Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 28., szerda 10:25

kiserik írta: Szerintem:

Nézzük a csapatunkat: Tbo, Dani, Varane, Ramos, Marcelo, Luka, Case, Kroos, Bale, Karim, Hazard. Ezt akarta ZZ, a hírek szerint az ígéretek tudatában, erősebbé tenni a Mbappe, Pogba pakkal. Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.

Amúgy ezért sem értem, hogy Vini-t szekáljátok állandóan. Egyértelmű, hogy ZZ csereként számol vele. Jelenleg LV szint, nem több. Egy csere ember, de az is kell egy csapatba. Bal szélen számomra egyértelműen első számú cseréje Hazardnak. A visszább esését én a ZZ és a Solari féle játékstílus különbségének tudom be. Csak rá kell nézni, hogy mit képviseltek anno a pályán és egyből feltűnik a különbség. Míg Solari a gyorsabb, direktebb játékosokat favorizálta, addig ZZ-nél nagyobb szerepet kap a technika és a kombinációs készség.

Miközben folyamatosan azt hangoztatja Ő is, hogy a csapat 23 akárhány játékosból áll. Egy szezon meg borzasztó hosszú, ahol a 400 éves Modric már nem fog minden meccsen topot hozni, inkább reméljük, hogy a sorsdöntő 10-12 meccsen igen.

Én is a kezdőbe igazolnék, de ha nem lehet, akkor kell hozni B opciót. Ki fog beszállni és új színt vinni a játékba? Ha lesérül valaki ki ugrik be? LV, Isco, James, Vinícius jobbra? Ha Modric kiesik ki kezd? Valverde?

Számomra ez így kevés, nincs új impulzus, ami esetleg felrázná a mindent többször megnyert, jóllakott királyainkat. Ezt nem pejoratív értelemben írom, tényleg nagy királyok, imádom őket, de szerintem a keret nem frissült, vagy nem olyan mértékben, mint kellett volna. Persze a piac limitálja a lehetőségeket, de itt már makacsságot is érzek, aminek nincs helye.

Közben megelőztek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 10:23

Pad'em írta:
kiserik írta: Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.
Modric nem bír 50 meccset lehozni. Korából kifolyólag már a sérüléseknek is egyre nagyobb az esélye. Lesérül tavasszal kit raksz be? Mehet akkor a hétvégi felállás James-el, Isco-val. Előbb használnék egy Eriksent vagy vdB-t a lényegi meccseken. Ezért kellett volna hozni valakit aki új impulzust tud adni. Láttuk tavaly eleve a CKM mennyit ért az Ajax ellen már.
De nem is kell neki 50 meccsen játszania.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 28., szerda 10:21

kiserik írta: Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.
Modric nem bír 50 meccset lehozni. Korából kifolyólag már a sérüléseknek is egyre nagyobb az esélye. Lesérül tavasszal kit raksz be? Mehet akkor a hétvégi felállás James-el, Isco-val. Előbb használnék egy Eriksent vagy vdB-t a lényegi meccseken. Ezért kellett volna hozni valakit aki új impulzust tud adni. Láttuk tavaly eleve a CKM mennyit ért az Ajax ellen már.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 28., szerda 10:10

Szerintem:

Nézzük a csapatunkat: Tbo, Dani, Varane, Ramos, Marcelo, Luka, Case, Kroos, Bale, Karim, Hazard. Ezt akarta ZZ, a hírek szerint az ígéretek tudatában, erősebbé tenni a Mbappe, Pogba pakkal. Teljesen igazat adok neki, hogy ezen a kezdőn egy de Beek, vagy egy Eriksen nem erősít, hogy a portugálról már ne is beszéljünk. Nem jobbak, mint Lukita. Vegyen még egy 60-80 milliós játékost a padra? Minek? Pogba jobb, mint Lukita. Ő erősítés.

Amúgy ezért sem értem, hogy Vini-t szekáljátok állandóan. Egyértelmű, hogy ZZ csereként számol vele. Jelenleg LV szint, nem több. Egy csere ember, de az is kell egy csapatba. Bal szélen számomra egyértelműen első számú cseréje Hazardnak. A visszább esését én a ZZ és a Solari féle játékstílus különbségének tudom be. Csak rá kell nézni, hogy mit képviseltek anno a pályán és egyből feltűnik a különbség. Míg Solari a gyorsabb, direktebb játékosokat favorizálta, addig ZZ-nél nagyobb szerepet kap a technika és a kombinációs készség.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 28., szerda 10:05

Babinho írta: Pogbára még rácsibészelteti Perezt. Ha Neymar a Barcába megy, még akár rá is lehet venni az öreget.
nem fogunk 200at költeni pogbara, még 160at se, felejtsuk mar el

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. augusztus 28., szerda 9:59

Pogbára még rácsibészelteti Perezt. Ha Neymar a Barcába megy, még akár rá is lehet venni az öreget.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 28., szerda 9:58

Csak ez sem megoldás. Mármint amit ZZ próbál a hírek szerint. Imádom a franciát, de ha bukó lesz a szezon, akkor nem nagyon lehet majd másra mutogatni, itt Ő fogja elvinni a balhét.

Értem, hogy Pogba lenne az egyértelmű előrelépés, de ettől függetlenül is szükséges lenne a középpálya frissítése, ha már a fiatalokat nem akarja használni. Van de Beek nem rossz opció, nagy rizikó nem lenne a leigazolásában, de Eriksen is valószínűleg korrekt áron hozható, mert nem hosszabbít. Isconál előrébb lennénk vele, az azért valószínű.

Nem nagyon akarom elhinni, hogy Zidane képes még hinni benne, hogy majd a spanok még jól megrázzák magukat és bedarálunk mindenkit egy szem Hazard-al kiegészülve.

A fiatalok kapcsán is kicsit furcsa ez így. Elkezdtünk egy új vonalat erőltetni, ami a Realnál soha nem volt igazán működőképes, még kész játékosoknak is nagy falat lehet hozzászokni a madridi közeghez. A piac és az elszabaduló árak is gondolom közrejátszottak ebben. Viszont a keret mostani összetételének fényében igenis be kellene dobni párat a mély vízbe, mert nem nagyon van más lehetőségünk. Mit akarunk Iscotól, LV-től meg Jamestől? Olyan Bale fog játszani, akit a kutya nem akart itt látni? Ott van Rodrygo, Kubo, Brahim, valamelyikük kaphatna esélyt ha már itt vannak. Ez szembe megy a korábbi mondatommal, de a kényszer nagy úr.

Ha jött volna Felix, akkor Őt sem mernénk bedobni? Vagy 2 éve Mbappé. Persze Ők valószínűleg nagyobb tehetségek voltak, de ebben a formában semmit nem ér, hogy fiatalokkal kísérletezünk, főleg az átigazolási díjaikat látva. Vagy akkor menjenek kölcsön, mint Ödegaard és játszanak, mert a 10 percek meg a Castilla nem hiszem, hogy sokat segít a fejlődésben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. augusztus 28., szerda 9:57

Realista24 írta:
ZZ-t meg akarják kérdezni, hogy mi a terve a szezonra. ZZ meg visszakérdezett, hogy mi újság az igazolásokkal?
:D :D

Hat ez most nagyon tetszett. :D

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. augusztus 28., szerda 9:40

perezék mit hisznek látva az eddigieket, h ezzel a kerettel majd megbaszkodunk mindenkit?

Szerintem pontosan látják hogy gáz van azért kérdezik,de mivel Zidanenak csak Pogba kell ezért van a feszkó.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. augusztus 28., szerda 9:37

dzsi91 írta: Zz nem gecizik :D faszt kérdezgettek a munkámról :lol: óvatosan kell bánni vele mert kajak feláll szeptember előtt :D
:lol: :lol: :lol: és tényleg bazdki

amúgy mostmár nem tudom kit szidjunk az átigazolások miatt :kalapos: zz-nek akkor kell még vagy nem? ha kell akkor csak pogba, ha ő nem akkor inkább senki? perezék mit hisznek látva az eddigieket, h ezzel a kerettel majd megbaszkodunk mindenkit? elmúlt már az az idő, voltak tétmeccseink is, látszik a probléma mégis a munkájáról kérdezik? hozzáteszem az a kérdés se jogtalan, mert ezek a beívelések még ha mennének is katasztrófa lenne, de legalább mennének :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 28., szerda 9:31

Zz nem gecizik :D faszt kérdezgettek a munkámról :lol: óvatosan kell bánni vele mert kajak feláll szeptember előtt :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 9:25

Gaborone1 írta:
Realista24 írta: Úgy olvasom, hogy van egy kis feszkó ZZ és a vezetőség között.

ZZ-t meg akarják kérdezni, hogy mi a terve a szezonra. ZZ meg visszakérdezett, hogy mi újság az igazolásokkal?

Elvileg ma lesz Valdebebasban egy meeting.
végül is van még 5 nap.
Kinevezni Mourinhót? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 28., szerda 9:24

Realista24 írta: Úgy olvasom, hogy van egy kis feszkó ZZ és a vezetőség között.

ZZ-t meg akarják kérdezni, hogy mi a terve a szezonra. ZZ meg visszakérdezett, hogy mi újság az igazolásokkal?

Elvileg ma lesz Valdebebasban egy meeting.
végül is van még 5 nap.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 9:19

Úgy olvasom, hogy van egy kis feszkó ZZ és a vezetőség között.

ZZ-t meg akarják kérdezni, hogy mi a terve a szezonra. ZZ meg visszakérdezett, hogy mi újság az igazolásokkal?

Elvileg ma lesz Valdebebasban egy meeting.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 28., szerda 9:18

Realista24 írta: As’s Cover | “Benzema creates dependence: He scored 59% of the goals since Zidane’s return.”
Ezért kellett volna még legalább egy gólerős szélső vagy középpályás. Hazardtól sem lehet túl sokat elvárni, max 15 gól környékét a bajnokságban. Kár, hogy a Mané-s híreknek nem volt sok alapja, nagyon passzolna szerintem Benzema és Hazard mellé. Vagyhát Mbappéért bankot robbantani, aztán majd, ha Benzema 42 évesen kiöregedett volna, akkor még berakhattuk volna őt is 2 évre csatárnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 28., szerda 9:17

Realista24 írta:
Gaborone1 írta:

neymarra hitelt akartunk felvenni akkor pogbára is lehetne.
Én azt nem hiszem el. Inkább azt, hogy kölcsön + vétel.
Mind1 is, egyik sem jön, Pogba majd jövőre, de ZZ miért ennyire fafejű.
Azért egy Bruno és/vagy VDB simán kellene erre a KP-ra

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 9:14

Gaborone1 írta:
Realista24 írta:

De nincs rá 200 milliónk.
Ha elmenne Mariano, Bale és James, akkor meg tudjuk venni, amúgy nem.
neymarra hitelt akartunk felvenni akkor pogbára is lehetne.
Én azt nem hiszem el. Inkább azt, hogy kölcsön + vétel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 28., szerda 9:01

Realista24 írta:
Gaborone1 írta: https://www.marca.com/en/football/real- ... b456e.html

van rögeszme rendesen.
OK, akkor kapja meg, fizessük ki a 200M EUR-t amit a MU kér. Gazdaságilag nem fogunk rosszul járni, Pogba az Adidas húzó embere. Nem erről ugat Perez, hogy a drága játékosok az olcsó játékosok, szerintem gazdaságilag megérni. Az, hogy a pályán mit művelne az lutri, de szerintem Pogba tiszteli annyira Zizu-t,na meg földije, hogy profin viselkedne és mindent megtenne a pályán.
De nincs rá 200 milliónk.
Ha elmenne Mariano, Bale és James, akkor meg tudjuk venni, amúgy nem.
neymarra hitelt akartunk felvenni akkor pogbára is lehetne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 28., szerda 8:56

Gaborone1 írta: https://www.marca.com/en/football/real- ... b456e.html

van rögeszme rendesen.
OK, akkor kapja meg, fizessük ki a 200M EUR-t amit a MU kér. Gazdaságilag nem fogunk rosszul járni, Pogba az Adidas húzó embere. Nem erről ugat Perez, hogy a drága játékosok az olcsó játékosok, szerintem gazdaságilag megérni. Az, hogy a pályán mit művelne az lutri, de szerintem Pogba tiszteli annyira Zizu-t,na meg földije, hogy profin viselkedne és mindent megtenne a pályán.
De nincs rá 200 milliónk.
Ha elmenne Mariano, Bale és James, akkor meg tudjuk venni, amúgy nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 28., szerda 8:45

dzsi91 írta: De most a mu odaadná 200ért? Mert ha sehogysem adják azért szétnézhetne máshol is :D Én megvenném Zizunak. Tudja mit csinál. De nekem nincs pénzem rá.
Én úgy tudom annyiért jöhetne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 177 regisztrált és 0 vendég