Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 13:22

Kiko Casilla a miénk lesz a 2015/16-os szezonra, ha igazak a hírek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 19., szombat 13:12

Sastre írta:
És egy ilyen magasröptű poénért aztán mindenképpen érdemes lenne korunk legjobbját és 2 aranylabdás világsztárját kitenni a csapatból.
Jó, akkor Ronaldo megint nyomjon le 60 meccset pihenés nélkül, és mi meg nézzük végig fapofával, hogy tavaszra kiég szegényke :roll:
Persze, tényleg biztos kiég. Mondod ezt azért mert a mögöttünk lévő idényben összeszedett 1 sérülést év végére...

Egyébként pedig amíg nem lesz a fejébe verve, hogy nem csak a gólrekordok számítanak addig hozhatsz a helyére bárkit (nyilván CR cserének hozzuk James-t :D) nem fog padra ülni a gyengébb ellenfelek ellen ahol igazán megszórhatja az ellent...
Ha ez a három igazolás egy nyáron megtörténne, akkor ismét nem kéne igazolni legalább két évig, maximum a védelembe majd.
Oda is max a távozó Pepe helyére egy csereembert Ramosnak és Varanenak.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 13:08

tibi18 írta:Mou nyilatkozott, hogy számukra véget ért az átigazolási időszak.. Ez abból a szempontból jó lehet, hogy Pogba nem igazol a Chelseahez, abból a szempontból viszont rossz, hogy Khedira sem..
Attól tartok, ha bejelentik, hogy Khedira marad az összes (Vidal/Pogba/Veratti) nevet dobhatjuk a kukába..
a legfrissebb hírek szerint az Arsenal is elállt a transzfertől. Sami. :-(

+ ma Casemiro nem edzett a csapattal, hamarosan hivatalos lehet a Portoba igazolása.
But he is a good boy...

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. július 19., szombat 13:05

Mou nyilatkozott, hogy számukra véget ért az átigazolási időszak.. Ez abból a szempontból jó lehet, hogy Pogba nem igazol a Chelseahez, abból a szempontból viszont rossz, hogy Khedira sem..
Attól tartok, ha bejelentik, hogy Khedira marad az összes (Vidal/Pogba/Veratti) nevet dobhatjuk a kukába..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 12:55

Nem sokkal jobb Moratanál és a fizuja is magas lenne Mandzukicnak. Ráadásul úgy mozog, mint egy vemhes ló.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:54

Kevés pénzből lehetne dobni a minőségen(
Ha mind a három játékos jönne, és az emlegetett távozók is mennének, akkor a Real Madridhoz mérten az kevés pénznek számít, amit pluszban rá kéne fizetni.
Nem vagyok James mellett, mert szerintem sincs helye a csapatban, de gazdasági szempontból a leigazolása nem okozhat problémát, még akkor sem, ha mondjuk DM vagy Khedira marad, de akkor sem, ha Pogba is jönne.
Sportszakmai részt meghagyom Carlonak. Úgy ismertem meg, hogy olyan játékosok vannak a keretében, akiben lát fantáziát. Ha jön James, akkor kell Carlónak.


Ha már DM, hát elmehet a p.csába, úgy röviden ennyi a véleményem. Nem érzi a bizalmat, azért pitizett neki Carlo már kétszer is. Tipikus Özil és co szöveg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 19., szombat 12:53

Mandzukic amúgy ajándék lett volna 22M-ért és Benzemaval jól kiegészíthették volna egymást. És a Juve majdnem ennyit adott Morataért. :-D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 19., szombat 12:47

Relaistahuni, szidod Perezt, csak tudnám miért. Okod nincs ra.
Úgy mondanám kritika, de mindegy.
Még nincs nagy baj, de ha most befürdünk Hámesszal akinek mellesleg csípem a játékát, akkor már lehetnek bajok. Ezen a csapaton jelenleg nincsenek akkora rések, hogy megint egetrengető változásokat kellene csinálni. Kevés pénzből lehetne dobni a minőségen(Vidal in, Khedira out, csatárnak egy fiatalabb arc pl. Origi vagy Paco Alcacer), de ő inkább megvesz egy 2-3 meccses felfedezettet közel rekordösszegért.
Love football, hate antifa.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 19., szombat 12:40

VanillaSky írta:
Kakanal volt terv. Ő volt az egyetlen akkori világsztár akit hozni lehetett es akivel ujra a középpontba kerülhettunk. Szükséges rossz volt.
Lehet meglágyultam időközben, de CR és Kaka nem egy évben jött? Vagy egy világsztár - az akkori legfelkapotabb - nem volt elég? Kakat lehet magyarázni Perez védelmében ahogy Beckhamet is, semmire nem volt jó egy szimpla marketingeszköz amely nélkül millió klub épített már BL győztes, világverő csapatot. Mindkettő felesleges volt, a brazil kb top 5 legnagyobb bukta a focitörténelemben.
elméletileg ugye Calderón intézte el CRt, az még az ő igazolása volt, kellett Pereznek is egy nagy név, gondolom ez állhatott a háttérben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:37

primrose írta:
A Kaká Beckham részt egy az egyben adom, a brazilt meg top3-ba raknám.
én meg konkrétan megadom neki a number 1 helyet. :D Kakító... de jó is volt... istenem............. :( :mrgreen:
Én csak sportszakmai viszonylatban, nehogy félreértés legyen. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 12:35

A Kaká Beckham részt egy az egyben adom, a brazilt meg top3-ba raknám.
én meg konkrétan megadom neki a number 1 helyet. :D Kakító... de jó is volt... istenem............. :( :mrgreen:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:31

Lehet meglágyultam időközben, de CR és Kaka nem egy évben jött? Vagy egy világsztár - az akkori legfelkapotabb - nem volt elég? Kakat lehet magyarázni Perez védelmében ahogy Beckhamet is, semmire nem volt jó egy szimpla marketingeszköz amely nélkül millió klub épített már BL győztes, világverő csapatot. Mindkettő felesleges volt, a brazil kb top 5 legnagyobb bukta a focitörténelemben.
Nem lágyultál meg, de a CR ügylet szerintem elég kacifántos volt. Egy időben voltak olyan hírek is, hogy nem jött volna, ha Pérez nem ígéri be ezeket a változásokat. (tudom, volt szerződés, meg titkos paktumok, meg minden egyéb. Amolyan Calderonos módra :mrgreen: )

A Kaká Beckham részt egy az egyben adom, a brazilt meg top3-ba raknám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 19., szombat 12:29

Relaistahuni, szidod Perezt, csak tudnám miért. Okod nincs ra. Az elso Perez era összeomlott ahogy volt, majd Calderon taszított rajta meg húszat.
Perez lépésről lépésre ujra visszahelyzte oda a csapatot ahova valo.
Ehhez kellett Kaká, főleg gazdasági szempontból , kellett Mourinho. Kozben meg kellett szabadulni a "selejttol", stb.
Persze monitor mögül minden egyszerű.
Kaká miatt szidni Perezt butaság, minden esély megvolt rá, hogy a brazil varázsolni fog nálunk, és remekül kiegészíti a többi erősítést. Üres volt a posztja. Sajnos beütött a brazil betegség, de erre se Perez, se Pellegrini, se én, se a fórum 99(100?)%-a nem számított.

James teljesen más helyzet. Minden idők harmadik-negyedik legdrágább játékosaként megvennénk egy fiatal, ügyes srácot, akinek volt négy-öt remek meccse a világbajnokságon? Most abba ne is menjünk bele, milyen arányban szoktak beválni a VB/EB-felfedezettek, azt még valahogy be lehet nekem magyarázni, hogy önmagában érhet ennyit a srác.

De nem nekünk. Továbbra sem láttam egyetlen épkézláb felállást sem, amiben James képességei érvényesülnének, és a csapat többi kulcsjátékosa sem kényszerülne idióta szerepkörökbe, ahol a tudásuk töredékét tudnák csak kihozni magukból.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 19., szombat 12:27

Kakanal volt terv. Ő volt az egyetlen akkori világsztár akit hozni lehetett es akivel ujra a középpontba kerülhettunk. Szükséges rossz volt.
Lehet meglágyultam időközben, de CR és Kaka nem egy évben jött? Vagy egy világsztár - az akkori legfelkapotabb - nem volt elég? Kakat lehet magyarázni Perez védelmében ahogy Beckhamet is, semmire nem volt jó egy szimpla marketingeszköz amely nélkül millió klub épített már BL győztes, világverő csapatot. Mindkettő felesleges volt, a brazil kb top 5 legnagyobb bukta a focitörténelemben.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. július 19., szombat 12:24

Pérez egy nyár alatt behúzná a Kroos, James, Pogba pakkot? A jelenlévőket és távozókat figyelembe véve képtelenségnek hangzik, de ki tudja? :hmmm:
Tegnap írtam erről, akkor a DM - James cserét kihagytam, én számolnék az argentinnal.

Szerintem ahhoz, hogy létrejöhessen a fenti trió Madridba költözése, Khedirának és DM-nek is lépnie kell, Casemiroval egyetemben.

Így maradna középre és előre az alábbi névsor:

Alonso, Illara, Modric, Kroos, Pogba, Isco, James, Jesé, Bale, Cé és Benzema.

11 ember 6 helyre. A probléma az, hogy Alonso és Illara posztja megszűnne a legerősebb(nek vélt) kezdőben, illetve amit mások is említettek, James 80 milláért nem valószínű, hogy a padra jönne, ahogyan Kroos és Pogba sem. Őket egyszerre pedig a pályára zsúfolva, a kényes egyensúly könnyen borulhat.

Én is csípem a srácot amúgy, de most nem hoznám még én sem. Elég lenne Pogba/Vidal, még akkor is, ha megy DM, és bármilyen furcsa, Illara helyett lehet Khedirát tartanám itt.

Alonso, Khedira, Modric, Kroos, Pogba/Vidal, DM, Isco, Jesé, Bale, Benzema, Cé.

Szintén 11 fő 6 helyre, DM lemeccselheti a kezdő tagságot a Pogba/Vidal duó egyikével, Isco és Jesé elől bármelyik posztra be tudnak ugrani, középen minőségben és mennyiségben is megvagyunk, ráadásul a hosszú szezonban mindenki kaphatna játékperceket. De még így is annyira minőségi minden ember (vagy annak érzi magát), hogy előfordulhatna elégedetlenség. Nem könnyű kérdés, de szerintem James hozatala tovább bonyolítaná a dolgot.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 19., szombat 12:21

Az FFP ennél sokkal bonyolultabban számol, ha csak az igazolásokat nézzük, a teljes szerződésének az időtartamára osztja szét a vételárat, az eladást meg a szerződése szerint hátralévő időre, stb. De véleményem szerint simán belefér nekünk ekkora mínusz.
Csak azért érdeklődök, mert simán benne van a levegőben. Pogbát nem szúrhatjuk el. Megtettük már Vieira és a legjobb korban lévő Essien esetében is, most ne basszuk el... James meg. A jövő nagy játékosa lehet. Ha idén nem hozzuk el, akkor bármekkora madridista is legyen, van az a pénz, hogy mondjuk inkább elmegy a PSG-hez, a Chelseahez, adott esetben a MU-hoz vagy Barcához. Persze megkérdőjelezhető akkor a madridizmusa, de akkor is.

Na most ha a lent leírt mozgás bejönne, akkor a középpályára lenne egy Pogba - Kroos - Modric triónk, akiknek kiváló alternatíva lenne Isco és Xabi/Illarra. Xabi papában maximum 2 év van, Illarra nem tudom mennyire tud feljavulni, de ez a Pogba - Kroos - Modric - Isco - Xabi ötös nagyon jól hangzik. Carlo tavaly forgatta a csapatot (már amikor nem éppen 10 mezőnyjátékosunk maradt :mrgreen: ), hogy ez a sérülések, a hibák javítása vagy tényleg a pihentetés miatt volt, azt mindenki döntse el maga. Ugyanakkor Isco helyzete kurvára nem reménytelen, ha Hierro tényleg azért is van itt többek között, hogy neki segítsen, akkor nagyon nagyot profitálhat, illetve a játékperceket is megkapná.

Elöl lenne egy Cé - Benzema - Bale triónk, mögöttük James és Jesé. Cé térde ki tudja mennyire lesz rendben, Benzema láthatóan elfáradt a tavasz végére, Bale pedig sokszor küzd izomsérülésekkel, azaz a játékpercek adottak lennének James számára is. Ha sokan úgy gondoltátok, hogy lehet forgatni a Cé, Bale, Benzema, Suarez négyest, akkor ezt miért ne lehetne megvalósítani a Cé, Bale, Benzema, James kvartettel is? Túlságosan kötött posztok nincsenek nálunk elöl, bőven lenne helye Jamesnek is. Akit ebben az esetben nagyon féltenék, az Jesé, pillanatnyilag 5. opcióként ő inná meg ennek a legjobban a levét.


Nehéz dolog ez, nagyon nehéz, de remélem és bízok benne, hogy Madridban tudják a fejesek, hogy mit csinálnak és mit akarnak. Most csak azért nem kell 80 milliót elbaszni egy játékosra, hogy visszavágjunk a Barcának. Azt a pályán is meg lehet tenni...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 12:19

Eszembe jutott egy nyár...Pérez...és a nagy bevásárlás...Pérez egy nyár alatt behúzná a Kroos, James, Pogba pakkot? A jelenlévőket és távozókat figyelembe véve képtelenségnek hangzik, de ki tudja? :hmmm:
Ha ez a három igazolás egy nyáron megtörténne, akkor ismét nem kéne igazolni legalább két évig, maximum a védelembe majd.
Korban, minőségben és létszámban is nagyon ott lennénk. Nem tudom, merjünk nagyot álmodni?
Pogbárol amúgy semmi hír. Az elmúlt napokban Vidal neve volt hébe hóba a médiában, de ami végül szerintem lesz: Kroos (már megvan), Navas, James és Negredo/Falcao.
Perez lépésről lépésre ujra visszahelyzte oda a csapatot ahova valo.
Abszolút adom. Semmi baj Perezzel. Imádok minden nyári átigazolási perpatvart. B-) :lol:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:18

Kakanal volt terv. Ő volt az egyetlen akkori világsztár akit hozni lehetett es akivel ujra a középpontba kerülhettunk. Szükséges rossz volt.

Relaistahuni, szidod Perezt, csak tudnám miért. Okod nincs ra. Az elso Perez era összeomlott ahogy volt, majd Calderon taszított rajta meg húszat.
Perez lépésről lépésre ujra visszahelyzte oda a csapatot ahova valo.
Ehhez kellett Kaká, főleg gazdasági szempontból , kellett Mourinho. Kozben meg kellett szabadulni a "selejttol", stb.
Persze monitor mögül minden egyszerű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 19., szombat 12:17

Géci írta:Ez jó volt! Betalált! Jössz Te még az én utcámba
:mrgreen: :mrgreen:
Dupla D írta:idén még nem is lenne a megalomániájával probléma, ha a pénzt nem Jamesbe, hanem Pogbába raknánk.
most james a felkapott, neki van most nagy marketingje.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 19., szombat 12:14

realistahuni írta:
Kakánál nem volt terv? 66 millió ment a kukába, mert egy olyan játékost hoztak aki utolsó évében már a Milanba sem volt akkora spíler, de valamiért kellett. Beckham szintén mire kellett, focizni? Koránt sem, hanem azért mert egy megalomán megszülte a fejében és véghez is vitte. Most szintén ez a helyzet. Álmodik a fene ilyen tartalmas erősítésekről, mikor a vkp ügy jelenleg halott helyette vízim intézés folyik egy újonnan felfedezettnek 70 milért a PSG-ből. :lol: Keresnek rajta kb 25 milliót, egy újgazdag olajcsapat. Ancelottiban lehet bízni az elnökben koránt sem kell, főleg a múlt iseretében nem!
Teljes mértékben adom. Perez megalomániás és ez nem igazán fog változni. Bale-el is túl nagyot kockáztattunk, szerencsére úgy tünik nem lesz bukta. De előbb-utóbb megint lesz egy nagypénzes buktánk, mert egyszerűen nem tud leállni Perez.
idén még nem is lenne a megalomániájával probléma, ha a pénzt nem Jamesbe, hanem Pogbába raknánk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég