Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:19

Mert érdemben semmi, de tényleg semmi pozitív dolgot nem láttam a csapat körül nyár óta. Pofázás az megy szépen, de semmi nem történik.

Kicsit kiégtem, sorry. És nem, továbbra is magas ívből szarok arra, hogy esetleg nem nyerünk semmit idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 12:15

Remy írta: Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
De amúgy neked mi bajod? Miért jó csak a negatív híreket elhinni?

Két napja erről írnak, hogy vagy pénz vagy lépéseket teszünk, erre benyomsz egy ilyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:11

Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 12:07

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
hát, meglátjuk, de nagyon meglepődnék ha visszakerülne. egy biztos, perceket kapna eleget, mert ha nem is védőként akkor lehet támadóként tolnánk :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 23., szombat 12:01

Bappe a múltkor nem akart jönni mert nem fért be a kezdőbe, most meg azért nem jön mert túl gyenge a csapat.

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:58

Vagy csak a cikk írója is hasonlóan látja mint mi, ugyanúgy leirja csak nem egy fórumba :kalapos:
És így hitelesebbnek tűnik hogy odair egy forrást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 23., szombat 11:56

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Amikor már Mbappé is fosik, hogy a mester megrohasztja a padon Asensio meg LV mögött, akkor az már ciki :mrgreen:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. január 23., szombat 11:52

ArjenMagicRobben írta:
Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Na, én meg pont fordítva gondoltam. Zidane a nagy húzó név, még akkor is, ha most nem az igazi a forma és van pár megkérdőjelezhető döntése, de Bappénak ő a példaképe, nem esetleg egy argentin másodosztályú edző aki ha úgy adódik éppen beeshet ZZ helyére.
Na meg ha igazán ambiciózus Kylian akkor ő lesz az aki kihúzza a csapatot és nem azt mondja, mint Ase, hogy háde vannak idősebbek, na majd ők...

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. január 23., szombat 11:45

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:40

Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:39

wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 23., szombat 11:38

dehát én nem is értem, h ezt h gondolja az inter
eladtuk mert kellett a della, erre nyilvan ezt is mi szopjuk meg a legjobban se jatékos, se pénz. :lol:
Bettoni: “A csapat tele van energiával”
kíváncsi vagyok, h hol vezeti le a csapat, me h nem a meccseken az is biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2021. január 23., szombat 11:39-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 11:33

Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 23., szombat 11:19

Azt lehet tudni hogy meddig van Reguilonra opcionk?

Ez a Hakimi ugy meg egy rossz vicc. :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:16

Pár szösszenet:

The option of Reguilon to replace Marcelo is ruled out at the moment, because the Spaniard will cost the club 45m€. Miguel Gutiérrez and Fran García are the options being considered to replace Marcelo in the squad. [@marca]

There is talk of Marcelo's departure from Madrid in the summer. There are two names being considered to fill the hole Marcelo will leave; on loan Fran Garcia and Miguel Gutierrez. The option of Reguilon is not on the table for now. @jfelixdiaz via @marca

Erősödnek a visszakérjük Hakimit hírek. Mondjuk ennek szerintem esélye nincs, bár közölték velük, fizettek vagy jön vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:58

h3x0r írta:
illgner írta:

Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?
Mondjuk még csak hír sincs róla, szóval nem értem miért írod hogy nézegetjük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 23., szombat 10:54

illgner írta:
Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:43

illgner írta: Haaland a nyáron még nem hozható el kivásárlási áron, ami állítólag 75 millió, és 2022-ben érvényesíthető. Szóval jelenleg 150 millió alatt egészen biztosan nem adná a Dortmund, ha egy Dembeléért elkértek jó 100 milliót, aki sehol nem volt hozzá képest sem számokban, sem pedig hype-ben.
A 75 millió továbbra is csak egy gentlemen agreement, hogy az a minimum, amiért elengedi a Dortmund. Raiola annak fogja eladni, aki a legtöbbet pengeti, így a legtöbb jutalékot teheti zsebre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:42

illgner írta:
Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
Életében nem volt egymás után két jó meccse
:arrow:
Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani
:hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 23., szombat 10:26

Csabi írta: én továbbra is inkább haalandra verném ki a lóvét. a kp-nk úgy ahogy rendben van, tudnák őt tömni labdával

bappénak meg inkább adnék 20-30 misi aláírásit, és gondolkodjon még egy évig, aztán meg ingyen jöjjön :lol:
Én csak abban az esetben, ha átállunk 442-re. Mert amúgy meg lenne két értelmes középcsatárunk 0 értelmes szélsővel és most is a legnagyobb baj, hogy vagy van elől egy formában lévő Benzema vagy kb. senki. 433ba meg majd lesz egy Haaland.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég