Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 26., szombat 13:47

raul 4 ever írta: gyak. mindegy is hogy Benz után a 3ból melyik 2 megy el, remélem egyben azért csak bízik még ZZ is :)
Oké, de az fog menni, akit kipróbálna Zizu a hírek szerint :mrgreen:

Marianot mindenképp el kéne küldeni, legalább úgy hogy mi álljuk a fele fizetését
Ő az a mostani keretből szerintem, akivel egyáltalán nem számol Zizu

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. szeptember 26., szombat 13:36

jó lenne ott lenni edzéseken/Zizu fejében a Jovic téma miatt. Tavaly 1 dologra emlékszem tőle, amikor a kupában játszottunk a zaragózával, utána meg jött az atma. Akkor pont arra gondoltam, h milyen jó lenne azok ellen a barmok ellen (atma) elöl Jovic, ütné-verné őket, mögötte Benz hamis 9-ben szervezne, hogy akár ez jó is lehetne. szóval vmi ilyesmire Jovic alkalmas lenne, de nem ezt játsszuk és lehet a hozzáállása is kritikán aluli, ilyen esetben tényleg felesleges az ember..
Leva is lehoz éve 40+ meccset, neki még válogatott is van, ilyen szempontból nem hihetetlen h Benzi lehozza az egész szezont. én ezt várom. Kb minden meccsen kezdeni fog Benz, aztán ha úgy van 20-25 percekre jön vmi pihentető csere.. de amíg elöl senki (más) nincs formában, még ez se lesz..
gyak. mindegy is hogy Benz után a 3ból melyik 2 megy el, remélem egyben azért csak bízik még ZZ is :)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 26., szombat 12:33

Szerintem Jovic játsszana szívesen, de nyilván a tavalyi alapján nem igazán lehet vele számolni. Mariano pótyázik, Mayoral meg valszeg lépni akar és fog is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. szeptember 26., szombat 11:56

Akkor ne menjünk bele semmibe se, ami labilis? Inkább nézzük azt, hogy van itt 2 olyan csatár, aki biztos, hogy nem akar játszani ebben a szezonban, hanem csak pénzét felvenni?

Ezt ti se gondoljátok komolyan.

Lehet amúgy 1+1 éves szerződést is aláíratni, és akkor teljesítménytől függően maradhat még egy évre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 26., szombat 11:31

kiserik írta: És honnan tudjátok, hogy az uru nem állna be a Bale hívők táborába? Lassan 34, még egy zsíros állás és lehet pihizni.
1 éves szerződés
azt meg nyílván nem írná alá :hmmm:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 26., szombat 11:29

R. Carlos írta:
Steve írta: Az én véleményem az az, hogy bizonyos játékosoknak örülni kellene, hogy egy ilyen fazont, mint ZZ egyáltalán közelről láthatnak.

Nem ájultam el egyik fantasztikus támadónk teljesítményétől sem és a mérhetetlen képességeiktől sem és abszolút megértem, ha az öreg Karimot erőlteti. Benzema rosszabb napjain is lehozta uezt, amit a nem annyira kiemelkedő képességekkel rendelkező fazonok lehoznak.Amikor meg formában volt, elit volt.

Akikben tényleg látott valamit és támogatta őket azoknak látjuk is a fejlődését kezdve Varane Madridba hozatalától Casemiro, vagy Valverde perceit nem is említve.


Szerintem inkább szomorú, hogy a Real mindig is az a csapat volt, ahol a világ legjobb támadói játszottak.Nagyon régóta. Az aktuális legjobbak akartak ide kerülni.

Most végignéz az ember ezeken a teljesítményeken és a letermelt gólmennyiségen, aminek a felét így is kb Ramos szerzi :D és sírhatnékom lesz.

Szóval nem hat meg egyiknek a sztorija sem, mert én bár csak egy szurkoló vagyok de nem láttam semmi meggyőzőt, de ezek szerint az edző sem.
+1

Ezt a három cserecsatárt simán elpasszoltam volna és a felajánlkozó Cavanit 2 évig elnéztem volna simán... Bale huzavonája itt sok játékost magával rántott. Kellemesebb elüldögélni a padon a sok pénzért, mint valahol teljesítményt lerakni. Mondjuk ezt Mayoralra pont nem értem, mert ő el is ment kölcsönbe, meg szerintem menne is tovább.
És honnan tudjátok, hogy az uru nem állna be a Bale hívők táborába? Lassan 34, még egy zsíros állás és lehet pihizni. Én már szkeptikus vagyok az ilyen öregedő, nagy fizetésű sztárocskák kapcsán.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. szeptember 26., szombat 8:12

Steve írta: Az én véleményem az az, hogy bizonyos játékosoknak örülni kellene, hogy egy ilyen fazont, mint ZZ egyáltalán közelről láthatnak.

Nem ájultam el egyik fantasztikus támadónk teljesítményétől sem és a mérhetetlen képességeiktől sem és abszolút megértem, ha az öreg Karimot erőlteti. Benzema rosszabb napjain is lehozta uezt, amit a nem annyira kiemelkedő képességekkel rendelkező fazonok lehoznak.Amikor meg formában volt, elit volt.

Akikben tényleg látott valamit és támogatta őket azoknak látjuk is a fejlődését kezdve Varane Madridba hozatalától Casemiro, vagy Valverde perceit nem is említve.


Szerintem inkább szomorú, hogy a Real mindig is az a csapat volt, ahol a világ legjobb támadói játszottak.Nagyon régóta. Az aktuális legjobbak akartak ide kerülni.

Most végignéz az ember ezeken a teljesítményeken és a letermelt gólmennyiségen, aminek a felét így is kb Ramos szerzi :D és sírhatnékom lesz.

Szóval nem hat meg egyiknek a sztorija sem, mert én bár csak egy szurkoló vagyok de nem láttam semmi meggyőzőt, de ezek szerint az edző sem.
+1

Ezt a három cserecsatárt simán elpasszoltam volna és a felajánlkozó Cavanit 2 évig elnéztem volna simán... Bale huzavonája itt sok játékost magával rántott. Kellemesebb elüldögélni a padon a sok pénzért, mint valahol teljesítményt lerakni. Mondjuk ezt Mayoralra pont nem értem, mert ő el is ment kölcsönbe, meg szerintem menne is tovább.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. szeptember 26., szombat 6:34

Én is örülnék az indiánnak. Arról van valamilyen hír, hogy közben edzegetett amióta parkolópályára került, vagy Hazard-szindróma áll fent itt is? :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. szeptember 25., péntek 22:55

Dupla D írta: Tippre holnap ZZ húz egy váratlant Karimmal és Jovic-csal a kezdőben.

Örülnék egy 4-4-2-nek. Meg kéne nézni.
Szerintem ebben az esetben is Karim inkább hátrébb játszana, a büdös életbe nem fogunk klasszikus 2 centeres felállással játszani.

Én azt luxusnak tartom hogy a két brazil kezdjen, inkább legyenek egymás cseréi a bal oldalon. Jobb oldali vonalhoz közvetlen nem is raknék senkit, Ödegaard játszón egy picit beljebb, szabadabban.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. szeptember 25., péntek 22:08

Tippre holnap ZZ húz egy váratlant Karimmal és Jovic-csal a kezdőben.

Örülnék egy 4-4-2-nek. Meg kéne nézni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 25., péntek 21:34

maradni fog Mariano és Jovic akikre egyáltalán nem számít Zizu, mert nem akarnak távozni
eladjuk Mayoralt akit esetleg kipróbálna Zizu :sly:
(ő is középszer tény, de nem bukott meg Zizunál még)

az a legfontosabb szerintem a jövőben, hogy ne a játékos irányítson ahogy írtátok
bele kell írni a szerződésben, ha az edző nem számít rád, el kell igazolnod :hmmm: :kalapos:
valamilyen megoldást erre a problémára mindenképp kell találni a vezetőségnek..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 25., péntek 21:28

Sorry, ha nyers voltam, de elég azt elviselni, hogy az ember prime Raúlhoz, Ronaldohoz, CR-hez, vagy éppen RVN-hoz szokik, majd jelenleg a botladozást/toporgást, kell nézni.

Alig lövünk már gólt és akkor még mindenféle fazonok diktálnak a klubnak, totál el van egy-két ember szállva magától(vagy az ügynökeik) és közben nem hogy a világ elit szintjét, de néha még egy elfogadhatót sem ütnek meg páran.

Akkor nem fogom sajnálni, hogy nem kanpan mégtöbb percet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 25., péntek 21:18

Az én véleményem az az, hogy bizonyos játékosoknak örülni kellene, hogy egy ilyen fazont, mint ZZ egyáltalán közelről láthatnak.

Nem ájultam el egyik fantasztikus támadónk teljesítményétől sem és a mérhetetlen képességeiktől sem és abszolút megértem, ha az öreg Karimot erőlteti. Benzema rosszabb napjain is lehozta uezt, amit a nem annyira kiemelkedő képességekkel rendelkező fazonok lehoznak.Amikor meg formában volt, elit volt.

Akikben tényleg látott valamit és támogatta őket azoknak látjuk is a fejlődését kezdve Varane Madridba hozatalától Casemiro, vagy Valverde perceit nem is említve.


Szerintem inkább szomorú, hogy a Real mindig is az a csapat volt, ahol a világ legjobb támadói játszottak.Nagyon régóta. Az aktuális legjobbak akartak ide kerülni.

Most végignéz az ember ezeken a teljesítményeken és a letermelt gólmennyiségen, aminek a felét így is kb Ramos szerzi :D és sírhatnékom lesz.

Szóval nem hat meg egyiknek a sztorija sem, mert én bár csak egy szurkoló vagyok de nem láttam semmi meggyőzőt, de ezek szerint az edző sem.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. szeptember 25., péntek 21:10

látom marca cikk. jó hát elmondja a szokasos sablont, en ezert nem tudok ra haragudni imadom, közbe mindenki tudja úgyse valtozik semmi csak max még kevesebben leszünk :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 25., péntek 20:58

RealMadridFanatic írta: ZZ viszont teljesen atnez Jovicon minden bizonnyal, ugy meg semmi ertelme itt tartani akarmelyikuket is, hogy a lelaton ulnek.
Jović és Benzema
"Együtt is tudnak játszani. Ahogy már mondtam, sok meccsünk van hátra, ezért sok lehetőségünk lesz arra, hogy különböző módon játszunk. Minden meccs más, minden meccshez más-más játékosok jelenthetik a különbséget. Sohasem mondtam és nem is gondoltam, hogy Jović és Karim nem lehet egyszerre a pályán. Biztos, hogy fognak együtt játszani."
ZZ megint benyomta az esti nyilatkozat alatt a közhely.fm-et

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. szeptember 25., péntek 20:37

Zizounál aki kihúzza a gyufát, annak szarral meszeltek. Mindegy, hogy papíron mekkora sztár vagy mennyibe fájt a leigazolása. Kicsit úgy érzem, Jovic is ebbe a kosárkába került. Amennyit láttam belőle eddig, szerintem jogosan. Nem nagyon fogta fel a srác, hogy a világ legnagyobb klubjában focizhat, ennek megfelelően tette magát oda (vagy inkább nem tette oda magát) a kevés meccsen. Amennyire én látom, ZZ számára sokkal fontosabb egy játékos hozzáállása mint az egyéni képességei. Hosszú távon ki is jönnek az előnyei annak, ha motivált játékosokból áll egy csapat, akik feltüzelhetőek. Lásd legutóbb a 11 döntőt a bajnokság végén. Mindenkiből kihozta a legjobbját, ami a meggyengült spanyol mezőnyben elégnek bizonyult. Jól csinálja a kopasz, az eredményei magukért beszélnek. A többi nem számít. Ha nem kell Ceballos neki, el kell fogadni. Ha nem kell Jovic, azt is el kell fogadni. A felállást viszont tisztázni kell, ha Mayoral is előtte van, hülyeség a szerbet a padon tartani, vagy el kell adni, vagy mehet kölcsönbe. Teljesen igaz, hogy Mayoral full középszer, de legalább szagolt puskaport az elmúlt szezonban, és a néhány meccsen, amikor esetleg kap majd perceket, egy erős középpályával a háta mögött akár meg is lephet minket a hiányosságai ellenére is. Játékban van (volt), az ország ismerős, a közeg ismerős. Ő a jó megoldás ? Qrvára nem, de továbbra is inkább őt hagynám meg a hármasból.
Már csak arra leszek kíváncsi, hogy a kopasz hogyan fogja kezelni a teljesen balul elsült Hazard féle történetet. Annak ellenére, hogy állítólag az ő kérésére érkezett. Most arra szavaznék, hogy egy esélyt még kap, de ha továbbra is lötyögni, rehabozni vagy mértéktelenül zabálni fog, a franciánál hamar elfogy a cérna és megy ő is a Jovic, Ceballos, Bale (de jó, hogy már nincs itt) kosárkába. Onnan meg tényleg nem sikerült senkinek kikerülni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. szeptember 25., péntek 19:00

Cavani nem fog jonni, ebben majdnem teljesen biztos vagyok. Annyira nem hiszem, hogy alom ez neki, hogy a zsetont addig csokkentse ami Perezeknek is belefer.

Nalam Jovic maradna, annak ellenere, hogy finoman szolva sem volt meggyozo a szezonja. Mayoral teljesen kozepszeru, Mariano meg lelkes, de itt ki is fujt.

ZZ viszont teljesen atnez Jovicon minden bizonnyal, ugy meg semmi ertelme itt tartani akarmelyikuket is, hogy a lelaton ulnek.

Azt viszont nem erzem jarhato utnak, hogy majd castillas sracokat dobunk be, ha nagyon eg a haz.

Nehez ugy, de ZZnek is kell kompromisszumot kotnie a jelenlegi helyzetben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. szeptember 25., péntek 18:46

Nálam a három géniuszból (Mayoral, Jovic, Mariano) pont Mayoral lenne az, aki marad. Nem mintha meggyőző lenne amúgy. Remélem René Ramos sikerrel jár, Cavanival az én véleményem szerint előrébb lennénk, mint fent említett csatárcsillagokkal, akiket lehetne is szélnek ereszteni, kölibe, végleg, ízlés szerint.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. szeptember 25., péntek 17:56

Jim írta:
Mickey írta: Mayoral mehet, viszlát heloszia...végre.
Mariano meg Jovic megoldja B-)
Mit oldanak meg? :lol:
Gólt lőni ők sem nagyon fognak...
Hogy ebből a hármasból Mayoralt a legkönyebb eladni
no comment :shutup:
Ja jó, ő a Spanyol.
Elfelejtettem. :mrgreen:

Megoldják B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 25., péntek 17:53

Pipita írta:
Jim írta:

Mit oldanak meg? :lol:
Gólt lőni ők sem nagyon fognak...
Hogy ebből a hármasból Mayoralt a legkönyebb eladni
no comment :shutup:
Nulla perccel ki lő gólt?
Mariano a Barcának :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég