupikéksárgacsíkos harisnyák, nem is őszinte az a mosoly a képükön :lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 2., hétfő 23:30

Arsenalos haverom szerint szar volt a bemutató. Rosszabb volt, mint egy 1990-es CGI, és olyan volt, mint egy japán középcsapat mezbemutatója :lol:

Viszont ez már mezbemutató, szerinte --> Arsenal...

ok :-( :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég