Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 22:51

hajnali meccsre várható valami kis paprika vagy presztízs ? mert akkor fenn maradok én is. :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. augusztus 7., szerda 22:36

R.M.C.F írta:Az ár résszel másként gondolkodom,mert én biztos nem adnék ki 100-120 millát(nem bale.ért,senkiért sem vagy úgy mondom inkább hogy MÉG bale-ért sem), odamennék ehhez a levyhez,vinném a kis kínai sporttatyómat,rajta a cetli: 60 guriga. Odatolnám elé.......ő meg visszatolná.....én meg felállnék,kezet nyújtanák és elmennék haza,mert van jobb dolgom is mint hülyékkel üzletelni.
Mennék egy év múlva,de akkor már csak 50 guriga lenne a tatyóban......és így akár még egy évig,amikor már csak egy névjegykártya lenne benne és egy fotó két évvel ezelőtti táskáról ami tele volt pénzzel......,mivel a szerződése lejár egy éven belül. Puszi.
Kb. erről van szó. Tényleg időpazarlás ilyen gyökerekkel üzletelni. Hacsak nem olyan hülyék Madridban, eszük ágában sem lesz kiadni érte 120 milliót, de még 100-at sem, aztán ahogy múlik az idő, úgy lesz egyre szarabb helyzetben a Spurs, mert Bale biztosan nem fogja meghosszabbítani a szerződését, akkor meg potom pénzért lehet hozni. Én is azt gondolom egy 50, legfeljebb 60 milliós ajánlatot el kéne fogadniuk, de hát ők tudják. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 7., szerda 22:34

Már előre hallom/látom ezeket a negatív megnyilvánulásokat.
de legalább elmondhatjátok, hogy a top 5 átigazolásból 4 a tietek. :mrgreen:
már ha 65 milla felett lesz az ára, ami azért egyértelműnek tűnik.

egyébként a tavalyi madridban gyilkos fegyver lett volna, az ideiben is az lehet, de azért ha carlo mást játszat majd a madriddal, mint tette azt a kolléga, akkor lesznek kétségek.

szerintem a héten bejelentik hivatalosan, és elkezdik árulni di maria-t.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 7., szerda 22:31

szintén erőből dinamikából nyert bl-t, a mai focihoz ez kell, dinamika és erő és ez CR és a Walesi legfőbb erénye.
Ez lehet a jövő....na meg persze még pár másik tulajdonság is,de a tribli kevésbé lesz szerintem hatékony és eredményes.
sokan azt hiszik ancelotti real-ja majd 80%-ban foglya birtokolni a labdát

Nagyon remélem hogy nem ez lesz,mert akkor belefojtom magam egy pohár vízbe.

Az ár résszel másként gondolkodom,mert én biztos nem adnék ki 100-120 millát(nem bale.ért,senkiért sem vagy úgy mondom inkább hogy MÉG bale-ért sem), odamennék ehhez a levyhez,vinném a kis kínai sporttatyómat,rajta a cetli: 60 guriga. Odatolnám elé.......ő meg visszatolná.....én meg felállnék,kezet nyújtanák és elmennék haza,mert van jobb dolgom is mint hülyékkel üzletelni.
Mennék egy év múlva,de akkor már csak 50 guriga lenne a tatyóban......és így akár még egy évig,amikor már csak egy névjegykártya lenne benne és egy fotó két évvel ezelőtti táskáról ami tele volt pénzzel......,mivel a szerződése lejár egy éven belül. Puszi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. augusztus 7., szerda 22:29

Vicc lesz azért, ha tényleg megveszik 120 millióért. :) Pláne úgy, hogy egyáltalán nem égető a leigazolása, sőt még egy igen fontos igazolás sem lehet 120 milliós, kivéve Ronaldo, aki "csak" 94 volt.
Megint a Realon fog röhögni az egész világ, hogy ennyit kiadnak egy játékosért, ismét csak a pénz számít, meg hogy minél drágább legyen valaki bla bla bla... Már előre hallom/látom ezeket a negatív megnyilvánulásokat.

Nem ismerem ezt a Bale srácot, de hogy nem ér 120 milliót, az hótziher. :) Max 40-50 esetleg. Csak hát a mai futball piac... :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 22:23

A Google+-ról is törölték Balet.
http://www.defensacentral.com/userfiles ... tenham.jpg
Twitter, Times Square, most ez....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. augusztus 7., szerda 21:22

Gascoigne írta:
Bale-val
bélval???? :lol:
Hogy egy klasszikust idézzek: "ezek úgy írják, hogy zongora, oszt azt mondják kefe." :D

Nem személyeskedés, de ne menjünk bele helyesírási vitába, mert te jössz ki rosszabbul.

Géci:
Nem youtube videok alapján ítélkezem én sem, nem is "hallhattál" tőlem olyat, hogy egy futóbolond, csak messziről veszélyes, csak az angol fociban él meg stb. Biztos, hogy erősödtök vele, de VÉLEMÉNYEM SZERINT nem az a poszt volt nálatok ilyen kritikus, legalábbis nem annyira, hogy egy ekkora összeget invesztáljon bele a vezetőség.
Én tartom, hogy leginkább Ancelottival erősödtetek, ez az faktor, ami igazán döntő tényező lehet.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 7., szerda 21:11

Thiago11 írta:Én úgy emlékszem, hogy Pereznek volt egy stadionbővítési terive amivel kampányolt. Ez megvalósult vagy csak én emlékszem rosszul?

Bale-val kapcsolatban egyvalami biztos, amiben szerintem sokan egyetértenek velem, hogy három számjegyű összeget nem ér. Én még a mai viszonyok között is sokallnám érte a 80-at. Én az átigazolási szezon feléig, amikor már-már úgy volt hogy letesztek Bale-ről, úgy éreztem azokkal az igazolásokkal egy kicsit más irányba indul el a Madrid, mintha Ancelottinak is lett volna valami nyilatkozata, amiben kijelentette, hogy számára kész a keret. Utána indult meg újból a láz a wales-iért. Én akkor aggódnék, ha a tavalyi csapatotokba érkezett volna, akkor brutális erősítés lett volna. Persze így sem fogtok gyengülni vele, mert top-játékos, de nem hiszem hogy rá lenne szükségetek, vagy hogy Carlo kérte volna Pereztől.
Hallok sok pro-kontra érvet vele kapcsolatban, ami leginkább arra épít, hogy milyen szezonja volt és hátán cipelte a csapatát. Sokan az ilyen játékosokra szokták mondani, hogy egyszezonos. Volt aki említette, hogy korábban is kitűnően teljesített, viszont ebből nem lehetett olyan sokat hallani. Inkább Van Persie-vel, Rooney-val stb. voltak elfoglalva, szóval akkorát nem hiszem hogy robbantott. Kiemelem én akkor kb. 2 Tottenham meccset láttam egészben, úgy hogy nem összefoglaló volt, szóval biztos vannak okosabbak akik meg tudnak cáfolni vagy igazat tudnak adni nekem. Egyszóval a walesit idén kezdték, a próféta szavaival élve :D - felcopkodni, illetve a veletek való herce-hurca miatt. ez dob rajta kb. 20 misit.
Az hogy mennyire vitte hátán a csapatotnem egyszerű téma, számos összetevője van. Azért a Tottenham nem egy top-csapat, egy top-játékos természetszerűleg kiemelkedik onnan, ráadásul ott bevallottan rá volt építve az egész csapat. Őt keresték labdával, hatalmas szabadságot kapott, amit itt nem fog. (a jobb szél sem a legideálisabb számára, de ez elhanyagolható) Ami pedig még nagyon gyakori érv és közvetve ide tartozik, hogy itt Isco, Özil, Modric stb. fogja kiszolgálni. Annyira ismerem Bale-t hogy tudjam nem a legfőbb erőssége hogy lyukakra beszaladva a védelem mögé kapja a forintos labdákat és hasonlók, és nem a gólfelelési munkakört tölti majd be. A kiszolgálás olyan játékosokat tudnának sokkal hatékonyabbá tenni, mint pl. Falcao vagy Ibra. Én kb. 20%-ot adok arra, hogy azt a gólátlagot meg fogja közelíteni mint a Spursben.

Ezzel csupán arra akarok rávilágítani, hogy SZERINTEM több okból sem Bale-ra lenne szükségetek, főleg ilyen horribilis áron és én személy szerint nem a walesi miatt fogok legjobban tartani tőletek.

Amúgy csak kíváncsiságból, egyedül vagyok azzal a véleménnyel, hogy ez a transzfer inkábbn válasz Neymarra, mint sportszakmai szempont?

Nem vagy egyedül, eggyértelmű, hogy perez Neymar-ra akar válaszolni.Csak most kivételesen szerintem rohadt jót húz ezzel a Bale gyerekkel.Neymart is nagyon jónak tartom de Bale egyszerűen a látottak alapján jobb. Nem nem pörgeti meg 8szor a fején a labdát, nem csinál 50 birigli cselt egy meccsen de erős, dinamikus, jól lő, jól fejel stb..továbbra is tartom,hogy ő egy ronaldo 2.0 (ráadásul egy jóval szerényebb változatban). Azok akiknek az a bajuk, hogy nem elég latin...Hát nem azért de CR is 90%-ban a fizikumából él, a sebességéből és a lövőtechnikájából, Bale szintén- A bayern szintén erőből dinamikából nyert bl-t, a mai focihoz ez kell, dinamika és erő és ez CR és a Walesi legfőbb erénye...Van egy másik irány amit neymar képvisel amit rohadt jó nézni, de neki még erősödnie kell, és kitudja mien hatással lesz a játékára a ha felpumpálják ( mint mi pl sneijdert).

Arra akarok kilyukadni, hogy igen ez az irreális összeg eggyértelműen Perez megalomániája miatt lesz kifizetve, de most rohadtul be fog jönni.Mert ez a srác különleges és nagyon hasonlít CR-re , ami szerintem egyszerűsíti az összesokást.Ebben a transzferben egyetlen egy negatívum lehet...CR, hogy őt hogy érinti majd ez az egész, nem félti-e majd a kiskirály státuszát, vagy úgy fogja fel hogy Bale-el több esély van a sikerekhez, remélem utóbbi.


Az meg ,hogy sokan azt hiszik ancelotti real-ja majd 80%-ban foglya birtokolni a labdát...nem biztos ,hogy José munkáját teljesen lekéne rombolni, rohadt jó csapatot épitett.Profilt nem kell váltani csak bekell tanulni ,hogy felállt védelmek ellen is menjen. Azért a 2011-2012es focnk elég bejövős volt.

120millió: továbbra sem izgat, akik nem bírják a realt eddig is szapulták, mindig találtak valami okot...ha nem jönne bale kitalálnák hogy ronaldo megverte perezt... Pénz van szarásig 3 Bale-t is vehetnénk, meg se kottyanna.Az meg ,hogy bale árán mennyire tudnánk erősődni? semennyire, akik kellenének nem akarnak jönni vagy a klubjuk nemengedi. szóval bár irreális valóban a 120, de akkor mivan? Eddig is miénk volt az összes rekord igazolás, akkor is szapultak, most is a miénk lesz, most is szapulnak majd.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 21:06

Ez Spanyolország. Az történik, amit a sajtó megír. Ha nem az történik, hát rosszul történik.
Erről ez jut eszembe:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CyrTk&t=83
:mrgreen:
Én úgy emlékszem, hogy Pereznek volt egy stadionbővítési terive amivel kampányolt. Ez megvalósult vagy csak én emlékszem rosszul?
Folyamatban van, szerintem még nincs kiválasztva a négy pályázatból a nyertes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 20:06

Hát nézd... Amibe mindenki egyet ért, hogy nem ér ennyit... Az a baj viszont, hogy az ilyen véleményeket ami Te is írsz, hogy nem ő kell álltalában az írja aki youtube videókról tudja, hogy ki vagy keveset látta... Én sem láttam olyan hù, de sokat ezért én várom is meg nem is, de bízom Zizuban aki szerint top játékos...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 7., szerda 19:58

Bale-val
bélval???? :lol:
amiben szerintem sokan egyetértenek velem, hogy három számjegyű összeget nem ér
Ha 100 euróba kerülne, annyit még összedobnánk. :)
Este lesz a csúcstalálkozó? Csak mert az AS már lehozta a szóbeli megállapodás tényét és a 120 milliós összeget.
Perezéknek nem hagytak sok mozgásteret. :)
Ez Spanyolország. Az történik, amit a sajtó megír. Ha nem az történik, hát rosszul történik.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. augusztus 7., szerda 19:53

Én úgy emlékszem, hogy Pereznek volt egy stadionbővítési terive amivel kampányolt. Ez megvalósult vagy csak én emlékszem rosszul?

Bale-val kapcsolatban egyvalami biztos, amiben szerintem sokan egyetértenek velem, hogy három számjegyű összeget nem ér. Én még a mai viszonyok között is sokallnám érte a 80-at. Én az átigazolási szezon feléig, amikor már-már úgy volt hogy letesztek Bale-ről, úgy éreztem azokkal az igazolásokkal egy kicsit más irányba indul el a Madrid, mintha Ancelottinak is lett volna valami nyilatkozata, amiben kijelentette, hogy számára kész a keret. Utána indult meg újból a láz a wales-iért. Én akkor aggódnék, ha a tavalyi csapatotokba érkezett volna, akkor brutális erősítés lett volna. Persze így sem fogtok gyengülni vele, mert top-játékos, de nem hiszem hogy rá lenne szükségetek, vagy hogy Carlo kérte volna Pereztől.
Hallok sok pro-kontra érvet vele kapcsolatban, ami leginkább arra épít, hogy milyen szezonja volt és hátán cipelte a csapatát. Sokan az ilyen játékosokra szokták mondani, hogy egyszezonos. Volt aki említette, hogy korábban is kitűnően teljesített, viszont ebből nem lehetett olyan sokat hallani. Inkább Van Persie-vel, Rooney-val stb. voltak elfoglalva, szóval akkorát nem hiszem hogy robbantott. Kiemelem én akkor kb. 2 Tottenham meccset láttam egészben, úgy hogy nem összefoglaló volt, szóval biztos vannak okosabbak akik meg tudnak cáfolni vagy igazat tudnak adni nekem. Egyszóval a walesit idén kezdték, a próféta szavaival élve :D - felcopkodni, illetve a veletek való herce-hurca miatt. ez dob rajta kb. 20 misit.
Az hogy mennyire vitte hátán a csapatotnem egyszerű téma, számos összetevője van. Azért a Tottenham nem egy top-csapat, egy top-játékos természetszerűleg kiemelkedik onnan, ráadásul ott bevallottan rá volt építve az egész csapat. Őt keresték labdával, hatalmas szabadságot kapott, amit itt nem fog. (a jobb szél sem a legideálisabb számára, de ez elhanyagolható) Ami pedig még nagyon gyakori érv és közvetve ide tartozik, hogy itt Isco, Özil, Modric stb. fogja kiszolgálni. Annyira ismerem Bale-t hogy tudjam nem a legfőbb erőssége hogy lyukakra beszaladva a védelem mögé kapja a forintos labdákat és hasonlók, és nem a gólfelelési munkakört tölti majd be. A kiszolgálás olyan játékosokat tudnának sokkal hatékonyabbá tenni, mint pl. Falcao vagy Ibra. Én kb. 20%-ot adok arra, hogy azt a gólátlagot meg fogja közelíteni mint a Spursben.

Ezzel csupán arra akarok rávilágítani, hogy SZERINTEM több okból sem Bale-ra lenne szükségetek, főleg ilyen horribilis áron és én személy szerint nem a walesi miatt fogok legjobban tartani tőletek.

Amúgy csak kíváncsiságból, egyedül vagyok azzal a véleménnyel, hogy ez a transzfer inkábbn válasz Neymarra, mint sportszakmai szempont?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 7., szerda 18:32

Mythos90 írta:Este lesz a csúcstalálkozó? Csak mert az AS már lehozta a szóbeli megállapodás tényét és a 120 milliós összeget. :mrgreen:
Tuti, hogy este lesz. Valamikor a meccs előtt. Amúgy meg nagy marhák vagyunk ha 100 misi fölött adunk Bale-ért. Még akkor is, ha jelenleg top 5-ös labdarúgó.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 7., szerda 18:27

http://www.hatharom.com/2013/08/07/kiru ... -kovetkezo
:mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 7., szerda 17:39

Este lesz a csúcstalálkozó? Csak mert az AS már lehozta a szóbeli megállapodás tényét és a 120 milliós összeget. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 17:08

Ez a hozzászólás azután született, hogy már több meccsen túl voltunk vele és a kollektiv hangok a legnagyobb csalódásnak kezdték nevezni. De nembaj, lényeg, hogy neked mindig igazad van pajti :shutup:
augusztus 16-án írtam anno. valószínűleg már a fél idényen túl voltunk akkor. oh wait. :lol: :mrgreen:

de az is derék dolog, hogy ideírsz, újból felkavarod az állóvizet, aztán idebiggyeszted a végére, hogy amúgy meg mindenki kussoljon, mert én vagyok a moderátor :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 7., szerda 16:22

hehe írta:nézd már meg a hsz-em dátumát Ró-land.
Ez a hozzászólás azután született, hogy már több meccsen túl voltunk vele és a kollektiv hangok a legnagyobb csalódásnak kezdték nevezni. De nembaj, lényeg, hogy neked mindig igazad van pajti :shutup:

Továbbá:
Realista24 írta:
Foglalkozzatok a hírekkel, akinek meg baja van a másikkal rendezze le privát üzenetben, ha így sem megy, akkor használjátok a haragosok listáját.

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. augusztus 7., szerda 16:19

Raúl írta:Kíváncsi lennék, ha feltennétek egy olyan kérdést , hogy Bale jöjjön -e , vagy ne jöjjön 120 millióért , vajon mi lenne a válaszok aránya a fórumozók között... :hmmm:
Én megvenném :mrgreen:
Én arra lennék kíváncsi ha Cr-t kérdeznék meg erről mit válaszolna. Ez neki presztízs veszteség lenne ami azért rányomhatja a bélyegét kettőjük kapcsolatára.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 7., szerda 16:05

képesség hogy mehet tönkre?
ugyanúgy tud lőni, ahogy korábban. ez képesség.
teljesen más kérdés, hogy a sérülései miatt már nem fordul, hanem kanyarodik, nem gyorsul, hanem cammog.
és a lefordulás, gyorsulás nem képesség? :hmmm:
sosem voltak egymás után rendszeresen zseniális meglátásai, passzai, ő a milan kontrajátékában tudott élni, a válogatottban sem alkotott maradandót soha.
neki a sebessége volt a fő fegyvere, sosem volt extratechnikás, kis területen megélő kreatív játékos.
Ez így van, nem is tagadtam, hogy nem így lenne. Egyszerűen annyit mondtam, hogy Kakánál nem csak a fizikum ment tönkre, hanem minden erőssége. Ilyen helyzetben pedig lehet akármilyen zseni bármelyik játékos, a nagy karriernek annyi

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 7., szerda 15:56

Kíváncsi lennék, ha feltennétek egy olyan kérdést , hogy Bale jöjjön -e , vagy ne jöjjön 120 millióért , vajon mi lenne a válaszok aránya a fórumozók között... :hmmm:

Én megvenném :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég