Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. augusztus 16., kedd 15:15

Ez az Asensio-gyűlöletetek már beteges. Nála sokkal gyengébb és haszontalanabb alakok is koptatják nálunk a kasszát. Vasárnap Mendyt le kellett cserélni, mert képtelen volt 3 méternél messzebbre rúgni a labdát, és egyetlen párharcot sem nyert. Mióta betette a lábát az öltözőbe effektíve semmit nem fejlődött. A kezdő mélyen leggyengébb pontja. Hazard? Most oda tehette volna magát - mégsem tette. Hányszor kell még másoknak nagyot menni helyette, hogy ki legyen a csapat? Ha ő fönn van, tizen vagyunk. Asensio kb. ugyanannyi játékidő alatt (1500 perc) rúgott 10 gólt... Ha Ase végigtol minden meccset a múlt szezonban az lehetett volna 16-17 is - az már házigólkirályság a legtöbb csapatnál. Adjuk el, cseréljük el, nekem nem fáj. Nekem a semmirekellők meg a fajankók fájnak, akik szívják a többi vérét.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. augusztus 16., kedd 15:13

Pad'em írta:
Manchester United want to sign Casemiro immediately as an emergency signing to solve their crisis. @jfelixdiaz
100m+CR loan, ahol állják a fizuját is. :agree:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 16., kedd 15:05

gutihaz14 írta:
Pad'em írta: Marca szerint a Man U. küldöttei Madridban. Elsődlegesen Casemiro érdekli elvileg a MU-t, de Cebát, Asensiót meg Mendyt is írják itt ott a spanyol kebabosok.

Case nem eladó, csak ha ő kéri mint Varane.
nem az atletis brazil cunhaert jottek? 50 milliorol irnak. nem tudom mit latnak benne de ez a mu mar csak ilyen...
Őt is meg Casét.

Manchester United want to sign Casemiro immediately as an emergency signing to solve their crisis. @jfelixdiaz
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2022. augusztus 16., kedd 14:50

Hihet bármit, ha nincs kérője. Maradni fog, néha lesz egy-egy jobb periódusa, aztán könnyes búcsú a nyáron.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 16., kedd 14:47

Asensio believes that the club is pushing him to LEAVE. @miguelitocope

Nem nagyon hallottam még a csávó nevét. Reméljük reliable.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 16., kedd 14:37

UEFA Év edzője még kérdés? :D Mármint persze formalitás, de hát egyértelmű, hogy az öreg Don nyeri. Amit ezzel a kerettel lehozott... BL, bajnokság, szuperkupa. :salute:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 16., kedd 14:35

[OptaJose] Among the top five European leagues, LaLiga have the highest record per game of total time (99:22), but also the lowest average of time in play (52:31)

fetrengos szar kiscsapatok...

en bevezetnem minel hamarabb a netto 60 perc jatekot. csak nem tudom akkor mennyit huznak az idot hogy pihenjenek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2022. augusztus 16., kedd 14:37-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 16., kedd 14:34

Pad'em írta: Marca szerint a Man U. küldöttei Madridban. Elsődlegesen Casemiro érdekli elvileg a MU-t, de Cebát, Asensiót meg Mendyt is írják itt ott a spanyol kebabosok.

Case nem eladó, csak ha ő kéri mint Varane.
nem az atletis brazil cunhaert jottek? 50 milliorol irnak. nem tudom mit latnak benne de ez a mu mar csak ilyen...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. augusztus 16., kedd 14:21

Meg pont időben, jó esetben lesz 1 hét pótolni a tavozokat :D

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. augusztus 16., kedd 14:20

Pad'em írta: Marca szerint a Man U. küldöttei Madridban. Elsődlegesen Casemiro érdekli elvileg a MU-t, de Cebát, Asensiót meg Mendyt is írják itt ott a spanyol kebabosok.

Case nem eladó, csak ha ő kéri mint Varane.
Asensio - CR csere mehet is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 16., kedd 13:59

Marca szerint a Man U. küldöttei Madridban. Elsődlegesen Casemiro érdekli elvileg a MU-t, de Cebát, Asensiót meg Mendyt is írják itt ott a spanyol kebabosok.

Case nem eladó, csak ha ő kéri mint Varane.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 16., kedd 10:13

Tomidzsi írta:
nzooli93 írta: Zaniolot Conte csabitgatja nagyon, gondolom ha sikerrel jarna,akkor gondolkoznanak Asensioban.
Mondjuk Zaniolot sztem nem adja Mourinho. Alapember nála. Azért van különbség Ase és Zaniolo között. Mou sem hulye.
Sok Roma fan várja,hogy eladják,és sok Juve fan nagyon nem akarta,hogy oda kerüljön. Én se,remélem nem is fog. Nagyon túlhypeolt,normál esetben Romaban se kéne kezdőnek lennie,kb 0 teljesítménye volt tavaly is. Szerintem ha valami balek tényleg korrekt pénzt tesz le érte,eladják. Realba méginkább vicc lenne.
Asensioval 1 centivel nem lenne hátrébb a Roma, annyi, hogy idősebb,és nem olasz.

De ha eladják, szerintem más posztra költik az árát,mert fontosabb lenne a kezdőjük kiegyensúlyozottsága érdekében.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 16., kedd 0:35

gondolom, hogy végre elkelt Blanco is :kalapos:

sokan távoztak a Castilla hátvédei közül is
onnan lehet 1 Nacho utódot keresni 2 év múlva :hmmm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 16., kedd 0:07

Ez miért ekkora öröm? :D

Azon pár alkalommal amikor játszott Zidane alatt nem volt rossz, azóta mondjuk beszédes, hogy a Castillában lébecolt 1 évet. Félszemmel lehet majd figyelni őt is meg Miguelt, de főleg utóbbit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 15., hétfő 23:55

JUST IN: Antonio Blanco to Cadiz on loan is very close. The clubs hope to find the agreement this week. @Santos_Relevo, @MatteMoretto

:iszunk: :iszunk: :zoldsalas: :lilasalas: :cheers: :happy: :salute: :salute: :salute:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 15., hétfő 23:40

Zaniliot én úgy emlékszem a Juve figyelte. Conte meg minek akar Lucas, Kulusevski, Son, Perisic, Richarlison és Gil mellé még egy szélsőt?

Mendes azért reméljük teszi a dolgát.

Én Yeremi Pinót figyeltem kicsit a Villarrealból, a kora(19) és a hypeja miatt. Tucatspanyolnak tűnik, de ha mégis mutat valamit akkor szóba kerülhetne. Kár, hogy jobblábas.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 15., hétfő 21:58

kodo írta: Inakinak 2028ig van szerzodese es 135 millio euro a kivasarlasi ara.
Nem lep meg.. De akkor nincs mese, el kell adni Hazardot is.. Bár ilyen kondíciókkal ez amúgy is tipikus idei barca terep :mrgreen: :mrgreen:

Akkor marad Fede meg Rodry, ügyessek ők is
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. augusztus 15., hétfő 21:42

raul 4 ever írta: Ase+Mari out, Inaki Williams in? Még a "sorozatban kismillió laligameccsen pályáraléptem" rekordját is lehet írhatná tovább..

Nekem játékra is, meg fejben is szimpi a srác (amikor felvetette az ezüstérmet az öccsével pl..), ha már fel sem merült a neve, gondoltam.. :mrgreen: :mrgreen:
Inakinak 2028ig van szerzodese es 135 millio euro a kivasarlasi ara.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 15., hétfő 21:37

Ase+Mari out, Inaki Williams in? Még a "sorozatban kismillió laligameccsen pályáraléptem" rekordját is lehet írhatná tovább..

Nekem játékra is, meg fejben is szimpi a srác (amikor felvetette az ezüstérmet az öccsével pl..), ha már fel sem merült a neve, gondoltam.. :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. augusztus 15., hétfő 21:21

Pad'em írta: A fórum már megtalált minden eun kívüli opciót lassan :mrgreen: Chukwuezének csak nigériai állampolgársága van.
Kár érte. Amikor láttam játszani kb tarthatatlan volt a gyerek, szerintem annyira drága sem lenne. Dehát ez esélytelen sajnos. Mindegy, egy csere kell Karimnak legalább, aki értelmes opció, mert Hazard annyira árnyék ék, hogy csak az árnyékot látja benne az ember már. Tegnap is egy darab konstruktív megmozdulása nem volt, s mindezt három vagyonért cserébe. Nagyon szomorú ez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég