Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 19., kedd 19:48

Realista24 írta: Sky Sports: Alaba does not want to commit to anyone until he also explores the option of Barcelona with Laporta who are willing to match Real Madrid's salary offer.
Kezdődik. :lol: :lol:

Menjen akkor oda.

Az a bajom nekem, hogy ma már tényleg csak az számít, hogy megkapják a qva nagy fizetésüket.

Aztán ahogy aláírta, szarni fog ez is mindenbe. Nyit egy fél éves sérüléssel, majd ül a padon Bale, a burgeres, meg Mariano mellett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 19., kedd 19:33

Sky Sports: Alaba does not want to commit to anyone until he also explores the option of Barcelona with Laporta who are willing to match Real Madrid's salary offer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 19., kedd 19:05

Csabi írta: mondjátok már honnan veszitek a 20 millás aláírásit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én régebben olvastam, hogy Alaba faterja kap egy 10-est, meg Zahavi is legalább egy 10-est aláírási pénzként, és nincs okom arra, hogy ebben kételkedjek. Csak meg kell nézni, hogy ki ez a Zahavi, valószínűleg nem Alabának akar jót, amikor egy már sínen lévő hosszabbítás helyett hirtelen kitalálták, hogy Alabát nem becsüli meg eléggé a Bayern. Mármint €€€€€€€-ben az értelemben. Talán nem véletlen, hogy Uli Hoennes egy kapzsi piranjának nevezte az öreget.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 19., kedd 18:16

"Könnyű engem hibáztatni, ha valaki távozik a csapattól. Én mindig támogatom a játékosaimat. Reguilón távozásakor is sok szóbeszéd volt, hogy az én hibám volt az is" by Zizu

támogatja a játékosokat, hogy húzzanak el innen, mert játszani azt biztos nem fognak :lol:

egyszer megkérdezhetnék tőle, hogy mit vár el 1 fiataltól, mert úgy néz ki, mindenki kevés neki :hmmm:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. január 19., kedd 16:15

KAG írta:
ToniKroos írta: Pont erre gondoltam én is. Hol leszálló ágban lévő egy 28 éves játékos? Pont, hogy a legjobb éveit fogja nálunk tölteni. Ha fiatalt hozunk az a baj, ha időset az, ha 28 éves, akkor meg az. Gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt írunk is.
Nem mindenki uazt a karrier utat futja be.
Igen, optimális esetben ezek a legjobb évei egy játékosnak.
Gyakorlatban meg láthattuk több embernél is, hogy 18/9-25/6 között kimaxolta magát, 20 végén 30 elején pedig már nulla volt önmagához képest.
Raúl,Rooney,Hazard(?),Kaká, stb...

Én Alabanal is azt látom, hogy túl van a csúcson, de ne legyen igazam.
Ezért hihetetlen és példaértékű számomra, amit Cristiano Ronaldo, Ibrahimovic, vagy Modric 35 fölött még letesz az asztalra. :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 19., kedd 16:07

ToniKroos írta:
Anthony írta: Azért az elég durva, hogy nálatok egy 28 éves játékos már nincs jó korban, és leszállóágban van..
28-32 év közt kéne egy focista a legjobb korban legyen.
Aztán hogy Alaba milyen formában van azt nem tudom, nem követem.
Pont erre gondoltam én is. Hol leszálló ágban lévő egy 28 éves játékos? Pont, hogy a legjobb éveit fogja nálunk tölteni. Ha fiatalt hozunk az a baj, ha időset az, ha 28 éves, akkor meg az. Gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt írunk is.
Nem mindenki uazt a karrier utat futja be.
Igen, optimális esetben ezek a legjobb évei egy játékosnak.
Gyakorlatban meg láthattuk több embernél is, hogy 18/9-25/6 között kimaxolta magát, 20 végén 30 elején pedig már nulla volt önmagához képest.
Raúl,Rooney,Hazard(?),Kaká, stb...

Én Alabanal is azt látom, hogy túl van a csúcson, de ne legyen igazam.

szerk.:
A napokban láttam egy még kb november körül feltöltött videót, ahol egy nevesebb yt-er elemezte ki a taktikánkat és annak hibáit.
Mondott balgaságokat, viszont egy adaton meglepődtem.

Elvileg, mi vagyunk a ligában az a csapat, aki a legtöbbet támad le az ellenfél kapuja előtt és ezek mellet, mi vagyunk a 2. vagy talán a legrosszabb, aki a legtöbb labdát szerzi az ellenfél térfelén.
Azért ez nagyon meredek adat, ha igaz. :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 19., kedd 16:07

Csabi írta: mondjátok már honnan veszitek a 20 millás aláírásit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw, carvajal újra megsérült. :vivo:
Ahonnan a fizetését. A HÍREKBŐL!!!444NÉGYNÉGY!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. január 19., kedd 15:32

numberone1 írta: En is inkabb azon vagyok, h inkabb hozzuk el Pau Torrest es hozzuk vissza Regut. Veluk megkezdhetnenk egy ugy nevezett “generacio valtast”...ami mar nagyon erik.
Ez mind szép és jó, de már ismered Zidanet, ide hoznánk őket és jövőre megint menne orrba szájba a Carvajal-Varane-Ramos-Mendy védelem, ők meg ülnének a padon. Amíg a francia irányít minket, ide kis nevet, feltörekvő tehetséget nem érdemes hozni. A tényeket kell nézni, azok alapján pedig Alaba jó döntés.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. január 19., kedd 14:42

Csabi írta: mondjátok már honnan veszitek a 20 millás aláírásit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw, carvajal újra megsérült. :vivo:
Remelhetoleg Zizou Nachot rakja oda most, es nem LV-t.

En is inkabb azon vagyok, h inkabb hozzuk el Pau Torrest es hozzuk vissza Regut. Veluk megkezdhetnenk egy ugy nevezett “generacio valtast”...ami mar nagyon erik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 19., kedd 14:26

mondjátok már honnan veszitek a 20 millás aláírásit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw, carvajal újra megsérült. :vivo:

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 19., kedd 13:40

Bárhonnan nézem ezt az Alaba bizniszt, mindenhonnan inkább rossz döntésnek tűnik.

- a legjobban magyarázható indok, hogy Ramost egy BL győztes khval pótoljuk. Ez nálam egyértelmű vissza lépés és nem is tetszik a kapitánnyal szemben.

- nagyon nincs ingyen. 20 millió aláírási pénz és 24 millió éves fizetés 33 éves koráig.

- alapból problémás fiú (ügynök) és maradjunk annyiban, hogy szerintem nem ő lesz a jövő top2 játékosa

- univerzális játékosnak értelmetlen ilyen fizetést adni. Nincs olyan, hogy valaki kezdő, de mindig máshol. Ilyen feladatra LV, Nacho meg Fede féle arcok kellenek.

- padra szintén drága

- 28-29 éves. Ezekkel a "" sztárokkal"" az utóbbi időben enyhén ráfázunk és csak zsíros nyugdíjat akarnak maguknak (Bale, Hazard)

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 19., kedd 13:33

Annyira gyenge nincs azért. Láttam pár Bayern meccset, szerintem teljesen rendben volt a srác, persze nem egy topRamos szint, de pl semmivel sem gyengébb a jelenlegi Varane-nál.

Valamint azért Flick nem rossz edző, mégis ő tolja a legtöbbet a "középhátvédek" közül. Süle, Hernandez, Pavard bőven jó focista, mégis Alaba van nyomatva megállás nélkül.

Flick is tudja hogy egy távozó játékos (miért ne tudná), akkor gondolom főleg nem játszatná ha a többi jobb lenne nála.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 19., kedd 13:19

ToniKroos írta:
Anthony írta: Azért az elég durva, hogy nálatok egy 28 éves játékos már nincs jó korban, és leszállóágban van..
28-32 év közt kéne egy focista a legjobb korban legyen.
Aztán hogy Alaba milyen formában van azt nem tudom, nem követem.
Pont erre gondoltam én is. Hol leszálló ágban lévő egy 28 éves játékos? Pont, hogy a legjobb éveit fogja nálunk tölteni. Ha fiatalt hozunk az a baj, ha időset az, ha 28 éves, akkor meg az. Gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt írunk is.
Alabával nem a kor a legnagyobb baj, hanem az, hogy nem teljesít már olyan jól, mint pl. amikor balhátvédet játszott pár éve. Középhátvédként gyenge a Bayernes haverom szerint.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 19., kedd 13:09

sonic írta:
Pad'em írta:

Benzema and Varane both will be offered new contracts soon - the closest to renewal at the moment is Luka Modric. Ramos and Lucas' cases are very troublesome for the club. [@AS_SergioSantos]
Aztan eleraknak egy -10%os szerzodest Varane meg kirohogi, es az ugynoke hivja is a MU Pool PSG stb csapatokat. :)
Egy Mbappe - Varane csere? (akar ViniDzsi is mehet :kalapos: )

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. január 19., kedd 13:01

Anthony írta: Azért az elég durva, hogy nálatok egy 28 éves játékos már nincs jó korban, és leszállóágban van..
28-32 év közt kéne egy focista a legjobb korban legyen.
Aztán hogy Alaba milyen formában van azt nem tudom, nem követem.
Pont erre gondoltam én is. Hol leszálló ágban lévő egy 28 éves játékos? Pont, hogy a legjobb éveit fogja nálunk tölteni. Ha fiatalt hozunk az a baj, ha időset az, ha 28 éves, akkor meg az. Gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt írunk is.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 19., kedd 12:48

Jim írta: Zizu nem bízik a fiatalokban, ő biztosra szeret menni, csak a kipróbált játékosokat használja
akkor is, ha ők sz@rok
Igy nem eri meglepetes legalabb. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 19., kedd 12:45

Remy írta: Ott van az a Blanco gyerek is, miért nem próbáljuk ki? Elvileg tehetséges. INGYEN van. ITT van. De még csak ki sem próbáljuk.
Zizu nem bízik a fiatalokban, ő biztosra szeret menni, csak a kipróbált játékosokat használja
akkor is, ha ők sz@rok :mrgreen:
Valaki szólhatna neki, hogy létezik a Castilla is úgy látszik elfelejtette, mióta eljött onnan...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 19., kedd 12:04

Realista24 írta:
Csabi írta:
hakimi az interben nettó 5-öt kap. az bruttó 10. alabát 11-12-re írják. :) ráadásul nem is az a poszt. reguilon már lehetne, de ő sem ingyen focázna itt.
Olyan vagy, mint a katalán újságok :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 19., kedd 11:55

Csabi írta:
Remy írta:
Védőt hozunk magas fizuval, mikor ott volt INGYEN Regu és Hakimi. Védőt veszünk drágán, akit nem játszatunk...
hakimi az interben nettó 5-öt kap. az bruttó 10. alabát 11-12-re írják. :) ráadásul nem is az a poszt. reguilon már lehetne, de ő sem ingyen focázna itt.
Olyan vagy, mint a katalán újságok :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. január 19., kedd 11:53

___Samy___ írta:
Csabi írta:
hakimi az interben nettó 5-öt kap. az bruttó 10. alabát 11-12-re írják. :) ráadásul nem is az a poszt. reguilon már lehetne, de ő sem ingyen focázna itt.
De Alaba nettóban kapna 11 körül, nem?
Igen, nettó lesz az.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég