Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 16:35

Thiago Silva? Egyrészt Barcás, másrészt nem akkora penge, hogy Ramost lecseréljük rá, ráadásul neki el kell tartania a gyerekeit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 27., kedd 16:32

Thiago mellé akkor hozzatok egy külön orvosi stábot... :lol: :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 27., kedd 16:27

morientes írta:
numberone1 írta:Esetleg egy Ramos-Thiago Silva csere...
Szó sem lehet róla...az a faszi nagyobb madridista mint Iker.Amúgy meg a brazil sem hibátlan,azt megmutatta a VB is.Nem jobb mint Ramos.Még akkor se ha gyulavitéznek volt mostanàban egy pár szar meccse.
Eleve higgadtabb a brazil, es meg idosebben is gyorsabb. Ramos kezd megkergulni, ahogy idosodik :-(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 27., kedd 16:11

morientes írta:
numberone1 írta:Esetleg egy Ramos-Thiago Silva csere...
Szó sem lehet róla...az a faszi nagyobb madridista mint Iker.Amúgy meg a brazil sem hibátlan,azt megmutatta a VB is.Nem jobb mint Ramos.Még akkor se ha gyulavitéznek volt mostanàban egy pár szar meccse.
+2 évvel idősebb Ramosnál.
Nagy üzlet lenne egy 30 éves védő.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 27., kedd 16:07

numberone1 írta:Esetleg egy Ramos-Thiago Silva csere...
Szó sem lehet róla...az a faszi nagyobb madridista mint Iker.Amúgy meg a brazil sem hibátlan,azt megmutatta a VB is.Nem jobb mint Ramos.Még akkor se ha gyulavitéznek volt mostanàban egy pár szar meccse.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 27., kedd 15:56

Esetleg egy Ramos-Thiago Silva csere...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 27., kedd 14:58

Realista24 írta:Angolok kitettek magukért, mi eladjuk Varanet a Chelseanek apróért, és megvesszük 50 millióért David Luizt :D
Megtaláltad az NSO forrását? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 14:42

Angolok kitettek magukért, mi eladjuk Varanet a Chelseanek apróért, és megvesszük 50 millióért David Luizt :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 27., kedd 14:11

Ezen a híren nem találok fogást.Miért kéne Ő nekünk?
Nem nekünk kell, hanem a Fiorentinának kell a több pénz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 27., kedd 13:51

Abban biztos vagyok, hogy nem a 11 bek/bl miatt szurkolsz a Realnak :mrgreen: 
Én már megnyertem az ideit is :mrgreen: Ez az érintőképernyő varázsa :lol:
Azt hittem játszott az oroszoknál,kevertem valakivel...a portobol emlékszek rá,JR és JM (aki nem Mou),de a monaco kimaradt...
Szerk.: Mindegy,de legalább a 10-ből négyet láttam. :) Az egyiket testközelből B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 27., kedd 13:45

morientes írta:Hamesz meg...hát eze az a kicsúszott eredmény,ami megfogta Perezt,mert a VB-n tényleg jó volt,de se az előtt a portóba,vagy az oroszoknál különlegeset nem mutatott,sem itt madridban azóta...
Visszatérve a témára,a mai túlgyúrt,leegyszerűsödött,agyontaktikázott,célirányos fociban egyedül a Eeal meg a barca viszi tovább úgy-ahogy azt a fajta játékot,amit gyerek koromban megszerettem.
Monaco :mrgreen:
morientes írta:azért szurkolok ennek a csapatnak.Nem mert nyert 11 bek/bl-t,meg rengeteg bajnokságot,rahedli kupát,meg VK-t,klub vb-t,meg még a jóisten tudja hirtelen hogy mit...
Abban biztos vagyok, hogy nem a 11 bek/bl miatt szurkolsz a Realnak :mrgreen:

OFF:
Sunsky írta:...
Neked regebben nem zalkrisz volt a neved? Legalabbis az avatar ugyanaz (vagy csak hasonlo), meg azert 1000+ hsz utan eleg uj szamomra ez a Sunsky név.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 27., kedd 13:42

Sunsky írta:
morientes írta:.de szerencsére azért madridban nem így gondolkodnak.
Hát nem tudom, régebben azért akikre kiadtunk egy rakás pénzt (Figo, Ronaldo, Zidane, de még akár Beckham is, aki ha focizni nem is a legjobban, de küzdeni azt nagyon tudott), azok focizni legalább tudtak, még ha csapatként el is cseszte Perez. Most meg ilyen Jamesekért ad 80 millákat, mert szép a szeme. Elhozunk egy kiégett Kakát, egy Bale-t, aki talán itt örök rejtély lesz... Illara aki nem is játszik 30 milla. Bár szó szó, azért a Drenthe, Faubert, Gago, Heinze féle csapat után lehet át is értékelem, amit írtam... :mrgreen:

Régebben (főleg Puskásék idejében) szó szerint a legjobb játékosokat hoztuk el, most a legnagyobb marketinggel rendelkezőket.. azért nem ugyanaz, egyáltalán nem.
Azért még mindig megpróbálunk "játékos",játszani tudó futballistákat összeszedni,elég ha csak Marcelot,Benzemat,Ronaldot,(mert minden híresztelés ellenére érzi azt is,csak hajlandóak sokan robottá degradálni),de mondhatnám Iscot,Carvajalt,vagy épp Varanet is,akik ehhez az elegáns,szemnek tesző stílushoz tartozik.

Modric-Kroos másban tünik ki,olyan szinten,ami a mai futballban nélkülözhetetlen,annyira nem vagyok hülye hogy ezt ne tudnám,de mindkét játékos szervesrn kapcsolódik,beleillik,ebben a mostani,kreatív játékosokkal teli Real Madridba.Az más kérdés,hogy mostanában ebből sokat nem látunk,hogy mi az apjukfasza baja van,az is megér egy misét,de már kitárgyaltuk.
Bale egy hirtelen jött válasz volt Neymara,ha már a brazil nem jött össze,Hamesz meg...hát eze az a kicsúszott eredmény,ami megfogta Perezt,mert a VB-n tényleg jó volt,de se az előtt a portóba,vagy az oroszoknál különlegeset nem mutatott,sem itt madridban azóta...
Visszatérve a témára,a mai túlgyúrt,leegyszerűsödött,agyontaktikázott,célirányos fociban egyedül a Eeal meg a barca viszi tovább úgy-ahogy azt a fajta játékot,amit gyerek koromban megszerettem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 27., kedd 13:17

Spanyol hírek szerint a Real Madrid beszállt a Fiorentina szélsőéért, Juan Guilermo Cuadradóért folytatott harcba. A 26 éves játékost az angol Premier Leagueben szereplő Chelsea is szívesen tudná soraiban. Az olaszok egy 26,8 millió fontos kivásárlási záradékkal egészítették ki a kolumbiai szerződését, remélve ezzel, hogy távol tudják tartani Cuadradótól az érdeklődőket. Forrás: Madridom.hu
Ezen a híren nem találok fogást.Miért kéne Ő nekünk?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 12:49

most a legnagyobb marketinggel rendelkezőket.. azért nem ugyanaz, egyáltalán nem.
Ez kicsit sarkításnak érzem.
Isco, Kroos, Modric, Carvajal, minden, csak nem nagy marketing anyag. Legalábbis amikor vettük őket.
James egyértelmű, hogy igen, meg Bale árában is közrejátszott, de másnál nem hinném, hogy ez lett volna a szempont.

Az meg pláne nem kérdés, hogy ami 60-70 éve volt, az egy kicsit érvényét vesztette.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 27., kedd 12:29

morientes írta:.de szerencsére azért madridban nem így gondolkodnak.
Hát nem tudom, régebben azért akikre kiadtunk egy rakás pénzt (Figo, Ronaldo, Zidane, de még akár Beckham is, aki ha focizni nem is a legjobban, de küzdeni azt nagyon tudott), azok focizni legalább tudtak, még ha csapatként el is cseszte Perez. Most meg ilyen Jamesekért ad 80 millákat, mert szép a szeme. Elhozunk egy kiégett Kakát, egy Bale-t, aki talán itt örök rejtély lesz... Illara aki nem is játszik 30 milla. Bár szó szó, azért a Drenthe, Faubert, Gago, Heinze féle csapat után lehet át is értékelem, amit írtam... :mrgreen:

Régebben (főleg Puskásék idejében) szó szerint a legjobb játékosokat hoztuk el, most a legnagyobb marketinggel rendelkezőket.. azért nem ugyanaz, egyáltalán nem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 27., kedd 11:42

Az eredmeny csunya jatekkal is eredmeny.
Csak szar.Nem szórakoztató.Olyan mint a torpedó játék,talált süllyedt,hajó kilőve.XY csapat kipipálva....
De van akinek a foci nem csak teljesítmény,nem csak statisztika,hanem "művészet".És itt nem csak arra gondolok hogy valaki a pöcsén táncoltatja a lasztit,vagy lebiciklizi a tourt,hanem arról,hogy vki hogy lát a pályán,az okos megoldásokról,hogy nem akad el a kontra mert valami szerencsétlen nem tud beleérni a labdába,egyik vagy másik lábával...csak az egyikkel...Látványos keresztpasszok,hosszú,pontos indítások,(nyilván le is kell ezeket venni,alaonak kellene hogy legyen),1v1,pontos lövés,stb...nekem abszolut nem mindegy hogy hogy....azért szurkolok ennek a csapatnak.Nem mert nyert 11 bek/bl-t,meg rengeteg bajnokságot,rahedli kupát,meg VK-t,klub vb-t,meg még a jóisten tudja hirtelen hogy mit...
Ez egy olyan brand,amelyik ad magára,a hagyományokra,arra a stílusra ami a realt jellemezte mindig is.Ki lehet ezt röhögni,meg gúnyolni,meg azt mondani jah,de már más szelek fújnak...de szerencsére azért madridban nem így gondolkodnak.
Amúgy megértem én ezt is...mert number még látott "focit",amit sokan itt sajnos már nem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 27., kedd 3:52

dzsi91 írta:
Norbii írta:ha a blben ramos nem mentette volna meg a csapatot a vereségtől, akkor bale anyja minimum 2évig csukott volna a madrid drukkerek miatt.
A real játéka cseppet sem függ baletől. Nem tudom emlékszel e rá mi foci ment itt még ősszel mikor bale lesérült. A poolt oda vissza alázták, a barcát mondjuk nem aláztuk, de azért nem volt szégyenkezni valónk, és nem hogy partiban volt a csapat de még jobb is.

Ahogy Iker anyja is csuklott volna és a fél csapaté is. Tetszik,hogy sokak szerint a tavalyi bl menetelésünk a döntőben kezdődöt.... Bale a Schalke és a dortmund ellen is az első gólt rúgta ezzel igencsak megkönnyítve a dolgunkat, a Bayern ellen Münchenben is jol tolta,az egész bl szezont nagyon szépen lehozta a döntőben meg az egész csapat bevolt szarva.

Az7 meg oké,hogy szépen játszottunk a Liverpool meg a Barca(mondjuk azon a meccsen ha ő van akkor szerintem 5-1) ellen de azért ez nem a mai futball "csúcsa", egy bayern ellen mindenképp szükségünk lenne rá...

jelenleg nagyon jó a keretünk ami a technikás és melós-futóbolond játékosokat illeti.Nem kell minden posztra Ronaldinhokat igazolni...
+1

Iker anyja így is halálra csuklotta magát... :mrgreen:

Jön a BL, a Schalke még csak sör-virsli meccs, a negyeddöntőig pedig remélhetőleg már 100-as lesz Luka, ez pedig az egész csapat teljesítményén nagyot fog dobni. Bale-lel kapcsolatban is jó érzéseim vannak, kezd egyre jobb meccseket hozni, Ronaldo-nak pedig remélem jót tesz ez a pihenő.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 27., kedd 3:04

Norbii írta:ha a blben ramos nem mentette volna meg a csapatot a vereségtől, akkor bale anyja minimum 2évig csukott volna a madrid drukkerek miatt.
A real játéka cseppet sem függ baletől. Nem tudom emlékszel e rá mi foci ment itt még ősszel mikor bale lesérült. A poolt oda vissza alázták, a barcát mondjuk nem aláztuk, de azért nem volt szégyenkezni valónk, és nem hogy partiban volt a csapat de még jobb is.

Ahogy Iker anyja is csuklott volna és a fél csapaté is. Tetszik,hogy sokak szerint a tavalyi bl menetelésünk a döntőben kezdődöt.... Bale a Schalke és a dortmund ellen is az első gólt rúgta ezzel igencsak megkönnyítve a dolgunkat, a Bayern ellen Münchenben is jol tolta,az egész bl szezont nagyon szépen lehozta a döntőben meg az egész csapat bevolt szarva.

Az7 meg oké,hogy szépen játszottunk a Liverpool meg a Barca(mondjuk azon a meccsen ha ő van akkor szerintem 5-1) ellen de azért ez nem a mai futball "csúcsa", egy bayern ellen mindenképp szükségünk lenne rá...

jelenleg nagyon jó a keretünk ami a technikás és melós-futóbolond játékosokat illeti.Nem kell minden posztra Ronaldinhokat igazolni...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 27., kedd 0:19

numberone1 írta:Jo az ha van eredmeny, de nem er semmit a szep jatek nelkul.
Az eredmeny csunya jatekkal is eredmeny.

A szep jatek eredmeny nelkul viszont..... nos, azzal ki lehet torolni kb.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 26., hétfő 23:02

Tessék, lehet csemegézni:
http://www.realmadrid.com/noticias/2015 ... do-oficial

A Real hivatalos kommunikációja a FIFA vizsgálatról, 51 játékos van nagyító alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég