Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 27., csütörtök 22:41

Kölcsönvennénk és állnánk a fizuját még akkoris jobban járnának mintha rajtuk maradna
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 27., csütörtök 21:58

Gondolom nem szeretnék kifizetni elsején azt a bónuszt.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 27., csütörtök 21:54

kodo írta:
Realista24 írta: A PSG a Realtol var egy ok-t, ezutan szombaton bejelentik a tavozast, Mbappe aznap Madridba utazik es atesik az orvosin.
De mire ok? Hogy a 300 millios offert matcheljuk-e?
Gondolom arra, hogy rámegyünk-e idén, vagy várunk 24-ig.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 27., csütörtök 21:54

kodo írta:
Realista24 írta: A PSG a Realtol var egy ok-t, ezutan szombaton bejelentik a tavozast, Mbappe aznap Madridba utazik es atesik az orvosin.
De mire ok? Hogy a 300 millios offert matcheljuk-e?
Aki ezt a hirt hozta, azok szerint mar reg megvan az egyezseg, es ez csak a kommunikaciorol szol mar.
Magam sem ertem :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. július 27., csütörtök 21:53

Realista24 írta: A PSG a Realtol var egy ok-t, ezutan szombaton bejelentik a tavozast, Mbappe aznap Madridba utazik es atesik az orvosin.
De mire ok? Hogy a 300 millios offert matcheljuk-e?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 27., csütörtök 21:41

A PSG a Realtol var egy ok-t, ezutan szombaton bejelentik a tavozast, Mbappe aznap Madridba utazik es atesik az orvosin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. július 27., csütörtök 20:30

dzsi91 írta: Ez a bappé műsor szerintem nagy arcvesztés nekik. Szerintem ezután esélyük nem lesz már egy Nemyar féle transzferre. Értem ez alatt, hogy worldclass jatekost igazolni viszonylag fiatalon. Szerintem 4-5 év és megunják a qatariak a psgt. Premjerliga középmezőnybe érdemesebb befektetni mint a psgbe kb.

ez is egy opció.

vagy érkezik még pár sejk fióka és felvásárolnak 2-3 csapatot, hogy tudjanak FM-t játszani ők is.
kár a Monaco leépülésért. az asszony és a vállás bedöntötte az ígéretes projektet.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. július 27., csütörtök 20:17

ELSiete írta: PSG are SURE that Kylian Mbappé will leave THIS summer. @marca #rmalive

NEW: PSG take it FOR GRANTED that Mbappé will leave this summer & are already looking for replacements. @marca

💣 The saga of the last 5 years seems to be coming to an END. PSG are determined to NOT have Kylian Mbappé with them next season. @marca #rmalive
Az első kettő bekezdés az copy paste az elmúlt nyarakból :lol:

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. július 27., csütörtök 18:22

PSG are SURE that Kylian Mbappé will leave THIS summer. @marca #rmalive

NEW: PSG take it FOR GRANTED that Mbappé will leave this summer & are already looking for replacements. @marca

💣 The saga of the last 5 years seems to be coming to an END. PSG are determined to NOT have Kylian Mbappé with them next season. @marca #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 27., csütörtök 17:59

Ez a bappé műsor szerintem nagy arcvesztés nekik. Szerintem ezután esélyük nem lesz már egy Nemyar féle transzferre. Értem ez alatt, hogy worldclass jatekost igazolni viszonylag fiatalon. Szerintem 4-5 év és megunják a qatariak a psgt. Premjerliga középmezőnybe érdemesebb befektetni mint a psgbe kb.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 27., csütörtök 17:58

Ebben az esetben meg nem lenne ertelme keseregni sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. július 27., csütörtök 17:47

Látom lelki szemeim előtt, hogy október közepére a Teknős nélkül a PSG a középmezőnyben tanyázik, a BL-ben nyert meccs nélkül vannak.
Nasser engedélyt ad az edzőnek, hogy Mbappé visszakerülhet a keretbe a lelátóról és mivel Kyliannal a pályán sosem volt különösebb gond és szeret játszani, ezért játszani is fog, csk lesz, elindul a szekér, kibékülnek és európai rekord összegért aláír még 2 évre…
Nem hiszek ebben a “szezont kiüli a lelátón” dologban.
Megérkezik Madridba aug. 31-én vagy SOHA.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 27., csütörtök 17:20

Gyanitom huzzak az idot, amig csak lehet, hogy egyre nagyobb legyen a nyomas a PSG-n. Ha igaz az augusztusi husegbonusz (amit tovabbra sem tudok elhinni, hogy ilyen baromsagot papiroztak le), akkor ez Mbappenak is nyilvanvalo erdeke.

Vagy bejon es viszonylag korrekt aron tudjuk iden hozni, vagy beragnak teljesen arabek es kiuli az evet. En iden probalkoznek, az alairasi penzek nagysegrendjet nezve (legalabbis amik elobukkantak sajtoban) vagy iden fizetunk a PSG-nek vagy jovore a Mbappe klannak, de olyan nagy kulonbseg az osszegben nem lesz. Akkor meg inkabb itt legyen mar iden is.

Amugy szerintem 120-150 millio lenne igy is, hogy egy ev van a szerzodesebol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 27., csütörtök 17:02

Mennyit ajánljon így ha ajánl Perez? :hmmm:

@David_Ornstein:

“Not just PSG, but all European clubs believe Mbappé has an agreement with Real Madrid (2024).”

"It has become ‘messy’ at PSG with the Mbappe situation and it has been affecting what they can do in the market."

"In Kylian Mbappe’s ideal world he joins Real Madrid in 2024 for free and receive the signing on bonus. But maybe something could be structured for it to happen this summer. But it is a very complex matter.”

“The common consensus is that, one way or another, Kylian Mbappé will be heading to Real Madrid."

@FabrizioRomano:

"It’s important to see what Real Madrid will do re. Mbappé, if they will anticipate the deal. All parties believe Mbappé is thinking only about Real Madrid.”

"This whole Mbappé saga depends on Real Madrid. They are in control. It’s up to them if they want to anticipate the deal now or wait for next summer.”
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 27., csütörtök 13:35

Realista24 írta:
realmadrid95 írta: Mivel annyi hirt masoltok be ide es jol ertesultek vagytok, erdeklodni szeretnek, hogy Bappeval kapcsolatban jott e valami ujabb hir, vagy most nagy a csend? :D
Legutóbbi ami van és fontos, hogy nem tárgyal a szaúdi képviselettel.


Koszi szepen, akkor ez egy jo elojel lehet szamunkra. Vagy az van, amit te irtal meg, hogy ez most egy marketing, hogy goodboy es nem a penz erdekli, vagy tenyleg igy is van.

En bizakodom, hogy jon egy egesz normalis osszegert, hosszu ido utan igy is fantasztikus nyaron leszunk tul, de ezzel meg is koronoznank.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 27., csütörtök 13:32

realmadrid95 írta: Mivel annyi hirt masoltok be ide es jol ertesultek vagytok, erdeklodni szeretnek, hogy Bappeval kapcsolatban jott e valami ujabb hir, vagy most nagy a csend? :D
Legutóbbi ami van és fontos, hogy nem tárgyal a szaúdi képviselettel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 27., csütörtök 13:30

Mivel annyi hirt masoltok be ide es jol ertesultek vagytok, erdeklodni szeretnek, hogy Bappeval kapcsolatban jott e valami ujabb hir, vagy most nagy a csend? :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 27., csütörtök 1:04

Kint a kezdő, 4-4-2 lesz úgy néz ki:
Lunin - Carvajal, Alaba, Rüdiger, Fran García - Tchouameni, Camavinga, Bellingham, Modric (CSK) - Vini, Rodrygo.

Hala Madrid!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 26., szerda 21:58

ANDS írta:
Érdekes. Sétáltunk egyet a belvárosban a feleségemmel, és elmeséltem neki a 700 milliós ajánlatot.
Csak annyit mondott rá, hogy akkor vége a karrierjének, ha elmegy Szaud- Arábiába.
Nekem annyit valaszolt volna a parom,hogy:
“ Most hol is jatszik az a Ronáldó? ”


:lol: :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 26., szerda 21:57

Mbappe meg profi, karakteres,
Ne viccelj már kiserik, ki mondja ezt? Konkrétan az egyetlen játékos aki miatt R24-nek pampognia kell hogy ne legyen gúnyolva. A megállós videó annak idején volt is posztolva és senki nem pozitívan nyilatkozott róla.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég