Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 16., kedd 0:07

Ez miért ekkora öröm? :D

Azon pár alkalommal amikor játszott Zidane alatt nem volt rossz, azóta mondjuk beszédes, hogy a Castillában lébecolt 1 évet. Félszemmel lehet majd figyelni őt is meg Miguelt, de főleg utóbbit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 15., hétfő 23:55

JUST IN: Antonio Blanco to Cadiz on loan is very close. The clubs hope to find the agreement this week. @Santos_Relevo, @MatteMoretto

:iszunk: :iszunk: :zoldsalas: :lilasalas: :cheers: :happy: :salute: :salute: :salute:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 15., hétfő 23:40

Zaniliot én úgy emlékszem a Juve figyelte. Conte meg minek akar Lucas, Kulusevski, Son, Perisic, Richarlison és Gil mellé még egy szélsőt?

Mendes azért reméljük teszi a dolgát.

Én Yeremi Pinót figyeltem kicsit a Villarrealból, a kora(19) és a hypeja miatt. Tucatspanyolnak tűnik, de ha mégis mutat valamit akkor szóba kerülhetne. Kár, hogy jobblábas.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 15., hétfő 21:58

kodo írta: Inakinak 2028ig van szerzodese es 135 millio euro a kivasarlasi ara.
Nem lep meg.. De akkor nincs mese, el kell adni Hazardot is.. Bár ilyen kondíciókkal ez amúgy is tipikus idei barca terep :mrgreen: :mrgreen:

Akkor marad Fede meg Rodry, ügyessek ők is
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. augusztus 15., hétfő 21:42

raul 4 ever írta: Ase+Mari out, Inaki Williams in? Még a "sorozatban kismillió laligameccsen pályáraléptem" rekordját is lehet írhatná tovább..

Nekem játékra is, meg fejben is szimpi a srác (amikor felvetette az ezüstérmet az öccsével pl..), ha már fel sem merült a neve, gondoltam.. :mrgreen: :mrgreen:
Inakinak 2028ig van szerzodese es 135 millio euro a kivasarlasi ara.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 15., hétfő 21:37

Ase+Mari out, Inaki Williams in? Még a "sorozatban kismillió laligameccsen pályáraléptem" rekordját is lehet írhatná tovább..

Nekem játékra is, meg fejben is szimpi a srác (amikor felvetette az ezüstérmet az öccsével pl..), ha már fel sem merült a neve, gondoltam.. :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. augusztus 15., hétfő 21:21

Pad'em írta: A fórum már megtalált minden eun kívüli opciót lassan :mrgreen: Chukwuezének csak nigériai állampolgársága van.
Kár érte. Amikor láttam játszani kb tarthatatlan volt a gyerek, szerintem annyira drága sem lenne. Dehát ez esélytelen sajnos. Mindegy, egy csere kell Karimnak legalább, aki értelmes opció, mert Hazard annyira árnyék ék, hogy csak az árnyékot látja benne az ember már. Tegnap is egy darab konstruktív megmozdulása nem volt, s mindezt három vagyonért cserébe. Nagyon szomorú ez.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 15., hétfő 21:12

A fórum már megtalált minden eun kívüli opciót lassan :mrgreen: Chukwuezének csak nigériai állampolgársága van.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. augusztus 15., hétfő 21:05

Tavasszal többször figyeltem Chukut a Villarrealbol. Ellenünk is, illetve a Bayern ellen is nagyot ment. Erős, gyors, jól cselez. Ő se lenne rossz opció jobb oldalra. Bár azt nem tudom útlevéllel ő hogy áll, de gyanítom fel sem merül és nem is fog. Pedig Asensio után felüdülés lenne szerintem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 15., hétfő 20:04

Asensio is very annoyed about not getting a single minute against Frankfurt and Almeria, he wants to leave Real Madrid as soon as possible but there are no attractive offers on the table for the player at the moment. @libertaddigital
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. augusztus 15., hétfő 18:27

nzooli93 írta: Zaniolot Conte csabitgatja nagyon, gondolom ha sikerrel jarna,akkor gondolkoznanak Asensioban.
Mondjuk Zaniolot sztem nem adja Mourinho. Alapember nála. Azért van különbség Ase és Zaniolo között. Mou sem hulye.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. augusztus 15., hétfő 18:23

Zaniolot Conte csabitgatja nagyon, gondolom ha sikerrel jarna,akkor gondolkoznanak Asensioban.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. augusztus 15., hétfő 18:17

Buitre írta:
Professore írta: Ha Zaniolora gondoltál pár éve ő volt az "új" Totti aztán ha jól rémlik volt egy csúnya sérülése és kampec. Na meg az anyja elég jó bőr :mrgreen:
Nem volt egyértelmű, a twitterhuszárra gondoltam :D De kösz az infót!
Zaniolo jobb szélső, bal lábas, de ő nem lusta futni, védekezni. Elég jól ment a hétvégén, szinte minden akcióban benne volt (összefoglalok alapjan). Meg is jegyeztem hogy johetne...Asensiora cserélhetjük. Hol kell aláirni?!
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. augusztus 15., hétfő 17:38

Professore írta: Ha Zaniolora gondoltál pár éve ő volt az "új" Totti aztán ha jól rémlik volt egy csúnya sérülése és kampec. Na meg az anyja elég jó bőr :mrgreen:
Nem volt egyértelmű, a twitterhuszárra gondoltam :D De kösz az infót!

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. augusztus 15., hétfő 17:37

Buitre írta: José vinné a Marco fiút?... Nem tudom ki a halál ez a tag, de a Marca is berakta a mai átigazolási hírekbe, mint pletykát
Ha Zaniolora gondoltál pár éve ő volt az "új" Totti aztán ha jól rémlik volt egy csúnya sérülése és kampec. Na meg az anyja elég jó bőr :mrgreen:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. augusztus 15., hétfő 17:21

José vinné a Marco fiút?... Nem tudom ki a halál ez a tag, de a Marca is berakta a mai átigazolási hírekbe, mint pletykát

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 13., szombat 20:35

utána a Sevillában sem volt jó, Aspas tipikus local hero
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 13., szombat 20:14

ateeemadrid írta: Amugy a Poolnal volt, ha jol remlik, meglepett, hogy ekkora flop lett ott.
most visszanéztem
ők nem középcsatárként használták Aspast :hmmm:
ő ott a legjobb

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 13., szombat 19:39

mert már akkor is 3an voltak előtte, akik ráadásul nem kölcsönben voltak ott.

az az egész transzfer úgy ahogy van el lett baszva sportszakmailag. idén lehetne még javítani egy spanyol alsóházi csapattal legalább az útlevele miatt is.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. augusztus 13., szombat 19:37

gutihaz14 írta:
wZoLee7 írta:

Szerintem annyira keves hogy neki mind1...
én mondjuk örülnék ha valahol évi 3000 perc után derülne ki róla hogy kevés és nem két évi 150 perc után...
Vajon miért nem játszott semmit a BVB-ben? Pedig ott aztán a fiatalokat futtatják rendesen, de neki valamiért nem jutott összesen két meccs.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég