Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 6., kedd 23:30

Real Madrid are interested in Chelsea’s Cesar Azpilicueta and could make an offer for the right-back during the January transfer window. (Fichajes)
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. december 6., kedd 23:20

Pad'em írta: Frant kell visszahozni minél előbb. Jobb hátvédnek használni Militaót, illetve valakit castingolni végre valahára valahonnan Európából. Hakimi választhatott volna valami transzfer kompatibilisebb csapatot magának a rohadék PSGnél.
vagy Miguelt, támadásban ő is jó :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 6., kedd 22:41

ferni írta:
kiserik írta: Csak egy kis kiegészítés: ez a Gvardiol fiú nem keveset játszott balhátvédet is...
Igen, kell nekünk egy KH aki balost játszik :mrgreen:

Erre van egy Mendynk, valami támadóbb kéne :mrgreen:
Erre inkább van egy Alabánk :lol:

Frant kell visszahozni minél előbb. Jobb hátvédnek használni Militaót, illetve valakit castingolni végre valahára valahonnan Európából. Hakimi választhatott volna valami transzfer kompatibilisebb csapatot magának a rohadék PSGnél.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. december 6., kedd 22:36

kiserik írta: Csak egy kis kiegészítés: ez a Gvardiol fiú nem keveset játszott balhátvédet is...
Igen, kell nekünk egy KH aki balost játszik :mrgreen:

Erre van egy Mendynk, valami támadóbb kéne :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. december 6., kedd 22:13

Dupla D írta: Meglepődhetünk ezen, de évek óta oda igazolunk, ahova tudunk. Két dolog számít jelenleg: vagy elérheti vagy már elérte a top szintet, illetve hogy fiatal legyen, vagy jóárasított.

Sajnos azokra a posztokra nem tudunk top játékost szerezni, amik hiányposztok. Jó-e, hogy nem is próbáljuk be a top alatti szintet azt nem tudom. Úgy vannak szerintem vele Perezék, hogy ehhez nem kell igazolni.
this.

bízzunk perezben.

(24-ben úgy tudom úgyis jön ingyen bappe) :lol: :lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 6., kedd 22:09

Csak egy kis kiegészítés: ez a Gvardiol fiú nem keveset játszott balhátvédet is...

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. december 6., kedd 22:04

En csak egy Dumfries - Ramos pakkot kerek. Neha Rudiger sem kap eleg percet, ha jonne Gvardiol teljesen felborulna minden. Nem lenne egy hihetetlen eros osszeszokott kezdo parosunk sosem. Sokszor volt, hogy nagy csapatoknal 3 vilagklasszis vedo volt a keretben, mint anno nalunk a Ramos - Pepe - Varane trio, de negy szerintem sosem. Vilagsztarokrol beszelunk, akik nyilvan nem akarnak padozni sem, marpedig tok ertelmetlen lenne ekkora rotacio. Itt van Cama is, aki mar most hangoztatja, hogy nem akar mar tul sokaig csere lenni… en inkabb hoznek egy jhvet, Dumfries szemelyeben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. december 6., kedd 21:44

Meglepődhetünk ezen, de évek óta oda igazolunk, ahova tudunk. Két dolog számít jelenleg: vagy elérheti vagy már elérte a top szintet, illetve hogy fiatal legyen, vagy jóárasított.

Sajnos azokra a posztokra nem tudunk top játékost szerezni, amik hiányposztok. Jó-e, hogy nem is próbáljuk be a top alatti szintet azt nem tudom. Úgy vannak szerintem vele Perezék, hogy ehhez nem kell igazolni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. december 6., kedd 21:34

van 1 poszt, ahol még a 4. számú játékosunk is top szint (Nacho)
nyílván oda kell sűrgősen igazolni :sly: :lol:

balhátvéd vagy jobbhátvéd nem kell…

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. december 6., kedd 21:24

Mert ha nagyobb ásznak látják a horvátot, szebb jövőképet jósolnak neki, akkor azt kell eladni, akiből pénzt lehet csinálni.
Szeretem Militaot nagyon, de szerintem soha nem lesz huzamosabb ideig TOP3-5 a posztján, ha meg kapunk érte 50 millió körül, akkor az már nem is akkora nagy difi, egy olyan tehetségért, akiben benne lehet az a plusz.

Úgy nem vesszük meg a horvátot, hogy ne legyen vezér áldozat, nem áll úgy a klub. Hogy most mennyire hiányposzt azt hagyjuk. Alababol, Rüdigerből már nem lehet pénzt csinálni.
Militao nem is akkor vezér karakter az öltőzőben mint a másik kettő, a marketingje se túl jó, az ára viszont most lehet a csúcson.

Jelzem nem állást foglaltam, csak eljátszottam a gondolattal, mivan ha tényleg akarjuk ezt a horvátfijút.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 6., kedd 21:18

Na de miért adnánk el Militaót? Egyik legjobb fiatal bekk, BL-t nyertünk vele. Érnie kell még picit, de az adottságai simán felső polc.

Jobboldalt már eddig is kipróbáltam volna, így, hogy jött Rüdiger + Carvajal lassan használhatatlan, nagyon adná magát, brazilok is használják ott.

Endrickre visszatérve, azért merész hogy megint egy 16 éves brazilba fektetünk, most úgy néz ki 60 milliót. Mázli hogy Viniből meg Rodrygóból focista lett. De azért remélem nem ennyiből tudjuk le a támadósor frissítését. Raadásul ő is csak 2 év múlva lehet itt legkorábban, mire felveszi a ritmust az is 2 év.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. december 6., kedd 21:16

Babinho írta: Sztem Militao jóárasítható, a klub így gondolkodhat, ha jobbnak véli a horvátot. Nem lenne nagy deficit. PLbe lenne rá kereslet.
Rüdigerrel párba rakva, Alaba meg kap még ezen kívül két évet jolly joker pozícióban, kp, kh, bekk.
Ja biztos eladjuk a 24 eves top vedo tehetségünket a két 30as nemetajku meg marad :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. december 6., kedd 21:05

Sztem Militao jóárasítható, a klub így gondolkodhat, ha jobbnak véli a horvátot. Nem lenne nagy deficit. PLbe lenne rá kereslet.
Rüdigerrel párba rakva, Alaba meg kap még ezen kívül két évet jolly joker pozícióban, kp, kh, bekk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 6., kedd 20:19

Hat azon sem lennek meglepodve ha Militao nalunk os tolna parszor jobb bunko pozicioba

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. december 6., kedd 20:18

Közben a csatárkérdés megoldódni látszik így a portugál meccset nézve. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 6., kedd 20:14

chronic írta:
Realista24 írta: Nacho lelep, Vallejo nem szint, meg amugy is kell a csapatba egy horvat mindenkeppen, hatulra meg amugy is rafer a feherites. Semmi rasszizmus.
Alaba,Mili,Rüdi hármas elit , negyedik számúnak Vallejo több mint jó.

Előre kell költeni a pénzt.

Támadó kp, csatár, jobb szél.
Darabra megvagyunk, csak minosegre nem, foleg nem Vallejoval.

A vedelem boven hezagos, foleg a szeleken, ezzel none a variacios lehetosegek szama, illetve Gvardiol a jovo, 20 eves.
Nyilvan a 90 millio ertelmezhetetlen, de jo aron mindenkeppen hoznam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. december 6., kedd 20:12

Ha Rüdivel a nemszint LV helyett jh-ben is számol Carlo, akkor már csak az Alaba-Eder duó van, ahonnan az osztrák ki-ki segít bh-be --> máris kell a horvát/valami jó védő..

Nekem nem vagy csatár/szélső/védő kell, hanem is-is-is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. december 6., kedd 20:11

chronic írta:
Realista24 írta: Nacho lelep, Vallejo nem szint, meg amugy is kell a csapatba egy horvat mindenkeppen, hatulra meg amugy is rafer a feherites. Semmi rasszizmus.
Alaba,Mili,Rüdi hármas elit , negyedik számúnak Vallejo több mint jó.

Előre kell költeni a pénzt.

Támadó kp, csatár, jobb szél.
Folyamat nyeljük a gólokat, Alaba, Rüdiger amúgysem gyerekek már, Militao az egyetlen igazán hosszú távon használható védőnk. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyire jó ez a gyerek, egy mecsen láttam, az godmode volt, amúgy nem tudom mit tud.

A szélsővédőink is nagyon kevesek btw, úgy hogy nem értek egyet, hogy előre kell igazolni. Mondjuk oda is. :D

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 6., kedd 20:11

Vallejo nem szint
inkább mondjuk azt hogy nem számolunk vele, mert tavaly nem kicsit mutatta a fuckot mikor játszania kellett. nagyon is jó volt. főleg hogy 0 perccel a lábában kellett produkálni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. december 6., kedd 20:07

Realista24 írta: Nacho lelep, Vallejo nem szint, meg amugy is kell a csapatba egy horvat mindenkeppen, hatulra meg amugy is rafer a feherites. Semmi rasszizmus.
Alaba,Mili,Rüdi hármas elit , negyedik számúnak Vallejo több mint jó.

Előre kell költeni a pénzt.

Támadó kp, csatár, jobb szél.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég