Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 15:35

Az a helyzet hogy tényleg semmi szükség a svédre,20 millioert,keresne 10-et(nettó)és,bár van aki azt hiszi,32 evesen megkomolyodik az ember,nekem elhihetitek,hogy az nem biztos :D Tuti hogy összebalhézna valakivel,mert itt(sem) körülötte forogna a világ.
Ha Zlatanról úgy gondolod, hogy nem változna meg, akkor Suarez?
Egyébként nem gondolom, hogy olyan nagy balhéi lettek volna. Még annak idején az Ajaxnál Van der Vaart-tal volt vmi. A barcás dolgot én nem venném ide, az szerintem egyértelműen Pep sara volt, hiszen annak idején talán rekordösszegért vitték oda, aztán a végére egy kiegészítőemberré degradálta. Zlatan ide, vagy oda ezt szerintem szinte senki nem nézte volna jó szemmel.

Na jó, Kaká nem számít. :mrgreen:

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2013. július 17., szerda 15:29

Bárcsak bejelentkeznék Gustavóért. Emlékszem a Bayern elleni elődöntőben is brutálisan jól játszott. Igazi pitbull, nincs elveszett labda, gyors, robbanékony és még csak 25 éves. A brazil válogatott oszlopos tagja mindezt a Bayern kispadjáról, mert hát Martinez érkezése óta nem igen játszott. Alapember lenne nálunk, de ha igazak a hírek és tényleg elengedné az okos Guardiola :D akkor gyorsan lépni kell, mert Mourinho is vinné a Chelseabe.

http://www.youtube.com/watch?v=15GjGIID9aU

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 17., szerda 15:28

Visszaolvasva pár oldalt,volt néhány érdekes anomália ebben a Benzema-avagy-Zlatan vitákban.Ugye mindjárt Kisfiu leírt egy statot,hogy melyik mennyi találatot jegyzett a BL-be,játékperc stb...S mivel tudjuk,hogy egy csatárt a góljai minősítenek,a mérleg egyértelműen Benzema felé billen,de nem,ez nem igaz,mer Zlatan bárhonnan/bármikor...így nehéz ésszel érvelni,az biztos...
Aztán a másik gyöngyszem,mikor elkezdte xy savazni a franciát a hozzáállàsa miat(van abba valami)de kedvenc játékosok közt meg felfedezem Özilt..... :lol:
Az a helyzet hogy tényleg semmi szükség a svédre,20 millioert,keresne 10-et(nettó)és,bár van aki azt hiszi,32 evesen megkomolyodik az ember,nekem elhihetitek,hogy az nem biztos :D Tuti hogy összebalhézna valakivel,mert itt(sem) körülötte forogna a világ.
Benzema,ahogy Özil is,nálam az utolsó év,hogy tényleg bizonyítsák,mekkora klasszisok.Ha nem,akkor vaya con'dios,mert mindennek van határa...ennek ellenére én bízom a franciában,de ha végképp kell egy csatár(mert én nem érzem szükségesnek,egyenlőre)akkor Suarez Lajos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 15:27

A lényeg, hogy azért nekünk van 1 olyan védelmünk ami nem biztos, hogy kanyar nélkül benézi az ilyeneket
Azért Ramos és Arbeola barátunkat elég sokszor elküldte büfébe a kis csoki. De reméljük összeszedik magukat, mert sajnos be kell látni, hogy ez a srác tényleg **** jó.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 15:19

Toky írta:Nem is tudtam, hogy Neymar Messi cseréje lesz.
Hadd vázoljam Neked, a Neymar - Messi - Pedro/Alexis kombó ellen lesz nekünk egy Ronaldo - Benzema - Isco/Özil/di María névsorunk. Bocs, de nekem nem tűnik kevésnek. Barcához ki is áll be, ha Messi/Neymar lesérül? Nálunk ott lesz az utóbbi 3-asból az, aki éppen nem játszik és még Jesé is, ha nagyon muszáj.
Kezdem kedvelni a hsz-eket amiket írsz :D .

Amúgy igen ezt én is így gondolom + senki ne gondolja, hogy Neymar itt egyből villog majd. Persze tuti, hogy lesz olyan mint mikor ide jött Robinho, hogy eltol pár biciklit és a speekerek lefolynak tribünről... A lényeg, hogy azért nekünk van 1 olyan védelmünk ami nem biztos, hogy kanyar nélkül benézi az ilyeneket :shifty: , de ez majd elválik. A másik, hogy eléggé sérülékeny és, ha lesérül már nincs Thiágo se Villa, de Telloval meg hosszabbítanak gondolom :mrgreen: . Nekünk meg ott van kp-ra CR,Jesé,Isco,Özil,DM,Modric,Kaká :roll: + hiába vették meg Neymart, ha a védelmük még mindíg harmat gyenge és véleményem szerint hiába vesznek 1 valakit oda az még édes kevés...

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 15:02

Jim írta:Na, Digne a psgbe ment
a Monaconak még mindig nincs jó balhátvédje...
:D
Coentraoról nincsenek hírek?
Abidal szerintem nem rossz a baloson pedig :mrgreen: Bár tény,hogy nem fiatal :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 17., szerda 14:53

petiamadridista írta:azért ki ne taléljuk már, hogy a Morata-Benzema csatárkettős majd így önmagában elég lesz mondjuk a Neymar-Messi kombó ellen.
Nem is tudtam, hogy Neymar Messi cseréje lesz. :ozil:
Hadd vázoljam Neked, a Neymar - Messi - Pedro/Alexis kombó ellen lesz nekünk egy Ronaldo - Benzema - Isco/Özil/di María névsorunk. Bocs, de nekem nem tűnik kevésnek. Barcához ki is áll be, ha Messi/Neymar lesérül? Nálunk ott lesz az utóbbi 3-asból az, aki éppen nem játszik és még Jesé is, ha nagyon muszáj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 14:51

zlatan mindenhol problémás volt, amire a madridban mourinho után a legkevésbé van szükség az a feszkó. maradjon csak párizsban, vagy menjen a citybe

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. július 17., szerda 14:43

Tegnap a Nápoly elnöke érdekesen
fogalmazott Cavani átigazolása után: “Hogy
Cavani és Ibra tudnak-e majd együtt játszani? Ő
már megegyezett egy másik csapattal, így erre
nem kerül sor”.
Jaj de jó lenne ha végre ide igazolna. :) Én nagyon örülnék neki. :D Ha Higuaín megy akkor mindenképpen kell egy csatár.

Min. 1 de inkább 2 évre (amíg megnyerjük a 10.- et :D) még jó lehet.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 17., szerda 14:36

Na, Digne a psgbe ment
a Monaconak még mindig nincs jó balhátvédje...
:D
Coentraoról nincsenek hírek?

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 14:07

A mondandód második felére is reagálnék. A Lyonban a 2007-2008-as szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Lyon. A Real Madridban a 2011-2012-es szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Real Madrid. Persze, lehet erre is kifogásokat találni, hogy de itt Cé az alfahím, a sikerek csak és kizárólag az ő érdemei, a Lyon meg akkor egyeduralkodó volt, nem volt ellenfél. (Teszem hozzá az idei Ligue 1 színvonala is elég karcsú volt...)
Ezt tény, bevallom eléggé elfogult vagyok Ibrával kapcsolatban, illetve engem a francia idei teljesítménye is valami eszméletlen módon kiábrándított. Mindenesetre őrültség lenne egy Morata+Benzema duóval nekiindulni a szezonnak, pláne hogy ilyen elképesztően erős mezőny gyűlt össze idén Európában.
1. Bayern -> nem kell szerintem megmagyarázni
2. Dortmund -> nincs Götze az igaz, viszont 1-2 éve még ő se volt senki, Klopp megtalálja a megfelelő embereket, szóval nem írnám le őket sem
3. Barca -> gyenge bl szereplés biztosan feltüzeli őket erre a szezonra + van egy Neymar-juk is már, ha még védőt is igazolnak, akkor elég sok problémánk lesz velük
4. A Chelsea-vel minden megtörténhet csak éppen gyengülni nem fognak (pláne a bl-ben nem!!) Mou papával.
5. A City helyzete hasonló a Chelsea-hez, Pellegrini pedig minden, csak nem rossz edző. Megeszem a kalapomat, ha idén is kiesnek a csoportjukból...
6. Az MU-nál bár már nincs SAF, viszont bivaly keretük van nekik is, sokan leírják itt már előre Moyest, nos én nem tenném.
7. Bár a Juve sem szárnyalt idén a BL-ben, de ez ellen a Bayern ellen mindenki lefőtt volna, mint a kávé. Ha Pirlo mester még bírja ezt a szezont, akkor velük is komolyan számolni kell.
+ Monacoban is érdekes dolgok vannak készülőben.

Röviden szerintem nagyon régen volt ennyire kiegyenlített a mezőny, ezért gondolom, hogy őrültség lenne ezzel a két csatárral nekivágni a szezonnak.

(szerk.: És a Győrt még ki is felejtettem! :mrgreen: )

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 17., szerda 14:03

És ha éppen zlatannak nem lesz kedve futni 1 km-t sem? Akkor mi van?
Én nem konkrétan Zlatant említettem, de ha már ő van terítéken ám legyen. Szóval Zlatannak itt van talán az utolsó nagy esélye, hogy egy utolsót villantson egy nagy klubnál, esetleg BL-t nyerjen. Persze meg van a kockázat, ahogy mindenki másnál, kicsit nehéz eset az emberünk, de hát az már Ancelotti feladata lenne, hogy tudjon vele bánni.

Ott van példának Balotelli, mindenki temette mikor elment a Citytől, hogy nem lesz semmi belőle, komolytalan, lusta stb., aztán tessék lehozott egy egész korrekt tavaszt a Milanban.

Egyébként legjobban Suarezt szeretném itt látni, és hosszabb távra tervezni vele, ha nem jön össze akkor Zlatan, esetleg Rooney de ő csak ocóé.

Atom lesz a kozeppalyank

Ja, hát Khedirának jön az új szerződés. :mrgreen:
Várjunk még ezzel...
Love football, hate antifa.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 14:01

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....
Egyetértek; létszámban és Morata miatt sajnos minőségben is kevés, karcsú ez így! :coffee:
Azt megkérdezhetem,hogy Illarramendi miért van rehabon,amikor hétfőn is edzett?
Kisebb izomsérülés, túlterhelés; viszont Varane visszatért!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. július 17., szerda 13:59

azért ki ne taléljuk már, hogy a Morata-Benzema csatárkettős majd így önmagában elég lesz mondjuk a Neymar-Messi kombó ellen..
Falloszság.
Ha jöhet Ibra, jöjjön.
Zseniális az a figura. Kilóméterekkel jobb játékos mint Benzema.. nem egy kávéház a kettő.

Meg azt.. Mitől annyira biztos, hogy atom középpályánk lesz??
Khedria még itt van :mrgreen: És fingunk sincs, hogy Illarramendi mennyire fogja megszolgálni az árát..
Egyelőre kicsit lutri. Lehet, hogy nagyon bejön, de lehet hogy bukó lesz. (jelenleg még nem egy Vidal féle név a piacon ő.. várjunk itt a dolgokkal)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 17., szerda 13:56

Azt megkérdezhetem,hogy Illarramendi miért van rehabon,amikor hétfőn is edzett? Nem tudok róla,hogy megsérült volna. Vagy igen?
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:55

ferni írta:le lehet itt szólni Ibrát, de a Francia bajnokságban 30 góllal lett gólkirály.... az azért még mindig nem rossz.

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....
És hányszor volt csere? :hmmm: Ja, hogy állandó kezdő volt :roll:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 17., szerda 13:55

miró írta:
Szerintem ne tápláljunk hiú reményeket, már 3-4 éve itt van és egyáltalán nem sikerült berobbannia itt. Mitől változna a dolog most?
mert itt van zidane,az apukája,remélem megszoptatja.
:lol: :lol: :lol:
Ha már ennyire belejöttél, akkor remélem téged is. :)
#happyshitting

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 17., szerda 13:53

le lehet itt szólni Ibrát, de a Francia bajnokságban 30 góllal lett gólkirály.... az azért még mindig nem rossz.

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:53

Realista24 írta:Atom lesz a kozeppalyank, van egy CRunk...de valakiknek semmi nem elég.
Üdv újra itt :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 17., szerda 13:51

Mythos90: A mondandód első fele lehet, hogy nekem is szólt a korábbi statisztika miatt. Azzal szimplán csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a 10/8-as helyzetkihasználású Ibra gyengébben muzsikált a tavalyi szezonban, mint Benzema. Ez tény. Sokszor jöttök, hogy a csatárt a góljai minősítenek. Benzemának 5 volt a BL-ben, Ibrának 3. Kész. Ettől még nem jobb csatár Benzema, csak szerettem volna rávilágítani arra, hogy a másik csapat éppen aktuális gólfelelőse sem dolgozik olyan hatékonyan, mint azt itt sokan gondolnák.

A mondandód második felére is reagálnék. A Lyonban a 2007-2008-as szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Lyon. A Real Madridban a 2011-2012-es szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Real Madrid. Persze, lehet erre is kifogásokat találni, hogy de itt Cé az alfahím, a sikerek csak és kizárólag az ő érdemei, a Lyon meg akkor egyeduralkodó volt, nem volt ellenfél. (Teszem hozzá az idei Ligue 1 színvonala is elég karcsú volt...)


Azt meg nem tudom, hogy miért kell itt állandó jelleggel belekeverni, belemagyarázni olyan dolgokat a másik személy írásába, amire alapvetően nem is gondolt.


Miró: Kicsit higgadtabban kellene fórumozni. Ha minden alkalommal eldurransz, amikor baromságot írsz, akkor nem lesz hosszú jövőd itt. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég