Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 2., csütörtök 11:19

sokszor volt mar szo itt a tiszta jatekidorol

55 perc kb az atlag eu szinten.

60 perc tiszta jo lenne.

a holland 2 ben talan jovore mar ugy fognak jatszani
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. március 2., csütörtök 11:00

dzsi91 írta: FIFA are seriously considering a new "game clock" rule in football, where the clock stops when the ball goes out of play, in order to put an end to timewasting. @marca #rmalive


Nemtudom. Igazából az ötletet támogatom de akkor a 90percet is lekéne rovidíteni. Mennyit van játékban a labda átlagban egy meccsen 60 perc? 75-80 perces meccsek tisztajátékidővel szerintem működhetne.
55-60 perc körül voltak tavaly a topligák ha jól emlékszem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 2., csütörtök 10:56

FIFA are seriously considering a new "game clock" rule in football, where the clock stops when the ball goes out of play, in order to put an end to timewasting. @marca #rmalive


Nemtudom. Igazából az ötletet támogatom de akkor a 90percet is lekéne rovidíteni. Mennyit van játékban a labda átlagban egy meccsen 60 perc? 75-80 perces meccsek tisztajátékidővel szerintem működhetne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. március 2., csütörtök 8:17

Szerintem egyszerű, olyan buták és agyilag korlátozottak azt hiszik mindent megcsinálhatnak. A masik véglet nagyon megszaporodott, ez szinte már szakma a csajoktól, hogy lehet rohadt sok penzt kaszálni így, ugyhogy nehéz dönteni így, hogy szinte semmit nem tudunk, mi történt a hatterben a valóságban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 2., csütörtök 7:56

Anthony írta: Ha úgy nézed érdekes az is hogy egy hónap után jelentkezik.

De azért azt is megkérdezném hogy egy olyan ember akinek felesége és gyereke van miért hívogat insta modell csajokat fel magához amikor nincs otthon az asszony?
A kerdes gondolom koltoi :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 2., csütörtök 7:42

Ha úgy nézed érdekes az is hogy egy hónap után jelentkezik.

De azért azt is megkérdezném hogy egy olyan ember akinek felesége és gyereke van miért hívogat insta modell csajokat fel magához amikor nincs otthon az asszony?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 2., csütörtök 7:27

dzsi91 írta: Hát én ha fotballista lennék az előzmények tudatában tuti minden ilyen lányt szerződéssel letanúztatva várnék a lakásomon.

Biztos vannak beteg faszok a fotballisták között, akár hakimi is lehet az de kb már szakmának számít ez a sztárfocisták által megerőszakolt kurvák jelenség. Aztán amikor megkapja a pénzét már nem is akarja annyira börtönbe küldeni az erőszakolót.
Az nlf jatekosok meselhetnenek, ott van minden, jogosan elitelt meg artatlanul meghurcolt is, de a mai vilagban, hogy egy sztar sportolo miert nem gondol ilyenre szamomra erthetetlen.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 1., szerda 22:41

Faust írta: Hat en alapbol soha nem tennek hasonlot se, csak probalok ilyen fejjel gondolkodni, valoszinuleg alapbol le se szarja a dolgot, de ez meg enyhito korulmeny is lehet fejben. De amugy leszarom, en bortonbe vagnam az osszeset amint van bizonyitek.

tomi_b, te aldozathibaztato. :mrgreen:
Nem áldozathibaztatás amúgy, full elítélem az erőszakos cselekményeket, undorító az egész.

Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg erőszak volt, akkor annak miért nincs látható jele? Mert ha a nő helyébe képzelem magam, lehetnék akár egy kis 50kilós szellő is, de ha nem akarnám, akkor még a szemét is kikaparnám az illetőnek, szabadulnék, mindent megtennék és az tuti látszana a végtagjaimon vagy a másik félen is.

Reméljük mielőbb kiderül az igazság és a bűnös elnyeri méltó jutalmát..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 1., szerda 21:18

Hát én ha fotballista lennék az előzmények tudatában tuti minden ilyen lányt szerződéssel letanúztatva várnék a lakásomon.

Biztos vannak beteg faszok a fotballisták között, akár hakimi is lehet az de kb már szakmának számít ez a sztárfocisták által megerőszakolt kurvák jelenség. Aztán amikor megkapja a pénzét már nem is akarja annyira börtönbe küldeni az erőszakolót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 1., szerda 21:13

tomi_b írta:
Halfkey írta: What? Megujjazol valakit aki nem akarja ezt és nem gyötörne bűntudat? :ozil:
Engem azért foglalkoztat a kérdés, hogy lehet valakit megujjazni, aki nem akarja?
Ahogy megdugni is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 1., szerda 21:08

Realista24 írta: Real Madrid have added Celta Vigo midfielder Gabri Veiga (20) on their list as an alternative to Bellingham. :kalapos:
egy szint a kettő játékos? :hmmm: :mrgreen:

bár 1-1 spanyol igazolásnak mindig örülnék, mostanában egyik pletyka sem valósult meg ilyen téren

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 1., szerda 21:05

Most nem arról volt szó hogy kamu e vagy nem kamu a vád, de biztos voltam benne hogy jön majd a nép szidni a nőt.

Ha kamu a vád, akkor ha azzal vádolnak meg hogy megerőszakoltad se lenne bűntudatod nyilván, hisz nem tetted meg.... bűntudatod akkor van ha el is követsz valamit. És ebben a kontextusban nem értem mitől kisebb bűntudat az egyik mint másik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 1., szerda 20:59

Hat en alapbol soha nem tennek hasonlot se, csak probalok ilyen fejjel gondolkodni, valoszinuleg alapbol le se szarja a dolgot, de ez meg enyhito korulmeny is lehet fejben. De amugy leszarom, en bortonbe vagnam az osszeset amint van bizonyitek.

tomi_b, te aldozathibaztato. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 1., szerda 20:49

Halfkey írta: What? Megujjazol valakit aki nem akarja ezt és nem gyötörne bűntudat? :ozil:
Forditsuk meg. Hakimi vagyok. A felesegem es a 2 gyerek Dubaiban nyaralnak. Tudom, nem szep dolog a megcsalas. Epp instan fuzok egy csajt, aki beleegyezik, hogy atjon hozzam. Szombat ejszaka van, hivok neki egy ubert. Ha ebben az idopontban atjon, amire szamit, mit fogunk csinalni? Mbappe vagy Messi videokat nezunk youtube-on? Persze meggondolhatja magat, ezert maradjunk csak a tenyeknel. Eljutottunk a csokolozasig. Ha tovabb akarok lepni, mit tegyek? (nem koltoi a kerdes, tenkyleg konkret valasz erdekel) Induljak el lassan a kezemmel, ha nem akarja, ugyis megallit. Vagy minden lepes elott kerdezzem meg, de hiaba mond igent, utolag ugyis le tudja tagadni. Vegyek elo a fiokbol egy szerzodest es x-elje be, majd irja ala, ami szamara elfogadhato? Mint egy rosszlanyokos profil. Esetleg hivjak 2 tanut, akik ott vannak velunk? :mrgreen: De viccet felre teve, a teljesen bekamerazott lakason kivul semmivel sem tudom bizonyitani az artatlansagomat.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 1., szerda 20:47

Halfkey írta: What? Megujjazol valakit aki nem akarja ezt és nem gyötörne bűntudat? :ozil:
Engem azért foglalkoztat a kérdés, hogy lehet valakit megujjazni, aki nem akarja?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 1., szerda 20:09

Jo de faust egy beteg allat :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 1., szerda 19:55

What? Megujjazol valakit aki nem akarja ezt és nem gyötörne bűntudat? :ozil:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 1., szerda 19:09

En azt olvastam hogy elvileg “”””csak”””” ujjazott, hat amiatt talan engem sem gyotorne a biblikus buntudat. Mindenesetre eleg para, hogy bukik le sorban a sok tulfizetett gyoker, kivancsi leszek, mikor borul at az egesz a lo tuloldalara metoo modra, amikor akarkit meggyanusitanak csak hogy tejeljen/tonkrebasszak a karrierjet.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. március 1., szerda 18:27

realmadrid95 írta: Hakimitol elkoltozott az asszony. Elvileg nagyon nagy valosagalapja van, hogy o is tenylegesen eroszakolt…
Ahhoz képest elég laza Ramos-szal meg M'Bappé-val a gólörömöknél. Engem tönkre tenne a bűntudat, hogy mit csináltam, nemhogy vigyorásszak össze-vissza. Minden esetre kár érte, mert amúgy simán top3 jobbhátvéd.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 1., szerda 18:18

Hakimitol elkoltozott az asszony. Elvileg nagyon nagy valosagalapja van, hogy o is tenylegesen eroszakolt…


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég