Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 23., péntek 14:01

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
A PSG spoetprohektje idén dőlt be, tehát ezt én nem gondolom h megtörténne, amennyiben menni akar akkor nem fog hinni az arabnak. Kérdés h menni akar-e.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 23., péntek 13:27

kodo írta: Az volt a terv, hogy Vini-Joselu-Rodry lesz jovore, Mbappe a b terv. :kalapos:
így van
Mbappé lehet Joselu cseréje :salute:
én adom :mrgreen:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 23., péntek 12:46

cart írta:
hehetheoriginal írta: Valverde a folyamat csodalkozo tekintetevel egyutt mehet is, angliaba daralni, meg eltűnni a kozepszerben :lol:
Jo lenne egy 70-80 koruli penzt leszakitani erte :kalapos:
Azt írták a Chelsea egyszer jött már egy 120 milliós ajánlattal csak elutasították
:mrgreen:
Elobb lesz Tucsi eladva
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 23., péntek 12:44

hehetheoriginal írta: Valverde a folyamat csodalkozo tekintetevel egyutt mehet is, angliaba daralni, meg eltűnni a kozepszerben :lol:
Jo lenne egy 70-80 koruli penzt leszakitani erte :kalapos:
Azt írták a Chelsea egyszer jött már egy 120 milliós ajánlattal csak elutasították
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 23., péntek 12:42

Tomidzsi írta: Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
Teljesen adom, legreálisabb forgatókönyv

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 23., péntek 12:35

Ugyis alair 2025ig. Mert Ő 2024 nyaraig akar maradni parizsban.Tehat alair 2025ig es akkor jovo nyaron fogja eladni az arab sejk. Legalabbis igy gondolkodik sztem. Persze az arab sejk meg majd szepen hirtelen megsem engedi el 2024 nyaran :) hiszen 2025ig van szerzodese :) Az a kerdes mennyire bizik az arabban meg. :lol: Meg milyen sport projekt van az asztalon eppen....

Max. 200 misiert lehet elkene hozni. Abban legalabb valoszinu nincs alairasi penz. De ez a 250 misi ez nagyon meredek.

Mondjuk nekem nem szimpi Mbappe, inkabb Nkunkut hoztam volna.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 23., péntek 12:22

miro. írta:
wZoLee7 írta:

ne viccelj, miért kellene eladni? Ennyit ki tudunk gazdálkodni, ha szart sem nyert csapatoknak megy akkor nekünk is.
Persze. Sokan hiszik azt,hogy ilyenkor a vasarlo klub leteszi az egesz lovet az asztalra. Evek alatt torjuk szepen vissza,ugyanugy ahogy nekunk is mas.
ez meg a másik, pénzügyileg bőven jók vagyunk a stadion project mellett is, itt inkább az lesz a kérdés, hogy akarunk e fizetni, nem az hogy mennyit fogunk. Alkudozásba nem mennék bele, letenném amit kérnek és hoznám, utána meg rohadjanak meg :lol: Hakimiért kár, de Ő már ott marad valszeg, egyenes úton kétlem h eltudjuk hozni

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 23., péntek 12:21

petiamadridista írta: En meg azt mondom 2 éve megvoot rá a 200 milka. Akkorbidén is megvan. Semmi olyan nem történt azóta amiért ne lenne meg.
Szóval megvesszük. Eladni meg mand elpasszoljuk Mendyt aztan csókolom.
Amúgy sztem is. Sőt azóta leesett egy BL meg BL elődöntő. Plusz ezen kívül is jó pár kupa, bár az is igaz, hogy volt pár drágább igazolás is (Csuameni, most idén Bellingham), de pl ahogy nézem Camavinga csak 31-ért jött, Varane meg 40-ért ment, Odegaard meg 35-ért 2 éve. Szóval szerintem is meg kéne lennie annak a lóvénak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. június 23., péntek 12:23-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11144
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 23., péntek 12:21

Valverde a folyamat csodalkozo tekintetevel egyutt mehet is, angliaba daralni, meg eltűnni a kozepszerben :lol:
Jo lenne egy 70-80 koruli penzt leszakitani erte :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 23., péntek 12:18

wZoLee7 írta:

ne viccelj, miért kellene eladni? Ennyit ki tudunk gazdálkodni, ha szart sem nyert csapatoknak megy akkor nekünk is.
Persze. Sokan hiszik azt,hogy ilyenkor a vasarlo klub leteszi az egesz lovet az asztalra. Evek alatt torjuk szepen vissza,ugyanugy ahogy nekunk is mas.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 23., péntek 12:16

En meg azt mondom 2 éve megvoot rá a 200 milka. Akkorbidén is megvan. Semmi olyan nem történt azóta amiért ne lenne meg.
Szóval megvesszük. Eladni meg mand elpasszoljuk Mendyt aztan csókolom.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 23., péntek 12:15

cart írta: Mondjuk ha jön Mbappe akkor eladás is biztos lesz. Valverdet írják esélyesnek.
Kizartnak tartom.

Ha mar ilyen jofejek voltunk az arabokkal, hogy elengedtuk Benzemat, dobhatnanak 20-20 millat Ferlandert es Odriozolaert. Szerintem mindketten elmennenek lovet kapalni a sivatagba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 23., péntek 12:14

cart írta: Mondjuk ha jön Mbappe akkor eladás is biztos lesz. Valverdet írják esélyesnek.
ne viccelj, miért kellene eladni? Ennyit ki tudunk gazdálkodni, ha szart sem nyert csapatoknak megy akkor nekünk is.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 23., péntek 12:12

Mondjuk ha jön Mbappe akkor eladás is biztos lesz. Valverdet írják esélyesnek.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 23., péntek 12:10

hát...
lehet mi is 4 6 0 ban állunk fel



:lol: :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. június 23., péntek 12:00

Nekem mindegy, csak jöjjön. Onnantól kezdve sztem a legerősebb keret konkrétan a mienk lesz.

Ceba is official közben.

Kroos Modric Camavinga Tchouameni Ceballos Valverde Bellingham :lol: :lol: Ez azért rendesen köcsögség más csapatokkal szemben.

Pep hogy imádna ezzel valami jó kis 4 6 0 ás formációt, 99% possessionnel. :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. június 23., péntek 11:35

krisz24 írta:
Pad'em írta: @Psgcommunity szerint az emír és Perez megállapodott. 200M + 50M bónusz. A bónusz az aranylabda.

Jócakát.
ne már nehogy már kiadjunk a szerződése utolsó évébe lépő játékosért ennyit... ez vicc lenne. 150+ 30 bonusz nálam ez a max de már ez is pofátlanság szerintem. ha ezt nem fogadják el akkor meg üljön a padon egy évet PSG-be saját magának okozta a bajt tavaly.
Én is így vagyok vele. Nem fizetnék ennyit érte. Max akkor, ha mbappe szépen kompenzálja, azaz nincs aláírás bónusz, meg alacsony a fizu, ami nyilván nem reális.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 23., péntek 11:00

https://www.instagram.com/reel/CtrI6kbM ... BiNWFlZA==

Ez is jó :lol:
ZIDANE

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. június 23., péntek 10:54

Pad'em írta: @Psgcommunity szerint az emír és Perez megállapodott. 200M + 50M bónusz. A bónusz az aranylabda.

Jócakát.
ne már nehogy már kiadjunk a szerződése utolsó évébe lépő játékosért ennyit... ez vicc lenne. 150+ 30 bonusz nálam ez a max de már ez is pofátlanság szerintem. ha ezt nem fogadják el akkor meg üljön a padon egy évet PSG-be saját magának okozta a bajt tavaly.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 23., péntek 10:35

Azt írják Messi hatására döntött úgy Mbappe hogy eligazol a PSG-tol
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég