Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 9., kedd 0:24

Ha Pepe lelép én rámennék Inigo Martinezre, lehetne 3. számú kh.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 23:56

Én mondjuk nem láttam játszani
A VB döntőben láthattad 3 percig kb. :D de szombaton vagy mikor akkor is játszott,khedira helyett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 23:51

Nesztek dobok mást:
Gerüchte: Auch Real Madrid an Kramer dran? Most robbant be ő is a köztudatba. Én mondjuk nem láttam játszani, de már Löw is nyomatja Kroos mellett, szóval lehet megérne egy próbát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 8., hétfő 23:23

Viccen kívül,nem bánom,ha marad a Ramos-Pepe-Varane trió,de akkor jó lenne,ha Pepe szépen lassan átadná a helyét Varane-nak,ha pedig távozna is,akkor csapnék le Hummelsre. Igazából ez a lényeg.
viccen kívül nem értem amit írsz.

(nekem ez kezd "szalmaegér" lenni.) :mrgreen:

varanet preferálod,de a nyakára hoznál egy (kissé top) védőt.
miért?
pepe helye,jövőre már a padon van,tehát oda kell hozni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 23:10

Ne haragudj R24,de többet ért volna a hozzászólásod,ha leírod bővebben,miért nincs értelme az általam felvázolt gondolatmenetnek. Lehet,hogy marhára nincs igazam és tényleg hülyeség,de csak beszélgetünk,megörültem Hummelsnek mert ismerem milyen játékos,és abszolút Madrid szintnek tartom az ürgét,én megcsinálnám neki a helyet,anélkül,hogy Varane-nak távoznia kellene. :)
Én is leírtam. :)
40 milláért nem a padra fog jönni egy középső védő. Az kb olyan igazolás, mint Bale 90 millája. Varane-nál már két éve megy a "több lehetőséget fog kapni" illetve a "több lehetőséget akarok kapni" szöveg, harmadik nyár nem hiszem hogy nagyon lesz.
Ahogy írtad, fiatal, jó képességű, nagy jövő van előtte, lassan-lassan nagyobb szerepet akar, jön a hazai rendezésű eb, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 8., hétfő 23:08

Semmi értelmét nem látom annak, amit leírtál. Ha ekkora összeget áldoznál egy középhátvédre, akkor az illetőt a kezdőbe szánod. Na most ha Varane helyét is ott képzeled el, akkor meg az az egyetlen normális opció, ha elpasszolod a Ramos - Pepe duót, elvégre a középhátvédek közötti rotáció nem igazán életképes.
Jelenleg Ramos-Pepe-Varane a top3 védő nálunk. Titeket jelen pillanatban az érdekel,hogy Varane legyen a kezdőben,és lehetőleg Ramos legyen a párja,mert szerintetek ez a jövő. Ezzel egyetértek,csak én Pepét nem kedvelem annyira,és jobban örülnék,ha a távozása esetén Hummels jönne. Így nem romlana a védősorunk és továbbra is lenne legalább 1 top csere arra posztra. Ami kell is,ALAP minden csapatnál,mert bármikor jöhet az 5. sárga,BL-ben szintén jöhet eltiltás,jöhet piros lap,jöhet sérülés (Varane,például).
Ramos-Varane ez egy olyan duó, ami még sokáig top lehet majd és megingathatatlan. Hummels képességekben top, de sérülékeny nagyon, és nekem egy kicsit tornajátékosnak tűnik, mint még pár német. Ha Pepe lelép majd, kell hozni egy harmadik számút, aztán kész.
Ez nem ilyen egyszerű. Így nem gondolkozhat senki egy Real Madridnál. Hogy majd "kukázunk",hogy majd "keresünk egy harmadik számút a negyedik elé és a második mögé". Kell 3 bivalyerős középső védő,a fentebb leírtak miatt.
Ennek semmi értelme, már ne haragudj. :)
Ne haragudj R24,de többet ért volna a hozzászólásod,ha leírod bővebben,miért nincs értelme az általam felvázolt gondolatmenetnek. Lehet,hogy marhára nincs igazam és tényleg hülyeség,de csak beszélgetünk,megörültem Hummelsnek mert ismerem milyen játékos,és abszolút Madrid szintnek tartom az ürgét,én megcsinálnám neki a helyet,anélkül,hogy Varane-nak távoznia kellene. :)
én ma iszok arra egyet hogy nem te vagy az edző,és egyben nem is leszel sosem :lol: :mrgreen:
Fiatal vagyok még a Real kispadjára. :lol:

Viccen kívül,nem bánom,ha marad a Ramos-Pepe-Varane trió,de akkor jó lenne,ha Pepe szépen lassan átadná a helyét Varane-nak,ha pedig távozna is,akkor csapnék le Hummelsre. Igazából ez a lényeg.
:goat:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 8., hétfő 23:05

ziro4vr írta:
miro írta: pl münchenben az a Dante 31 éves,ha pepe megy felőlem jöhetne bőven.
dante annyi idős mint pepe, plusz egy megbízhatatlan brazil khv..szerintem nem lenne jó ötlet
azért írtam hogy ha pepe nem bírná el a padot,akkor ő jöhetne a helyére(padra),már ha ő elbírná.
a második részét meg nem tudom,lehet hogy igazad van,én csak bedobtam egy nevet,annyira nem vagyok vele képben. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 8., hétfő 23:03

miro írta: pl münchenben az a Dante 31 éves,ha pepe megy felőlem jöhetne bőven.
dante annyi idős mint pepe, plusz egy megbízhatatlan brazil khv..szerintem nem lenne jó ötlet
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 8., hétfő 23:01

El Unico írta:
Játsszunk el a gondolattal,hogy én vagyok az edző. Ott kezdődik,hogy közölném Varane-nal: Hummels leigazolása nem befolyásolja a te karrieredet a klubnál,mert megfelelő edzettséggel és formával a kezdőtagság a tiéd. Tehát Varane marad. Pepe nálam távozna,és az ő helyére jönne Hummels. Ha 40 akkor 40 millió,bár szerintem olcsóbban is hozzá tudnánk jutni. Nem tudom.
én ma iszok arra egyet hogy nem te vagy az edző,és egyben nem is leszel sosem :lol: :mrgreen:
nacho tökéletes negyedik számú védő,pepe idősödik ezért legyen ő szépen a harmadik,már ha benne van,ha nem kell igazolni egy "carvalhot" megint,aki ha kell beszáll,de inkább csodálja varanet ramos mellet.

pl münchenben az a Dante 31 éves,ha pepe megy felőlem jöhetne bőven.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 8., hétfő 22:53

Ramos-Varane ez egy olyan duó, ami még sokáig top lehet majd és megingathatatlan. Hummels képességekben top, de sérülékeny nagyon, és nekem egy kicsit tornajátékosnak tűnik, mint még pár német. Ha Pepe lelép majd, kell hozni egy harmadik számút, aztán kész.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 8., hétfő 22:52

Én megint rossz oldalra jöttem fel
Nyugi nem jön. Meg volt mondva, hogy a Real játékostemető a korszakos zsenik számára. :-(
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 22:45

akkor Neymart hoznám el..
Én megint rossz oldalra jöttem fel :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:44

Védők:
Azért Ramosban bőven van még 2-3 jó év. Varane kell hogy legyen a társa. 2-3 év múlva Hummels is 28 éves lesz. Itt van egy stabil teljesítményt nyújtó Nacho is, de nem panaszkodnék ha jönne a német hátra Pepe helyett. Csak Varane maradjon.

CR és az MU:
Ha CR el is menne, én nem a belgat hoznám. Van Bale, James, Isco, Jesé...ha nagyon hozni akarok valakit CR helyére akkor Neymart hoznám el...ő megérné a pénzét. Ha nem sikerül, akkor nem kell senki, vannak oda elegen, és hozni Pogbát

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:31

El Unico írta:
40 millióért igazolnál padra? Ramos meg öregszik? Persze, mindenki öregszik, de még csak most volt 28, még ne temessük.
Ha ilyen kaliber jön, akkor Varane menni fog.
Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy Varane lép, Pepe pedig marad padra Nacho mellett.
Játsszunk el a gondolattal,hogy én vagyok az edző. Ott kezdődik,hogy közölném Varane-nal: Hummels leigazolása nem befolyásolja a te karrieredet a klubnál,mert megfelelő edzettséggel és formával a kezdőtagság a tiéd. Tehát Varane marad. Pepe nálam távozna,és az ő helyére jönne Hummels. Ha 40 akkor 40 millió,bár szerintem olcsóbban is hozzá tudnánk jutni. Nem tudom.

Én nem tudom elképzelni,hogy Varane lelépne. Persze,ha nem fog eleget játszani,akkor igen,elgondolkozhat,hogy máshol alap kezdő lenne/lehetne. És jelölt is akad bőven. Magasabb fizetésért. Kecsegtető. De én azért nem tudom elképzelni,mert Varane az egyik legnagyobb ígéretünk,remek adottságokkal és még mindig piszok fiatal,nem hinném,hogy Perezék el mernék őt engedni.
Ennek semmi értelme, már ne haragudj. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 22:29

Inkább okosba kell venni valakit vagy Pepevel elfogadtatni a beugrós szerepet. Bár szerintem Nacho sem rossz, mert rendre megbízhatóan teljesített eddig. Kukázni kell egy Varane 2.0 aztán had szóljon. :box:

Hummels meg ne menjen katalán földre vagy vissza a Bayernbe, aztán már boldog vagyok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 8., hétfő 22:29

Pepe... az a bajom vele,hogy jobban hullámzik a teljesítménye mint az Atlanti Óceán. Egyszer ő az elit,aztán ő miatta bukjuk a meccset. Bennem maradt a tüske,amiket tett,és 31 éves korától fogva már keresni kell az utódot.
Azért tűnik annak mert megosztó lett a média miatt,embert ennyit nem gennyeztek a fociban még mint őt,az tény. A teljesitménye egyébként príma,de ha vét(mindenki vét) akkor szalagcím,ha jó,akkor semmi sem mutatja,róla dícsérő vagy pozitiv cikk nem jelent meg és nem is fog amig a focit labdával játsszák,holott a világ egyik legjobb védője.

Hummels,nem rossz ő,de nálunk feltolt védekezés a jövő,a mostaninál is jobban,és ezt a következő években alkalmazni kell,mivel a játék felé megyünk,nem a taktika felé,igy ez fontos elem,márpedig akkor kell a gyors védő,ugyanis az ellenfelek erre válaszként területbe lövik be a hosszú labdákat,és akkor mehet a nyihaha a lóverseny,hummels meg ebben nem túl fényes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. szeptember 8., hétfő 22:28

Semmi értelmét nem látom annak, amit leírtál. Ha ekkora összeget áldoznál egy középhátvédre, akkor az illetőt a kezdőbe szánod. Na most ha Varane helyét is ott képzeled el, akkor meg az az egyetlen normális opció, ha elpasszolod a Ramos - Pepe duót, elvégre a középhátvédek közötti rotáció nem igazán életképes.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 8., hétfő 22:25

40 millióért igazolnál padra? Ramos meg öregszik? Persze, mindenki öregszik, de még csak most volt 28, még ne temessük.
Ha ilyen kaliber jön, akkor Varane menni fog.
Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy Varane lép, Pepe pedig marad padra Nacho mellett.
Játsszunk el a gondolattal,hogy én vagyok az edző. Ott kezdődik,hogy közölném Varane-nal: Hummels leigazolása nem befolyásolja a te karrieredet a klubnál,mert megfelelő edzettséggel és formával a kezdőtagság a tiéd. Tehát Varane marad. Pepe nálam távozna,és az ő helyére jönne Hummels. Ha 40 akkor 40 millió,bár szerintem olcsóbban is hozzá tudnánk jutni. Nem tudom.

Én nem tudom elképzelni,hogy Varane lelépne. Persze,ha nem fog eleget játszani,akkor igen,elgondolkozhat,hogy máshol alap kezdő lenne/lehetne. És jelölt is akad bőven. Magasabb fizetésért. Kecsegtető. De én azért nem tudom elképzelni,mert Varane az egyik legnagyobb ígéretünk,remek adottságokkal és még mindig piszok fiatal,nem hinném,hogy Perezék el mernék őt engedni.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 22:20

El Unico írta:
Ezzel aláírod Varane távozását is.
Nem. Ramos is öregszik,Pepe is öregszik,Varane beépítése az alap. Hummels 25 éves,Ramos 28. Pepe 31. Pepét adnám el,és a Ramos-Varane-Hummels trió tökéletesen megfelelne a következő években. Nacho pedig maradna 4. számúnak. Ennyi az egész.

Pepe... az a bajom vele,hogy jobban hullámzik a teljesítménye mint az Atlanti Óceán. Egyszer ő az elit,aztán ő miatta bukjuk a meccset. Bennem maradt a tüske,amiket tett,és 31 éves korától fogva már keresni kell az utódot.

Varane-Ramos lenne az alap,mondjuk,és Hummelst cserélgetném Ramosszal,mikor hogy kívánja meg az ellenfél. Hummels egyébként 191 cm magas,tehát Varane-nal karöltve elég magas lenne a védőpárosunk.
40 millióért igazolnál padra? Ramos meg öregszik? Persze, mindenki öregszik, de még csak most volt 28, még ne temessük.
Ha ilyen kaliber jön, akkor Varane menni fog.
Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy Varane lép, Pepe pedig marad padra Nacho mellett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 8., hétfő 22:18

Ezzel aláírod Varane távozását is.
Nem. Ramos is öregszik,Pepe is öregszik,Varane beépítése az alap. Hummels 25 éves,Ramos 28. Pepe 31. Pepét adnám el,és a Ramos-Varane-Hummels trió tökéletesen megfelelne a következő években. Nacho pedig maradna 4. számúnak. Ennyi az egész.

Pepe... az a bajom vele,hogy jobban hullámzik a teljesítménye mint az Atlanti Óceán. Egyszer ő az elit,aztán ő miatta bukjuk a meccset. Bennem maradt a tüske,amiket tett,és 31 éves korától fogva már keresni kell az utódot.

Varane-Ramos lenne az alap,mondjuk,és Hummelst cserélgetném Ramosszal,mikor hogy kívánja meg az ellenfél. Hummels egyébként 191 cm magas,tehát Varane-nal karöltve elég magas lenne a védőpárosunk.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég