Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 15:18

Ancelotti cuenta con mantener el grupo y seguir con Zidane
A Marca nyomtatott változatának főoldala szerint Carlo egyébként a csapat, a mag megtartásával és Zizou maradásával számol (ugye tegnap Clement is azt nyilatkozta, hogy marad)! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 28., szerda 14:18

Tavaly nagyon nehezen kezeltük a Higuaín – Benzema párost. Ez a probléma végül megoldódott Higuaín távozásával.” Forrás: Madridom.hu
Nem tudom, hogy ez milyen szövegkörnyezetben hangzott el, de elég durva ez így, kábé, mintha azt mondaná:hála az égnek, az a gyökér végül elment Madridból

Értem, hogy mit akart mondani a Prezi, de furcsán jött ki, de könnyen lehet, hogy ezt, vagy akár nem is ezt gondolta. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 28., szerda 13:52

Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk.

Ami vagy létezik vagy nem (illetve ha igen, ki tudja meddig?).
És ha van is, az nem azt jelenti, hogy nem üzletelhet egymással a két csapat, max hogy a másik háta mögött nem környékezi meg a játékosokat. Ha becsöngetnének egy 60 millás ajánlattal Khediráért, nem hinném,hogy elküldenénk őket a francba a szerződésre givatkozva! :D

A csatárkérdést illetően meg továbbra is egy darab probléma van a hírekkel: Suarez nem hozható, szerintem 100 millió körül sem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 28., szerda 13:35

azért Suareznek sem büdös a munka, és a másik oldalról meg, Karim védekező melója is túl van kicsit értékelve...szerintem.
A francia mellett általában azok az érvek h alárendeli magát CR és Bale játékának, kiegészíti őket. Ami jó dolog. De szerintem többre mennénk ha egy olyan ember lenne ott aki nem kiegészít hanem hozzátesz.
Én nem vagyok oda érte...alapból nem szimpi a tag...
DE
Ebben a csapatban csak egyedül,a mai top csatárok közül képes betölteni azt a szerepet,ami egy Ronaldo meg egy Bale mellé kell...

És pontosan ezért,mivel bejátsza azt a területet,amit nem igazából neki kellene,hogy kiszolgálja a két szélsőt,és még védekezik is főleg Ronaldo helyett,így pontosan ezzel tesz hozzá,s nem csak kiegészíti,a Real Madrid játékát.
Suareznek valóban nem büdös a meló;adom,de kb ugyan olyan önző mint olykor Ronaldo...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 13:35

PSG? Hova és minek?


Most még abszolút jogos ez a felvetés, de egyelőre még el sem kezdődött az igazán nagy jövés-menés és pl. Lavezzit és Cavanit is több klub vinné (Ibra meg már nem a jövő embere, miközben Karim bőven az lehet minden szempontból, a nemzetisége meg csak plusz pont)--> emellett minden adott abban a csapatban is, az egy más kérdés, hogy a Lyon után engem is meglepne, de egy "csodabogár" támogatásra szoruló franciától minden kitelik!
Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk.
Ami vagy létezik vagy nem (illetve ha igen, ki tudja meddig?).
Itt az Arsenal játszik és a MU szerintem.


Az Arsenal az teljesen OK, de a MU? Itt én ugyanúgy kérdezhetném, hogy hova, minek (főleg európai kupaszereplés nélkül, lutri újra építkezéssel)?
Továbbá úgy gondolom, hogy nem az ő kezében van a sorsa. Ezt csak az eddigi nyilatkozatai miatt vélem így.
Ez igaz és jogos is, - de könnyen lehet, hogy csak az volt - merthogy nem csak itt a fórumon, de Spo.-ban is mindig egy megosztó személyiség volt; az utóbbi időben azért megint kapta ott is a savazást rendesen, emellett a hőn áhított BL cím is megvan már (megnyert a Reallal mindent), szóval ha nem feltétlen érzi itt magát teljesen jól; akkor a legjobb, legalkalmasabb idő most váltani! Mindenesetre elfogadom és tiszteletben tartom a Te álláspontod is.

Meglátjuk mi lesz a szerződéshosszabbítással; a klub szerintem megtartaná, de lehet, hogy Mesut cimborája már nagyon hiányzik neki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. május 28., szerda 13:38-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 13:12

hehe írta:Benzema meg olyat csinál, hogy betöröd a monitort, nem pedig csettintesz :D
hát volt pár olyan, az biztos :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 13:09

PSG? Hova és minek? Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk. Itt az Arsenal játszik és a MU szerintem. Továbbá úgy gondolom, hogy nem az ő kezében van a sorsa. Ezt csak az eddigi nyilatkozatai miatt vélem így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 13:05

Az a 30 nagyon necces...
---------------------------------------
Mondjuk ki: kurva kevés.
---------------------------------------
Pl azért mert attól, hogy a 30-at mondjuk Mou bácsi lerakja Varane egyáltalán nem akar Madridból elköltözni, főleg nem egy BL győzelem után. Ettől függetlenül mehet fel 100-ra, akkor lenne mindenki nyugodt.
Adom; bár az az igazság, hogy már nem egy helyen olvastam vele kapcsolatban 200 millás kivásárlási árról is, Jeséhez hasonlóan (mondjuk lehet, hogy neki éppen 250 körül van). :hmmm: Abban viszont tökéletesen egyetértek, hogy szerintem sem fog távozni, főleg most nem --> Mourinho hiába erőlködik. :-*

Ami Karimot illeti, nekem az jön le, hogy első sorban a saját kezében a döntés, mert a vezetés magától Carloval, Perezzel és Zizouval az élén nem fogja kitenni a kirakatba (mind3 bossnál prioritást élvez az emberünk; ez a korábbi nyilatkozatok alkalmával és most a díjátadón is tökéletesen látszódott)! Itt véleményem szerint csak akkor lesz Suárez, ha Wenger vagy a PSG esetleg megtudja győzni a francia csatárt a váltásról (ami azért benne van a pakliban még a BL cím ellenére is)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 13:04

Benzema meg olyat csinál, hogy betöröd a monitort, nem pedig csettintesz :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 12:57

nem is mondtam azt
de sztem Suarez gyakrabban csinál olyat amire csettinthet az ember
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 12:52

s talán élvezetesebb is lenne a támadójáték.
Mondjuk pont nem Karim az, aki élvezhetetlenné teszi a focit. :)
ja és mégvmi, a kis uru nagy kedvence szeretett ivánunknak is :mrgreen:
Pláne ne jöjjön :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 12:35

azért Suareznek sem büdös a munka, és a másik oldalról meg, Karim védekező melója is túl van kicsit értékelve...szerintem.
A francia mellett általában azok az érvek h alárendeli magát CR és Bale játékának, kiegészíti őket. Ami jó dolog. De szerintem többre mennénk ha egy olyan ember lenne ott aki nem kiegészít hanem hozzátesz.

Én bírom Karimot, volt hogy szidtam néha, mer rászolgált, de elismerem a képességeit, sajnálni fogom ha elmegy...
Viszont Suarezzel gyorsabb, gólratörőbb, lendületesebb, és talán élvezetesebb is lenne a támadójáték.

De a legfontosabb a kp rendbetétele, minőségi emberekkel, és úgy néz ki végre a vezetőségnél is ez a prioritás. Ha megvalósul, legyen szó akár Pogbáról, Vidalról, Verrattiról, vagy akár kettőről is, az a csatár dolgát is megkönnyíti védekezésben.

Az első igazolásunk a 3 kp-s közül legyen az egyik, onnantól kezdve nekem már teljesen mind1 a többi, ha jön Suarez örülni fogok, ha Karim marad azzal is kegyezek bőven


ja és mégvmi, a kis uru nagy kedvence szeretett ivánunknak is :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 28., szerda 12:27

RealRaúl77 írta:
Realista24 írta:Az a 30 nagyon necces...
Mondjuk ki: kurva kevés. Bárki, akinek egy csöpp esze van, röhögve leteszi. Nem is értem miért szaroznak vele..

Pl azért mert attól, hogy a 30-at mondjuk Mou bácsi lerakja Varane egyáltalán nem akar Madridból elköltözni, főleg nem egy BL győzelem után. Ettől függetlenül mehet fel 100-ra, akkor lenne mindenki nyugodt.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 12:24

Realista24 írta:Az a 30 nagyon necces...
Mondjuk ki: kurva kevés. Bárki, akinek egy csöpp esze van, röhögve leteszi. Nem is értem miért szaroznak vele..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 11:59

Nem nagyon rémlik ez az Iturbe gyerek, de ha tehetséges, akkor el kell hozni. Jesé nagy kérdőjel, Isco egyedül támadócserének kevés. Jöjjön, megnézzük mit tud, aztán jövő nyáron az Isco/Iturbe/Jesé hármasból valamelyik elmegy kölcsönbe, mert elsőre soknak tűnik 3 ilyen fiatal játéklehetőségre ácsingózó tehetség. De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.
Azért én óvatosan adnék ki érte 30 millát, főleg, (ahogy Csabi is írta) a portugálok elengedték 15 millióért...meglátjuk.

Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
Aki jön Benzema helyére, annak ugyanezt a szerepkört kellene betöltenie gólra törőbb játékkal. Tehát, járjon vissza védekezni, tartsa meg a labdát, ossza le azokat, rendelje magát alá a két vadlónak, stb.stb. Erre szerintem sem alkalmas Suarez. Ha tetszik, ha nem, Benzema egy olyan láncszem, ami nehezen tűnik pótolhatónak, de aztán lehet, minden olajozottan működne.

Azt nagyon sajnálom, hogy a szezon végét már sérülten kellett nyomnia. Minden pihenéssel töltött perc, megváltás volt neki.

Mindegy, a vb előtt még hosszabbítani kell vele, akár marad, akár megy, ez az egyik legfontosabb, és az, hogy Varane kivásárlási árát is felnyomják vagy 100 millára. Az a 30 nagyon necces... :kivagyhe: Moratat el kell engedni, Khedira hosszabbítása is mehet, de őt hagynám legutoljára, ő olcsó volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 11:55

Matt009 írta: De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.
Valóban. Kell előre is minimum 2 ember. Morata helyett mindenképp valaki, illetve egy szélső. Mert amíg Jesé sérült, nagyon sovány a pad. Főleg, hogy Iscoval kp-n számol a mester. Így nem is biztos, hogy jövőre abból a hármasból el/kölcsön kell adni valakit. De elég szélre egy érkező, mert egyrészt majd tél fele Jesé is lesz már, másrészt a két gigász mögött elég egy embernek megfelelő játékpercet biztosítani, harmadrészt, ha mégis egyszerre lesz sérült CR és Bale, akkor is könnyen meg lehet oldani a egy szerkezetváltással, vagy DM/Isco (remélhetőleg az utóbbi) feltolásával.
3 ember akkor kell csak, ha Benzema is távozik, de azt már túl soknak érzem.

2 ember előre padra, kettő kp-ra egy kezdőbe, egy padra. Ez szerintem vállalható nyárra. Sem pénzügyileg nem megterhelő, sem pedig túl nagy felforgatás a csapatban.

Távozna: Morata, Khedira, Casemiro (kölcsön/opció). Illarra pedig nagy kérdőjel.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 11:53

azért jesé több már, mint egy tehetség.
én a kp-t erősíteném meg keményen, mert az az elöl lévőkről is leveszi a terhet.
ha jesé 2015 nyaráig nem nyeri vissza a korábbi formáját, akkor kell majd a helyére igazolni.

ilyen iturbék, meg jöttment noname átlagos arcok, meg felejtősek, csak kattintásnövelő.

benzema nem megy sehova, megkapja a szerződéshosszabbítást.
kp-ra jön kedira helyett vidal vagy pogba, morata helyére jön valami fiatal forma - akiről még nem is hallottunk a hírekből - és kész is vagyunk.
Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
teljesen felesleges.
Kép
Kép
Kép

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 28., szerda 11:51

A Real Madrid közel 57,5 millió euróval gazdagodott azzal, hogy Bajnokok Ligája győztes lett. Ez az összeg a “szakmai elismerésekből” és a televíziós közvetítési jogokból adódnak össze. Az Atletico Madrid valamivel több, mint 50 milliót kapott, a negyeddöntőig jutó Barcelona pedig 42 milliót.
Akkor jól gondoltam a 60-65 milliót.
Az Atletico meglepett hogy ilyen sokat kapott...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 11:50

Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 28., szerda 11:45

Azt hiszem ezzel végleg egyértelművé vált, hogy biztosan nem lesz Karim-Suárez páros a keretben! Perez papa a Pipita-Benzema versengést hozta fel és véleménye szerint Higuaín távozásával idén jobb lett a helyzet, véleménye szerint nem egészséges és feltétlenül jó 2 közel azonos képességű játékost rotálni/tartani egyetlen posztra!
Jól látja Perez papa a helyzetet. Akkor ez most egybecseng azzal, amit Realista írt a BL döntő előtt, hogy ez volt Karim utolsó meccse? Őszintén megmondom, sok gondom van Karimmal, de a csapatunk egyensúlya baromi kényes, és ha az egyensúly megmaradásához az kell, hogy Benzema szerencsétlenkedéseit nézzem, akkor elviselem, semmint, hogy Suarez tönkre vágjon mindent. Pláne akkor ha a 2 játékos cseréjére még rá is fizetünk 40-50 millát.
kiserik írta:
madridronie írta: Hozzáteszem ezt az Iturbe dolgot nem igazán vágom; szerintem nem ilyen típusú támadóra van szükségünk Morata helyett, Karim mögé (bár a mozgása nekem picit hajaz DM-re).
Szerintem egyértelműen Jesé "kiválásával" került a képbe Iturbe, mint szélső támadó csere. Nagyon tehetséges játékosnak tartom, még sokra viheti.
Nem nagyon rémlik ez az Iturbe gyerek, de ha tehetséges, akkor el kell hozni. Jesé nagy kérdőjel, Isco egyedül támadócserének kevés. Jöjjön, megnézzük mit tud, aztán jövő nyáron az Isco/Iturbe/Jesé hármasból valamelyik elmegy kölcsönbe, mert elsőre soknak tűnik 3 ilyen fiatal játéklehetőségre ácsingózó tehetség. De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég