Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. augusztus 15., kedd 13:52

nem tudom volt e már ez a teória: https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... t_wanting/

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 15., kedd 13:18

Lehet furkoval meg az egérrel kellene csábítani bappet....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 15., kedd 12:33

Jo a buli.
Soha.

Kutyafeju
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 15., kedd 12:30

Na, ki hogy gondolja?
Szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 15., kedd 10:12

Az annyira Perez lenne egy ilyen sakkjátszma :D

Mennyire megbízható ez Thomas G-M (az ő nevét látom a legtöbbször a Muanis pletykáknál)? Kicsit Camavinga szagot érzek. Akkor is mocorgott a psg Cama körül, aztán Perez elhozta az orruk elől. Most lehet itt a második felvonás? Adnám..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 15., kedd 9:39

Bullit írta: Én már csak azt tudom elképzelni, hogy a Prezi eldöntötte az utolsó fiaskó után, hogy soha többet egy vasat nem ad a PSG-nek. Ezért megmondta a Tekinek, hogyha Madridban akarsz játszani akkor vagy jössz ingyen 24-ben, vagy ott maradsz mert nem fizetünk egy vasat sem a szélhámosnak.

Ezáltal a Teki jól jár mert ömlik a lóvé most is, meg jövőre is az aláírási bónuszból, illetve a PSG meg jól szarul mert nem kapnak pénzt érte.
Aztán most, hogy kezdte elhinni, hogy lehet tényleg száműzik úgy döntött, hogy feláldozza a bónuszt, hogy játszhasson ezzel megint "Ő lesz a jó fiú". Plusz ugye Neymart elüldözték meg odahozták a törékeny lábu cimboráját úgy hogy úgy döntött zsugázik még 1 évet akkor.

Kicsit itt úgy érzem a színfalak mögött most Perez diktált, de lehet naivitás.
Én is ezt tartom legvalószínűbbnek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Bullit
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2023. június 8., csütörtök 12:17
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez Blanco
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bullit » 2023. augusztus 15., kedd 9:14

Én már csak azt tudom elképzelni, hogy a Prezi eldöntötte az utolsó fiaskó után, hogy soha többet egy vasat nem ad a PSG-nek. Ezért megmondta a Tekinek, hogyha Madridban akarsz játszani akkor vagy jössz ingyen 24-ben, vagy ott maradsz mert nem fizetünk egy vasat sem a szélhámosnak.

Ezáltal a Teki jól jár mert ömlik a lóvé most is, meg jövőre is az aláírási bónuszból, illetve a PSG meg jól szarul mert nem kapnak pénzt érte.
Aztán most, hogy kezdte elhinni, hogy lehet tényleg száműzik úgy döntött, hogy feláldozza a bónuszt, hogy játszhasson ezzel megint "Ő lesz a jó fiú". Plusz ugye Neymart elüldözték meg odahozták a törékeny lábu cimboráját úgy hogy úgy döntött zsugázik még 1 évet akkor.

Kicsit itt úgy érzem a színfalak mögött most Perez diktált, de lehet naivitás.
Raul Gonzalez Blanco - No.7 - El Capitano

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 15., kedd 8:29

Szerintem simán nyitva hagyta az opciókat az öreg.

Az is túlzás hogy ‘biztosan Mbappénak tartogatta’, de az is ugyanakkora naivitás hogy ‘nem akarta neki odaadni mert nem elég sztár’.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 15., kedd 8:15

Yazid írta: Ha perez tud mindent, le van minden zsírozva 24re akkor 9est miért nem lehetett oda adni joselunak egy szezonra? Volt mar ilyeneken hogy soldado meg saviola. Ugyanaz.
Megjöttünk már a Mariano féle 7-esekből. Perez szerintem tanult belőle, hogy ezeknek a számoknak súlya van, nem fogja már odaadni egy Joselunak, ha van más elérhető szabad mezszám is. Én se adtam volna akkor se, ha 100%-ig tudom, hogy más csatár nem érkezik.

Erre alapozni, hogy nem adtuk ki a 9-es mezszámot szerintem abszurd.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 15., kedd 8:03

Ja :lol:
Kepben vagyok.
Aszittem megvettuk
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 15., kedd 8:01

hehetheoriginal írta:
Yazid írta: Ha perez tud mindent, le van minden zsírozva 24re akkor 9est miért nem lehetett oda adni joselunak egy szezonra? Volt mar ilyeneken hogy soldado meg saviola. Ugyanaz.
Es leteped es megalazod egy ev utan rola? :kalapos:
Kölcsönbe jött csak :/

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 15., kedd 7:58

Yazid írta: Ha perez tud mindent, le van minden zsírozva 24re akkor 9est miért nem lehetett oda adni joselunak egy szezonra? Volt mar ilyeneken hogy soldado meg saviola. Ugyanaz.
Es leteped es megalazod egy ev utan rola? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 15., kedd 7:56

Ha perez tud mindent, le van minden zsírozva 24re akkor 9est miért nem lehetett oda adni joselunak egy szezonra? Volt mar ilyeneken hogy soldado meg saviola. Ugyanaz.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. augusztus 15., kedd 7:34

Dupla D írta: Csak kiderül a végén, hogy R-rel volt igazunk, és végig az volt a terv mind az ő, mind a mi részünkről, hogy jövőre jön. Hetek, hónapok óta mondjuk, és veritek ránk a mínuszokat. :lol:
Nem véletlen a nevében sem a 24. Évek óta erre a tervre készül :shifty: :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 15., kedd 7:24

Anthony írta:
Dupla D írta: Csak kiderül a végén, hogy R-rel volt igazunk, és végig az volt a terv mind az ő, mind a mi részünkről, hogy jövőre jön. Hetek, hónapok óta mondjuk, és veritek ránk a mínuszokat. :lol:
És hónapok óta mondom hogy ez egy jó szar terv, csatár nélkül nekifutni a szezonnak.
És várni a búza gyerekre hogy na majd jövőre. Mi ez, egy tini románc? Ha valakinek nem kellesz lépj tovább b+, hát nevetséges már ez.
Én nem minősítettem a tervet, szerintem is kellett volna csatár, de Perez szerintem most tud valamit, ezért kivárunk.
Nyilván ez a szezon erre rá fog menni valószínűleg. Én arra hívtam fel a figyelmet többször, hogy a PSG communitys híreken kívül minden abba az irányba mutat, hogy jövőre jön.
Persze jobb abban hinni, hogy idén lesz csatárunk, én is ezt szeretném, de nem ez a volt és most végképp nem az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy jön idén.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 15., kedd 6:57

Dupla D írta: Csak kiderül a végén, hogy R-rel volt igazunk, és végig az volt a terv mind az ő, mind a mi részünkről, hogy jövőre jön. Hetek, hónapok óta mondjuk, és veritek ránk a mínuszokat. :lol:
És hónapok óta mondom hogy ez egy jó szar terv, csatár nélkül nekifutni a szezonnak.
És várni a búza gyerekre hogy na majd jövőre. Mi ez, egy tini románc? Ha valakinek nem kellesz lépj tovább b+, hát nevetséges már ez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 15., kedd 4:42

Dupla D írta: Csak kiderül a végén, hogy R-rel volt igazunk, és végig az volt a terv mind az ő, mind a mi részünkről, hogy jövőre jön. Hetek, hónapok óta mondjuk, és veritek ránk a mínuszokat. :lol:
Ment az up :kalapos: az az egy szem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 14., hétfő 22:43

Csak kiderül a végén, hogy R-rel volt igazunk, és végig az volt a terv mind az ő, mind a mi részünkről, hogy jövőre jön. Hetek, hónapok óta mondjuk, és veritek ránk a mínuszokat. :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 14., hétfő 20:39

Realista24 írta:
Pad'em írta: Visszatértünk a vasárnap előtti helyzethez, nem akar hosszabbítani :lol: De távozni se 24-ig.

@Qatari: a Párizs a Real ajánlatára vár :lol:



Ki is szállok az internetből szeptemberig. Ocsmány.
Ahogy én olvasgatok. Az álláspont nem változott. Maradni akar, Perez jövőre akarja. Mindezt lejáró szerződés mellett. Ami változott hogy Mbappe valahogy támogatni akarja a PSG-t m, ez a bonuszanak a feladása lehet. Hosszabbításról nincs szó.
Ja én is ezt látom. Ugyanott van a sztori ahol eddig. Egyedüli újdonság, hogy lemond a bónuszairól így pedig ha ingyen bukják se buknak annyit. De ebben a lejáró szerződésben én továbbra sem hiszek. Ha nem fizetünk érte most nyáron megint meg leszünk szopatva.

Muanika mit tud a vb döntő kivételével sztem sose láttam, ott meg mindenkiben az maradt meg, hogy kitolta a pöcsös a ziccerét.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. augusztus 14., hétfő 20:35

a szőke csávó ismerős volt, de sem a primos cuccot nem ismertem sem a másik szinesbőrű gyereket...biztosan velem van a gond. :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég