Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 18., vasárnap 11:53

Rashidm: a focitban meg mindi 11 ember van palyan.

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wecker » 2015. január 18., vasárnap 11:45



Nem ez a kérdés, hanem az, hogy kivel?

Mi az, hogy kivel? Illarra, Khedira, Jesé, Nacho. Ma bármelyik kezdhetett volna.
Nyugalom, jönni fognak. Csak előbb megnyerjük a meccset ;) :Đ
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 18., vasárnap 11:43

sonic írta:
schranzer írta:------------ Kroos-----Pogba ---------
---Modric-----------------------Isco---
-------------Reus--------CR-------------
Na itt kb mindenkinek idegen lenne a poszt. :)
Szerintem olyasmit is ki lehetne próbálni, hogy:
-----kapus----
--- védő1---védő2---védő3---
---szélső hátvéd-------------szélső hátvéd
------középp1---középp2---középp3---
támadó kk
csatár1-------csatár2

A két szélső hátvéd fel-le rohangálna, támadásnál a védő2 (Varane) fejjebb jöhetne vkp-nak, segítve a támadásokat. A három középp posztra Kroos-Modric féle emberek, támadókk-ba Isco, csatárnak meg CR és Benya. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 18., vasárnap 11:41

Matt009 írta:
adamzz írta:Minek is rotálni?

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy kivel?
Mi az, hogy kivel? Illarra, Khedira, Jesé, Nacho. Ma bármelyik kezdhetett volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 18., vasárnap 11:18

adamzz írta:Minek is rotálni?

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy kivel?

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 18., vasárnap 11:02

Minek is rotálni?

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. január 18., vasárnap 11:01

Klasszik kezdő, Pepe helyett Varane

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 18., vasárnap 0:58

schranzer írta:------------ Kroos-----Pogba ---------
---Modric-----------------------Isco---
-------------Reus--------CR-------------
Na itt kb mindenkinek idegen lenne a poszt. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. január 17., szombat 17:34

Bale vs James, eleg nagy dilemma. Bale szerintem ha a balszélen jatszana, sokkal jobban a csapat hasznára válna. De ugyebar ott ottvan CR. Jobbszelen pedig nemsokat er Bale jateka.
James pedig engem nemgyozott meg, egyszeruen nagyon lassitja a jatekot, egyik dolog h rohadt lassu, masik meg hogy az esetek 80%ában nemtudja 1erintessel lekezelni a labdat, vagy felpattan neki es aztan tutujgatja, vagy csak siman tobb labdaerintes kell neki. Bizonytalan, inkabb hátrapasszol, alibizik, nem mer varatlant huzni, es megindulni elore. A mozgasa is erdekes, Khediráéhoz azért nem hasonlithato :mrgreen: , de szinten szaggatott, darabos, lassu. Szerintem DM sokkal hasznosabb volt a csapat szamara, meg ha buta is volt neha, Jamesban nincs meg az a varatlan huzas, ami DMben ott van.

Szoval ha lehetne, en mindkettot kicserelnem. Bale helyett hoznam Reust, James helyere pedig Pogbat. Es tolnam a 4-4-2ot.

------------ Kroos-----Pogba ---------
---Modric-----------------------Isco---
-------------Reus--------CR-------------
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 17., szombat 14:05

Balere nyomtam.Beigazolódott,amitől a leigazolása kapcsán is féltem,neki nem fekszik a la liga.Ha nincs tere rohangászni,akkor annyi,leáll a gatyája mellé vmi középszer spanyol vkp,aztán behal.És akkor még nem beszélvve arról,hogy teljesen el van szálva attól hogy a Real Madridban focizik.Pedig nem szarta a spanyol viaszt,atz a fajta szerénység is kiveszett belőle,ami az elején jellemezte.A gyorsasága,a rúgótechnikája az,ami a PL-ben az átlag fölé teszi,de ez egy Real Madridban úgy látszik kevés.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 17., szombat 13:04

Mit mondjon?
Hogy igazolnunk kéne? Hogy szarok vagyunk? Hogy krízis van?
Carlo tolja, amit kell és jó ez így. Aztán még a végén egy teljesen más csapatot fogunk látni holnap, mert azt el kellett engedniük. Bár csak egy Getafe lesz, szóval annyira nem mérvadó, majd a februári derbin kiderül pár dolog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 17., szombat 13:01

“Jelenleg nincs szükség a rotálásra”
:lol: :lol: made my day.

most hogy kifáradt mindenki sőt még egy sérülés is közbe jött... nem hát. itt arról van szó hogy nem rotálhatunk mert bárki a padról jelenleg nem tud semmit hozzá tenni a csapathoz. esetleg jesé. ezzel a kezdővel kell végigtolni a januárt februárt mert nekünk nem kell senki középre. khedira penge. illarra megint lelátóról nézi az edzéseket is kb. nagyszerű minden.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 17., szombat 10:21

Becksy23 írta: Több éve a spanyol ligában játszik, nagyon jó spíler, és nyugodtan lehet többnyire a padon, ellenben Reus-szal, akit mindenképpen játszatni kéne a neve miatt. És szvsz teljesitményben sem marad túlzottan el a mexikói, kedvelem Reus-t, de messze nem olyan jó mint amilyennek sokan beállítják. A némettel szerintem felborulna az egyensúly, Vela-val viszont tőkéletes lenne. Persze akkor sem leszek szomorú ha Reus jön, de ha "elcseréljük" Bale-re, azzal attól félek csak eggyel kevesebben leszünk, a kórházi koszt pedig nő. Ha Bale helyére keresünk valakit, akkor csak Hazard jöhet nálam szóba.
Nem akarlak megbántani, de a mondandódban körülbelül csak annak van értelme, hogy kicsit aggasztó Reus mostani sérülékenysége, de minden más, amit leírtál... :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 17., szombat 9:35

vele is sokat esett volna vissza szerintem.január - február évek óta a real szar hónapjai közé tartozik. aztán jön a tavasz ahol szinte mindenki sziporkázik.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 17., szombat 9:31

Norbii írta:most hogy mondod hazardot: http://tv.eurosport.hu/labdarugas/story ... 8921.shtml
:D :D

Am kpn fuck verrati, fuck pogba. Én csak is Javi Martinezt szeretném látni. a kis szerelmemet. Imádom a játékát.
Én nem szívesen látnám itt reust, se velát, se a többit. Vagyis lehet még is, de előbb meg kéne várni hogy modric felépüljön, bélát a padra száműzni, és iscot oda tolni. Ha jól játszik akkor felesleges még egy ember. a padon meg lesz egy Jesé, aki ha az istenek kegyesek lassan felébred és jó formában lesz. Kross és Modric mellé meg mehet hámez vagy illara bánom is én. Amúgy én sajnálnám ha isco ennyire hátul maradna, nem hiszem hogy ő ott annyira boldog. vagyis oké most végre játszhat megy neki, de biztos jól esne pár gólt is baszni a 100. sikeres csele után.
Igen, nagyon hihető ajánlat :lol: Luka-t még 100-ért sem adnám, látjuk mekkorát esett a játékunk nélküle.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 17., szombat 8:59

most hogy mondod hazardot: http://tv.eurosport.hu/labdarugas/story ... 8921.shtml
:D :D

Am kpn fuck verrati, fuck pogba. Én csak is Javi Martinezt szeretném látni. a kis szerelmemet. Imádom a játékát.
Én nem szívesen látnám itt reust, se velát, se a többit. Vagyis lehet még is, de előbb meg kéne várni hogy modric felépüljön, bélát a padra száműzni, és iscot oda tolni. Ha jól játszik akkor felesleges még egy ember. a padon meg lesz egy Jesé, aki ha az istenek kegyesek lassan felébred és jó formában lesz. Kross és Modric mellé meg mehet hámez vagy illara bánom is én. Amúgy én sajnálnám ha isco ennyire hátul maradna, nem hiszem hogy ő ott annyira boldog. vagyis oké most végre játszhat megy neki, de biztos jól esne pár gólt is baszni a 100. sikeres csele után.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 17., szombat 7:34

sonic írta:
Becksy23 írta:Én egy 5. lehetőségre szavaznék: nem kell Reus, de ha jön, akkor is maradhatnak mind. De inkább jöjjön egy Carlos Vela meg egy Verratti, és tökéletes a csapat. Khedira pedig mehet, akár Arbeloa is, de ez végülis mindegy. Verratti érkezésével a középpálya közepére lenne 2 posztra Kroos, Modric és Verratti, így nem kéne aggodni sérülés esetén sem, és lehetne rotálni. Ráadásul mind a hárman (négyen) ésszel játszanak, egyik sem egy emberevő néger kp, szvsz ilyenre semmi szűkség. Beugrónak meg jó lesz Illarra negyediknek. Isco, James, Jesé a két szélen, esetenként Bale és Vela is bevethető itt. Elől pedig Ronaldo és Benzema, Bale és Vela a tartalék, de itt Ronaldo kivételével könnyen módosulhatnak a szerepek.

De ha Reus nem kell, akkor Vela miert? Ezt nem ertem.
Több éve a spanyol ligában játszik, nagyon jó spíler, és nyugodtan lehet többnyire a padon, ellenben Reus-szal, akit mindenképpen játszatni kéne a neve miatt. És szvsz teljesitményben sem marad túlzottan el a mexikói, kedvelem Reus-t, de messze nem olyan jó mint amilyennek sokan beállítják. A némettel szerintem felborulna az egyensúly, Vela-val viszont tőkéletes lenne. Persze akkor sem leszek szomorú ha Reus jön, de ha "elcseréljük" Bale-re, azzal attól félek csak eggyel kevesebben leszünk, a kórházi koszt pedig nő. Ha Bale helyére keresünk valakit, akkor csak Hazard jöhet nálam szóba.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 17., szombat 7:04

R.M.C.F írta:
Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt!
Hát látod nekem is beesik párszor.... :lol: :lol: ez van,nem is értem mi van ezzel a fazonnal,jól beégetett. :lol: :lol: , de hát mivel konkrét véleményeim vannak,így ezek a tévedések jobban kidomborulnak ha előfordul...... pedig tényleg ritka erős volt,és nem azért álltam ki mellette mert volt pár jó meccse,hanem mert összességében egy rohamléptekben fejlődő,univerzális fószer volt,akit alig lehetett megfékezni. Aki a jövő embere lehet szerintem, mondjuk zidane is tévedett ezek szerint,de tényleg 1012233X több van benne,ez egy szar amit itt mutat......top játékos volt,nagyon kitűnt és egy szutyok TH-ben volt csak.
Itt meg alig hajt,engem ez idegesít,neki menni kellene mint a mozambóknak,állandó veszély,állandó egy vs egy,folyamatos leterhelés a szélen a védelemnek....aztán meg sétálgat,kivonja magát a játékból,nem védekezik....megszállta pataki attila vagy mi?

Fogalmam sincs mit lehet vele csinálni,mindenekelőtt egy 240 literes szemetes zsákot húzni rá és jól szétgumipapucsozni 3-4 embernek.....
Igen számomra is az az érthetetlen hogy ilyen fizikális adottságok mellet miért nem látványosabb az akarása. Ja és ami még eszembe jutott hogy amilyen számok röpködnek vele kapcsolatban 80-120 mill. ha van olyan csapat aki ezt kifizeti érte hát gyorsan el kell adni mert szerintem egy év múlva lehet 40 ért sem kell senkinek. Messit is 200-220 ért bármikor elengedném kicsit rendbe rakná a Barca kasszáját oszt kész.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 17., szombat 4:11

Becksy23 írta:Én egy 5. lehetőségre szavaznék: nem kell Reus, de ha jön, akkor is maradhatnak mind. De inkább jöjjön egy Carlos Vela meg egy Verratti, és tökéletes a csapat. Khedira pedig mehet, akár Arbeloa is, de ez végülis mindegy. Verratti érkezésével a középpálya közepére lenne 2 posztra Kroos, Modric és Verratti, így nem kéne aggodni sérülés esetén sem, és lehetne rotálni. Ráadásul mind a hárman (négyen) ésszel játszanak, egyik sem egy emberevő néger kp, szvsz ilyenre semmi szűkség. Beugrónak meg jó lesz Illarra negyediknek. Isco, James, Jesé a két szélen, esetenként Bale és Vela is bevethető itt. Elől pedig Ronaldo és Benzema, Bale és Vela a tartalék, de itt Ronaldo kivételével könnyen módosulhatnak a szerepek.

De ha Reus nem kell, akkor Vela miert? Ezt nem ertem.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 17., szombat 2:20

Én még mindig kivárok Bale-el... valóban pocsék idén,rossz nézni... azokat is megértem akik a fineszesebb fociért vannak oda,de pont ma néztem meg a tavalyi bl menetelésünket...nyakig benne volt a tag, akkor is ha a döntőben a földberúgott,szerintem ha minimum arra a szintre visszatudna jönni (na meg Cé és Benz is top formában lesz) akkor meglesz a címvédés... Bale nélkül vagy egy rossz formában lévő Bale-el szerintem nem írhatunk történelmet ebben a szezonban.Tehát isco hámesz vagy akárki ide vagy oda, én még mindig a BBC-ben látom a lehetőséget,hogy történelmet írjunk.

A játékunk valóban jobb volt nélküle,látványosabb a barcát el is küldtük borért,de szerintem egy Chelsea vagy Bayernhez szükség van rá.Persze most a formában lévő Bale-ről beszélek nem erről amit most látunk,ha egy ilyen ősz után lehoz egy hasonlóan szar tavaszt akkor én is feladom. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég