Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. augusztus 22., péntek 21:00

ATMA: Moyá-Juanfran-Miranda-Godín-Siquiera-Tiago-Gabi-Raúl Garcia-Koke-Griezmann-Mandzukic

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 22., péntek 20:40

CR-t miért kell erőltetni... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 22., péntek 20:38

Ejj, Alonso nem jó az Atletico ellen. :(

Szép lesz az esti meccs...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tubatibi 2014. augusztus 22., péntek 20:42-kor.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. augusztus 22., péntek 20:36

A Marca szerint így állunk majd fel: Navas-Carvajal-Ramos-Pepe-Coentrao-Modric-Alonso-Kroos-Bale-Benzema-Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 22., péntek 20:30

realistahuni írta:Pogbaval megint sokan vagyunk még akkor is ha megy DM. Kroos-Modric alap nálam még jó ideig, mivel ők már nem "csak" tehetségek, hanem kiforrt világklasszisok.
Pogbanak nem lettem volna ellene ha megy Khedira és DM , illetve James nem jön. Akkor még pluszba is kijöhettünk volna. Igazából Jamesben én sem látom egyelőre azt az átütőerőt, de még várok legalább tavaszig mielőtt komolyabban megítélném. Viszont egyelőre úgy vagyok hogy lehet nem kellett volna. :kivagyhe:
De mindenki annyira biztos benne,hogy Hamesznek bérelt helye van a kezdőben...Igen 80 milla volt Ancelotti megpróbálja bepréselni a kezdőbe de ha nem teljesít jól szerintetek kezdő marad? Amúgy is szerintem ő hosszútávú befektetés akart lenni hiszen fiatal, ha szar kesz nem lesz kezdő,Perez meg addig nem pattog amíg nyerünk de lehet naív vagyok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 22., péntek 20:18

Pogbaval megint sokan vagyunk még akkor is ha megy DM. Kroos-Modric alap nálam még jó ideig, mivel ők már nem "csak" tehetségek, hanem kiforrt világklasszisok.
Pogbanak nem lettem volna ellene ha megy Khedira és DM , illetve James nem jön. Akkor még pluszba is kijöhettünk volna. Igazából Jamesben én sem látom egyelőre azt az átütőerőt, de még várok legalább tavaszig mielőtt komolyabban megítélném. Viszont egyelőre úgy vagyok hogy lehet nem kellett volna. :kivagyhe:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 22., péntek 20:04

Pogba :salute: csak legyenek igazak a hírek!!! Így már tényleg nem érdekelne DM sorsa. Szép volt, jó volt, de ha menni akar, akkor szevasz. Ha egy James - Pogba duóval nem oldanánk meg DM posztját, akkor igazából senkivel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 22., péntek 19:00

Assault66 írta:Sajnos újra elkövettük azt a hibát, amit már évek óta elkövetünk. Van egy gigaerős gála kezdőnk, és egy támadókat nélkülöző padunk. Sajnos tavaly a bajnokságunk ment rá arra, hogy amikor a nagyoknak nem ment a góllövés nem volt cserénk nem volt senkink akit be lehetett volna dobni frissíteni. Most is ez lesz. Ti nem vettétek ezt észre tavaly a hajrában? Mi miért nem tudunk elhozni 2-3 padot tűrő, nem hisztiző gyors fiatal támadót? Ha BL címet akarunk védeni, és szerintem nagy esélyünk is van rá, akkor a negyeddöntőtől kezdve telibe fogják sz... nem fogja érdekelni őket a bajnokság. :( Voltak már bajnokok, de BL címvédők még nem. Ha bajnokságot akarunk nyerni szükség lett volna töltelék játékosokra. Most ha elmegy DM, marad egyedül Isco. Jesé ki tudja mikor és ki tudja, hogyan fog visszatérni... Pesszimista vagyok a bajnoksággal kapcsolatban. Szerintem az Atletico esélyesebb, tömörebb a keretük. De majd cáfoljon rám Kroos, aki évek óta a kedvenc német focistám volt és végre valahára a kedvenc csapatomat erősíti. Tökéletes szezon lehet(ne) ez nekünk. De nem vagyok megelégedve a cserékkel. Az meg, hogy nem kell csatár... Tavaly Isco meg Bale meg Ronaldo is mondhatom csodálatos teljesítményt nyújtottak ott. Bráfó. Csatár is kellene és még 1 szélső. És Khedira. Mi az eget keres ez még itt? Szórakozol velünk b. meg.??? :-@

Remélem télre tartogatjuk a money-t :coffee:

Minek kéne szélső? James, Isco, Jesé, Bale, CR7...ők mind jól tudnak teljesíteni a szélen. :hmmm: Csatár az való igaz, hogy elkéne, de én inkább egy Pogbát szeretnék, ha DM távozna. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 22., péntek 18:55

pheco írta:Pogbás hír R24 ámokfutása vagy tényleg lehozta a lap? :mrgreen:
Csak benyomta a köztudatba az ilyenek úgyis gyorsan terjednek, holnap már a Marca is lehozza Perez apó elolvassa,ír a Manchesternek ,hogy a Pénzt egyből a Juvénak utalják és hétfőn meg már játszik is Pogba. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Assault66
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 1:45
Kedvenc játékosaid: Lampard, Ronaldo, Hierro, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Assault66 » 2014. augusztus 22., péntek 18:46

Sajnos újra elkövettük azt a hibát, amit már évek óta elkövetünk. Van egy gigaerős gála kezdőnk, és egy támadókat nélkülöző padunk. Sajnos tavaly a bajnokságunk ment rá arra, hogy amikor a nagyoknak nem ment a góllövés nem volt cserénk nem volt senkink akit be lehetett volna dobni frissíteni. Most is ez lesz. Ti nem vettétek ezt észre tavaly a hajrában? Mi miért nem tudunk elhozni 2-3 padot tűrő, nem hisztiző gyors fiatal támadót? Ha BL címet akarunk védeni, és szerintem nagy esélyünk is van rá, akkor a negyeddöntőtől kezdve telibe fogják sz... nem fogja érdekelni őket a bajnokság. :( Voltak már bajnokok, de BL címvédők még nem. Ha bajnokságot akarunk nyerni szükség lett volna töltelék játékosokra. Most ha elmegy DM, marad egyedül Isco. Jesé ki tudja mikor és ki tudja, hogyan fog visszatérni... Pesszimista vagyok a bajnoksággal kapcsolatban. Szerintem az Atletico esélyesebb, tömörebb a keretük. De majd cáfoljon rám Kroos, aki évek óta a kedvenc német focistám volt és végre valahára a kedvenc csapatomat erősíti. Tökéletes szezon lehet(ne) ez nekünk. De nem vagyok megelégedve a cserékkel. Az meg, hogy nem kell csatár... Tavaly Isco meg Bale meg Ronaldo is mondhatom csodálatos teljesítményt nyújtottak ott. Bráfó. Csatár is kellene és még 1 szélső. És Khedira. Mi az eget keres ez még itt? Szórakozol velünk b. meg.??? :-@

Remélem télre tartogatjuk a money-t :coffee:
Iker Casillas
Salgado-Hierro-Ramos-Carlos
Lampard-Modric
Bale-Zidane-CR
Ronaldo

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 22., péntek 18:38

Pogbás hír R24 ámokfutása vagy tényleg lehozta a lap? :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 22., péntek 18:37

Pogba-Kroos-Modric. :shifty:

DM árából simán kijönne a francia. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. augusztus 22., péntek 18:17

Amúgy már Di Mariával kapcsolatban is elkezdődött a jelenség, ami tavaly Özillel történt. Nevezzük csak "Legjobb labda nélküli irányító szindrómának". Hihetetlen, hogy mennyien szólalnak meg az üggyel kapcsolatban, és mennyire megváltozott a játékos megítélése egy év alatt. Mondjuk az ára is felment duplájára, de akkor is. Ez azért már ismét túlzás :)
Merci Zizou!

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. augusztus 22., péntek 17:52

Ezeken ne múljon :mrgreen:

Más. Valaki olvasott arról, hogy Negredot visszahoznánk? :lol:
Egyébként lábtörése van, abból lábadozik, a vártnál gyorsabban gyógyul de így is csak október közepére epülhet fel.
Szerintem tuti kacsa ez a hír.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 22., péntek 17:09

ziro4vr írta:
Ladislao Suarez írta:Állítólag Van Gaal csomagban vinné Di Mariát meg Khedirát :salute: :agree:
100 dodó és bekötjük őket masniba plusz ajándék turbó rágó :lol:
+egy Hatalmas poszter CR-ről és a BL trófeáról egy köszönjük felirattal :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 22., péntek 17:00

Ladislao Suarez írta:Állítólag Van Gaal csomagban vinné Di Mariát meg Khedirát :salute: :agree:
100 dodó és bekötjük őket masniba plusz ajándék turbó rágó :lol:
Nem illik.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. augusztus 22., péntek 16:38

Ladislao Suarez írta:Állítólag Van Gaal csomagban vinné Di Mariát meg Khedirát :salute: :agree:

Össze is állhat a világ legjobb vkp párosa: Fellaini - Khedira :lol: :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. augusztus 22., péntek 16:35

Állítólag Van Gaal csomagban vinné Di Mariát meg Khedirát :salute: :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 22., péntek 14:43

MorataMartin írta:Megmondom őszintén, hogy mitől félek, ha elengedjük Di Mariát. Ugye Morata és Casemiro személyében lényegében 2 kiegészítőembert vesztettünk. Di Maria ha elmegy, a kezdőben James átveszi a helyét, de akkor előre mégis ki lesz a cserénk, amíg Jesé vissza nem tér? Egyedül Iscón. Aztán majd ott ül mellette a padon októberig Xabi, varane, Arbeloa meg Illara. Magyarul nem sok variációs lehetősége marad előre Carlónak, ha változtatni akar.

Szerintem meg pont DM és Khedira eladásával kerülne egyensúlyba minden, hiányzók mindig lesznek eltiltások vagy sérülések miatt az első támadóharmadot simán meglehet oldani a Bale-Benz-Cé-Jesé-James pakkal, a középsőre ott van Alonso-Kroos-Illara-Isco-(James?)-Modric hátúl meg amúgyis rendben vagyunk.A nagy meccsekre általában mindig összedrótozzák a gálakezdőt ha nem sikerül akkor is max 2 hiányzó lehet akiket minőséggel tudunk pótolni bárhol a bajnokikon meg meg a kötelezőket hozni kell bármilyen felállásban szerintem. Ha marad DM és Khedira akkor tényleg túlzsúfolt lesz a pad és majd elkezd elégedetlenkedni Isco és Jesé is előbb utóbb de így szerintem rendben lennénk.

A lényeg ,hogy a legtöbb játékosunk több poszton is bevethető így én nem abban gondolkozok,hogy mindenkit posztra kicentizünk és csak ott játszik majd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. augusztus 22., péntek 13:29

Megmondom őszintén, hogy mitől félek, ha elengedjük Di Mariát. Ugye Morata és Casemiro személyében lényegében 2 kiegészítőembert vesztettünk. Di Maria ha elmegy, a kezdőben James átveszi a helyét, de akkor előre mégis ki lesz a cserénk, amíg Jesé vissza nem tér? Egyedül Iscón. Aztán majd ott ül mellette a padon októberig Xabi, varane, Arbeloa meg Illara. Magyarul nem sok variációs lehetősége marad előre Carlónak, ha változtatni akar.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég