Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 19., péntek 20:11

nem minden a játékperc, kell a minőség is
az meg a milánóiaknál nincs meg
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 19., péntek 20:09

a másik, nehogy már egy lúzerekkel teli milanba legyen kölcsönadva, ahol szinte visszafelé fejlődne...
Nem tudom,hogy ha folyamatosan játszana,az mennyit segítene neki. De abban igazad van,hogy jobb csapatot is találhatnánk,ha már ezt akarja a vezetőség.
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 19., péntek 20:06

két okból is értelmetlen lenne lepasszolni a spanyolt
egyik az, hogy folyamat kevesen vagyunk középre, lucas rövid távon meg mindenképp visszaesés lenne illarához képest, később meg ki tudja, őszintén szólva soha nem láttam még a gyereket
a másik, nehogy már egy lúzerekkel teli milanba legyen kölcsönadva, ahol szinte visszafelé fejlődne...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 19., péntek 20:01

Mondjuk, ha nem jön Lucas, akkor nem hiszem, hogy kölcsönadjuk. Legalábbis nem sok értelmét látom.
Szerintem is valami hasonló lehet a terv. Illarra egyelőre nem vált be,de sokba került,és talán látnak még benne fantáziát,csak nem tud elég játékperchez jutni,mert Kroosék teljesítményét még nem éri el,ezért kölcsönbe adjuk,és Lucast meg elhozzuk Illarra helyére.

Annyi a bibi,hogy Lucasnak Európát is szoknia kell,nem csak azt,hogy Madridban van,míg Illarranak van azért tapasztalata Spanyolországban.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 19., péntek 19:56

Kerlon írta:
pavel írta:nem ismerem a Milan körülményeit annyira, de elképzelhetőnek tartom, hogy ez náluk valami játékos transzfer miatt érdekes, ezért dobták be. Nehezen tudom elképzelni, hogy pont most fogjuk kölcsönadni...
Max egy De Jong Illarra cserébe lennék benne.. vagy Montolivo ő még értékelhető volt régen, bár a lábtörése óta nem láttam játszani
De Jongot el tudnám képzelni nálunk. Egy dupla tüdős, pitbull a csávó :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 19., péntek 18:26

pavel írta:nem ismerem a Milan körülményeit annyira, de elképzelhetőnek tartom, hogy ez náluk valami játékos transzfer miatt érdekes, ezért dobták be. Nehezen tudom elképzelni, hogy pont most fogjuk kölcsönadni...
Max egy De Jong Illarra cserébe lennék benne.. vagy Montolivo ő még értékelhető volt régen, bár a lábtörése óta nem láttam játszani
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 19., péntek 17:46

numberone1 írta:
GT37 írta:Ødegaard körutazása még nem ért véget: elvileg Barcelona a következő állomás, ahol találkozik majd a nagycsapat játékosaival, aztán édesapjával együtt a helyszínen tekinti meg holnap délután a Córdoba elleni meccsünket. :shifty:
Hirtelen azt olvastam, h "Odegaard kurvazasa meg nem ert veget" ... :mrgreen:
Éhes disznó makkal álmodik... :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. december 19., péntek 17:40

nem ismerem a Milan körülményeit annyira, de elképzelhetőnek tartom, hogy ez náluk valami játékos transzfer miatt érdekes, ezért dobták be. Nehezen tudom elképzelni, hogy pont most fogjuk kölcsönadni...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 19., péntek 17:22

GT37 írta:Ødegaard körutazása még nem ért véget: elvileg Barcelona a következő állomás, ahol találkozik majd a nagycsapat játékosaival, aztán édesapjával együtt a helyszínen tekinti meg holnap délután a Córdoba elleni meccsünket. :shifty:
Hirtelen azt olvastam, h "Odegaard kurvazasa meg nem ert veget" ... :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 19., péntek 17:17

Realista24 írta:
Kerlon írta:Addig oké, hogy Illarramendit kölcsönbe adjuk, de ne legyünk már nagylelkűek a szaros Milannal...
Mondjuk, ha nem jön Lucas, akkor nem hiszem, hogy kölcsönadjuk. Legalábbis nem sok értelmét látom.
Én annak se látnám értelmét, ha jönne Illarra meg menne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 19., péntek 16:56

Kerlon írta:Addig oké, hogy Illarramendit kölcsönbe adjuk, de ne legyünk már nagylelkűek a szaros Milannal...
Mondjuk, ha nem jön Lucas, akkor nem hiszem, hogy kölcsönadjuk. Legalábbis nem sok értelmét látom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 19., péntek 16:52

Addig oké, hogy Illarramendit kölcsönbe adjuk, de ne legyünk már nagylelkűek a szaros Milannal...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 19., péntek 15:15

GT37 írta:Ødegaard körutazása még nem ért véget: elvileg Barcelona a következő állomás, ahol találkozik majd a nagycsapat játékosaival, aztán édesapjával együtt a helyszínen tekinti meg holnap délután a Córdoba elleni meccsünket. :shifty:
Nekem kicsit olyan ez,mint mikor anyuci-apuci nyomja befelé a tehetséges kölykét egy vagy több tehetség kutatóba,hogy kiélje azokat a vágyait a gyerekén keresztül,hogy az,ami ő szeretett volna,az utód valósítsa meg,ha törik,ha szakad..A fiatal meg kiég húsz éves korára,mert nem tudja kezelni azt a hatalmas nyomást.

Valaki felvetette,hogy voltak e nagy tehetségek tizenévesen,akikből nem lett semmi...nos említettem már Martin Petrovot,de ott van Jovetic,aki nagyon fiatalon debütált hazája válogatottjában,a fiorentina meghatározó embere volt,s bár a cityben focizik,de a világot nem váltotta meg.Vagy régebbről,Claudio Caniggia,aki szintén argentin nagyválogatott volt tiniként,ki lett kiáltva Maradona utódnak anno,(s még hányan azóta),de ki emlékszik már rá?
Persze van azért ellenpélda,pl Rooney,16 évesen debütált a PL-be,meghatározó volt az angol nagyválogatottban alig 18 évesen.Persze ő mentálisan kurva kemény,még most is,egy vagány utcagyerek liverpoolból,akinek nem kellett apu pátyolgatása...de ez a ritkább eset.
Egy olyan fiatal tehetséget,mint a norvég,fel kell építeni,nem egyből bevágni a mélyvízbe,mert abból ritkán sül ki jó...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 19., péntek 10:59

Ødegaard körutazása még nem ért véget: elvileg Barcelona a következő állomás, ahol találkozik majd a nagycsapat játékosaival, aztán édesapjával együtt a helyszínen tekinti meg holnap délután a Córdoba elleni meccsünket. :shifty:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 19., péntek 8:54

egylábas, gyenge, kicsi, lassú
Tehát nem lógna ki a csapatból, mert már úgyis televan a Real olyanokkal akikre ezekből legalább 2 jellemző

Az pedig nyilvánvaló, hogy azért nem lesz belőle komoly játékos, mert norvég
Mert csak akkor akkor lehet valakiből jó focista, ha brazil, spanyol, portugál vagy esetleg német, egyéb dél-amerikai

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 19., péntek 2:02

Én most elhoznám télen. Lenne egy fél éve Madridban,ahol nem lenne rajta teher,megismerkedhetne az egyesülettel,ott lenne az edzéseken a legnagyobb sztárokkal,nap mint nap,beilleszkedne. És még lehet,hogy nyerünk is vele,mert be kell dobni a mély vízbe.

Többet ér a Real Madridban edzeni fél évig CR-rel meg Casillasszal,meg a többi sztárral,mint Brazíliában futballozni. (FÉL ÉVRE LEVETÍTVE).
:goat:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 19., péntek 1:57

Közben a Marca szerint "meghiúsulhat" Lucas Silva téli átigazolása, mivel Modric felépülése a vártnál jobban halad, Ancelotti pedig nem szeretné, hogy az ezzel járó kevesebb játékperc a brazil kárára váljon. Perez ennek ellenére már most elhozná, de a végső döntés a mesteré.

Nehéz kérdés ez egyébként, mert kellene a középpályára valaki a februári BL meccsig. Viszont az se lenne túl előnyös, ha Lucas fejlődése megrekedne a kevés játéklehetőség miatt, mert nagyon úgy fest, hogy nyáron legkésőbb mindenképpen elhoznánk. Ráadásul a csapata számít rá a Libertadores kupában és folyamat az árával variálnak. A bökkenő viszont az, hogy rajta kívül nincs nagyon hozható ember most télen (akinek még értelme is lenne hosszabb távon esetleg). Én lehet, hogy behúznám januárban. Nem nagyon kéne kockáztatni, mert korántsem biztos, hogy nem lesz több sérülés a szezonban és az eddigiek alapján Khedirával és Medránnal sem számol komolyabban Ancelotti. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 18., csütörtök 22:46

Egy karnyújtásra voltam az nb3-tól. :(

Amúgy ja. Nem értem a norvégot, mert tele van a Bayern a posztján. Bár egy Toni Kroos féle karrierbe belevághat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 18., csütörtök 22:41

Kerlon írta:Én már 14 évesen a megye 2 felnőtt csapat oszlopos tajga voltam BASSZÁTOK MEG. :mrgreen:
jó de az ritmikus sportgimnasztika volt, és az edző, Karcsi bácsi mindig bent tartott edzés után egy kis privát melóra... :lol:

amúgy ez a norvég kölök tuti nagy rinyagép lesz, most megmondom, évente új szerződések, fater rinyál stb csak a gond lesz vele :D
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 18., csütörtök 22:38

Én már 14 évesen a megye 2 felnőtt csapat oszlopos tajga voltam BASSZÁTOK MEG. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég