Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 19., csütörtök 15:59

ToniKroos írta:
ateeemadrid írta:Kovacic azért nem játszott a horvátoknál, mert a klubcsapatában sem kapott elég lehetőséget. Nyilván ez ennek a következménye. Ettől függetlenül már nem egyszer bizonyította, hogy Casemironál jobb megoldás, és hogy kurva nagy potenciál rejlik benne. Továbbra is tartom, hogy óriási faszság lenne eladni, persze nem azt mondom én sem, hogy pótolhatatlan, de szerintem bőven elférne a Real kezdőjébe szép lassan.
Na ez az, de mikor bizonyította? Mert tavaly én tőle sem emlékszem egy értékelhető meccsre sem vagy talán egyre. Azon kívül, hogy gyors labdával, meg mélységből meg tud indulni, semmi extra a srác. 0 kreativítás, csak a labdát tudja cipelni, a passzok mind alibi 5 méteresek és sok a technikai hibája is. Na most ugyan ezt le lehet írni Theoról is igen, de mégis mennyivel másabb a megítélésük, pedig amit a posztja megkövetelne, hogy irányítsa a csapatot, abban Kova full átlag.

Teljesen már a két játékos helyzete is. Kovacic nagyon ritkán játszhatott együtt az alapcsapat tagjaival. Ő elsősorban nem Casemiro helyén kellene,hogy játsszon. Nagyon távol van akkor a kaputól és képtelen kihasználni a gyorsaságát és a lendületét. Elsősorban Modric helyén tudna jól teljesíteni de az meg nem az a poszt ahova beraknak majd 2 meccs után top játékot tudsz mutatni. Egy kp. poszt sokkal összetettebb mint egy bhv. Ég és föld a kettő. Kovacic amikor lehetőséget kapott többnyire élt vele. Ragad hozzá a labda. Eszméletlenül gyors és agilis úgy h a lábán a labda! Jól lát a pályán de nagyon nem tudja magát felépíteni úgy,hogy nem kap elég lehetőséget. Ide állandóság és bizalom kell. Ehhez meg meccsek kellenek. Minél több és minél többször ugyanazokkal a társakkal.

Jó példa erre Bruyne is. Hihetetlen mekkorát változott miután megkapta az állandó lehetőséget. Chelsea nem adta meg neki. A Werder a Wolfsburg (rá is építette az egész csapatot) és a City viszont igen. Ki is teljesedett. Kovacic kicsit más poszt más erőségekkel de bőven van benne potenciál. Ő is nagyon fiatal főleg az ő posztján.

Ehhez képest Theonak az egy szem Marceloval kellett volna megküzdenie. Úgy,hogy bőven voltak a brazilnak gyenge meccsei... Még Marcelo pihentetésére sem volt alkalmas és inkább Nachot rakta ki szélre. A mai fociban egyre inkább kulcs poszt a szélső hátvéd de azért közel sem kell hozzá olyan adottság mint egy kp-nak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. július 19., csütörtök 15:56

Azért engedtessek már meg, hogy megemlitsuk, ha valaki szar. Theo tavaly használhatatlan volt. Ez több ok miatt is bekövetkezett, és ebben ő is vastagon benne van. Elég ránézni, nem egy IQ betyár. Plusz ha eladjuk, az egyáltalán nem biztos, hogy Marcelo mögé nem érkezik senki. Ennek ellenére ezt is tuti biztosra állítják itt egy páran.

Ha valaki szar, akkor próbálkozni kell mással, mert hosszabb távon így járhat jobban a csapat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. július 19., csütörtök 15:18

Na ez az, de mikor bizonyította?
Pl. amikor Casemiro sérült volt, és meccseken keresztül klasszis teljesítményt nyújtott a pályán, majd kikerült a kezdőből ZZ értelmetlen, brazilhoz való ragaszkodása miatt.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2018. július 19., csütörtök 15:09

Azzal nem tudok mit csinálni, hogy játszanak bárhogy a végletek rossz oldalán lévők, ezt a bélyeget megkapják.
Ez nem bélyeg, ez tény.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 19., csütörtök 15:05

ateeemadrid írta:Kovacic azért nem játszott a horvátoknál, mert a klubcsapatában sem kapott elég lehetőséget. Nyilván ez ennek a következménye. Ettől függetlenül már nem egyszer bizonyította, hogy Casemironál jobb megoldás, és hogy kurva nagy potenciál rejlik benne. Továbbra is tartom, hogy óriási faszság lenne eladni, persze nem azt mondom én sem, hogy pótolhatatlan, de szerintem bőven elférne a Real kezdőjébe szép lassan.
Na ez az, de mikor bizonyította? Mert tavaly én tőle sem emlékszem egy értékelhető meccsre sem vagy talán egyre. Azon kívül, hogy gyors labdával, meg mélységből meg tud indulni, semmi extra a srác. 0 kreativítás, csak a labdát tudja cipelni, a passzok mind alibi 5 méteresek és sok a technikai hibája is. Na most ugyan ezt le lehet írni Theoról is igen, de mégis mennyivel másabb a megítélésük, pedig amit a posztja megkövetelne, hogy irányítsa a csapatot, abban Kova full átlag.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 19., csütörtök 15:02

RealMadridFanatic írta:
Hirtelen ezt találtam
Köszi

Theo 19 éves, lehet benne még kakaó.Simán kölcsön kell adni aztán ha ott is szar túladunk rajta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. július 19., csütörtök 14:58

Kovacic azért nem játszott a horvátoknál, mert a klubcsapatában sem kapott elég lehetőséget. Nyilván ez ennek a következménye. Ettől függetlenül már nem egyszer bizonyította, hogy Casemironál jobb megoldás, és hogy kurva nagy potenciál rejlik benne. Továbbra is tartom, hogy óriási faszság lenne eladni, persze nem azt mondom én sem, hogy pótolhatatlan, de szerintem bőven elférne a Real kezdőjébe szép lassan.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 19., csütörtök 14:56

Vinicus amúgy meglepően izmosnak és jó fizikumúnak tűnik a videók alapján. Kap topikot?


Zárjátok már be a topikot, mert ez a Theo téma nagyon gáz. Komolyan a keret leggyengébb láncszemét úgy véditek, mintha lett volna 2 értékelhető meccse. 2 értékelhető megmozdulása nem volt. Mi a tosz.

Ban mindenkinek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 19., csütörtök 14:56

Én azt bírom, hogy ha kis kedvenc Kovacic gyenge, az megmagyarázható mindig, mert látszik, hogy tehetséges, minden pénzt meg ér. Közben pedig az derült ki, hogy Zidane után a horvát edző sem bízik benne valamiért. Ellenben, ha Theo gyenge küldjük el, mert egy tehetségtelen sz.r. Én nem mondom, hogy jó idénye volt, de az biztos, hogy semmivel se rosszabb, mint Kovacicnak mégis az egyik megítélése pozitív a másiké negatív.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 19., csütörtök 14:54

Egyáltalán nincs mindenkibe beleállva, mert még a gyengébb képességűeket is lehet használni, ha jól használják, de Theót nem lehet jelenleg.
Nekem annyi a problémám, hogy nem is nagyon használtuk, annak ellenére, hogy Marcelo messze legszarabb szezonja volt. Volt, hogy próbálgatták a szezon elején 442-ben ahol Marcelo-val cserélgették egmást...halott ötlet volt, de azért Zizu megcsinálta még néhányszor. Játszott a B csapattal a spanyol kupában úgy, hogy előtte a kupa csapat 80%-a a lelátón ült vagy a kispadon 0 percesen. Naná, hogy abszolút nézhetetlen volt, amit a kupában cinsáltunk és ez nem csak Theo-ra vonatkozik.

Valószínűleg nem ő lesz Marcelo utódja, de lehet, hoygy többet már nem is látjuk Madridban, viszont úgy csinálni, mintha az 1500 percéből, 1500 teljesen haszontalan lett volna és örülni nanak, hogy Marcelo itt marad egyedül a legszarabb szezonja után az baromság.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 19., csütörtök 14:47

poronty írta:
Marcelo BL-t nyert nekünks. Theo?
Erre reagáltam "Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom." Marcelo is csinált ilyet, többször is. Nem akarom hasonlítgatni Theo-t meg Marcelot, mert ég és föld a különbség, de beleállni minden játékosunkba, aki nem a faszán pörgeti a labdát vagy 20 évesen nem játszik világklasszis szinten, szimplán szánalmas és nevetséges. Theo-nak is vannak pozitív tulajdonságai, ami kijöhet belőle a jövőben. A kölöcsön jót fog tenni neki.
Egyáltalán nincs mindenkibe beleállva, mert még a gyengébb képességűeket is lehet használni, ha jól használják, de Theót nem lehet jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 19., csütörtök 14:39

Marcelo BL-t nyert nekünks. Theo?
Erre reagáltam "Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom." Marcelo is csinált ilyet, többször is. Nem akarom hasonlítgatni Theo-t meg Marcelot, mert ég és föld a különbség, de beleállni minden játékosunkba, aki nem a faszán pörgeti a labdát vagy 20 évesen nem játszik világklasszis szinten, szimplán szánalmas és nevetséges. Theo-nak is vannak pozitív tulajdonságai, ami kijöhet belőle a jövőben. A kölöcsön jót fog tenni neki.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 19., csütörtök 14:35

poronty írta:
Tippelek csak, de szerintem arra gondol, hogy 2-3 meteres passzokat is elront, kombinativ jatek sem az erossege es biztos vagyok benne, hogy egy kezen meg lehet szamolni a jo beadasait egesz szezonban.
Akkor mondjuk azt, hogy stabilan szar támadásban. Vagy, hogy szimplán képzetlen a labdával, de ez nem jelenti azt, hogy a teljesítménye minden esetben kriktán aluli, hiszen a védekezés is a feladatai köré tartozik, az meg felüdülés Marcelo-hoz képest pl. És még mindig egy 20 éves gyerekről beszélünk, aki bőven fejlődhet.

Szerintem Theovola az a baj,hogy se támadásban se védekezésben nem igazán jó. Amikor játszott sokszor verték meg egy az egyben. A beadásokat nem tudta blokkolni. Helyezkedése is gyenge. Könnyen kipasszolható és egyáltalán nem uralja a szélt.

Támadásban sem volt valami erős. Leszegett fejjel próbálja megfutni az ellenfelet majd vaktában középre vágja. Néha laposan néha magasan. Ahogy sikerül. Kombinatív játékban sem volt erős. Labdakezelése is gyenge volt. Nem tudta támogatni a bal szélt.

Tehát összességében volt gyenge. Alavesben viszont egész jól mozgott. Bár ott volt területe futni. Megtolta majd rohant utána.

Ami előnye,hogy piszok gyors. Jó kis fizikummal rendelkezik. Magas, erős, de fürge azért. Van benne erő és nincs rossz bal lába.
Viszont esetlen és sok mindent erőből próbál megoldani. Nyílván 20 éves még csak. Rengeteg ideje van. De a bátyjához viszonyitva nagyon gyengén teljesít. Főleg úgy,hogy Lucas inkább CB. Atleticoban és a válogatottban is LB-t játszik de csak amiatt mert előbbiben az Uruguay-i keménymag van előtte míg a franciáknál pl. Varane umtiti. De még LB-ben is sokkal stabilabb és okosabban játszott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 19., csütörtök 14:34

poronty írta:
Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom. :lol:
Marcelo meg minden 2. meccsen külsővel úgy megreszeli a labdát, hogy lejön róla a bőr. Vagy addig huzogat talppal míg ki nem vezeti a labdát. Vagy lefut a szélen és 10 méterrel túlrúgja minden érkező játékosunkat. Akkor most Ő is szar, nem Real szint és nevessük ki meg ássuk el?
Most te komolyan Marcelot hasonlítgatod Theoval??? Én itt szálltam ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 19., csütörtök 14:33

poronty írta:
Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom. :lol:
Marcelo meg minden 2. meccsen külsővel úgy megreszeli a labdát, hogy lejön róla a bőr. Vagy addig huzogat talppal míg ki nem vezeti a labdát. Vagy lefut a szélen és 10 méterrel túlrúgja minden érkező játékosunkat. Akkor most Ő is szar, nem Real szint és nevessük ki meg ássuk el?
Marcelo BL-t nyert nekünks. Theo?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 19., csütörtök 14:31

Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom. :lol:
Marcelo meg minden 2. meccsen külsővel úgy megreszeli a labdát, hogy lejön róla a bőr. Vagy addig huzogat talppal míg ki nem vezeti a labdát. Vagy lefut a szélen és 10 méterrel túlrúgja minden érkező játékosunkat. Akkor most Ő is szar, nem Real szint és nevessük ki meg ássuk el?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 19., csütörtök 14:29

Elesett egy meccsen, ez tényleg azt jelenti, hogy szar.
Kerlon írta:Wxyz akkor te tedd le a voksod a biztos szar mellett!
Nem írtam arról, hogy én mit szeretnék. A szarozást túlzásnak tartom és az örömködést nem értem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2018. július 19., csütörtök 14:31-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 19., csütörtök 14:28

poronty írta:
Wxyz akkor te tedd le a voksod a biztos szar mellett! Legalább stabilan tudjuk, hogy mire számítsunk.
Theo stabilan szar? Gondolom ez azt jelenti, amikor a pályán van fixen kikap a csapat, minden támadás az ő helyéről jön, állandóan a kiállítás határán játszik. Ilyenekre gondolsz?
Konkrétan a kupában a harmadosztályú (?) csapat ellen elesett a saját lábában. Remélem nem kell tovább folytatnom. :lol:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 19., csütörtök 14:23

Tippelek csak, de szerintem arra gondol, hogy 2-3 meteres passzokat is elront, kombinativ jatek sem az erossege es biztos vagyok benne, hogy egy kezen meg lehet szamolni a jo beadasait egesz szezonban.
Akkor mondjuk azt, hogy stabilan szar támadásban. Vagy, hogy szimplán képzetlen a labdával, de ez nem jelenti azt, hogy a teljesítménye minden esetben kriktán aluli, hiszen a védekezés is a feladatai köré tartozik, az meg felüdülés Marcelo-hoz képest pl. És még mindig egy 20 éves gyerekről beszélünk, aki bőven fejlődhet.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 19., csütörtök 14:18

poronty írta:
Wxyz akkor te tedd le a voksod a biztos szar mellett! Legalább stabilan tudjuk, hogy mire számítsunk.
Theo stabilan szar? Gondolom ez azt jelenti, amikor a pályán van fixen kikap a csapat, minden támadás az ő helyéről jön, állandóan a kiállítás határán játszik. Ilyenekre gondolsz?
Tippelek csak, de szerintem arra gondol, hogy 2-3 meteres passzokat is elront, kombinativ jatek sem az erossege es biztos vagyok benne, hogy egy kezen meg lehet szamolni a jo beadasait egesz szezonban. Vedekezesben is azert boven meg tudjak forgatni, de az a resze egesz korrekt, bar Marci nem rakja magasra a lecet ebben a tekintetben :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég