Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 10., szerda 14:34

Mar olyat is olvastam hogy Salahra mar a mostani igazolasi periodusban rahajtunk... Eleg kacsa szagu mondjuk az info. Nehezen tudom elkepzelni hogy a szezon kozepen a Pool ket fontos tamadotol is megvaljon. Ha meg igaz az erdeklodes akkor megint amator idopocsekolas. Nem nagyon tudom elkepzelni az egyiptomit mint meghatarozo real jatekos de sajna vekony a felhozatal.

Sancheznel meg valoszinuleg a magas fizu igeny a bibi (vagy jobban mondva amit a City ajal neki :mrgreen: )

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 10., szerda 14:19

Olvasgatva röviden akkor az A kategória: Neymar, Mbappe.
B kategória kb mindenki más.
C kategória: Kane...

:)

Szóval A kategóriás igazolásra a fentiek alapján én nem számítok.

Igazság szerint reálisan nézve Hazard-ot lehetne esetleg hoznio, de még ő is kérdéses. Bale helyére bőven elhoznám, már 4 éve is azt tettem volna. Sokkal jobban illene ebbe a fociba.
Csatár nem tudom...Nehéz kérdés. Egyébként tény, hogy Kane az angol első ligába illik, de szerintem messze nem olyan gyenge játékos, mint ahogy itt a legtöbben írnak róla. Nem egy Mbappe, de ha itt lenne stabilan hozná a gólokat. Az más kérdés, hogy olyan mint Bale. Az angol ligában többet ér.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 10., szerda 14:09

BBeno írta:szerintem kósza gondolatként sem merült fel alexis a vezetőségnél.

Ezt mondjuk nem ertem,hogy mikepp fordulhat elo.

Megint egy hatalmas hiba...
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 10., szerda 13:06

szerintem kósza gondolatként sem merült fel alexis a vezetőségnél.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 10., szerda 13:02

Hat akkor inkabb Sanchez, bizonyitotta tud a spanyol bajnoksagban jatszani, nem lassu es a kaput is jol erzi.
Nem is lenne draga. Nem latom ertelmet elhozni valakit tobb szaz millaert akit aztan nyomatni kell es semennyire sem illik ide.
Plusz, kerdes kik lesznek a tavozok, mert azok kell h legyenek. Ha Bappe nem hozhato, en kitennem a Benzema-Bale kettost, es hoznam a Mariano-Sanchez kettost. Rosszabb biztos nem lenne, CR meg ha nem hajlando padozni vagy felfogni h marpedig lelesz cserelve meccseken akkor mehet az egesz BBC es abbol a penzbol siman barki hozhato

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 10., szerda 12:54

H.E.H.E. írta:
pheco írta:Kis teruleten mennyire el meg Salah? Nem a megtolom es futok stilus, mint Bale?
megint a békategória felé nézegetünk...
Szinte mindenki Bappet szeretne itt latni vagy Neymart, de ha nem jonnek ossze, akkor is kell valakit hozni. Mondjuk en Salaht nem hoznam, inkabb jojjon Hazard a balosra. De azert bizom benne, hogy nyaron Bappera racsorog ZZ, hogy gyere mar, kezdo leszel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 10., szerda 12:52

H.E.H.E. írta:
pheco írta:Kis teruleten mennyire el meg Salah? Nem a megtolom es futok stilus, mint Bale?
megint a békategória felé nézegetünk...
Mindenki tudja hogy ebbol egy legalabb 150 millas b kategorias igazolas lesz, legfeljebb nem akarjuk beismerni. Vagy ez, vagy az A kategoria 250 ert, mindegyik bejohet meg be is fuccsolhat, persze en is inkabb az A kategoriara voksolok, de ez kb ket embert jelent

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 10., szerda 12:52

Kerlon írta: Ő amúgy sokkal inkább tkp, mint szélsőtámadó. Amúgy Salah eredményesebb, sokkal inkább támadó, mint középpályás.
Idosebb is, elorebb tar. Egyebkent egy normalis vilagban, egy ilyen kaliberu jatekosnak, mint Dembele v Bappe a Liverpool fele jatekot jatszo jatszo csapat kellene, h legyen a masodik/harmadik lepcsofok karrierjuk soran es csak utanna egy Real v Barca. De hat az elet atirta ezt a forgato konyvet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 10., szerda 12:51

egész eddig arról írtak, hogy a gyorsaságából élt rómában meg a poolban is, biztos jó kisterületen. :mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 10., szerda 12:50

pheco írta:Kis teruleten mennyire el meg Salah? Nem a megtolom es futok stilus, mint Bale?
megint a békategória felé nézegetünk...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 10., szerda 12:46

Kis teruleten mennyire el meg Salah? Nem a megtolom es futok stilus, mint Bale?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 10., szerda 12:43

numberone1 írta:
Kerlon írta: Beszarok rajtad, mennyire oda vagy Dembeléért. :lol: Lassan, ha védőkéne a helyére is Dembelét hoznád. Amúgy meg én is így vélekedtem Salahról, de idén néztem pár Pool meccset és sokat fejlődött. Még mindig megvan egy-két ilyen rossz megoldása, de sebességből meggyaláz mindenkit és jó a lövője is. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nekünk ő kéne.

Dembelé meg tehetséges, de szerintem egy Di Maria klón azzal a különbséggel, hogy használja mindkét lábát és kevésbé munkabíró.
Kepa helyett is Dembelet hoznam.
Ő amúgy sokkal inkább tkp, mint szélsőtámadó. Amúgy Salah eredményesebb, sokkal inkább támadó, mint középpályás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 10., szerda 12:35

Kerlon írta: Beszarok rajtad, mennyire oda vagy Dembeléért. :lol: Lassan, ha védőkéne a helyére is Dembelét hoznád. Amúgy meg én is így vélekedtem Salahról, de idén néztem pár Pool meccset és sokat fejlődött. Még mindig megvan egy-két ilyen rossz megoldása, de sebességből meggyaláz mindenkit és jó a lövője is. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nekünk ő kéne.

Dembelé meg tehetséges, de szerintem egy Di Maria klón azzal a különbséggel, hogy használja mindkét lábát és kevésbé munkabíró.
Kepa helyett is Dembelet hoznam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 10., szerda 9:19

BBeno írta:nem volt halvany a romaban sem kukonben nem lenne most a poolban. en arra emlekszem a romas salahbol hogy megfutott mindent de befejezni sosem tudott. ellenunk is rughatott volna 3 golt kb a 2 meccsen de mindent elrontott. sebesseget viszont nagyon kamatoztatta. itt a plben meg eddig minden befele pattan neki. kiderul meddig tart.
Ja, pont ez volt a Rómában. Utolsó passzok elrontása, helyzetek kihagyása, labda elhagyása. Idén viszont szintet lépett minden téren.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 10., szerda 9:08

nem volt halvany a romaban sem kukonben nem lenne most a poolban. en arra emlekszem a romas salahbol hogy megfutott mindent de befejezni sosem tudott. ellenunk is rughatott volna 3 golt kb a 2 meccsen de mindent elrontott. sebesseget viszont nagyon kamatoztatta. itt a plben meg eddig minden befele pattan neki. kiderul meddig tart.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 10., szerda 8:04

Salahnak nagyon passzol ez a Klopp féle gyors támadásépítés. Nagyon érzi, hogy mikor hol kell legyen és emiatt megy neki olyan jól. Egy lassan építkezős csapatban ugyan olyan halvány lenne, mint a Romaban. Szerintem nálunk olyan játékot játszana, mint LV..max annyi hogy ha helyzetbe kerülne akkor be tudná rúgni és a nem a kapust rúgná gyomron.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 10., szerda 8:00

numberone1 írta:
Caraway írta:Di Marzio szerint terveztek a nyaron ramenni Salahra.
Tobbert adnak el, mint ahogy Coutinhot adtak a barcanak. Igaz iden ugynezki szintet lepett mar feltavnal 17 golnal jar, de ahanyszor lattam a Romaban olyan Dombi Tibis volt. Qrva gyors volt, de esz nelkul futkosott, nagyon nem kellett tartani tole. Az a durva, h annyira nehez jobb jatekosokat mondani hasonlo posztra. :-(
Ha megvesszuk 150+ misiert en berosarok, ott volt Dembele 105-t, miert nem hajtottuk fel ot?????
Beszarok rajtad, mennyire oda vagy Dembeléért. :lol: Lassan, ha védőkéne a helyére is Dembelét hoznád. Amúgy meg én is így vélekedtem Salahról, de idén néztem pár Pool meccset és sokat fejlődött. Még mindig megvan egy-két ilyen rossz megoldása, de sebességből meggyaláz mindenkit és jó a lövője is. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nekünk ő kéne.

Dembelé meg tehetséges, de szerintem egy Di Maria klón azzal a különbséggel, hogy használja mindkét lábát és kevésbé munkabíró.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 10., szerda 1:07

Caraway írta:Di Marzio szerint terveztek a nyaron ramenni Salahra.
Tobbert adnak el, mint ahogy Coutinhot adtak a barcanak. Igaz iden ugynezki szintet lepett mar feltavnal 17 golnal jar, de ahanyszor lattam a Romaban olyan Dombi Tibis volt. Qrva gyors volt, de esz nelkul futkosott, nagyon nem kellett tartani tole. Az a durva, h annyira nehez jobb jatekosokat mondani hasonlo posztra. :-(
Ha megvesszuk 150+ misiert en berosarok, ott volt Dembele 105-t, miert nem hajtottuk fel ot?????
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 10., szerda 0:24

Realista24 írta: Most ezt mondta, de korábban kétszer vagy háromszor, amit írtam. Ezt az egészet pedig arra hegyezte ki a cikk, hogy miért nem dobja a jelenlegi támadókat, védőket, stb. és igazol helyettük újakat például.
Tudom tudom olvastam én is. Lehet egyébként kedvet kapnak egy kis pénzköltéshez Coutinhot látva, de én továbbra se tartom valószínűleg, hogy hirtelen beleszaladunk valamilyen nagy transzferba csak mert január van és lehet igazolni. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. január 10., szerda 0:21

Di Marzio szerint terveztek a nyaron ramenni Salahra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég