Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:43

, jöjjön pato.
És nem hagyja ki egy vitából sem :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 26., péntek 14:42

megmondom benzemával nekem mi a bajom.
igazad van, és Realista realista realista :mrgreen: , ezért nem is védi minden körülmények között, mint ahogy sztem minden normális aggyal és két szemmel megáldott ember sem.
most jogos a kritika, mert van alternatíva. viszont, amikor kurvára nincs igaza ennek a sok károgó idiótának, tavalyi évben pl, akkor hadd védjük már meg.
ha találunk jobb rendszert, ami eredményes és szépen is játszunk mellé, és ebbe nem fér be benzema, akkor egye fene részemről, jöjjön pato. vagy paco. :mrgreen:

bale pedig leveri a lécet, garantálom, hogy iscoval, vagy majd jesével ugyanolyan eredményes focival még szebben is tudnánk játszani, mint egy prüszkölő, sánta, féloldalas vadlóval.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:36

és akkor jön egy ilyen is, hogy:
benzemáva 45 percenként rúgunk gólt, nélküle 16 percenként. na most ebből lehet látni, hogy ha nem is az ő feladata a góllövést, akkor a fentebb említett mezőnymunkát viszont vannak játékosok, akik sokkal jobban és hatékonyabban tudják elvégezni amit ő csinál. lásd most hogy illarrának lett helye a kezdőben sokkal jobbak voltunk, mint amikor modric meg james védekezik, és benzema van fent.
Ezt mondom én is, de attól még Bale kevés :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 26., péntek 14:33

megmondom benzemával nekem mi a bajom.
105mins in 2009/10
144mins in 2010/11
190mins in 2011/12
265mins in 2012/13
198mins in 2013/14
287mins in 2014/15
évről évre csak a javulást várju, erre ahogy a fentin is látszik, évről évre rosszabb és rosszabb lesz helyette.

jó. ekkor jönnek, és mondják, hogy hát a mezőnyben mennyit dolgozik meg hogy az ő elsőszámú feladata nem a góllövőre már. ő a csatár, de nem az övé. oké.

és akkor jön egy ilyen is, hogy:
benzemáva 45 percenként rúgunk gólt, nélküle 16 percenként. na most ebből lehet látni, hogy ha nem is az ő feladata a góllövést, akkor a fentebb említett mezőnymunkát viszont vannak játékosok, akik sokkal jobban és hatékonyabban tudják elvégezni amit ő csinál. lásd most hogy illarrának lett helye a kezdőben sokkal jobbak voltunk, mint amikor modric meg james védekezik, és benzema van fent.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 26., péntek 14:25

realistahuni,pontosan,teljesen adom ami írsz. :salute: :salute:
+1.

na de én itt kiszálltam. jó hétvégét mindenkinek! :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:25

miro írta:
Sose szarta, mitől szarná most?
én igazából ezzel azt akartam mondani hogy nekem nincs külön maga az emberrel problémám,megfelelő teljesítménnyel kezdő lehet.
( nem kell azt hiszem bemutatni hogy vannak akik egy mesterhármas után is kóstolgatnák,na én nem ez vagyok.)
:)
Tisztázzuk.
Karim jelenleg nem érdemli meg a kezdőtagságot.
A nélküle felküldött formáció mind a kétszer olajozottan működött. Valószínű fog is. Bale is lubickol, van helye, ahogy CR is. A vizsga viszont októberben lesz, amikor Messiék kopogtatnak az ajtón. Ha ott átmegy a rendszer, akkor hátradőlök, addig kivárok, hogy csak fellángolás-e vagy sem.
Eddig sem a góllövéssel volt gondunk. De elment Di María, Carloék szépen felépítettek egy DM nélküli felállást, amit kétféleképpen is alkalmazhatnak, a harmadik variánsban van Karim. Ez utóbbi a legkevésbé hatékony az eddigi tapasztalatok alapján.

Persze lehet bajnokságot nyerni anélkül, hogy megverjük őket vagy az Atmát, de csak édesebb lenne a siker. Na meg tavasszal már nem Ludogoretsek meg Baselek lesznek a BL-ben.
Nem is tudom miért nem kért elnézést amiért elérte és befejelte azt a labdát. Vissza kellett volna fújni. Messi amúgy mellel levette volna és besarkazta volna, mert ő egy helyzetet sem hagy ki. 444!!4
Neked sem ártott volna ha inkább gondolkodsz, mielőtt elküldöd a hszt. A személyeskedést hagyjuk, jutalmad meglesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: soroslop » 2014. szeptember 26., péntek 14:25

miro írta: én igazából ezzel azt akartam mondani hogy nekem nincs külön maga az emberrel problémám,megfelelő teljesítménnyel kezdő lehet.
( nem kell azt hiszem bemutatni hogy vannak akik egy mesterhármas után is kóstolgatnák,na én nem ez vagyok.)
:)
Benzema (ha minden igaz) 2010-ben lőtt utoljára mesterhármast Madridban, szóval ettől azért nem kell nagyon fosni :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 26., péntek 14:23

Kezdem azt hinni, hogy itt a nicknevek aranyhalakat takarnak. Ennyire, hogy lehet szelektíven emlékezni? A CdRen hozta amit kell, viszont ha nincs Ramos akkor a walesi mehetett volna a dorongra, mert 3 ziccert bénázott el Lisszabonban, mert a másik bal lábára jött a labda. :kivagyhe:
Jár a keksz ezért.
Bírom az ilyen "mi lett volna ha" elmélkedéseket. Lehet ha nem basszuk el a ziccereket tavalyelőtt a Dortmund ellen akkor most 11 BL címünk lenne, aztán ha a Bayern ellen Ramos ne lőjje ki a stadionból akkor 12, vagy ha a barca ellen ne adja azt a fölösleges pirosat a bíró akkor 13. De most "csak" 10 van, ez ilyen. De az is lehet, hogy ha Ramos nem fejeli be idén, vagy ha Zizounak 10 centivel fennebb megy a kapáslövés akkor "csak" 8 lenne és valószinüleg csődként kezelték volna a Madridba igazolását, 3 elvesztett BL döntő után.
Azon a meccsen talán a leggyengébb játékosunk volt, de legalább fejbe találta a labda egyszer.
Nem is tudom miért nem kért elnézést amiért elérte és befejelte azt a labdát. Vissza kellett volna fújni. Messi amúgy mellel levette volna és besarkazta volna, mert ő egy helyzetet sem hagy ki. 444!!4
Love football, hate antifa.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 26., péntek 14:23

Érdekes logikád van. :hmmm: Gondolkoztam pedig, hogy holnap veszek egy 20 milliós BMW-t, de ezek szerint jó lesz a 3 milliós Dacia is, mert az esetleges árkülönbözet esetén nem teljesülő többletigényeimet elháríthatja a szalon azzal, hogy megy ez, szépen gurul, igaz a tolatóradar meg az ESP nem működik, de b+ azt egy Dacia sem tudja.
szépen leegyszerűsítetted.

akkor én is. :)

ha kihagy egy helyzetet,nála nem baj mert olcsó? :lol: :lol: :lol: :lol:
esetleg ha szarul játszik,akkor is azt lehet mondani hogy jó ő olcsó volt? :lol: :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 26., péntek 14:21

ez meg hatalmas hülyeség,azért mert valaki olcsóbb,nem mentség arra hogy nem olyan jó,vagy éppen fordítva.
ha kifutnak a pályára,akkor már kurva mind1 hogy ki mennyit ér,csak nyerjünk,jusson tovább a real madrid és ennyi.
Érdekes logikád van. :hmmm: Gondolkoztam pedig, hogy holnap veszek egy 20 milliós BMW-t, de ezek szerint jó lesz a 3 milliós Dacia is, mert az esetleges árkülönbözet esetén nem teljesülő többletigényeimet elháríthatja a szalon azzal, hogy megy ez, szépen gurul, igaz a tolatóradar meg az ESP nem működik, de b+ azt egy Dacia sem tudja.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 26., péntek 14:19

Sose szarta, mitől szarná most?
én igazából ezzel azt akartam mondani hogy nekem nincs külön maga az emberrel problémám,megfelelő teljesítménnyel kezdő lehet.
( nem kell azt hiszem bemutatni hogy vannak akik egy mesterhármas után is kóstolgatnák,na én nem ez vagyok.)
:)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:16

eredményesnek kell lenni,mert óriási pénzek mozognak,az a szépsége a sportnak már elveszett.
Nem veszett el, de dolgoznak rajta. Ezt kéne elkerülni.
de sem gondolhattad komolyan - ártól függetlenül -, hogy akkor ő most leszopatja itt a spanyol bajnokságot.
De én hittem neki, hisz azt mondta, nem kell fejlődnie :lol:
Bár úgy jobban megállná a helyét, hogy "Nem tudok fejlődni" :|
ha szarná a gólokat,felőlem lehetne ő a legnagyobb sztár,engem nem zavarna.
Sose szarta, mitől szarná most?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 26., péntek 14:12

mint a korábban már egy egész topbajnokság legjobbjától, aki ráadásul a világ legdrágábbja lett és egyértelműen azért hozták, hogy ne csak egy emberes legyen a csapat.
ebben igazad is van. de hát te is láttad már bélt előtte játszani. de sem gondolhattad komolyan - ártól függetlenül -, hogy akkor ő most leszopatja itt a spanyol bajnokságot. pérez meglomániája miatt kellett annyira.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. szeptember 26., péntek 14:12

Realista24 írta:
Attól még Bale egy gép, egy egylábas futóbolond. Bocsásd már meg, hogy élvezni is akarom a meccseket és ez Bale-lel azesetek 80%-ban nem megy.
De bírom, hogy akárki kurogatva van, mindig a lusta franciához jutunk vissza. :lol: :|

én megírtam még az elején hogy nekem mind1 hogy ki játszik,csak eredményes legyen!
hehe fölhozta benzemát,hogy mi vele a probléma,kifejtettem.
ha szarná a gólokat,felőlem lehetne ő a legnagyobb sztár,engem nem zavarna.

a bale-s részt megértem,és adom,csak nincs már olyan futball amit igazán azért lehet élvezni mert annyira gyönyörűen teszik-veszik.
ezt így leírva össze lehet rakni,hogy kis passz,sok kényszerítő,sok mélységi,dominancia stb.
csak a mai futball már nem erről szól,jön egy mourinho,lekontráz és röpülnek a milliók.
ha lennének zidaneok,ronaldok akkor azt mondom teljesen igazad van,sőt így is,csak szerintem nem valósítható meg,mert a minőség ma már mást jelent.
eredményesnek kell lenni,mert óriási pénzek mozognak,az a szépsége a sportnak már elveszett.
akkor ismét:
félkész, fiatal, nem egetrengető árú játékostól nem vár annyit az ember - teljesen jogosan -, mint a korábban már egy egész topbajnokság legjobbjától, aki ráadásul a világ legdrágábbja lett és egyértelműen azért hozták, hogy ne csak egy emberes legyen a csapat.
ez meg hatalmas hülyeség,azért mert valaki olcsóbb,nem mentség arra hogy nem olyan jó,vagy éppen fordítva.
ha kifutnak a pályára,akkor már kurva mind1 hogy ki mennyit ér,csak nyerjünk,jusson tovább a real madrid és ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2014. szeptember 26., péntek 14:13-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 26., péntek 14:07

Mint a regi szep idokben. :Đ

Sokan elkezdik szidni Higuaint hogy miert gyenge, majd amikor elfogynak az ervek, elokerul Benzema. :lol:


Az egy dolog hogy jelenleg is Benzemat mindenki cseszteti, hozzateszem hogy rengetegszer teljesen jogosan. De amikor Bale teljesitmenyerol beszelunk akkor miert kerul szoba a francia?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:06

Remy írta:
Realista24 írta: mindig a lusta franciához jutunk vissza. :lol: :|
Nem rosszból, de talán azért, mert ezen a fórumon Ő van a legjobban védve. Akármit csinál, mindig meg van magyarázva, hogy miért csinálja úgy, ahogy. Ha jó, ha rossz.
Nem rosszból, de talán érteni is kéne, amit olvasol, nem csak püfölni a billentyűzetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 26., péntek 14:06

wxyz írta:
hehe írta:pl elvesztettük a spanyol szuperkupát. bél hol volt?
engem zavar, hogy ellenünk nyer az atma valamit.
persze bele lehet törődni, van az az út is, csak az nem a madrid útja.
Csak, ha ebből a kérdésből indulunk ki, akkor a világon mindenki olyan "gyenge", mint Bale, mert olyan játékos nincs aki az összes éles meccsen kiemelkedően játszik vagy győztes gólt szerez

Ilyenkor jön az elő amit Isconál vettem először észre. Vannak játékosok akik a legkisebb hibáért kritizálva vannak és vannak akiknél ezek mind elvannak nézve

Olyannak kellene játszania aki az utóbbiba tartoznak, akkor elégedettség lenne

és ezt úgy írom, hogy a Sevilla meccs után szerintem is gyenge volt
akkor ismét:
félkész, fiatal, nem egetrengető árú játékostól nem vár annyit az ember - teljesen jogosan -, mint a korábban már egy egész topbajnokság legjobbjától, aki ráadásul a világ legdrágábbja lett és egyértelműen azért hozták, hogy ne csak egy emberes legyen a csapat.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 26., péntek 14:05

Realista24 írta: mindig a lusta franciához jutunk vissza. :lol: :|
Nem rosszból, de talán azért, mert ezen a fórumon Ő van a legjobban védve. Akármit csinál, mindig meg van magyarázva, hogy miért csinálja úgy, ahogy. Ha jó, ha rossz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 26., péntek 14:04

Realista24 írta:De bírom, hogy akárki kurogatva van, mindig a lusta franciához jutunk vissza.
Én is :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 14:01

miro írta:szerkeszteni már nem tudom az előzőt.

de még az a ciki hogy benzemát 70.000-en fütyülik már,amúgy semmi más!
de ő biztos jó,mert fasza a kis passzosba.

5gól3gp-gareth
2gól1gp-karim

csak hogy világos legyen.. :roll:
Attól még Bale egy gép, egy egylábas futóbolond. Bocsásd már meg, hogy élvezni is akarom a meccseket és ez Bale-lel az esetek 80%-ban nem megy. (és akkor most tegyétek fel a Karim még ennyit sem csinál lemezt :ike: )
De bírom, hogy akárki kurogatva van, mindig a lusta franciához jutunk vissza. :lol: :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég