Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 25., kedd 19:48

na pont ez az, hogy mikor több dolga volt, több bravúrt mutatott be, akkor jobban látszott, hogy klasszis formában van, de most, hogy nincs annyi lehetősége az ellenfeleknek, és köbö végig szotyizhat a kapuban, mert alig van dolga, ki tudja, hogy jelenleg visszaesés lenne e iker.
Ezért vannak szerencsére az edzések, amikor Ancelottiék pontosan le tudják mérni, hogy ki milyen formában van, még ha ez a meccseken nem is nagyon derül ki a kevés védenivalóból kifolyólag

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 25., kedd 19:44

raúlnak meg lett mondva, hogy csak csere lesz. előre tisztázva lett vele. ő inkább a játékot választotta, ezért a csapat ingyen elengedte. mi ebben a szörnyű?

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. február 25., kedd 19:40

Pipita írta:
A Real legendásan szarul bánik az ikonokkal, elég csak a közelmúltat nézni (Hierro, Raúl, Guti)
Ez jól hangzik, meg emlékszem ment is anno az agymosás, de Raullal ennél korrektebbek nem is lehettünk volna szerintem.
:ozil:

kicsit mások az elképzeléseim a korrektségről
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 15:42

morientes írta:Hát én ezt pont fordítva látom...sztm sokan azt nem tudják megemészteni,hogy jön egy szerencsérlen középszerűnek tartott gyerek,aki szó szerint "KIVÈDI" Casillast a Real kapujából,akit a saját közönsége KIFÜTYÜL mikor labdához ér,de ettől függetlenül ziccereket hárít mikor nagyon kell,mikor a vetélytárs hónapokon keresztül gyönge...halvány...és unott...de akinek már aláírást gyűjtenek,a vatikán felé,hogy minimum avassa a pápa ha nem is szenté,de boldoggá...
Mostanában nincs dolga Lopeznek...mint ahogy Casillasnak sem nagyon..mert szerencsére összeállt a védelem.De az érdekes,hogy milyen könnyen elfelejtik néhányan,mikor ziccereket hárított,meccsenként min hármat...de hát ez van...a mór megtette kötelességét,most már menjen...
+1

Amúgy, ha lehetne tippelni akkor azt mondanám, hogy jövőre szerepcsere lesz... Magyarán Ikeré a bajnokság, Lopezé a kupák. :kivagyhe:
Már lehet, hogy írtam, de Lopezben nekem az tetszik, hogy nem pattan ki róla labda. Ikerről viszont az a ritka amikor nem pattan ki... :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 15:06

jobbról, balról, meg lehet köpködni és fanyalogni - mert ugye divat manapság sarazni - de ettől még tény. ráadásul Lopez nem egy meg nem két olyan hibát vét szinte meccsről meccsre, amiért az Iker ellenesek Casillast a tíz körméről lekapják. irritálóan kiugró a kettős mérce.
Hát én ezt pont fordítva látom...sztm sokan azt nem tudják megemészteni,hogy jön egy szerencsérlen középszerűnek tartott gyerek,aki szó szerint "KIVÈDI" Casillast a Real kapujából,akit a saját közönsége KIFÜTYÜL mikor labdához ér,de ettől függetlenül ziccereket hárít mikor nagyon kell,mikor a vetélytárs hónapokon keresztül gyönge...halvány...és unott...de akinek már aláírást gyűjtenek,a vatikán felé,hogy minimum avassa a pápa ha nem is szenté,de boldoggá...
Mostanában nincs dolga Lopeznek...mint ahogy Casillasnak sem nagyon..mert szerencsére összeállt a védelem.De az érdekes,hogy milyen könnyen elfelejtik néhányan,mikor ziccereket hárított,meccsenként min hármat...de hát ez van...a mór megtette kötelességét,most már menjen....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. február 25., kedd 10:10

Hát ez nagyon nagy ez a videó! :lol:
Amikor alányomják hogy lövöldözik Carlo. :mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 25., kedd 8:07

A Real legendásan szarul bánik az ikonokkal, elég csak a közelmúltat nézni (Hierro, Raúl, Guti)
Ez jól hangzik, meg emlékszem ment is anno az agymosás, de Raullal ennél korrektebbek nem is lehettünk volna szerintem.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 7:13

Nálam DL azzal a tulajdonságával vezet, hogy könnyedén hùzza le a labdákat pontrùgásoknál, és, hogy nem pattan ki róla labda... Nálam még mindíg előrébb van mint Iker, de ugyan akkor sajnálom Ikert is, mert nehezen válik meg tőle az ember ennyi év után...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 25., kedd 1:44

na pont ez az, hogy mikor több dolga volt, több bravúrt mutatott be, akkor jobban látszott, hogy klasszis formában van, de most, hogy nincs annyi lehetősége az ellenfeleknek, és köbö végig szotyizhat a kapuban, mert alig van dolga, ki tudja, hogy jelenleg visszaesés lenne e iker.

ez nem lópez hibája nyilván, nem ő tehet róla, hogy kevesebb munkája van a meccseken, de szerintem érted, mire célzok.
még akkor is, ha ez nem igazságos dolog, sokakat befolyásol.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 25., kedd 1:25

'shutterisland írta:

azért korábban, mikor lópez god mode-ban tolta, nem egyszer volt aktív részese a győzelmeknek bravúrokkal (bár akkoriban több dolga is volt) szerintem egyértelműbb volt a szituáció, de szerintem iker is összekapta magát, és lópez sem hozza a földöntúli formát.
most Lopeznek pl milyen földöntúli formában kéne védenie... ? 2014ben 3 gólt kaptunk... meg lehet nézni őket...
se Lopez, se Casillas nem csinál semmi extrát, mert nem tudnak mit csinálni, amit kell lehozzák, 1-1 komolyabbnak nevezhető védés talán van és ennyi...
viszont Lopezt meg láthattuk az előző szezonban meg most ősszel is mikre képes és hányszor húzta ki a szarból a Realt ilyen rövid idő alatt is... én még ilyen formában lévő kapust, mint ami Diego volt az előző tavaszi szezonban... na én olyat még nem láttam... még közelében se volt hozzá senki mostanában.

én Lopezhez most nem nyúlnék, pedig nálam a foci 2002ben kezdődött Ikerrel és Ronaldoval, akikhez azóta csak 1-2 ember ért fel (bár Ronaldohoz egy se), de jelenleg Ikernek a BLben meg a Kupában is a padon kéne üldögélnie, örüljön, hogy ezeket megkapta és ezeket is csak a neve miatt.
lehet most neki bizonyítani, itt lesz a BL, a Kupa döntő, talán a bajnokságban is kap pár meccset a BL meg a Kupa miatt és mivel del Bosqué Ikert fogja nyomatni ott lesz a VB is, hogy bizonyíthasson.
mutassa meg ki a legény a háznál és kerüljön vissza a Real kezdőjébe, lesz rá bőven lehetősége az elkövetkező időszakban, ha meg nem él vele a neve alapján ne kerüljön vissza a kezdőbe.
bizonyítsa be megint, hogy ki is az az Iker Casillas, mindenki akkor lenne a legboldogabb, ha ő lenne a kezdő megint, de most ezért küzdenie kell elég erőteljesen és majd meglátjuk, hogy mihez is kezd ezekkel az elég nagy lehetőségekkel.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 25., kedd 1:08

kívülről sem tűnik ez bonyolultnak.

lópez valamivel stabilabbnak, biztosabb megoldásnak tűnik, és (bár ez kapusoknál szerintem nem annyira lényeges, mint a mezőnyjátékosoknál) kevésbé "jóllakott".
casillas pedig ugye a jelenlegi keretből simán a legnagyobb klubikon.

itt nagyjából annyi múlik a dolog, hogy a kettőjük között lévő, számomra kicsinek tűnő különbség kinek jelent többet vagy kevesebbet, mint maga az iker kultusz és ikon státusz.

ezért érzem azt így kívülállóként, hogy mind a lópez pártiaknak, mind az iker pártiaknak is igaza van, mert bár valamivel jobb megoldásnak tűnik kizárólag sportszakmailag lópez, mint első számú kapus, viszont nem látok akkora különbséget, hogy a neve és múltja miatt lehessen akár casillast is visszakövetelni.

azért korábban, mikor lópez god mode-ban tolta, nem egyszer volt aktív részese a győzelmeknek bravúrokkal (bár akkoriban több dolga is volt) szerintem egyértelműbb volt a szituáció, de szerintem iker is összekapta magát, és lópez sem hozza a földöntúli formát.
így ez egy olyan parttalan vita, amelyben mind a két oldalnak "igaza van".

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 25., kedd 0:51

Remy írta:
Matt009 írta: De ha Iker érez még a karrierjében annyit, hogy máshol alapember legyen, akkor menjen el, és sok sikert kívánok neki. Ha meg a szíve itt tartja, akkor elfogadja a helyzetet.
De miért máshol? Teljesít... miért neki kéne elmennie? Ha nem teljesítene, akkor megértem ezt a dolgot, de ha teljesít - és egy jó Casillas, azért nem kis erősítés egy csapatnak - akkor mi a gond?
Nincs gond. Csak annyi, hogy egy jól teljesítő Lopez ugyanolyan erősítés a csapatnak. Illetve én jobbnak látom jelenleg Lopezt. Részben motiváció miatt, részben mert a beadásoknál magabiztosabb, részben mert Iker elmúlt 2 szezonja hagy kivetnivalót maga után. A jelenlegi Lopeznél akkor gyengébben teljesített. A csúcsformában lévő Iker persze prioritást élvezne DL-lel szemben, de azt várni, hogy még egyszer ő arra a szintre visszaér, szerintem illúzió. Akkor meg DL biztosabb megoldás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 25., kedd 0:15

Matt009 írta: De ha Iker érez még a karrierjében annyit, hogy máshol alapember legyen, akkor menjen el, és sok sikert kívánok neki. Ha meg a szíve itt tartja, akkor elfogadja a helyzetet.
De miért máshol? Teljesít... miért neki kéne elmennie? Ha nem teljesítene, akkor megértem ezt a dolgot, de ha teljesít - és egy jó Casillas, azért nem kis erősítés egy csapatnak - akkor mi a gond?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 24., hétfő 23:50

amelyik ennyire könnyen tud dobálózni nevekkel, és ennyire könnyen tud bemutatni 1-1 olyan játékosnak, akik sokszor kihúzták a szarból a csapatot.

A legendáinkkal így bánni... (mármint a szurkolók), hihetetlen.
1. Én (mi) elsősorban Real szurkolók vagyunk, a csapatérdekét kell nézni egy játékossal szemben, és jelenleg a csapat érdeke, hogy DL legyen az első számú kapus. Ez nem bemutatás Ikernek, ez egyszerűen tény. Egy igazi legenda nem csak attól legenda, hogy rengeteget tesz a csapatért, hanem attól is, hogy számára mindig a csapat érdeke az első. De ha Iker érez még a karrierjében annyit, hogy máshol alapember legyen, akkor menjen el, és sok sikert kívánok neki. Ha meg a szíve itt tartja, akkor elfogadja a helyzetet.

2. A Real legendásan szarul bánik az ikonokkal, elég csak a közelmúltat nézni (Hierro, Raúl, Guti), miért pont Iker legyen az első, akinél ez megváltozik. Ha eddig más rendszer lett volna, akkor még egyetértenék, de mivel mások sem kaptak nagyobb tiszteletet, nem hiszem, hogy pont most Ikernél kell elkezdeni. Attól nem biztos, hogy ez a felfogás a helyes, pláne nem passzol az úriemberek klubja sémába, de ez van.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 24., hétfő 23:43

Ha jók az infók mindkettőnek 2017-ig van szerződése.
Én hasonlóan gondolkodok Ikerrel kapcsolatban mint pl egy pédát felhozva Drogba esetében. A csúcson, BL-t nyerve hagyta ott a csapatot és ment el kipróbálni magát máshol. Úgy vélem, hogyha valamilyen csoda történne és meglenne a 10. akkor Iker is a csúcson távozhatna kipróbálni magát máshol (ahogy pl Raúl is tette csak más okokból és máshogy). És szerintem Ikernek is a BuLi lenne a tökéletes megoldás. véleményem szerint Angliában nem élne meg, oda nem elég csak a reflex, amik egy idő után kopnak (sőőt). Angliában a magas kapusok meg tudnak élni még 37-40 között is (VdS), de 180 cm-vel nehéz.
Való igaz, hogy Iker feljavult de egy 3adosztályú ellenféllel, egy mint láthattuk semmit sem támadó Osasuna ellen játszott 2-2 meccset. az Espanyol és Atletico voltak "komolyabb" csapatok.

Ha Iker felemeli a 10.-et akkor én őt engedném el!
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 24., hétfő 23:12

Igazából én mindegyiket sajnálom most is és akkor is, ha akármelyik távozik és remélem, hogy normális helyre, normális lehetőséggel kerülnek el, mert megérdemlik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 24., hétfő 23:06

Arról nem is beszélve, hogy a beadásokra állítólag jobban érkező López minden 2. vagy 3. meccsen úgy kolbászol el a kapuból, hogy esélye sincs elérni a labdát, és teljesen üresen hagyja a kaput. (Nem mellesleg Casillas rengeteget fejlődött a beívelésekben.)
López tényleg kiválóan védett az első fél évében. De Lass is kiválóan játszott fél évet, Özil is egy egészet. A különbség az, hogy López pontosan tudja, hogy hol van, megbecsüli a helyét, és nem eresztett le annyira. És aki szerint Casillasnak könnyebb dolga volt, attól kérdem, hogy Lópeznek mostanában hányszor is kellett védenie? Kábé meccsenként 1-et, aminek ~75%-a eleve a kezébe ment. Ja, és hogy Casillas egyszer már leeresztett? López meg egy középcsapat padjáról(!) jött vissza...
Casillas rossz formában volt Mourinho alatt, ez igaz. Ahogy az is, hogy Mourinho láthatóan rossz viszonyban volt -többek közt- a csapatkapitányunkkal. Kíváncsi lennék, hogy az Iker ellenesek közül, hányan voltak Mourinho pártiak. Nem az bújik-e meg mögötte, hogy szerintük Casillas a keresztapa, és mentalista képességeivel az "egész" csapatot a portugál ellen uszította. :hmmm:

De a legjobb, az a logikai bukfenc, hogy a TOP Casillasnál amivel rosszabb López, annyivel rosszabb Casillas is. Ergo ez alapján egy szinten vannak, de mégis López a jobb. :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. február 24., hétfő 22:50

heccsat írta:Lopezes résszel teljesen egyetértek, viszont azzal, hogy Casillas meg javult volna, azzal nem teljesen, igazából nem sok dolga volt azokon a meccseken mikor ő védett, nincs is miből leszűrni, hogy javult-e a teljesítménye. Nem mondom, hogy nem lett jobb vagy nem lett rosszabb, csak azt, hogy dolga sem volt igazán.
Mondjuk ez ugyanúgy Lopezre is igaz, mert kb december óta neki sem kell vért izzadni a meccseken.
Igazából a védelemről szól a történet, ha hozzák jelenlegi formájukat, akkor alig kapunk gólt/at, ellenben ha az előző tavaszi vagy akár az őszi játékukat hozzák, akkor is teljesen mindegy ki véd, mert hiába védett akkor Lopez, ugyanolyan mennyiségben jöttek a gólok, akár szögletekből akár sima támadásokból.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 24., hétfő 22:38

pheco írta: Ha rajtam múlna jövőre Iker lenne az első számú kapus, meglátjuk mi lesz.
Az a baj, hogy sokan úgy gondolkodnak, mintha a játékosok tárgyak lennének. Nyilván nem azt mondom, hogy valaki a neve miatt legyen a kezdőben, mert nem, de az, hogy valakit ennyire megutálni, meggyűlölni (mert itt már gyűlölet van) az valami hihetetlen. Nincs még egy olyan szurkolótábor, amelyik ennyire könnyen tud dobálózni nevekkel, és ennyire könnyen tud bemutatni 1-1 olyan játékosnak, akik sokszor kihúzták a szarból a csapatot.

A legendáinkkal így bánni... (mármint a szurkolók), hihetetlen. És Ikerre még azt sem lehet mondani, hogy amikor megkapta az esélyt, akkor nem élt vele, mert igenis élt, és jól teljesített. (idén)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 24., hétfő 22:31

Osasuna 2, Espanyol 2 és Atletico 2 meccs... tényleg gyengébb ellenfelek, mint a bajnokságban :lol: Plusz a kupában gyengébb csapat is kezdett sokszor. Ne legyetek már ennyire elvakult Lopez fanok. Tavalyi szezon második felében tényleg szemmel láthatóan jobb volt Lopez, jogos is volt, hogy kezdő maradt. Mára viszont eltűnt a kettejük között különbség. Én tényleg nem értem, hogy tudnátok ennyire könnyen lemondani Ikerről. Nyáron el fog dőlni. Szerintem egyébként szép lassan visszakerül Iker, a kupa döntő és az esetleges további BL meccsek miatt simán lehet, hogy bajnokságban is védeni fog, hogy meccsben legyen. Ha rajtam múlna jövőre Iker lenne az első számú kapus, meglátjuk mi lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég