Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 22:32

https://www.youtube.com/watch?v=K1sQfwVZBjo
Itt a bemutató élőben, akit érdekel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 22:20

Kerlon írta:Közbe hivatalosan is kiadták a langyi mezünket meg a hazait. A hazai szerintem klasszikus, egész szép.
Csabi írta:ha morenót el tudjuk hozni 18 körül, coentraót meg a hülye unitednak eladni 30ért akkor megéri.
+1, még akkor is megéri, ha kevesebb lesz rajta. Gondolom a fizu is kevesebb és még fiatalabb is.
A hivatalos bemutató 10 perc múlva kezdődik csak, szóval még lehet átverés a rózsaszín :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. június 2., hétfő 22:17

Az olaszok a legpofátlanabb zsugori, kissílű vásári kupecek, nem kivétel ez alól se a Juve, se az Inter, se a Milan. Biztos vagyok benne, hogy Moratáért bármelyik angol csapat kapásból többet ajánlana, mint a torinóiak, az egyetlen elfogadható indok, amiért érdemes lehet egy asztalhoz leülni velük, az egy játékos, akit tőlük akarunk megszerezni. Ha nem adják se Pogbát, se Vidalt, szembe kell röhögni őket. Olasz üzletből ritkán jövünk ki jól (a Napoli kivétel, de ők déliek).
ha morenót el tudjuk hozni 18 körül, coentraót meg a hülye unitednak eladni 30ért akkor megéri.
Kicsit sajnálnám Coentraót, de Marcelo mögé elég egy fiatal is, egyetértek, mindig örülök, ha spanyol fiatalokat igazolunk. Aki már látta játszani Morenót, mit tud a gyerek?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 2., hétfő 22:14

De nem ugy volt hogy Moreno a Poolba megy? Nem teljesen ertem most :P
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 2., hétfő 22:14

Közbe hivatalosan is kiadták a langyi mezünket meg a hazait. A hazai szerintem klasszikus, egész szép.
Csabi írta:ha morenót el tudjuk hozni 18 körül, coentraót meg a hülye unitednak eladni 30ért akkor megéri.
+1, még akkor is megéri, ha kevesebb lesz rajta. Gondolom a fizu is kevesebb és még fiatalabb is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 2., hétfő 22:11

ha morenót el tudjuk hozni 18 körül, coentraót meg a hülye unitednak eladni 30ért akkor megéri.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. június 2., hétfő 22:07

Realista24 írta:
Azt írják, hogy ha mind a két játékos marad, akkor egy évig még Sevillában lesz. Nagyon tényként közlik, ettől függetlenül lehet, hogy nem igaz.
Értem. Én sajnálnám,ha a mostani bhv-ek közül vki elmenne... :/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 2., hétfő 22:04

Nika91127 írta:
A Periodista Digital szerint megvan a Real Madrid első igazolása, aki nem más, mint Alberto Moreno. A forrás szerint a két klub mindenben megegyezett egymással, azonban a hivatalos bejelentés csak júliusban fog megtörténni. Azt azonban még nem tudni, hogy az új szezont Madridban kezdi-e meg a játékos vagy marad még egy évet kölcsönben a Sevilla csapatánál. Forrás: Madridom.hu
Ő nem a Pool-ba igazolt?
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2340101

Ha mégis hozzánk jön akkor Marcelo/Coentrao out? :/
Azt írják, hogy ha mind a két játékos marad, akkor egy évig még Sevillában lesz. Nagyon tényként közlik, ettől függetlenül lehet, hogy nem igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 2., hétfő 22:03

“A Real Madrid nem érdeklődik sem Vidal, sem Pogba iránt” – nyilatkozta Bronzetti annak ellenére, hogy az elmúlt héten maga a Juventus általános igazgatója, Marotta nyilvánosan is elismerte, hogy a madridi klub ajánlatot ugyan nem tett Vidalért, de érdeklődését fejezte ki.
:lol: :lol: ezeket szeretem olvasni. a végén kiderül hogy tényleg csak morataról tárgyaltak. mint anno robben ribery ügynél :lol: :lol:

Moreno-s hírhez meg annyit hogy azt olvastam a Pool nagyon közel van a leigazolásához.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. június 2., hétfő 22:00

A Periodista Digital szerint megvan a Real Madrid első igazolása, aki nem más, mint Alberto Moreno. A forrás szerint a két klub mindenben megegyezett egymással, azonban a hivatalos bejelentés csak júliusban fog megtörténni. Azt azonban még nem tudni, hogy az új szezont Madridban kezdi-e meg a játékos vagy marad még egy évet kölcsönben a Sevilla csapatánál. Forrás: Madridom.hu
Ő nem a Pool-ba igazolt?
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2340101

Ha mégis hozzánk jön akkor Marcelo/Coentrao out? :/

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 2., hétfő 21:57

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ez-2340113

Nekem tetszik a mez. Egyéb iránt a pinkkel sincs sok bajom csak mindössze rühellem azt a szint. :mrgreen:

De olybá tűnik,hogy az lesz a második, a sötét pedig a harmadik szerelésünk.

Egyébként lesz valami élő közvetités a realmadrid.com-on vagy valahol máshol?


szerk.: Közben látom,h a marcán adják.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 2., hétfő 21:18

attareal írta:Tíztől lesz hivatalos a rózsaszín mez.
Perezék a meccs előtt tárgyaltak, vagy majd most fognak?
Már kiváncsi vok.
Meglepne, ha a vb előtt lenne valami konkrétum az átigazolások terén... Esetleg Morata távozása.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 2., hétfő 21:06

Tíztől lesz hivatalos a rózsaszín mez.
Perezék a meccs előtt tárgyaltak, vagy majd most fognak?
Már kiváncsi vok.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 2., hétfő 19:30

Mikor lesznek/kellene hogy legyenek infok a mai tárgyalásról a Juvéval?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. június 2., hétfő 8:59

kimber írta:Persze, igazad van, tudom, hogy nem sok realitása van, inkább csak leírtam, hogy én minek örülnék. :)
Ezen a fórumon nem szokás nagy elrugaszkodni a valóságtól, nem szeretik a törzstagok, azért piszkáltak. Ha mégis, szabadjára akarod engedni a fantáziádat, akkor jelezd valahogy a hsz.-ben, pl "Átmegyek FIFA Manager módba!" - vagy ilyesmi. :D
Nika91127 írta:Igen,az alacsony(30millios talan) kivasarlasi ar a gond :/
Köszi, akkor amiatt, de ugyanúgy szorít az idő, mert egy jó VB után, simán lerakhat 30 M-t egy nagy csapat, pláne, hogy igény is lesz a jó kh.-kre a nyáron. Bízzunk Perezben, meg abban, h Varane is maradni szeretne! Azért talán nem olyan vészes a helyzet, Perez megoldja, és Zidane is beszélhet vele.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. június 2., hétfő 8:57

Igen,az alacsony(30millios talan) kivasarlasi ar a gond :/

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. június 2., hétfő 8:53

Donát írta:
kimber írta:Legalább volt min röhögni... :vivo:

Egyébként azért gondoltam ezekre a nevekre, mert Zlatan biztos szívesen megmutatná a barcának, 1-2 jó év még benne lehet, tudna lendületet adni a játéknak csereként beszállva is. Nyilván Benzema volna az alap kezdő. Lukaku meg jó lenne a jövőt nézve, akár 1 évre kölcsönbe is mehetne egy valenciába mondjuk, hogy szokja a spanyol ligát. De nem fifázom tovább. :)
Zlatant a PSG sem, engedné, padra sem jönne, és CR egyszerre szerepeltetni is nagyon kockázatos lenne, jó eséllyel inkább rontanának, mint javítanának egymás teljesítményén. Lukaku sem jönne padra, pont azért kéri évről évre a kölcsönt, hogy tuti helye legyen + a Chelsea álmai klubja, Drogba a példaképe, ezt már sokszor lenyilatkozta. Amúgy padra szerintem is jó lenne Benzema mögé, de nincs realitása. Fene se tudja, ki jön Morata helyett, nem annyira egyszerű kérdés, mint amilyennek tűnik. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha Jesé nem dől ki fél évre egy tét nélküli meccsen... :roll:


Más: Varane-nal minél előbb hosszabbítani kell! (vb előtt úgyse fognak, és akkor már akár nagyon forró is lehet a pite) Kb akkora balfékség lenne elveszíteni, mint a Barcának volt Thiagot.

szerk.: Jól írja a Transfermarkt, hogy 2017ig van szerződése? Akkor csak az alacsony kivásárlási ár miatt kell aggódni?
Persze, igazad van, tudom, hogy nem sok realitása van, inkább csak leírtam, hogy én minek örülnék. :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. június 2., hétfő 8:49

kimber írta:Legalább volt min röhögni... :vivo:

Egyébként azért gondoltam ezekre a nevekre, mert Zlatan biztos szívesen megmutatná a barcának, 1-2 jó év még benne lehet, tudna lendületet adni a játéknak csereként beszállva is. Nyilván Benzema volna az alap kezdő. Lukaku meg jó lenne a jövőt nézve, akár 1 évre kölcsönbe is mehetne egy valenciába mondjuk, hogy szokja a spanyol ligát. De nem fifázom tovább. :)
Zlatant a PSG sem, engedné, padra sem jönne, és CR egyszerre szerepeltetni is nagyon kockázatos lenne, jó eséllyel inkább rontanának, mint javítanának egymás teljesítményén. Lukaku sem jönne padra, pont azért kéri évről évre a kölcsönt, hogy tuti helye legyen + a Chelsea álmai klubja, Drogba a példaképe, ezt már sokszor lenyilatkozta. Amúgy padra szerintem is jó lenne Benzema mögé, de nincs realitása. Fene se tudja, ki jön Morata helyett, nem annyira egyszerű kérdés, mint amilyennek tűnik. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha Jesé nem dől ki fél évre egy tét nélküli meccsen... :roll:


Más: Varane-nal minél előbb hosszabbítani kell! (vb előtt úgyse fognak, és akkor már akár nagyon forró is lehet a pite) Kb akkora balfékség lenne elveszíteni, mint a Barcának volt Thiagot.

szerk.: Jól írja a Transfermarkt, hogy 2017ig van szerződése? Akkor csak az alacsony kivásárlási ár miatt kell aggódni?

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. június 2., hétfő 8:21

Legalább volt min röhögni... :vivo:

Egyébként azért gondoltam ezekre a nevekre, mert Zlatan biztos szívesen megmutatná a barcának, 1-2 jó év még benne lehet, tudna lendületet adni a játéknak csereként beszállva is. Nyilván Benzema volna az alap kezdő. Lukaku meg jó lenne a jövőt nézve, akár 1 évre kölcsönbe is mehetne egy valenciába mondjuk, hogy szokja a spanyol ligát. De nem fifázom tovább. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 2., hétfő 1:19

Gondolom TV nem adja az öregfiúk meccset? :vivo:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég