Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 13., kedd 12:11

Én nem hoznám, kutyából nem lesz szalonna. Írtam már párszor, de tartom továbbra is, hogy 2 éven belül itt csinálná a botrányt mert kevés a pénz, vagy épp nincs kinyalva a picsája.
Faszikám nagyobb hype-ot kap, mint a prime Messi vagy CR és a cipőt nem vihetné egyiknél sem.

Jön más, új... Eddig is így volt, így is lesz.
Puskás, Pelé, Cruyff, Maradona, Rivaldo, R9 , Messi, Cr, stb... Mindig jött a következő baszógép. Nem volt olyan, hogy nem.
Továbbá, nem minden játékos nálunk kötött ki a fenti listáról. Ráadásul a teknőc kurvára fel se fér ezekhez a nevekhez eddig, és az eddig mutatott mentalitása alapján, nem is fog.
ZIDANE

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. június 13., kedd 12:03

Egyértelmű, hogy most kell leigazolni. A tavalyiból tanulni kell, nem lesz olyan, hogy csak ingyen átsétál Madridba. Naivitás volt ez akkor is...

Clutch player, ahogy lentebb is írták, mindenhol bizonyított már. Nincs ilyen játékos a piacon, még Haaland sem. Haragszom rá a múltkoriért, de nem csak a pénzről szólt az. Nem gondolnám toxic játékosnak sem, abban a PSG-ben kb minden az. Nem egy csendes gyerek, de nem látok semmi negatívumot mellette.

Ami nekem kicsit hihetetlen, és zavarossá teszi a képet, az a múltkori Perezes videó, illetve Vini hetese. Furcsa a két időzítése. Azt nem tudom elképzelni, hogy az öreg nem tudott Mbappé terveiről. Furcsa, na. :D Az is lehet, hogy kicsit felrázta ez a lehetséges Haaland aranylabda, és rájött, hogy nincs hova húzni már ezt a bohóckodást. Remélhetőleg gyorsan kiderül.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 13., kedd 12:01

150 millió de akkor csapják hozzá Hakimit is, feltéve ha nem csukják le. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 12:00

én úgy voltam vele tavaly, hogy jöjjön ingyen (átigazolási dij nélkül, de azert súlyos fizuért), aztán mikor kiderült nincs gerinc, akkor azt mondtam ott rohadjon meg, ahol van.
hát 2022-23-as szezonban meg is rohadt, oltári szar szezon, bukott vb-döntő, hali mindeközben minden létező címet igába hajtott a legerősebb bajnokságban.
szóval most úgy vagyok vele, hogy ha el lehet hozni vmi csoda folytán idén nyáron, akkor csattanjon, spricceljen a málna, hozzuk.
a helyére kellene tenni megint a sportágat, nehogy azt higgye már valaki, hogy itt most éveken át büntetlenül beelleket nyerhet rajtunk kivül.
pénzügyi részét kigazdálkodja a vénemberek tanácsa ügyesen, mint mindig.
de ha nem lehet hozni, vagy máshova igazol el, akkor engem az se érdekel túlzottan, az élet megy tovább.
Én bepróbálnám, de nagyon keményen. Egy ajánlatot tennék neki és eldöntheti, hogy igen vagy nem. Nincs alkudozás, nincs tárgyalás, semmi. Ha aláírja jön, ha nem tetszenek a feltételek akkor nem. Az alkudozás ideje tavaly volt, most el lehet dönteni, hogy itt akar játszani vagy nem.
nem vele nehéz megegyezni, tavaly se az volt a probléma.
ha a psg nem akarja eladni, akkor nem lesz eladva, mindegy ki mit ajánl a játékosnak.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 11:57

miro. írta: Camavinga legyen belso kp. Amugyse jo egy fiatal jatekosnak,hogy par hetet balhatvedbe,utana meg belul jatszik.
Tengelybe nem gaz ha forgatnak,de ez a ket poszt kozott azert van kulonbseg.
En nem tudom ki ez a Fran Garcia,de csak vele nem futnek neki a szezonnak.
Mendybe lehetne egy 50-60 millio. Akar ha 80at utana beletennenk egy masikba,akkor is 20-bol kb meguszhato
Camavingát adom, neki a kp-n a helye, kell a lendülete oda. Fran García mögé meg még mindig ott van Nacho, ha Mendy lépne. Középre ott van Rüdiger backup-nak, meg jelenleg még Vallejó is. A jobb oldal ami még mindig aggasztó az 1 szem Carvajallal.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. június 13., kedd 11:54

Én bepróbálnám, de nagyon keményen. Egy ajánlatot tennék neki és eldöntheti, hogy igen vagy nem. Nincs alkudozás, nincs tárgyalás, semmi. Ha aláírja jön, ha nem tetszenek a feltételek akkor nem. Az alkudozás ideje tavaly volt, most el lehet dönteni, hogy itt akar játszani vagy nem.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 13., kedd 11:50

Halfkey írta:
Szal ugyanúgy van 200 milka, abból most elment a fele Bellingham gyerekre. De kb ugyanannyi fel is szabadult bértömegben. Akkor megint ott a 200 milka.
Laporta, te vagy az?
Hát csak abból tudok kiidnulni amit írtak/mondtak.
Amúgy én nem hoznám most Mbappét.
Úgyis szavaztam fent. Ne jöjjön.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 13., kedd 11:48

Szal ugyanúgy van 200 milka, abból most elment a fele Bellingham gyerekre. De kb ugyanannyi fel is szabadult bértömegben. Akkor megint ott a 200 milka.
Laporta, te vagy az?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. június 13., kedd 11:45

Laikusként olyan 100-140 között még ok lenne de majd Perez eldönti mennyit is ér. Nem lenne a kedvencem de ez már úgyse az a csapat ami kedvenc volt. Ha jön jön ha nem nem. In Perez we trust.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 13., kedd 11:44

miro. írta:
Galacticos írta: szerintem ruud volt az utolso.
Dehat nezd meg van akik igyis elegedetlenkednek, mert nem full tipik csatar.
Mendyt akkor is eladnam ha nem jon meg egy balhatved, felesleges, es ha penzze lehet tenni akkor adios. Kimaxolta sztem boven ami a kepessegei alapjan benne volt.
Ja es az a fran garcia jo lesz nagyon
Camavinga legyen belso kp. Amugyse jo egy fiatal jatekosnak,hogy par hetet balhatvedbe,utana meg belul jatszik.
Tengelybe nem gaz ha forgatnak,de ez a ket poszt kozott azert van kulonbseg.
En nem tudom ki ez a Fran Garcia,de csak vele nem futnek neki a szezonnak.
Mendybe lehetne egy 50-60 millio. Akar ha 80at utana beletennenk egy masikba,akkor is 20-bol kb meguszhato
30 millió van max Mendybe, de az is jó.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 13., kedd 11:38

Galacticos írta: szerintem ruud volt az utolso.
Dehat nezd meg van akik igyis elegedetlenkednek, mert nem full tipik csatar.
Mendyt akkor is eladnam ha nem jon meg egy balhatved, felesleges, es ha penzze lehet tenni akkor adios. Kimaxolta sztem boven ami a kepessegei alapjan benne volt.
Ja es az a fran garcia jo lesz nagyon
Camavinga legyen belso kp. Amugyse jo egy fiatal jatekosnak,hogy par hetet balhatvedbe,utana meg belul jatszik.
Tengelybe nem gaz ha forgatnak,de ez a ket poszt kozott azert van kulonbseg.
En nem tudom ki ez a Fran Garcia,de csak vele nem futnek neki a szezonnak.
Mendybe lehetne egy 50-60 millio. Akar ha 80at utana beletennenk egy masikba,akkor is 20-bol kb meguszhato
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 13., kedd 11:34

miro. írta: Amugy mikor volt nekunk utoljara tipik center csatarunk?
Mondjuk en varnek meg egy balhatvedet,es mendyt eladni.
szerintem ruud volt az utolso.
Dehat nezd meg van akik igyis elegedetlenkednek, mert nem full tipik csatar.
Mendyt akkor is eladnam ha nem jon meg egy balhatved, felesleges, es ha penzze lehet tenni akkor adios. Kimaxolta sztem boven ami a kepessegei alapjan benne volt.
Ja es az a fran garcia jo lesz nagyon

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 13., kedd 11:33

Galacticos írta: Nem kerdes, minel elobb, ha penzert akkor penzert.
Vilag legjobb tamadoja, aki a vb donton nalam mindent bizonyitott. Clutch volt, a masodik golja zseni, birta a nyomast. Hozni kell ha lehet, nem szabad varni.

Hogy nem tipik center? Kane nem jo mert az center es angol es lassu es nem cselezget, haaland csak befejez nem segiti a tamadasepitest nemjo, mindenki mas bot, mbappe meg nem center. Nektek semmi se jo.

Ha lesz egy vini mbappe rodrygo trio az brutal jo. Vininek is noni fognak a szamai mert tobbfele fog menni a figyelem elol.

Meg egy jobbhatvedet kene kukazni valahonnan, es tokeletes nyar.
Amugy mikor volt nekunk utoljara tipik center csatarunk?
Mondjuk en varnek meg egy balhatvedet,es mendyt eladni.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 13., kedd 11:30

Nem kerdes, minel elobb, ha penzert akkor penzert.
Vilag legjobb tamadoja, aki a vb donton nalam mindent bizonyitott. Clutch volt, a masodik golja zseni, birta a nyomast. Hozni kell ha lehet, nem szabad varni.

Hogy nem tipik center? Kane nem jo mert az center es angol es lassu es nem cselezget, haaland csak befejez nem segiti a tamadasepitest nemjo, mindenki mas bot, mbappe meg nem center. Nektek semmi se jo.

Ha lesz egy vini mbappe rodrygo trio az brutal jo. Vininek is noni fognak a szamai mert tobbfele fog menni a figyelem elol.

Meg egy jobbhatvedet kene kukazni valahonnan, es tokeletes nyar.

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 13., kedd 11:20

Even now, they keep telling me that the Mbappé thing is all noise. They say this year it will be impossible and there is no option to sign him. Real Madrid is not considering paying €200M.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 13., kedd 11:19

ELSiete írta: Kylian Mbappé already apologized to Florentino Pérez for what happened last summer. @MarioCortegana

:lol:
Akkor nincs baj, ha szívből jött, rendben minden :kalapos: :kalapos:

(igen, idénre nyomtam, inkább itt legyen, mint máshol, túl jó játékos ahhoz, hogy kösziheló (de úgyse jön, marad))
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 11:18

Viszonylag jó helyzetben meg időben vagyunk. Perez all int lök még most júniusban, az, hogy hajlanak e az eladásra tevéék az viszonylag gyorsan ki fog derülni. Ha megint indul a játszadozás akkor lehet hagyni a faszba az egészet, és elhozunk valami potens fiatalt. Most legalább nem tudunk lecsúszni nagyon másról :lol: Ha Kane-t elviszi a MU azt túléljük (de az is augusztusig fog húzódni úgyh kb tök mindegy).

Szavazás elég egyértelmű. Mázlija a kis mocsoknak, hogy rajta kívül nincs klasszis támadó kb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2023. június 13., kedd 11:20-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 13., kedd 11:18

h3x0r írta: Tiktok már tele van courtois - hakimi, militao, alaba, davies - camavinga, bellingham, tchouameni - rodrygo, mbappe, vinicius kezdő csapat videókkal. Első komment: black madrid :lol:
Ehhez egy szep full fekete mez es gyonyoruek lesznek. :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 11:16

h3x0r írta: Tiktok már tele van courtois - hakimi, militao, alaba, davies - camavinga, bellingham, tchouameni - rodrygo, mbappe, vinicius kezdő csapat videókkal. Első komment: black madrid :lol:
Amúgy ez durva lenne azért. Körte egyedüli fehérként. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 13., kedd 11:13

Tiktok már tele van courtois - hakimi, militao, alaba, davies - camavinga, bellingham, tchouameni - rodrygo, mbappe, vinicius kezdő csapat videókkal. Első komment: black madrid :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég