Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 16:19

palesz77 írta:
Realista24 írta:Erről van szó nagyjából, 20 millióért ez a "meg kell venni" üzlet.
Mondjuk én azt el nem hiszem, hogy pont a Portoból el lehet hozni egy ilyen tehetséges fiatalt 20 millióért. Bármilyen szépen is néz az elnökre, hogy ő a Realban akarja folytatni..
Most 20 vagy jövőre ingyen. Ez a két opciója van a Portonak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 6., péntek 16:13

Realista24 írta:Erről van szó nagyjából, 20 millióért ez a "meg kell venni" üzlet.
Mondjuk én azt el nem hiszem, hogy pont a Portoból el lehet hozni egy ilyen tehetséges fiatalt 20 millióért. Bármilyen szépen is néz az elnökre, hogy ő a Realban akarja folytatni..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 16:12

Ha tenyleg 20-ba kerul akkor szerintem nincs kerdes. 40 az tenyleg tulzas.
Erről van szó nagyjából, 20 millióért ez a "meg kell venni" üzlet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 6., péntek 16:08

morientes írta:Csak ezt meg azért nem értem,mert ha nem érzi jól magát,meg nem is szeretik,se lenn se fenn,akkor mit keres még itt.
Ha jol emlekszek valamelyik nyaron majdnem eligazolt talan a MU-ba csak aztan nem faxoltak at idoben valamit es ittragadt. :mrgreen: Legalabbis a hirekben ezt mondtak.... Szoval nem ujkeletu hogy el akar menni.

realistahuni írta:Ez a Danilo hogy minek kell azt nem tudom, tényleg ennyit kell adni egy jobbhátvéd cseréért?
Na es mi van akkor ha jobb lesz mint Carvajal es kiszoritja a spanyolt. Erre nem is gondolsz? Tegyuk fel megvesszuk 20millioert ahogy Realista irta. Ez hol sok manapsag egy szelso hatvedert? Ennel olcsobban ertelmes cserejatekost se kapsz sehol, minden szerencsetlen jatekosert min 30-at kernek. Nemhogy egy olyan jatekosert aki a jobbak kozott van a posztjan egy olyan poszton ahol alig lehet ertelmes jatekost talalni. Olyan jatekost szerintem nem sok ertelme lenne hozni aki semmilyen veszelyt nem jelent Carvajal kezdotagsagara, csak ul a padon neha beall 30 percekre elfocizgatni megnyert meccseken. Arrol nem is beszelve hogy Carvajal kiesik neadjisten honapokra aztan temethetjuk is a trofeakat. Kell a konkurencia minden poszton, had izzadjon a spanyol is.

Ha tenyleg 20-ba kerul akkor szerintem nincs kerdes. 40 az tenyleg tulzas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 6., péntek 15:10

Coantrao a nagy meccseken mindig odatette magát...sokkal stabilabb volt, mint Marcelo...nem hiába élvezte a komoly téttel bíró meccseken José és Carlo bizalmát...csak ugye nagyon sérülékeny és ez nem fér bele, hogy a fél szezont az orvosi szobában tölti (szerintem mióta itt van, szinte minden évben volt sérült...)
Amúgy Marcelo hatalmas formában van, meg egyébként is jobb játékosnak tartom a posztján, mint a portugált...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 6., péntek 14:59

Coentraotól nekem pár jó meccs azért megmaradt, mint pl. a tavalyi kupadöntő, vagy a Bayern elleni elődöntők, illetve a MU elleni nyolcaddöntőkben sem volt rossz.
Persze Marcelo a jelenlegi formában előtte van, én bevallom őszintén már nem nagyon hittem a brazilban miután cirka másfél évig flop volt legalább, de szépen összeszedte magát az tény.

Ez a Danilo hogy minek kell azt nem tudom, tényleg ennyit kell adni egy jobbhátvéd cseréért?
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 14:59

Sztm benne van hogy a pool kivágta volna érte azt a pénzt,sose érdekelte őket az ár/érték arány.Az ami tulajdonoscsoportnak ha van valami,az a pénz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 6., péntek 14:49

Mondjuk a Poolban pont a jobbhátvéd pozíció a hiányposzt és tavaly is lazán kiszórtak egy csomó pénzt, szóval én már nem lepődnék meg azon se, ha egy-egy játékosért adnának többet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 6., péntek 14:47

A brazilért állítólag a Liverpool hajlandó lett volna 38 millió eurót fizetni,
Mondjuk ezt nehezen hiszem, liverpool nem képes még ilyen összegeket kiszórni egy szélső védőre. Mondjuk amennyit pénzt kapnak az angol csapatok a tv szerződésekből, már nem lepődnék meg semmin...

Coentraot meg mourinho úgy hozta, hogy majd a középpályán is alkot amellett, hogy Marcelo helyettese. Az előbbi nem jött össze, a sok sérülése miatt újabban meg az utóbbi se. Amúgy nem rossz játékos, ha 20 fölött el tudjuk passzolni, akkor nem mondhatnám, hogy nagy bukás volt, persze nagy business se...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 6., péntek 14:45

Húha, hát ha Coentrao minőség, akkor baj van. Egy jó dolgos ember lehetett volna, de kb semmit nem ér, mert mindig sérült meg hülyeséget csinál. Mikor idejött, azt hittem egy technikásabb védő, aki majd felér a támadásokkal és be tud törni a 16-osra is akár. Lehet nekem voltak nagyok az elvárásaim, de közel sem ez lett.

Aztán mellé még elkezdte majmolni Marcelo stílusát, hogy rálép a labdára, majd utána tolja tovább. Csak amíg a brazil ezt dinamikusan csinálja, fordulékony és robbanékony, addig a portugált fájdalom nézni, ahogy testtel erőlködik a védő mellett.

De ez csak személyes vélemény. Én rohadtul nem csípem, meg a haja még rátesz egy lapáttal... :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 14:23

A brazilért állítólag a Liverpool hajlandó lett volna 38 millió eurót fizetni, ám a végső döntés a játékos kezében volt, Danilo pedig mindenképp a Real Madridhoz akart szerződni annak ellenére, hogy posztján hatalmas harcra számíthat a kezdőcsapatba kerülésért – Daniel Carvajal, valamint Álvaro Arbeloa is élvezi Carlo Ancelotti bizalmát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 6., péntek 13:53

Realista24 írta:August 1 or 11.
11et felejtsék el, jelenése lesz a csapatnak az európai szuperkupa döntőn :mrgreen: (2015 UEFA Super Cup
Date 11 August 2015)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 13:39

August 1 or 11. Ezt a két dátumot célozták be a Románok, mint lehetséges meccs, írja az AS.
Ami gázos lehet, mert a csapat Kínába és Ausztráliába utazik, és már le vannak nagyjából fixálva, illetve a levegőben van még egy meccs Algériában is, az biztos meglesz, mert 4-5 milliót kap érte a csapat :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. március 6., péntek 13:10

Jól van, én örvendenék ha úgy mennénk neki a nyárnak, hogy május végén-júniusban már jelentenénk be a lezsírozott szerződéseket, és nem szeptember 1-én bohóckodnánk. Idén (remélem) nincs edzőkérdés, nincs elnök kérdés, nincs eb, vb, szóval tényleg nincsen semmilyen kifogás.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 12:59

Emlékezetem szerint Coentraot Mou akarta,de a hírek alapján még a klub is sokalta azt a 30-at,nyilván Mendes keze is benne lehetett a dologban,aztán nem is lett népszerű,még az öltözőben sem,néhány kivételtől eltekintve,a játékos egyszer panaszkodott is hogy "nem szeretik,nem érzi jól magát emiatt sem a Real Madridban.
Csak ezt meg azért nem értem,mert ha nem érzi jól magát,meg nem is szeretik,se lenn se fenn,akkor mit keres még itt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 10:54

Na, a Real állítólag nyomás alá helyezte a Portot, mivel 2016-ban lejár a játékos szerződése, és azt nem akarja meghosszabbítani, ezért hiába kérnek 40et érte, csak húszat kapnak. Persze ehhez kelleni fog az is, hogy a játékos csak a Realba akarjon jönni, mert ha nem, akkor aki többet ad érte, az fogja vinni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 10:39

Minden évre van, három évig, nem? És az ár változik évente.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. március 6., péntek 10:38

Csabi írta:
Arsenal have been cleared to sign Alvaro Morata with Juventus willing to accept £60m (€83m) for the striker. Juve and Real Madrid, who retain a buy-back option, are willing to sell him and spilt the cash.
eleve hülyeség. majd biztos odaadunk 41.5 milliót a juvenak CSAK ÚGY. nálunk van a vásárlási jog, visszavesszük 30ért, és eladjuk 83ért (a cikk szerint) minden más opció hülye találgatás. majd biztos bratyizni fogunk a juveval, mint a mesében...
Mintha valami olyan rémlene, hogy csak 2016 és 2017 nyarára vagy visszavásárlási opciónk. Szóval idén nyáron még nem mi vagyunk előnyben, ha nem tévedek.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 10:35

Kerlon írta:160 millióból egy komplett középpályát vennék és nem Pogbát. Amúgy fura, hogy két éve Vidalt akarták ránksózni, mostanában meg Pogbat.
Vidalnak már nincs ára (nem kell kiforgatni), Pogbának van. Pogbából tudnának úgy erősíteni ahogy akarnak, Vidalból nem. Na meg Vidal sokkal balhésabb, a hírek alapján legalábbis.
Meg mintha a Juve igazolt volna egy" "új" Pogbát, valami ilyesmi rémlik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 6., péntek 10:20

160 millióból egy komplett középpályát vennék és nem Pogbát. Amúgy fura, hogy két éve Vidalt akarták ránksózni, mostanában meg Pogbat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég