Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:19

Még jó, hogy Kerlon nem arról írt, amiről beszéltek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:17

morientes írta:
manu nagyon nem szerintem. a keretük nem nagy szám ráadásul lehet rooney elmegy.. ez a chelsea bomba lesz mouval veszélyesek lesznek bárkire e nem sorolnám őket sem ide. 3 csapat van barcelona, bayern és mi, nem sorrendben.
Talán még idetenném a juventust is,igaz félve,mert a múlt szezonban azért többet vártam tőlük.... :hmmm:
én még a Man. City-t is ide raknám. Végre van egy normális edzőjük és jó játékosokkal erősítettek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:04

manu nagyon nem szerintem. a keretük nem nagy szám ráadásul lehet rooney elmegy.. ez a chelsea bomba lesz mouval veszélyesek lesznek bárkire e nem sorolnám őket sem ide. 3 csapat van barcelona, bayern és mi, nem sorrendben.
Talán még idetenném a juventust is,igaz félve,mert a múlt szezonban azért többet vártam tőlük.... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:01

Attól, mert nem tudod értelmezni a mondanivalót még nem én vagyok a víz szerepében. Má' bocsánat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:55

Régóta várok 1 ilyen nyilatkozatot Pereztől... Ennyi pénzt nem is hiszem, hogy adnánk érte... Tippem szerint 70-80 között lesz a vége...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:54

mi van?
most ott tartunk hogy a dortmund meg a real egy szint és aki mást mond az hülye? :lol:
oh
my
god.
Kerlon írta:Van egy olyan érzésem, hogy az ilyet állító ember(ek) a focit kb. csak fél éve látják és nem látnak tovább, mint a mai Barca drukkerek és egyebek.
jól beszélsz. :D
Kerlon írta:Barca, ManU és a Bayern.
manu nagyon nem szerintem. a keretük nem nagy szám ráadásul lehet rooney elmegy.. ez a chelsea bomba lesz mouval veszélyesek lesznek bárkire e nem sorolnám őket sem ide. 3 csapat van barcelona, bayern és mi, nem sorrendben.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:19

Hatalmas tévedés. Bale nagy teljesítményt akkor tudott nyújtani, amikor AVB balszélső poszt helyett kötetlen szerepkörbe rakta át. Aki nézett Tottenham meccset idén tavasszal az láthatta, hogy a pálya bármelyik részén tud játszani
Igen,de amit meg én láttam,az az,hogy a baloldaltól a pálya közepéig terjedt jobbára a mandátuma,valamint minden támadás rá volt kijátszva.
Kérdés hogy itt tud e alájátszani Ronaldonak,mert itt meg minden támadás szinte rá van kijátszva.Ezért a horribilis összegért musz lesz neki,de arra nagyon kiváncsi vagyok,hogy a kombinativ játékban mennyire lesz otthon.A bombái rendben vannak,de ennyi pénzért,ha nem tudja felvenni majd a ritmust,az kevés lesz...Már ha jön.Mert lassan ez az ügy,komplikáltabb lesz,mint Edward Snowden ügye... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 8., csütörtök 14:05

Mythos90 írta:Másfelől meg mindenki a jobboldalt emlegeti itt. Az igaz, hogy Bale sok poszton bevethető, de igazán nagy teljesítményt a bal szélen (CR) vagy középen (Özil/Isco) tudott eddig produkálni.
Hatalmas tévedés. Bale nagy teljesítményt akkor tudott nyújtani, amikor AVB balszélső poszt helyett kötetlen szerepkörbe rakta át. Aki nézett Tottenham meccset idén tavasszal az láthatta, hogy a pálya bármelyik részén tud játszani

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:57

Reus
és a mostani elképzeléseinkbe sokkal jobban illene.
Mármint kinek az elképzeléseibe? :mrgreen:
Nem értem ezt a "rizikó" témát. Miféle rizikó lenne itt? A keret rendben van így is, ha jön Bale, attól rosszabbak nem leszünk, még akkor se ha nem válik be. Ha mégis, csak javulhatunk...
Anyagilag?
A Bale nevével feliratozott pólókból, bizbaszokból tutira megcsinálja Perez a maga kis üzletét, ettől nem félek. Így anyagilag sem lehet bukó.
Az egész csávó nem lehet akkora flop mint Kaka volt, és ő se döntötte csődbe a céget.
Az meg, hogy mennyit engedhet meg magának a Real Madrid, hogy elköltsön, nálunk sokkal hozzáértőbb emberek döntik el.
Valami hasonló. :agree:
Perez megkapja a sztárigazolását, megnyugszik, a csapat meg csak nyerhet.
Látom általános vélekedésként kezd itt uralkodóvá válni, hogy Balet csak és kizárólag Perez miatt akarja a Real Madrid --> az hogy esetleg Carlonak és a szakmai vezetésnek is szüksége van, ne adj' Isten tervei vannak a walesival az már egy teljesen elképzelhetetlen sztori ugye??? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:56

Géci írta:Idén a visszavágón amikor a csapat akart, ùgy lefociztuk a BVB-t, hogy azt sem tudták milyen rendezvényen vannak... A végén meg egyenesen könyörögtek a lefújásért...
Azért ez erős túlzás :lol: De most nem is egy meccsről beszélek
Kerlon írta:Van egy olyan érzésem, hogy az ilyet állító ember(ek) a focit kb. csak fél éve látják és nem látnak tovább, mint a mai Barca drukkerek és egyebek. A Dortmund lehet, hogy 4(2,5) meccsen megfogta a Realt, dehogy egy szinten legyen vele az több, mint nevetséges. A Reallal max 3 csapat van egy súly csoportban manapság mindenféle tekintetben: Barca, ManU és a Bayern.
Csak én érzem a hatalmas ellentmondást az első és a többi mondat között? :hmmm:
morientes írta:Eegen,mikor olvastam azt az összehasonlítást a két klubról,én is pont ugyanerre gondoltam... :coffee:
Mondom én, hogy jól jönne

Én meg azt, hogy fejezzétek be és maradjatok a témánál. R24

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:51

Gknight007 írta:Nem értem ezt a "rizikó" témát. Miféle rizikó lenne itt? A keret rendben van így is, ha jön Bale, attól rosszabbak nem leszünk, még akkor se ha nem válik be. Ha mégis, csak javulhatunk...
Anyagilag?
A Bale nevével feliratozott pólókból, bizbaszokból tutira megcsinálja Perez a maga kis üzletét, ettől nem félek. Így anyagilag sem lehet bukó.
Az egész csávó nem lehet akkora flop mint Kaka volt, és ő se döntötte csődbe a céget.
Perez megkapja a sztárigazolását, megnyugszik, a csapat meg csak nyerhet. Az meg, hogy mennyit engedhet meg magának a Real Madrid, hogy elköltsön, nálunk sokkal hozzáértőbb emberek döntik el.
Ráadásul Perez idén olyan játékosokat igazolt, akikkel betömték a csapat gyenge pontjait, csak megérdemli, "jutalomként", hogy elhozhassa az idei galaktikusát :)
Tehát szerinted is rendben van a keret. Ebben az esetben Bale idei érkezése csak olyanoktól venné el a helyet, akik már végigcsináltak egy gyengének nem nevezhető előszezont, valamint mindenképpen megérdemlik az esélyt a bizonyításra. Másfelől meg mindenki a jobboldalt emlegeti itt. Az igaz, hogy Bale sok poszton bevethető, de igazán nagy teljesítményt a bal szélen (CR) vagy középen (Özil/Isco) tudott eddig produkálni. Szóval oké, hozhatjuk a walesit, de attól még ugyanúgy csak 1 igazi jobboldali támadó lesz a keretben.
Idén a visszavágón amikor a csapat akart, ùgy lefociztuk a BVB-t, hogy azt sem tudták milyen rendezvényen vannak... A végén meg egyenesen könyörögtek a lefújásért...
Ezt azért túlzásnak érzem. Nekik semmi okuk nem volt támadni, így nyilván mi dominálhattunk. Ettől függetlenül ha a 3-4 ordító helyzetükből csak 1 bemegy (pl Lewa kapufája), akkor meg nincs miről beszélni. Az már csak a mi hatalmas szerencsénk volt, hogy nem dőlt el már akkor a párharc, de még emellett sem érzem azt, hogy bármilyen reális esélyünk lett volna a továbbjutásra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:48

Jó lenne most egy a fejét a falba verő smiley
Eegen,mikor olvastam azt az összehasonlítást a két klubról,én is pont ugyanerre gondoltam... :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. augusztus 8., csütörtök 13:52-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:47

Idén a visszavágón amikor a csapat akart, ùgy lefociztuk a BVB-t, hogy azt sem tudták milyen rendezvényen vannak... A végén meg egyenesen könyörögtek a lefújásért...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:46

Wertz írta:
hehe írta:max a fifában. :mrgreen:
Fifában nem tudom, de a valóságban egy szint a 2 klub. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az ilyet állítók nem is ismerik nagyon a Dortmundot
Hát én is azzal kezdeném... Van egy olyan érzésem, hogy az ilyet állító ember(ek) a focit kb. csak fél éve látják és nem látnak tovább, mint a mai Barca drukkerek és egyebek. A Dortmund lehet, hogy 4(2,5) meccsen megfogta a Realt, dehogy egy szinten legyen vele az több, mint nevetséges. A Reallal max 3 csapat van egy súly csoportban manapság mindenféle tekintetben: Barca, ManU és a Bayern.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Gknight007
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gknight007 » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:41

Nem értem ezt a "rizikó" témát. Miféle rizikó lenne itt? A keret rendben van így is, ha jön Bale, attól rosszabbak nem leszünk, még akkor se ha nem válik be. Ha mégis, csak javulhatunk...
Anyagilag?
A Bale nevével feliratozott pólókból, bizbaszokból tutira megcsinálja Perez a maga kis üzletét, ettől nem félek. Így anyagilag sem lehet bukó.
Az egész csávó nem lehet akkora flop mint Kaka volt, és ő se döntötte csődbe a céget.
Perez megkapja a sztárigazolását, megnyugszik, a csapat meg csak nyerhet. Az meg, hogy mennyit engedhet meg magának a Real Madrid, hogy elköltsön, nálunk sokkal hozzáértőbb emberek döntik el.
Ráadásul Perez idén olyan játékosokat igazolt, akikkel betömték a csapat gyenge pontjait, csak megérdemli, "jutalomként", hogy elhozhassa az idei galaktikusát :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:40

hehe írta:max a fifában. :mrgreen:
Fifában nem tudom, de a valóságban egy szint a 2 klub. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az ilyet állítók nem is ismerik nagyon a Dortmundot
Reus viszont nem dortmund szintű futballosta...hanem Real Madrid szintű...és ez nem mind1.Még akkor sem,ha a borussia BL döntőt játszott. :)
Jó lenne most egy a fejét a falba verő smiley
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. augusztus 8., csütörtök 13:42-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:40

Legmagasabb szintről??? Azért ne essünk már túlzásba. Ugyanolyan szint a BVB és a Real. 
:lol: :lol: :lol: Ezt most nagyon nem gondoltad át...

Reus viszont nem dortmund szintű futballista...hanem Real Madrid szintű...és ez nem mind1.Még akkor sem,ha a borussia BL döntőt játszott. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. augusztus 8., csütörtök 13:42-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:38

Mert jövőre olcsóbb lesz azért.
Talán, de egyszer sem biztos, sőt! Ez ugye sok mindentől függ (egy esetleges előzetes megállapodás lsd. Cristiano, piac, teljesítmény, stb.), amiben az hogy egy évvel kevesebb van vissza a szerződésből (ami még akkor sem az utolsó) csupán egy összetevő, tényező sok másik mellett!
Nem lenne okuk jövőre olcsóbban adni. A két év még túl sok, hogy érezhetően lenyomja egy játékos árát.
Így van, erre céloztam a korábbi hsz.-embe én is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:33

Wertz írta:Ugyanolyan szint a BVB és a Real.
A jelenlegi forma alapján lehet, de összességében nagyon nem egy a szint. Ha véget ér a pályafutása, és azt fogja mondani a gyerekeinek, hogy játszottam a Gladbachban, Dortmundban vagy játszottam a Gladbachban, Dormundban és a Realban, a kettő közt lesz egy kis különbség.
K..vára imádom a srácot én is, de egyelőre ugye tárgytalan a játékos több szempontból is
Arra reagáltam, hogy páran várnának Bale leigazolásával egy-két évet, erre írtam, hogy ha már várunk, akkor inkább Reusnál próbálkoznék, mert idén még nem hozható, de később talán, és a mostani elképzeléseinkbe sokkal jobban illene.
Merci Zizou!

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:31

TheodoriK írta:
de már nem lenne értelme ide hozni őt idén.
Szabad megtudnom miért?

Csak azt ne mond, hogy nem lenne ideje összeszokni a többiekkel.

Majd összeszokik októberre kit érdekel. Nincs jobb szélünk. Nagyon kellene még oda, hogy ne legyünk ennyire egyoldalasak.
Igen, nem volt jobb szélünk, mert Di Maria és Carvajal helyett Arbeola (aki teljesen alkalmatlan szerintem nem csak a labarúgásra, hanem minden egyéb labdajátékra) és Özil (akinek nem ez az eredeti posztja) kezdett a szélen. Ha a másik két delikvens van ott a kezdő sípszónál, akkor szerintem teljesen máshogy muzsikáltunk volna azon az oldalon. Szerintem ez a keret rendben van, mellesleg még mindig csak felkészülési szezon van, a kép még változhat a bajnoki nyitányra. Szerintem már csak a 3 sérültünk beillesztése a legfontosabb, valamint Coentrao és Kaka(?) helyzetét kell valahogy stabilizálni. Egy 100 milliós transzfert lebonyolítani úgy, hogy Bale egy másodpercet nem játszott egész nyáron, sem az országot, sem a csapattársakat nem ismeri (ez igenis rengeteget számít), az olyan, mint vakon all inre menni -> kb bármi kisülhet a dologból. Ilyen összegeknél meg ezt a rizikót nem érdemes bevállalni szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég