Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 19., hétfő 12:34

Sztem Hazardról mindent elmond, szavak nélkül is hogy 4 év alatt 0 Klasszikuson lépett pályára. Elképesztő, biztos hogy ez valamiféle rekord. Valszeg még a Catillából is játszott vki ezidő alatt. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. június 19., hétfő 12:34

Realista24 írta: Meccsenként nem egész két csellel már top10 az ember?
Zseniális a foci :kalapos:
Sikeres a kulcsszo :kalapos: igy sem veretes
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 19., hétfő 12:26

Meccsenként nem egész két csellel már top10 az ember?
Zseniális a foci :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. június 19., hétfő 12:22

Nemrég jött velem szembe facebookon (tehát a forrás kérdőjeles), top 10 legtöbb csel elmúlt szezonban:

1. Vini JR |107 sikeres csel
2. Messi | 99
3. Bellingham |86
4. Doku | 85
5. Frimpong | 85
6. Kang-In Lee | 82
7. Chukwueze | 80
8. Musiala | 76
9. Cherki | 75
10. Nico Williams | 75

Ha már feljött Frimpong 40 millióért, akkor ez a stat alapján nem lenne rossz. Plusz gyors is mellé, pont ez hiányzik a jobboldalunkról.

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 19., hétfő 12:16

hehetheoriginal írta: :coffee:

ahh geci tul meleg van, szora se erdemes erre valaszolni, probald megerteni miket irtunk korabban
Te meg azt, hogy Hazarddal kapcsolatban nem basztathatod egyik edzőt sem, mert mindketten megadták neki a lehetőséget, amit annyira hiányolsz.

Hazard 3700 perc alatt eljutott 7 gólig. 3700 perc és szerinted bármilyen formában is hibás edzőbá. 3700!!!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 19., hétfő 12:07

:coffee:

ahh geci tul meleg van, szora se erdemes erre valaszolni, probald megerteni miket irtunk korabban
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 19., hétfő 12:04

Hehe, nem igaz, hogy ennyire valótlan álomvilágban élsz Hazarddal kapcsolatban.

Tények:
ZZ:
19/20: 3 meccsen ült a padon 1 meccsen csere
20/21: 3 meccsen ült a padon, 2 meccsen csere
Carlo:
21/22: első 10 meccsből 3 pad, 2 csere.

Emellett elmondható, hogy ha lehetőséget kapott, akkor soha nem tudott élni vele. Sem egy harmadosztályú csapat ellen, se egy Sheriff ellen, se egy kiesőjelölt alsóházi csapat ellen, se komoly rangadókon. Itt jön R9, aki 5 perc alatt megmutatta, hogy ki az úr a pályán.

Az igazság az, hogy mikor megkapta a zsíros szerződést, akkor ő ott befejezte a pályafutását. A sérülések nagyrésze is azért volt, mert saját akaratából alkalmatlan volt a teste a profi focihoz.

Egy gusztustalan véglény, aki most is csak be akar palizni egy szerencsétlen csapatot, de már mindenki tisztában van vele, hogy milyen játékos (játékos?) lett belőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 19., hétfő 11:39

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Biztos tudott volna, de miert kellett volna megadni a lehetoseget egy lusta disznonak, ha van mas a keretben, aki tett is azert hogy jatszhasson, es amugy nincs rajta plusz 5-10 kg.
mert az a mas, az 1. balfasz, 2. nem tud annyira focizni, 3. kiismerheto lett a tamadojatekunk, es ujitani kellett volna, el is buktuk az összes trofeat

en ertem, hogy ha tulsulyos vagy es nem latjak, hogy akarod az edzest igazan, akkor ne jatsszal, de amikor falnak ütközött jopar meccsen a csapat, akkor nem ertem miert nem lehetett volna megprobalni.
ilyen alapon akkor pl ronaldo szinte soha nem kellett volna, hogy jatsszon a palyafutasa soran, köztudott, hogy sohasem szakadt meg edzesen. egyszeruen meg kene erteni, hogy nem minden jatekos robot, nem lehet sablonra felhuzni mindenkinek ugyanazt az edzesmunkat.
De R9 gondolata csak a foci korul forgott. Hazarde meg a grillpult korul. Ez a kulonbseg, annak ellenre, hogy egyetertek es ertem is, amit irsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 19., hétfő 11:39

Azzal egyébként én egyetértek h
1. Hazard f.s volt és lusta.
2. A csapat támadojátéka azért legalabb próba szinten megkívanta volna hogy mittomén minden második meccsen bedobják legalább 20-25 percre. Pláne amikor már a Liga is elúszott. Ennyit azthiszem meg lehetett volna adni a belgának.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 19., hétfő 11:37

most hogy jött Joselu,é s a keret teljes :kalapos: van valami hír Nacho Ceba Kroos Modric kapcsán, mármint ami a szerződést illeti. Nacho topicjaban volt, hogy nyilatkozott a maradásról...asszem

Jó lenne a négyesfogatot tartani ( esetleg Modric mehet, ha neki az úgy okes ), tovább ne gyengüljön a csapat.

*( Odri és Lunin távozásában azért még bízom )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 19., hétfő 11:34

Realista24 írta: Biztos tudott volna, de miert kellett volna megadni a lehetoseget egy lusta disznonak, ha van mas a keretben, aki tett is azert hogy jatszhasson, es amugy nincs rajta plusz 5-10 kg.
mert az a mas, az 1. balfasz, 2. nem tud annyira focizni, 3. kiismerheto lett a tamadojatekunk, es ujitani kellett volna, el is buktuk az összes trofeat

en ertem, hogy ha tulsulyos vagy es nem latjak, hogy akarod az edzest igazan, akkor ne jatsszal, de amikor falnak ütközött jopar meccsen a csapat, akkor nem ertem miert nem lehetett volna megprobalni.
ilyen alapon akkor pl ronaldo szinte soha nem kellett volna, hogy jatsszon a palyafutasa soran, köztudott, hogy sohasem szakadt meg edzesen. egyszeruen meg kene erteni, hogy nem minden jatekos robot, nem lehet sablonra felhuzni mindenkinek ugyanazt az edzesmunkat.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 19., hétfő 11:25

Biztos tudott volna, de miert kellett volna megadni a lehetoseget egy lusta disznonak, ha van mas a keretben, aki tett is azert hogy jatszhasson, es amugy nincs rajta plusz 5-10 kg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 19., hétfő 11:23

sztem edzett ö ugy, ahogy tudott, csinalta a többiekkel a dolgokat, nyilvan ök csucsra voltak huzva, hazi meg elfocizgatott köztük. amiert hoztuk, hogy ö lenne a különbseg es az extra, azt nem tudta mar visszaszerezni a serulesek utan.
de azt ne mondja nekem senki, hogy szimplan memoriabol, technikabol a kiscsapatok ellen, akik beallnak 45 emberrel bekkelni, ott nem tudott volna kis területen valamit kezdeni, ahol nem kell annyit fel le futni....talan nyertunk volna 1-2 meccset, es nem folyamat dobaljuk el a pontokat mindenfele jöttment balfaszok ellen, a csapagyasra unalomig lejaratott binicius baloldallal es fullimpotens, egysiku tamadojatekkal.
mindegy, tulbeszeltuk a temat, en nem tartom minden idok legnagyobb flopjanak, mert nem tehet rola, hogy agyonrugtak es utana evekig bajlodott vele.
mondom, könnyen beszeltek a fifa meg az fm mellol a fotelbol, olyanok, akik nem voltatok sportolok, nemhogy profi sportolok, es plane nem a legfelso szinten. en se voltam nyilvan, mondhatjatok, csak nem kene barlangba dugni a fejunket es mindenfele tenyezo figyelmen kivul hagyasaval csak a szaraz statisztikak alapjan megitelni valakit
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 19., hétfő 11:06

cart írta: De minek játszhatná az edző 10 kiló túlsúllyal? Futni se tud normálisan plusz állóképessége sincs hogy 15-20 percnél többet bírjon a pályán.
Mert elobb jatszani kellett volna, aztan ha ugy erzi, akkor dietazik, es talan edzesen is csinal valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. június 19., hétfő 11:05

Azért el vagyok én szokva attól, hogy már az átigazolási szezon kezdete előtt ennyi igazolás le van zongorázva. :mrgreen:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 19., hétfő 11:03

De minek játszhatná az edző 10 kiló túlsúllyal? Futni se tud normálisan plusz állóképessége sincs hogy 15-20 percnél többet bírjon a pályán.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 19., hétfő 11:01

Játékra kész :lol: +15 kilóval meg olyan motivaltan mint egy 45 eves araboknal levezeto sztar.
Utolsó bohoc ez az ember, szóra se érdemes.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 19., hétfő 10:55

az ö fejevel gondolkozva, ö pl iden jatekra kesz volt 1-2 hetet eltekintve, elotte is a mutetek utan rendelkezesre allt, de edzoba nem jatszatta, tehat "pihentem az elmult 2-3 evben"

aztan valszeg nem ez a realitas, csak ö gondolta igy.
sztem amugy itt mindenki hibas, az ember, mert vilageleteben a tehetsegevel ment elore es mikor leserult es akarat kellett volna visszakapaszkodni a tetejere, akkor mivel sosem elte at, sosem kellett megszakadnia, ezert nem sikerult neki, aztan hibas edzoba, aki nem ertette meg sztem, hogy vannak jatekosok, akiknek kell a jatekperc, es akik nem fognak szetszakadni edzesen, helyette viszont a meccsen meg tudjak teremteni a kulonbseget, es hibas a vezetes, aki nem nezett utana, hogy milyen ember, miket mondanak rola, milyen a hozzaallasa a profi sporthoz, es szinte latatlanba a neve alapjan leigazoltuk ceronaldo utan.

en tartom, hogy ha hetrol hetre tobbet lett volna jatszatva, akkor elobb utobb formaba lendult volna, meg talan a pocak meg a popsi is lekerul rola, de mar soha nem tudjuk meg.

en amugy az ilyen bela feleket sokkal nagyobb fertonek tartom pl egy hazinal, mert o iderakta a top teljesitmenyt az elejen - meg ugy is, hogy mindig is full idegen elemkent mozgott a palyan -, es utana valasztotta inkabb a golf es a parazita utat, es soha nem volt olyan es annyi serulese es mutete, mint hazinak.
Kerlon írta: ratyi mind
es meg a mezek is szarok :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. június 19., hétfő 10:48

Babinho írta: Szerintem a sokat szidott adidas mezek a legjobbak, a nike és puma mezek elég gagyik, puritánok.

https://www.instagram.com/p/CtlocbQrLq1 ... BiNWFlZA==
ratyi mind
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 19., hétfő 10:45

SzB írta: Azt mondja Hazard: "Három bonyolult év után csak a családommal szeretnék időt tölteni, nyaralni. Még mindig képesnek érzem magam arra, hogy profi futballista legyek, ugyanakkor az elmúlt két-három évben pihentem, szóval van még egy kis energiám.”
Hát menjen a jó k... nénikéjébe! Helyette vehettünk volna két elit szélsővédőt, és akkor még mindig mi ülnénk a világ trónján. És még van pofája ezt le is nyilatkozni.
Milyen nyelven nyilatkozott, azt hogy fordították át?
Nem mindegy a szövegkörnyezet stb....

Azért az durva, ha így a pofánkba vágja, hogy ő még képes nagy tettekre, mer hogy ő a realban cask pihent mostanában, aztán azért ölébe pottyant pár szaros kupa :lol:

Egy ilyenért minimum meglincselik, jobb helyeken :mrgreen:
De, biztos félreértjük, meg utaltam a fordításra is...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég