Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 12., péntek 17:05

én nem lepődök meg annyira, inkább egyéb csapatrészekbe pumpáljuk...védelem.
Endre meg Arda ha használható lesz, jók vagyunk, elegen is.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. január 12., péntek 17:00

Mickey írta: kellene ilyen napi bappe rovat... :lol:
aztán jól meglepődünk, mikor jön Endre és senki más. Lassan inkább a védelemre kell a fókusz
múltkor beszéltük.
Olyan nagyon nem kéne meglepődni, ha úgy lesz. Azért sem porgunk szerintem most mbappera. Ha jön, akkor kevesebb pénzért, mint két éve. Ha nem jön, akkor jön Endre és pont. Szerintem nem nagyon gondolkodunk másban rövid távon. Mármint nyárra gondolva.
Nyilván, ha a szezon második félévében mindenki elfelejt gólt lőni, akkor változhat a dolog, de ha Vini, Rodrygo, bellingham hozza a 20 fölötti gólt, meg Józsi, brahim is 10 fölött lesznek, akkor nem hinném, hogy Endre mellett komoly pénzekert hoznank oshiment vagy valaki mást.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 12., péntek 16:41

Attól tartok amig nincs vege a szezonnak semmiféle official nem lesz, ígyse ugyse

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 12., péntek 16:11

kellene ilyen napi bappe rovat... :lol:
aztán jól meglepődünk, mikor jön Endre és senki más. Lassan inkább a védelemre kell a fókusz
múltkor beszéltük.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 12., péntek 15:14

Félix koma. Már elolvasni is kár a "híreit".

Corteganára adjunk, ő 5 napja ezt írta:
Kylian Mbappe already knows how much Real Madrid are prepared to pay to sign him this summer. The terms are lower than in 2022 but KM would still be the highest paid player in the squad by far. @TheAthleticFC

Szerintem jó eséllyel itt tarthat a sztori. Elküldtük az ajánlatunkat, ő meg majd dönt. Vagy nem. Mert nem szeretik a határidőket. Azon a ponton kell örökre búcsút intenünk végre valahára.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 12., péntek 15:03

Gyönyörű, hogy megélnek a folyamatos találgatásból és kamuhírek gyártásából.

Eleve nem tudom elképzelni, hogy bárki komolyan gondolja, hogy Mbappé érkezésére kevesebb az esélyt, mint Haalandéra idén nyáron.

De gondolom (többek között) ugyanez a tag írta egy hete, hogy ott a határidős ajánlat Mbappé asztalán.

Mindegy, ignorálni kell ezeket. Perezt ismerve ez így vagy úgy már le van zárva. Továbbra is azt mondom, hogy jön nyáron, esélyes, hogy már meg is van az egyezség, csak megy a színház, hogy senki érdekei ne sérüljenek túlságosan.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 12., péntek 14:31

Guti: "Cristiano Ronaldo came to Real Madrid with a Ballon d'Or and Champions League title. Kylian Mbappé cannot be compared."

At Real Madrid they believe everything will end in a renewal of Kylian Mbappé's contract.

— @jfelixdiaz

@jfelixdiaz: "I see Haaland to Real Madrid as very distant, and Mbappé's as almost impossible. Kylian is not being considered right now."
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 12., péntek 7:47

Al-Nassr will return to training on Monday, so Cristiano will soon be back in Riyadh.

With Real Madrid reaching the final of the Spanish Super Cup, there's a chance that Cristiano could be at Al-Awwal Park on Sunday for the final.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 9:22

flori írta: A fan: "Florentino, you are the best President. Please, we want Kylian Mbappé."

Florentino: "I agree with you."

Azt nem tudni melyikkel értett egyet. :mrgreen:
tik-tak bitch :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2024. január 10., szerda 18:39

Anthony írta:
tomi_b írta: Elég jónak tűnik a kezdőnk.
A Don talán már a döntőre is tartalékol.
Szokásos...majd jöhet Brahim a második félidő közepén :(
Lunin és Brahim sem számíthat sok jóra fontos meccseken ezek szerint. Nacho remélem ma végig a pályán lesz... ilyen ellenfél ellen necces...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 10., szerda 18:26

tomi_b írta: Elég jónak tűnik a kezdőnk.
A Don talán már a döntőre is tartalékol.
Szokásos...majd jöhet Brahim a második félidő közepén :(

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. január 10., szerda 18:14

Elég jónak tűnik a kezdőnk.
A Don talán már a döntőre is tartalékol.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2024. január 10., szerda 18:00

A fan: "Florentino, you are the best President. Please, we want Kylian Mbappé."

Florentino: "I agree with you."

Azt nem tudni melyikkel értett egyet. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. január 10., szerda 17:02

dzsi91 írta:
miro. írta: Semmi nem fog szerintem kijonni nyarig ami hivatalos,de oriasi hulyeseg is lenne a teknostol.
Intezne maganak felevet a pokolban,csak ebben az esetben parizsnak hivnak. Igyis szerintem az utolso par honap errol fog szolni ott,ahogy szepen lejar az ido.
Okosan fog,mikor mar nem lesz tobb meccse.
“Kabbe gyikok,en leleptem”.
Millio jatekos hozott le úgy szezonokat-félszezonokat, hogy köztudott volt a váltás. Gotze még bl döntőt is játszott a bayern ellen úgy,hogy mindenki tudta utána odaigazol. Volt pár hőbörgő azt ennyi.

Ez csak +1 kifogás nekik és +1 indok nekünk, hogy hagyjuk a faszba. Szabadon lehet vele tárgyalni 10 napja ez már a 85ik alkalom és még mindig semmi konkrét.

A mai vilagban szerintem nem megoldható,hogy titokban aláírjanak ilyet és nyárig tagadják. Meg amúgyis ha alávan írva azonnal nyomnám az offisölt, hagy forrjon a kecskebaszó.
Millio csak semelyik nem mbappe volt,es az ot korulvevo sok szar.
Gotze es mbappe atigazolasa kozott meg kb annyi a hasonlosag amit leirtal,tobb nem. Nem is lehet egy lapon emliteni.
En azt gondolom,hogy ha alair vagy alairt valamit,akkor ezt kerni fogjak,hogy ne mondjak ki es tagadhassak az utolso percig.
Csak azert meg bemondani hogy az elnokot idegesitsd,az megint egy faszsag,mert a jatekossal is kibaszol es razuditod egesz parizs haragjat.
Szerintem ha megy a realba,akkor tekintsenek ra ugy,mint egy jovobeli biztos real jatekos es ne csinaljak meg a szart korulotte.
De aztan lehet hogy hnap bejelentik,meg kylian fog nyilatkozni hogy mennyire varja.
Nekem butasag lenne.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2024. január 10., szerda 16:49

dzsi91 írta:
miro. írta: Semmi nem fog szerintem kijonni nyarig ami hivatalos,de oriasi hulyeseg is lenne a teknostol.
Intezne maganak felevet a pokolban,csak ebben az esetben parizsnak hivnak. Igyis szerintem az utolso par honap errol fog szolni ott,ahogy szepen lejar az ido.
Okosan fog,mikor mar nem lesz tobb meccse.
“Kabbe gyikok,en leleptem”.
Millio jatekos hozott le úgy szezonokat-félszezonokat, hogy köztudott volt a váltás. Gotze még bl döntőt is játszott a bayern ellen úgy,hogy mindenki tudta utána odaigazol. Volt pár hőbörgő azt ennyi.

Ez csak +1 kifogás nekik és +1 indok nekünk, hogy hagyjuk a faszba. Szabadon lehet vele tárgyalni 10 napja ez már a 85ik alkalom és még mindig semmi konkrét.

A mai vilagban szerintem nem megoldható,hogy titokban aláírjanak ilyet és nyárig tagadják. Meg amúgyis ha alávan írva azonnal nyomnám az offisölt, hagy forrjon a kecskebaszó.

Alaba pont így került ide, már év elején megvolt a megállapodás de hivatalos bejelentés csak a szezon után volt. Ha tényleg jön Mbappe akkor szerintem az ő esetében is csak szezon után lesz hivatalos bejelentés és majd utólag kiderül, hogy mi is volt ebben a félévben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 10., szerda 16:26

miro. írta: Semmi nem fog szerintem kijonni nyarig ami hivatalos,de oriasi hulyeseg is lenne a teknostol.
Intezne maganak felevet a pokolban,csak ebben az esetben parizsnak hivnak. Igyis szerintem az utolso par honap errol fog szolni ott,ahogy szepen lejar az ido.
Okosan fog,mikor mar nem lesz tobb meccse.
“Kabbe gyikok,en leleptem”.
Millio jatekos hozott le úgy szezonokat-félszezonokat, hogy köztudott volt a váltás. Gotze még bl döntőt is játszott a bayern ellen úgy,hogy mindenki tudta utána odaigazol. Volt pár hőbörgő azt ennyi.

Ez csak +1 kifogás nekik és +1 indok nekünk, hogy hagyjuk a faszba. Szabadon lehet vele tárgyalni 10 napja ez már a 85ik alkalom és még mindig semmi konkrét.

A mai vilagban szerintem nem megoldható,hogy titokban aláírjanak ilyet és nyárig tagadják. Meg amúgyis ha alávan írva azonnal nyomnám az offisölt, hagy forrjon a kecskebaszó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 10., szerda 13:54

közben a klubban egész végig sétáló és héderező csapattársa nyeregeti meg átveszi a világ előtt a stadionban az orra előtt az aranylabdát :lol:
ennyi mélytorok után bárki frusztrált lenne na.
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 10., szerda 13:49

Végignézte, ahogy Benzema megalázta az egész PSG-t és átélhette milyen a Bernabeuban, majd utána átélte hogy elveszti a VB döntőt, majd végigleste ahogy Haaland egy év alatt BL-t nyert, miközben őket 3-0nal kitette a Bayern Choupo-Motinggal meg Müllerrel az első körben.... Majd most meg már kiestek volna a csoportkörből, ha nem csalnak nekik nyíltan...

Ha ezek után is ott marad, akkor maradjon is ott.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 10., szerda 13:44

tik-tak kisköcsög, van kb 1 heted. :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. január 10., szerda 13:35

petiamadridista írta: Én is ezt gondolom.
Adni egy határidőt mondjuk július 15.-így egy vaskos szerződésre.
Ha még húzzuk tovább, akkor Perez csak magára vessen.
A kettő üti egymást. Teljesen jó a hírek szerinti januári határidő, azon túl már felesleges.
A vaskos szerződés pedig, szintén jó a hírek szerinti tavalyinál kevesebb. Keresett már eleget.
Ha akar jön, ha nem gyorsan lehet is lapozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég