Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 11., kedd 20:15

wZoLee7 írta:kellene egy Fészbukos marhaságok topic...mai kedvencem "Aki szt. Lopez jobb annak vagy Szemészhez v Pszichológushoz kellene mennie " :lol: :lol:
Akkor megyek mindkettőhöz. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 11., kedd 20:13

kellene egy Fészbukos marhaságok topic...mai kedvencem "Aki szt. Lopez jobb annak vagy Szemészhez v Pszichológushoz kellene mennie " :lol: :lol:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 11., kedd 14:53

Szerintem nem illarra beállitása változtatott azon a meccsen, hanem a felfogásunk. A második félidőben teljesen másképp játszottunk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 11., kedd 11:55

Az öreg nyerni akart, és biztosra akart menni. Az más kérdés, hogy nem jött be, de több mint valószínű, hogy tanult belőle.
Formálódott akkor még a csapat,szal abból a meccsből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 11., kedd 9:57

h.csabi írta:
Géci írta:Hát, ha Illarra olyan formäban lett volna ami célnak megfelel, akkor nem Ramos lett volna a vkp...


És olyan formában is volt. Szinte egyedül változtatta meg a játék képét a második félidőben..
Az öreg nyerni akart, és biztosra akart menni. Az más kérdés, hogy nem jött be, de több mint valószínű, hogy tanult belőle.

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2014. február 11., kedd 9:00

Géci írta:Hát, ha Illarra olyan formäban lett volna ami célnak megfelel, akkor nem Ramos lett volna a vkp...


És olyan formában is volt. Szinte egyedül változtatta meg a játék képét a második félidőben..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 11., kedd 8:57

wZoLee7 írta:én csak abban reménykedem, hogy a Barca ellen Carlo nem akar megint valami nagyon hülye felállásban majd pályára lépni :lol:
Hát, ha Illarra olyan formäban lett volna ami célnak megfelel, akkor nem Ramos lett volna a vkp...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 11., kedd 8:18

én csak abban reménykedem, hogy a Barca ellen Carlo nem akar megint valami nagyon hülye felállásban majd pályára lépni :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 11., kedd 8:05

ericco írta:Mondjuk a legutóbbi klasszikuson a semmiből lőtt ellenünk egy pimasz gólt, bár kellett hozzá egy kis szerencse is. Ha mástól nem, az ilyenektől tartani kell, bár addigra simán lehet mégveszélyesebb játékos. Meg hát a Barca sem fogja ellenünk azt a picit unott arcát mutatni, odateszik magukat majd rendesen. Tényleg csak a gyenge védekezésükben lehet jelenleg biztos fogódzkodót találni, az talán megmarad náluk a mostani szinten.
Hozzá kell azért tenni azt is, hogy akkor nem volt Alonso, és DM nem azon a poszton volt amin megyünk is vele valamire. Idén kaptunk 3 gólt összesen és mind olyan gól volt, hogy tátva maradt a szája az embernek. Magyarán nem minden nap lőnek ilyet... Abban az időben kaptuk a góljaink túlnyomó többségét! Úgy gondolom, hogy sokkal jobban, csírájában el lesznek fojtva a támadások, mert már gyengült az a dinamika az előre játékba amitől tartani kellet a barcánál. Őszintén szólva, jelenleg jobban tartok más kisebb csapatoktól mint tőlük, mert ameddig más kis csapat egy gyengébb periódusunkba be tud találni majd beáll a busz, mi pedig mindent kihagyunk, hamarabb meg tud fogni, mint egy olyan csapat akinek lételeme a támadás, és hamarabb kinyílik. Azé egy klasszikuson meg csak menni kell, főleg otthon :workout: :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 11., kedd 6:59

ericco írta:Mondjuk a legutóbbi klasszikuson a semmiből lőtt ellenünk egy pimasz gólt, bár kellett hozzá egy kis szerencse is. Ha mástól nem, az ilyenektől tartani kell, bár addigra simán lehet mégveszélyesebb játékos. Meg hát a Barca sem fogja ellenünk azt a picit unott arcát mutatni, odateszik magukat majd rendesen. Tényleg csak a gyenge védekezésükben lehet jelenleg biztos fogódzkodót találni, az talán megmarad náluk a mostani szinten.
milyen pimasz gól? egy teljes máktenger volt......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 10., hétfő 22:01

Akkor vajon milyet érdemeltetek hülyegyerek? :D Több gólos Atma győzelmet?
Momentumuk nem volt a meccsen, nyilván keserű a szőlő, de azért hülyeségeket sem kell beszélni.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 10., hétfő 21:55

[quoteArda Turan szerint igazságtalan eredmény született a Bernabéuban: “Nem érdemeltünk ilyen eredményt a Bernabéuban, de nem adjuk fel, minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a visszavágón. A szezonunk eddig jó volt, de az a legfontosabb hogy mindegyik kiírásban a lehető legtovább jussunk. A legjobbunkat nyújtjuk majd, hogy elérjük a kitűzött céljainkat”.][/quote]

Belülről apukám még el is hiszem, hogy másképp érezted, de mielőtt megszólalsz nézd vissza a meccset. Majd meglátjátok mi lesz abból ha kinyíltok és támadtok... :ike: :ike:
ericco írta:Mondjuk a legutóbbi klasszikuson a semmiből lőtt ellenünk egy pimasz gólt, bár kellett hozzá egy kis szerencse is. Ha mástól nem, az ilyenektől tartani kell, bár addigra simán lehet mégveszélyesebb játékos. Meg hát a Barca sem fogja ellenünk azt a picit unott arcát mutatni, odateszik magukat majd rendesen. Tényleg csak a gyenge védekezésükben lehet jelenleg biztos fogódzkodót találni, az talán megmarad náluk a mostani szinten.
De ilyen alapon Jesétől is tartaniuk kell (bár amúgy is) , mert ő is gólt lőtt és szerintem nem pimasz gól volt Neymaré, hanem mák, nem is kicsi... de ez csak az én véleményem. Ráadásul igen, abban a védelemben lehet bízni, Ronaldo, Jesé, Bale, Di Maria ezeket szétfutja. De én rohadtul nem szeretem az ilyen esélylatolgatásokat, mert egy egy bírói döntés, aztán borul minden...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 20:25

Arda Turan szerint igazságtalan eredmény született a Bernabéuban: “Nem érdemeltünk ilyen eredményt a Bernabéuban, de nem adjuk fel, minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a visszavágón. A szezonunk eddig jó volt, de az a legfontosabb hogy mindegyik kiírásban a lehető legtovább jussunk. A legjobbunkat nyújtjuk majd, hogy elérjük a kitűzött céljainkat”.
Nem kívánság műsor kisfiam,nem is a dzsin a palackból,de még nem is Tibi bácsi pontos labdája,hanem ez a való világ... :coffee:
Calderonba folyt köv.,úgyhogy fel lehet kötni a törökbugyogót...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 10., hétfő 20:14

Arda Turan szerint igazságtalan eredmény született a Bernabéuban: “Nem érdemeltünk ilyen eredményt a Bernabéuban, de nem adjuk fel, minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a visszavágón. A szezonunk eddig jó volt, de az a legfontosabb hogy mindegyik kiírásban a lehető legtovább jussunk. A legjobbunkat nyújtjuk majd, hogy elérjük a kitűzött céljainkat”.
teljesen igaza van jumurdzsáknak, igazságtalan eredmény született. ha igazságot akarunk, berúgunk még vagy hármat-négyet az ajtó-ablak ziccereink közül, és kitömve küldjük haza ezt a pöffeszkedő, de csak levegővel felfújt tábori matracot. szánalmas bohócok.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 10., hétfő 20:02

Mondjuk a legutóbbi klasszikuson a semmiből lőtt ellenünk egy pimasz gólt, bár kellett hozzá egy kis szerencse is. Ha mástól nem, az ilyenektől tartani kell, bár addigra simán lehet mégveszélyesebb játékos. Meg hát a Barca sem fogja ellenünk azt a picit unott arcát mutatni, odateszik magukat majd rendesen. Tényleg csak a gyenge védekezésükben lehet jelenleg biztos fogódzkodót találni, az talán megmarad náluk a mostani szinten.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 10., hétfő 19:56

tubatibi írta:Miért vagytok olyan biztosak abban,hogy jobb csapat vagyunk, mint a barca?
kevesebb gólt kaptak...ugyanúgy állnak, mint mi...hiányzott sok ideig két kulcsemberük is, most is hiányzik neymar..nemértem mire fel van ez... :hmmm:

Én nem vagyok biztos benne hogy most jobbak vagyunk,de ahogy fejlődünk idővel jobbak leszünk,ebben eléggé hiszek.
Az meg hogy hiányzik náluk neymar... :D az még is miben hátrány most őszintén? Kevesebb sárgát kap az ellenfél max.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 10., hétfő 15:20

tubatibi írta:Miért vagytok olyan biztosak abban,hogy jobb csapat vagyunk, mint a barca?
kevesebb gólt kaptak...ugyanúgy állnak, mint mi...hiányzott sok ideig két kulcsemberük is, most is hiányzik neymar..nemértem mire fel van ez... :hmmm:
játék képe alapján, én azt mondom, jelenleg bőven vagyunk olyan jók, főleg az utóbbi 1-2 hónapot figyelembe véve.
ők a komolyabb meccseken eddig rendre gyengék voltak. mondjuk az igaz, hogy az atletico elleni 3-0ig mi sem brillíroztunk a keményebb ellenfelek ellen.
viszont az utóbbi 2 hónapban végre szervezett csapat benyomását keltjük, kevés gólt kapunk, a középpályánk hétről-hétre jól teljesít - Modric miatt leginkább - szóval most sok okunk nem lehet a panaszra.

ja, és a sikeréhség az ég és föld a 2 csapat között. mi motiváltak vagyunk, ők meg csak elfocizgatnak.

persze egy kicsit elfogult is vagyok, de szerintem kevésbé, mint mások, én nem rühellem annyira a barcát, mint a fórumozók nagy része. én csak kicsit utálom őket. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 14:59

Szerinte teljesen egy forma a két csapat, annyi különbséggel, hogy mostanában a mi védelmünk jobban teljesít. 
Meg én a mostani Real Madridot mentálisan összeszedettebnek érzem mint a barcelonat,akik kezdenek szétcsúszni....
És igen,tegnap ha Rakitic nem szerencsétlenkedik,akkor egész máshogy alakulhatott volna.Messi döntötte el,nem a barcelona,mondhatni....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 10., hétfő 14:49

Szerinte teljesen egy forma a két csapat, annyi különbséggel, hogy mostanában a mi védelmünk jobban teljesít. Amúgy mezőny fölény, kevés helyzet, pár rúgott gól... Túl attraktív játékot egyik csapattól se láttam mostanában, egyik csapat sem tud annyi helyzetet kidolgozni, mint régebben, de jó arányban használják ki azokat. Lényegében a Barca tegnap úgy rúgott 3-at, hogy 1 helyzetük se volt, mert Messi tudása jött ki kétszer meg egy lesgól... Mi lett volna mondjuk, ha Rakitic csak okosan elpasszolja a labdát a sarokba...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 10., hétfő 14:04

tubatibi írta:Miért vagytok olyan biztosak abban,hogy jobb csapat vagyunk, mint a barca?
kevesebb gólt kaptak...ugyanúgy állnak, mint mi...hiányzott sok ideig két kulcsemberük is, most is hiányzik neymar..nemértem mire fel van ez... :hmmm:
Hát először is elég hülyén nézne ki ha azt mondanám hogy jobb csapat a barca mint a real,mivel nem barca szurker vagyok...
Màsfelől a Real felszálló àgban van,kezd összecsiszolódni a garnitúra,kezd összeállni a csapat,míg a barca,amellett hogy Tata megpróbált váltani,ami nem sikerülni látszik,de a motivációs tényezőkben is elég rendesen visszaestek...
Ha a CdR-t nézzük nem a barca az esélyes,a BL-ben sem hanem a city...tehát ha a barca nem is jobb mint a real,(sztm az),akkor a jobb formába a madrid van,egyértelműen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég