Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. március 1., szombat 9:41

csabi87 írta:Köszönjük a beszámolót a meccsről!
Biztos nagyon jól éreztétek magatokat! :)

Mocskosul jól éreztük magunkat, az az igazság. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 1., szombat 9:34

Köszönjük a beszámolót a meccsről!
Biztos nagyon jól éreztétek magatokat! :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 27., csütörtök 22:11

:lol: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 27., csütörtök 22:05

A román digisport már hivatalosnak nyilvánítja. Hátha... :salute: :mrgreen:
Fél herémet adnám ha ez igaz lenne.
Részvétem. :lol: :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 27., csütörtök 21:56

A román digisport már hivatalosnak nyilvánítja. Hátha... :salute: :mrgreen:
Love football, hate antifa.

dr.who
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:49
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dr.who » 2014. február 27., csütörtök 21:37

h3x0r írta:
dr.who írta:A roman sportsajtó szerint a nyáron sor kerül egy barátságos mérkőzésre szeretett csapatunk és az astra giurgiu között bukarestben...az időpontot még nem egyezték meg,de valószínű,hogy augusztus 14-dikén kerülne rá sor....már napok óta voltak róla hírek,de nem hittem nekik,de most úgy néz ki hogy összejön.....ha így lesz,akkor mindenképpen ott leszek a mecsen,ritkán játszanak mecset ilyen közel hozzám.
Az Astra elnoke, Ion Niculae ma talalkozott Adrian Thiess uzletemberrel (gondolom o szponzoralja az egeszet).
Thiess azt nyilatkozta, hogy a Barca utan (ok 2012-ben voltak), a Realt is elhozzak Bukarestbe. Olyan szerzodest fognak alairni, mint a barca eseteben is, vagyis az elso csapatbol 8 jatekosnak szerepelnie kell.

dr.who, akkor lehet hogy talalkozunk is :D
van rá esély:)
elég komolynak tűnik a dolog,szerintem lesz belőle valami.mindenesetre figyelemmel követem a híreket és amikor megtudok valamit(pontos időpont,jegyvásárlás stb.) beirom ide!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 27., csütörtök 21:32

Fél herémet adnám ha ez igaz lenne.
Gyalog is lemegyek Bukarestbe ha úgy van.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 27., csütörtök 21:28

dr.who írta:A roman sportsajtó szerint a nyáron sor kerül egy barátságos mérkőzésre szeretett csapatunk és az astra giurgiu között bukarestben...az időpontot még nem egyezték meg,de valószínű,hogy augusztus 14-dikén kerülne rá sor....már napok óta voltak róla hírek,de nem hittem nekik,de most úgy néz ki hogy összejön.....ha így lesz,akkor mindenképpen ott leszek a mecsen,ritkán játszanak mecset ilyen közel hozzám.
Az Astra elnoke, Ion Niculae ma talalkozott Adrian Thiess uzletemberrel (gondolom o szponzoralja az egeszet).
Thiess azt nyilatkozta, hogy a Barca utan (ok 2012-ben voltak), a Realt is elhozzak Bukarestbe. Olyan szerzodest fognak alairni, mint a barca eseteben is, vagyis az elso csapatbol 8 jatekosnak szerepelnie kell.

dr.who, akkor lehet hogy talalkozunk is :D

dr.who
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:49
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dr.who » 2014. február 27., csütörtök 21:11

A roman sportsajtó szerint a nyáron sor kerül egy barátságos mérkőzésre szeretett csapatunk és az astra giurgiu között bukarestben...az időpontot még nem egyezték meg,de valószínű,hogy augusztus 14-dikén kerülne rá sor....már napok óta voltak róla hírek,de nem hittem nekik,de most úgy néz ki hogy összejön.....ha így lesz,akkor mindenképpen ott leszek a mecsen,ritkán játszanak mecset ilyen közel hozzám.

arni26
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. június 30., vasárnap 16:35

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: arni26 » 2014. február 27., csütörtök 21:04

Hát srácok,ugy vagyok most hogy én személy szerint szeretnék Khedirának egy esélyt adni jövöre...Carlo tényleg ennyire jo edzö lenne?az ö stilusához ami eddig nagyon jo ,pont ilyen játékosok kellenek?
van ugy hogy az ember megtalálja a csapatot,s abban a gyöztem szellemet...
nekem eddig egy szavam sem lehet senkire
annyira erösnek érzem ezt a madridot...hogy szerintem a bayernt ha megfeszülve is de ugy elvernénk, hogy az egy történelmi mérközés lenne amire 10 év mulva is minden madridista könnyes szemmel emlékezne :)
hiszek abba hogy az olasz ahogymindenkinek megtalálja a helyét s zidane segitségével,khedira olyan munkát végezne,hogy mindenki elnémulna ! nagyon hiszek benne..ugyfest ez van,az olasz csapata a real madrid...s minden öt igazolja
xabi modrics-mourinhonál sem volt ennyire jo,a védelem egyszerüen hibátlan s a cserék vagy a váltok is csillagos 5 ös..
mindenki jo
gratula

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 27., csütörtök 17:38

De visita a La Peineta

Maqueta del futuro estadio del Atlético de Madrid
Azért ahhoz képest, hogy milyen nehéz idők járnak Spo.-ra, mindenki szépen, nagyban stadionépítésben van (bár valahol érthető, mindig is az építőiparba menekült az ország)! :) Sőt a Cadena Ser szerint a matracosok emellett nagyokat is álmodnak és itt a nyári kívánságlistájuk: Kiko Casilla (Espanyol) Alberto Moreno (Sevilla), Rakitic (Sevilla), Witsel (Zenit), Gonalons (Lyon), Valbuena (Marsella), Correa (San Lorenzo) y Luis Suárez (Liverpool). :mrgreen: A cikk megjegyzi, hogy pár néhány játékos esetében a Real pénzben és presztízsben is odaver nekik --> pl. Moreno egyértelműen a Realba igazolna, Suárez meg :lol: , de azért nem rossz elképzelés ez és én őszintén szólva örülök is a törekvéseiknek (Costa is elvileg marad).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 26., szerda 20:33

Toky:



Persze,egy nyilvánvaló és átlátható edzőbuktatás az rájuk nézve eléggé problémás lett volna,egyszerűbb volt ezt sumákban a háttérben megtenni,ahogy egyébként nagyon nagy valószinűség szerint zajlott is. CSak JM rájött és megbüntette őket.

Az meg hogy Raul nem nyilatkozott ilyent,vagy iker,az semmit sem jelent,miért kellett volna, csak akkor igaz ha ők ezt lenyilatkozzák? Nem hinném. Az a fránya megvezethető logikám meg biztos cserben hagyott,de tudod előbb hiszem ezt el JM-nak mint nekik. Ha az a büntetés nem lett volna jogos,kiverték volna a dilit,de ramos egy hét múlva újra visszakerült,valószinű ő elnézést kért,mig Iker nem......mehetett a kettőjük harca.
Nehogy azt hidd iker vagy ramos ellen vagyok,ramos a jelenlegi kedvenc játékosom,de ebben a sztoriban,bocs de nem tudok melléjük állni,mert csak az nem látja át mi lehetett aki nem akarja.

Raulról meg az volt meg nekem, hogy JM első dolga a vele való beszélgetés volt,majd raul elköszönt. Te szerinted biztos megkérte hogy had nyilatkozza le,hogy raul maga ment el,de közben kirúgta.....aha,ez kézenfekvő,egy ekkora ikonnál.
Egyszerű ez,mint az 1X1....elmondhatta hogy nem lesz kezdő,jogosan.....raul pedig ezt nem fogadta el. Ez a sztori ennyi.

Rault IS elküldték.....guti szerint. Persze......végül is guti magára nézve nevezeti igy,de nem egészen igy korrekt. Ez a történet kiforgatása.

Bocs ha nem tudom veled együtt utálni JM-ot,de nekem nincsen miért.....köszönet neki,hogy visszahozta azt,hogy még nézhetem a BL-t most is. Erre más lehet nem lett volna képes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 26., szerda 19:33

Kerlon írta:
Az internél meg érik a beton kp, Samuel-Casemiro,mögöttük khv-be Vidic,sztm bajnokok lesznek...
Sámuel beton középső védő és Vidiccel fogják a beton védelmet alkotni, míg Casemiro bohóckodik eggyel előttük.
Előfordult vkp poszton úgy a rómába mint az interbe,csak azért mertem felhozn,kissé humoros formában....de alapvetően hátvéd igen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 26., szerda 18:25

Az internél meg érik a beton kp, Samuel-Casemiro,mögöttük khv-be Vidic,sztm bajnokok lesznek...
Sámuel beton középső védő és Vidiccel fogják a beton védelmet alkotni, míg Casemiro bohóckodik eggyel előttük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 26., szerda 18:19

!Alexis írta: én így találgatok mostanság. aztán persze nagyot tud ám fordulni a világ néhány hét alatt.
ekkorát biztos nem fog :lol:
heccsat írta: szép lassan bedobja a sajtó azokat a neveket akiket én is írtam, már csak Suso-ra várok, kíváncsi vagyok melyik nagy csapat viszi el a következő 1-2 évben, nem hiszem, hogy a poolnál maradna
komolyan neked tuti van valami suso-mániád, vagy csak orákulum vagy :lol:
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 26., szerda 18:03

szó volt raúlról tegnap. mit ad isten, pontosan ehhez kapcsolódó cikk a goalon ma: http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ID=HP_HN_2

lesz a madridomon is, de aki nem bírná kivárni az olvashatja angolul.

Avatar
!Alexis
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:26
Kedvenc játékosaid: Robinho, James, Marcelo, Guti, Isco, Quintero, LucasMoura, Biro Biro, Rivelino, BeneFeri, Sócrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colombia, Brasil

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: !Alexis » 2014. február 26., szerda 17:30

Griezmann lazán eljátszana a jobboson.

egyébként az sem kizárt, hogy nekünk a nyárra egy
Coentrao->Juan Bernat,
Khedira->Pogba,
Morata->Vela
-féle keretfrissítésre volna szükségünk.

az a Bernat egy tök más dimenzió, mint általában a szélsővédők, Vela jöhetne Benzema nyakára (hasonlóan beleillene a stílusba a srác), a nagypénzt pedig ezúttal Pogbáért lehetne kicsengetni.

én így találgatok mostanság. aztán persze nagyot tud ám fordulni a világ néhány hét alatt.
joga bonito.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. február 26., szerda 16:51

Amúgy jó tudni, hogy Pepe és Jesé, hogy egy röpke 10 évet leszámítva 1 napon születtek...
és ezt is az nso-ról kellett megtudnom... erre legalább jók... :lol:

hihetetlen, hogy Pepe már 31...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 13:54

Mondanám, hogy "De jó, jöjjön csak Griezmann", mert nagyon bírom, de túl sokan vagyunk a támadórészlegben szerintem, legalábbis, ami a szélsőket illeti.

Lehetne azt is mondani, hogy cserének jönne, de ahhoz véleményem szerint luxus lenne. 30 alatt tuti nem hoznánk el. Lenne egy CR, Jesé - Bale, Griezmann, ami kurva jól hangzik, és mind a két nagynak minőségi cseréje lenne, de ha egészséges a 2 nagyágyú, akkor nincs az az edző, aki padoztatja őket. Ebben az esetben viszont kevés játékperce lenne Jesének és Griezmannak is.

akármennyire is bírom Balet, mindig oda lyukadok ki, hogy kurvára felesleges volt leigazolni. Már csak azért is, mert Jesé is jó, és akár Griezmannt is elhozhattuk volna helyette. Sok tíz millió maradt volna a zsebben, ami akár mehetett volna egy VKP-ra vagy ha Perezék csatárt akarnak, akkor arra.

Bale, Bale... a lehető legrosszabbkor jött hozzánk. És véleményem szerint Bale akkor kellett volna, amikor Mou volt itt az edző. Az ő kontrázós taktikájába tökéletesen illett volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 26., szerda 13:40

madridronie írta:Egyébként ő most csatár, vagy szélső támadó?
szélső támadó, de egyébként bal oldali, de a helyezkedését és a gólerősségét is figyelembe véve + a korát (22) szerintem bőven átszoktatható jobboldalra is de még egy visszavont csatárt is kinézek belőle
szép lassan bedobja a sajtó azokat a neveket akiket én is írtam, már csak Suso-ra várok, kíváncsi vagyok melyik nagy csapat viszi el a következő 1-2 évben, nem hiszem, hogy a poolnál maradna
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég