Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. július 19., péntek 10:54

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... id-Rivaldo

EZ egy érdekes nap lenne az tuti :mrgreen:
Bale nagy kedvenccé válhat :D
🇭🇺✝️🇭🇺

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. július 18., csütörtök 23:22

Megvan a következő igazolásunk Alberto Soro (Real Zaragoza) személyében, akiért 2,5 milliót fizetünk és még ugyanennyi bónusz. 5 évre ír alá és a következő évben valószínűleg marad kölcsönben. Holnap lehet hivatalos. - AS

Így elsőre az az érzésem, hogy csak azért igazoljuk le, hogy más ne tudja és 2-3 év múlva kicsivel többért eladjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 19:35

Láttam Valverdet játszani, még annyira se lepett meg a "jó" játéka, mint Llorrentéé. Egy jó fizikumú játékost láttam, aki csipkedi magát, de nem igazán láttam benne az átütőerőt. Főleg bizonytalanabb volt labdával, mint Casemiro általában. Én bízok ZZ-ben, de akkor lutri a vkp-kkp poszt jelenleg, hogy ihaj. Se Kroos, se Modric nem volt formában - igaz idén pihentebbek lesznek-, Isco utolsó jó meccse valamikor Zidane alatt volt, Casemiro már Zidane alatt is gyenge pont volt számomra, Ceballosban nem bízik, Valverde meg még csak egy tehetség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. július 18., csütörtök 17:39

Kerlon írta: Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
Az idei bajnoki meccseink egy nagy része eléggé. Szervezetlen játékú, szenvedő csapatokban edzői mankók nélkül a lehető legnehezebb focizni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 18., csütörtök 17:35

Yazid írta: Jó hát majd nézzük valverdet el classicon meg BL legjobb 8ban hogy ha amaz sérült emez meg eltiltott, pláne H tényleg nem is eus
Kit akarsz nezni?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 18., csütörtök 17:14

fede játéka nekem is tetszett. biztos neki kellett volna lőni a gólokat ha ilyen fontos az eredmény...

viszont ha nem kap lehetőséget akkor kölcsönbe dobnám. már ha van elég emberünk kp-ra. az nem igazán érdekel hogy foglal-e nem EUs helyet vagy sem.


Viniciust, Rodrygot is a Castillahoz nevezték be.
jól van. legalább gondolkoznak. én is így neveztem volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 18., csütörtök 17:08

Kerlon írta: Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
Pontosan. Ezeken a meccseken kellett bizonyítania ZZ-nek. Megtette. Te nem láttad ezeken a meccseken, de megítéled. Én bízom ZZ-ben és tetszett Fede munkája.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 18., csütörtök 17:05

[MARCA] : Real Madrid has accepted signing Paul Pogba is practically impossible this summer and same has been communicated to Zidane who understands the club's position. Zidane wants reinforcements in midfield and Madrid will start looking at alternatives like Eriksen and Van de Beek.

Real Madrid puts a final price on James [€50 million] for any team . Florentino has grown tired of the situation and wants it to be resolved, regardless of whether he would have preferred it not to finish at Atlético de Madrid.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 18., csütörtök 16:04

Ahogy nézem az edzőmeccset feltűnt Higuain. WTF?? :D Ja hogy az Hazard.... csak nekem tűnik kicsit túlsúlyosnak a többiekhez képest? Vagy csak a mez teszi...
Ez nekem is feltűnt, de ha odafigyel a kajára hamar le lehet dobni, pláne napi 2 edzés mellett.
Pl. Marcelo is sokkal élesebbnek tűnik eddig a videókon, múlt szezonban látszott rajta a plusz felesleg.
Ami még meglepő volt nekem, hogy Modric is elég frissen mozgott.
Jovic viszont kb kétszer ha labdába ért az egész bugi alatt, igaz az egyik egy majdnem gólt érő fejes volt.
Bélán nem láttam azt a nagy elhivatottságot, igaz egy gólt azért elrakott. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 15:56

Tök jó volt a Betis ellen (0-2), a Villareal ellen (3-2), Getage (0-0), Leganes (1-1), Eibar (2-1). Tiszta relevans meccsek lehettek. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. július 18., csütörtök 15:29

Jó hát majd nézzük valverdet el classicon meg BL legjobb 8ban hogy ha amaz sérült emez meg eltiltott, pláne H tényleg nem is eus

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 18., csütörtök 15:28

Militao, Vinicius, Rodrygo, Kubo és Valverde a nem EU-sok

Casemiro kapcsán márciusi cikk volt, hogy hamarosan megkapja a spanyol passport-ot, azóta gondolom csak elintézték neki. Jovic meg szerbként nem számít non EU-snak, ahogy Lunin se
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 18., csütörtök 15:12

Kerlon írta: Transfermarkt szerint Valverde 2-s állampolgár, Casemiro viszont nem. :mrgreen: Akkor most Militao, Jovity és Casemiroa nonEU játékosaink.

Mondjuk én azt továbbra se értem, hogyha Valverde foglal egy helyet az miért indokolt. Nekem egyelőre nem tűnt másnak, mint egy jó felépítésű átlagos játékosnak, aki rutintalan.

Közben meg szerencsére Pogbáról lekattanunk, Eriksen nem meggyőző, Ndombelet sikeresen elszalasztottuk és maradt Casemiro meg ő a posztra. Hát zseniálisan fejlődünk a poszton évek óta. Modric pótlásai meg besültek Modric meg már nagyon kifele megy... Most a középpályát érzem olyannak, mint 1-3 éve a támadósort.
Jovic EU-s. Valverde meg nagyon is jól játszott az utolsó meccseken, persze akik nem látták, azoknak semmi extra. ZZ-nek elég volt.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 18., csütörtök 15:05

Valverde tőlem maradhatna, ha EU-s lenne.
Így, hogy non-eu én sem értem minek marasztaljuk annyira.

Semmi extrát nem hozott a srác, vszleg bármelyik castillas spanyol kp-s hozna egy hasonló teljesítményt.
Amit be lehet dobni pluszként, hogy fizikálisan tényleg nem rossz, illetve lehozza ezt a húgymeleg semmit vkp-ba kkp-ba és tkp-ba is, ha kell.



Egyébként casemiro már itt van 100 éve és még mindig nem spanyol?!
Nem is értem ezeket az amatőr dolgokat néha részünkről. :roll:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 14:28

Transfermarkt szerint Valverde 2-s állampolgár, Casemiro viszont nem. :mrgreen: Akkor most Militao, Jovity és Casemiroa nonEU játékosaink.

Mondjuk én azt továbbra se értem, hogyha Valverde foglal egy helyet az miért indokolt. Nekem egyelőre nem tűnt másnak, mint egy jó felépítésű átlagos játékosnak, aki rutintalan.

Közben meg szerencsére Pogbáról lekattanunk, Eriksen nem meggyőző, Ndombelet sikeresen elszalasztottuk és maradt Casemiro meg ő a posztra. Hát zseniálisan fejlődünk a poszton évek óta. Modric pótlásai meg besültek Modric meg már nagyon kifele megy... Most a középpályát érzem olyannak, mint 1-3 éve a támadósort.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 18., csütörtök 13:50

mondjuk pont béla van top formában. :mrgreen:

amúgy perez, josé angel sanchez meg zz végre rájöttek hogy pogbából nem lesz semmi, de úgy is kell erősítés kp-ra. van oda 4 emberünk: kroos, modric, valverde és casemiro. ceballost nem tartja megfelelőnek kkp-sként zz. így most kezdődik az újabb hajsza (miközben endombelét meg elengedtük a tottenhamnak...)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. július 18., csütörtök 13:40

Kerlon írta: mi kéne még neki?
Még egy nagy king menü közepes kólával. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. július 18., csütörtök 13:33

Lehet leult sorozni Bale-el valami helyi angol pubban. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 18., csütörtök 13:32

Nekem nem tűnik dagadtabbnak, mint korábban. PLusz hír se jött volna, hogy emiatt aggódnának. Abban meg biztos vagyok, hogy pont most akar csak igazán bizonyítani, ZZ, Real Madrid... mi kéne még neki?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. július 18., csütörtök 13:09

Dagadt Ázárral is végigrongyolunk a mezőnyön calma.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég