Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 23., hétfő 21:52

Megint akkora hülyeségeket mond. Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Mintha az anyja fejéhez tartanák a fegyvert és közben nyilatkozna.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 23., hétfő 21:44

halamadrid írta: 🚨🎙| Kylian Mbappe: “Real Madrid dream over? Never over, never over... You never know what can happen in the future.” @BBCSport

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


De, mi már tudjuk.
Vissza mennyé!! K@rva anyádat
ZIDANE

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. május 23., hétfő 21:43

halamadrid írta: 🚨🎙| Kylian Mbappe: “Real Madrid dream over? Never over, never over... You never know what can happen in the future.” @BBCSport

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


De, mi már tudjuk.
Szánalmas a teknőc. A pénzt választotta. Menjen ezek után ahova akar.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 23., hétfő 21:39

🚨🎙| Kylian Mbappe: “Real Madrid dream over? Never over, never over... You never know what can happen in the future.” @BBCSport

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


De, mi már tudjuk.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. május 23., hétfő 21:38

Vicces, ahogy MBappe probal megagyazni egy esetleges Realba igazolasnak par ev mulva. Remelem pont akkor jon majd a viking helyette.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. május 23., hétfő 20:52

ez a bappé gyerek még letol ott 3évet teljes elkurvulás lesz, francia ligaban mar csak stagnalni fog, plusz neymart még copkodhatja meg festegethetik a hajukat közösen. kőkemeny üzlet megy a familijaval karöltve, aki ilyet eljátszik itt is eljatszaná.
nem kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 23., hétfő 20:37

. @Plettigoal says from what he's hearing, he believes Serge Gnabry will not extend his contract at FC Bayern. The only question remaining is whether he'll be sold this summer or leave on a free next year [@SkySportNews]

AS Monaco’s sporting director Paul Mitchell: “Who I'd rather sell Tchouaméni to between Madrid and Liverpool? I don't have a preference. The offers need to be VERY aggressive.” @RMCsport
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 23., hétfő 20:37

hehetheoriginal írta: Az a mi emberi tartasunkat vagy annak a hianyat mutatna, ha 3 ev mulva, az akkor mar 26 eves bappet elhoznank.
En egy szora se meltatnam, az biztos.
Ha a vilag legjobb noje a csajod, de megcsal es atbasz, megalaz es tiszteletlen, akkor miutan kiszorakozta magat, visszaengeded?

Csajos hasonlattal akartam jönni, de nem ezzel.

Kanos vagy. Kúrnál már egy jót egy igazán jó nővel. Kinézel egyet magadnak,.látod, hogy bejössz neki. Elkezdődik a fűzögetés, aztan hopp észreveszed, hogy mire célbaérnél már lelépett egy másik kandúrral.
Cumi. De ez előfordul. Van ilyen
Pár hónap vagy 1-2 év múlva újratalalkoztok. Gondolod megpróbálod megint, úgyis ismét, vagy még mindig szingli vagy.
Megy a fűzögetés.. aztán hopp. Megint mire odaérnél akkor ismét lelép a kandúrjával.
Na ekkor úgy vagy vele,.hogy hát a faszom. 1 még elment, de ez már a második, never ever.
3 év múlva megint szembejön. Mindig is gecire bejött. Ismét szingli, de te már nem. Neked van egy jó és boldog párkapcsolatod, lehet nem annyira jó nő, lehet még jobb is, de egy biztos te most rendbe vagy, nem égeted magad again.

VAGY
éppen újra looser vagy, kurvára nem adja a gép, ismét szembejön a top nő, neked nincs senkid, és akkor derül ki, mennyire vagy fasza gyerek a harmadik punciszagra végre nemet tudsz mondani úgy, hogy nem vagy kapcsolatban, rég is kúrtál már, vagy nem tudsz nemet mondani.
Ha nem tudsz nemet mondani, akkor kockáztatod, hogy ismét otthagynak épp amikor áll már a cerka. És megint csicska lettél.
Akkor vállalod a csicskaságot, ha annak is erzed magad.

Ez ilyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petiamadridista 2022. május 23., hétfő 20:39-kor.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. május 23., hétfő 20:34

január 2.-án alá kellett volna írni Mbappéval, ha tényleg itt szeretett volna lenni,
aláírta volna a szerződést
max nem hozták volna nyilvánosságra, csak a szezon végén
húzta az időt, mint Ramos...

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. május 23., hétfő 20:26

hehetheoriginal írta: Az a mi emberi tartasunkat vagy annak a hianyat mutatna, ha 3 ev mulva, az akkor mar 26 eves bappet elhoznank.
En egy szora se meltatnam, az biztos.
Ha a vilag legjobb noje a csajod, de megcsal es atbasz, megalaz es tiszteletlen, akkor miutan kiszorakozta magat, visszaengeded?

Azért Mbappe soha nem volt a tiétek...
Nem egész jó a hasonlat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 23., hétfő 20:22

Az a mi emberi tartasunkat vagy annak a hianyat mutatna, ha 3 ev mulva, az akkor mar 26 eves bappet elhoznank.
En egy szora se meltatnam, az biztos.
Ha a vilag legjobb noje a csajod, de megcsal es atbasz, megalaz es tiszteletlen, akkor miutan kiszorakozta magat, visszaengeded?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. május 23., hétfő 20:15

Hazard akkor se futná meg trent arnoldot ha az angol összekötött lábbal hátrafele futna. Engedjük el, vini lehozza a 90 percet simán. Ő már idén villant jó párat az utolsó pillanatokban is, ne a dagit próbáljuk felhozni szombaton pls.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 23., hétfő 20:11

dortev írta:
Donát írta: Na ott lenne érdekes, hogy bökné e még a tüske a körömágyunkat. Nem vagyok benne teljesen biztos.

Ha lesz ilyen szituáció, akkor ott majd eldől, hogy a foci inkább üzlet, vagy jobban szenvedély. Én már nem tudom biztosan. Keresem a hitem, mint az egykori vallásos ember.
Tedd fel magadnak a kérdést: ha ide akarna jönni egy 27 éves prime Messi, akkor hoznád? Még távolibb is van már az ő kellemetlenkedése, mint amennyi idő múlva Mbappé újra igazolható lesz.
Erre egyszerű emberi reakció adható.
Tehát válaszolok helyette én.
Ha fos lesz akkor a csapat persze,.hogy hozná bárki.
Ha épp a világ tetején ülünk,.vagy minimum a top esélyesek között vagyunk minden fronton, akkor nem.

Nemet mondani így könnyű. Amúgy nehéz.

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 23., hétfő 20:06

Donát írta: Na ott lenne érdekes, hogy bökné e még a tüske a körömágyunkat. Nem vagyok benne teljesen biztos.

Ha lesz ilyen szituáció, akkor ott majd eldől, hogy a foci inkább üzlet, vagy jobban szenvedély. Én már nem tudom biztosan. Keresem a hitem, mint az egykori vallásos ember.
Tedd fel magadnak a kérdést: ha ide akarna jönni egy 27 éves prime Messi, akkor hoznád? Még távolibb is van már az ő kellemetlenkedése, mint amennyi idő múlva Mbappé újra igazolható lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 23., hétfő 20:04

kiserik írta:
Kerlon írta:

Nem ő azt hiszi, hogy 3 év múlva nem ugynaezt fogják vele eljátszani és, hogy most jó fej volt és nem távozott ingyen, ezért majd ők is azok lesznek vele. Tavaly nyárból sem tanult, ostoba és gerinctelen fasz ő is. Garantálom, hogy tényleg megállapodtak velünk, de nem írt alá, mert tájékoztatni akarta a kecskebaszókat, aztán ott nyomtak egy all int.
Ez szerintem kicsit naiv vélemény. Egyszerűen arra használtak minket, hogy minél több pénzt kicsikarjanak az arabokból ismét. Nekünk előadták, hogy nem tárgyalnak a PSG-vel, mert jönni szeretne, nekik meg nyomták, hogy még nem döntötték el. A megállapodás szerintem is megvolt velünk, de én úgy gondolom csak húzták az időt az aláírással ilyen olyan indokokkal (BL, szezon vége, nagy bejelentés, kamerák előtti aláírás, stb). Valószínűleg szerencsétlen hülyegyerekkel meg elhitették (anyuka drága), hogy van ő akkora sztár, hogy majd 2-3 év múlva is kapkodni fog utána a Real Madrid.
Ez meg pont olyan túlzás, minthogy szerinted Hazard egész karrierjét arra építette fel, hogy majd itt jó pénzért levezet. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 23., hétfő 19:58

Most lehet, hogy annyi dislike-ot kapok, mint Remy-rekord, de...

Minden csoda 3 napig tart. Most gyűlöljük, mert a lelkünkbe törölte a sáros csizmáját, aztán még oda is hugyozott, most még nagyon élénken él bennünk ez az érzés, de idővel enyhülni fog, talán még el is múlik. Ismerem az embereket, a szurkolókat, a tömeget. Ismerem magamat. Simán lehet, hogy 2 vagy 3 év múlva ismét úgy állnak a csillagok (mert mondjuk nem tűnik fel új csatártehetség, Haalandnak meg nem bírja majd a szervezete), higy csak egy mbappényira leszünk attól, hogy összeálljon egy bivalyerős, mindenre is esélyes korosztályos csapat. Ha úgy tűnik majd, hogy csak ő hiányzik a címekhez, és lenne lehetőség leigazolni. Na ott kell erősnek lenni. Akkor kell újra felszínre hozni ezt a haragot, dühöt. Egyszerű lény a szurkoló, én is egyszerű vagyok. A harag elszállhat, nyerni meg mindig akarunk. Na ott lenne érdekes, hogy bökné e még a tüske a körömágyunkat. Nem vagyok benne teljesen biztos.

Ha lesz ilyen szituáció, akkor ott majd eldől, hogy a foci inkább üzlet, vagy jobban szenvedély. Én már nem tudom biztosan. Keresem a hitem, mint az egykori vallásos ember.

(De persze arra van nagyobb esély, hogy nem így alakul az élet, és menteülünk ezen teher alól.)

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 23., hétfő 19:46

Azert ha egeszseges es formaban van, akkor meg mindig a legjobb jatekos a ket csapat teljes keretet figyelembe veve...
Nana, ehhez Karimnak lenne pàr szava.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 23., hétfő 19:45

Marcának is ad egy interjút ez a gyász, ma este/éjszaka fogják lehozni. Nagyon magyarázni akarja az egyes bizonyítványát. Szerintem is tényleg azt hiszi, hogy ezek után ő kelleni fog még nekünk. Korából kifolyólag még persze simán lenne rá lehetősége, de ezután a hányinger után Pereznél nem lesz több esélye. Max majd egy másik elnöknél, de nem hiszem, hogy ezt valaha elfelejtjük neki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 23., hétfő 19:41

krisz24 írta:
ELSiete írta: ❗️Hazard has shown a HUGE improvement in training and has surprised everyone, including Ancelotti. @diarioas #rmalive

Hazi lecsap jövőre. :mrgreen:

❗️Hazard wants to convince the coach of his quality to get minutes in the #UCLfinal and prove his quality for next season. @diarioas #rmalive

Május 5-én a Hazard topicjaba írtam...

"Re: Eden Hazard - 7
Hozzászólás05 máj. 2022, 01:06

BL döntőn beáll és eldönti csak szólok!"

Tartom a véleményem továbbra is :D
Az milyen baszo lenne edes istenem, hazimagic csak erre az egy meccsre kerlek, szedjetek le a vudut a bokajarol.
Azert ha egeszseges es formaban van, akkor meg mindig a legjobb jatekos a ket csapat teljes keretet figyelembe veve...

Meg bela nyomna egy totenham format az uccso fel orara, sztem klopp felvagna a gyomrat a pad elott :lol:
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 23., hétfő 19:33

Kerlon írta:
ELSiete írta: 🎙| Mbappé: “Hope Madrid fans understand that, I'm French and, I want to continue a little longer, in my country.”

Ez tényleg azt hiszi, hogy ő dönti el, mikor van kedve jönni. Valaki szóljon már neki, hogy itt sportolókat, focistákat keresnek, nem mamahotelben lakókat.
Nem ő azt hiszi, hogy 3 év múlva nem ugynaezt fogják vele eljátszani és, hogy most jó fej volt és nem távozott ingyen, ezért majd ők is azok lesznek vele. Tavaly nyárból sem tanult, ostoba és gerinctelen fasz ő is. Garantálom, hogy tényleg megállapodtak velünk, de nem írt alá, mert tájékoztatni akarta a kecskebaszókat, aztán ott nyomtak egy all int.
Frankón azt hiszi,.hogy 3 év múlva újra elindulunk érte.
1. Nagyon szélsőseges esetben történhet meg. Pl történelmi léptékben nézve is kurva szarok leszünk és olyan elnökünk lesz aki olyan fajta, hogy lemegy érte kutyába.
2. Ez jelen pillanatban gyakorlatilag elképzelhetetlen.
Ez a madridi kaland, meg a Párizson kívül nagy karrier szombaton ugrott neki.
Senki nem fog hinni neki ezután, ha meg mégis, és a sejk elengedi, az régen rosszat jelent. Az azt jelenti, hogy kiégett mint most Neymar.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég