Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 23:08

realbeckham írta: En mar csak akkor hiszek el valamit, ha az oreg padem, vagy r24 irja ki ide official. Az osszes masik hirforras csak clickbait.
Én még az officialban sem bíznék feltétlen, kinézem, hogy eladják nekünk aztán visszalopják, betolják a Bernabeuba a trójai fatevét, már semmin nem lepődnék meg. Okádék egy sztori ez, mikor 3 évre hosszabbított azt hittem nyugtunk lesz legalabb 2 évig, erre az uccsó optional volt a krvaanyját :lol:

Legjobb bizonyíték, hogy Perez ügyködik ez a nyomatékosított nem igazolunk senkit tuti biztos beccszóra vége a nyarunknak, aztán van 2 és fél támadónk, 9-es mez meg üres. Előtte meg dübörgött a Havertzet és Kanet is megvesszük, majd jött a hüllő levele és rögtön beindult az öreg fantáziája. Egyértelmű, hogy Mbappét akar robbantani a népnek Perez, idén, hótziher.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. június 28., szerda 22:57

Amíg valamelyik romano féle kretén nem irja a végére, hogy herewego, vagy tictac, addig az hír nem is igaz. :fpalm:
A steakes faszi husa is egy ehetetlen szar, amig nem sozza meg a hajadat masfel meteres magassagbol. Hiaba argentín vilagbajnok.

En mar csak akkor hiszek el valamit, ha az oreg padem, vagy r24 irja ki ide official. Az osszes masik hirforras csak clickbait.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 22:56

hehetheoriginal írta:
Ami biztosnak tűnik, hogy a PSG tényleg nyitott az eladásra.
hogyne :lol:
Nem nyer nekik BL-t, rossz fényt vet rájuk, hogy egy játékos a fejükre nőtt és nagyobb lett a nagy Katarnál, krva sokba van és folyamat hisztizik, hogy távozni akar, amit ha megtesz jövőre nem látnak viszont semmit a gigantikus befektetéseikből. Azért nem olyan nehéz elképzelni, hogy van ebben valami.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 22:43

Ami biztosnak tűnik, hogy a PSG tényleg nyitott az eladásra.
hogyne :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 22:18

ThePilgrim írta:
Realista24 írta: Kebabosom állítja hogy a szerződés péntek óta alá van írva.
Mondjuk ezért szerintem a FIFA úgy részelne hátsóba minket, hogy csak füstölne. Aktív szerződésű játékosra elvileg rá sem nézhetsz a klubja engedélye nélkül. Nyilván ettől függetlenül biztosan megy a susmus, de kizártnak tartom, hogy aláírt szerződés lenne, vagy ha van is, azt kikényszeríteni szerintem lehetetlen.
Ez a kebabos úgy érti, hogy már a PSGvel ledealeltük a vásárt.

Belemerültem ebbe a fostos kebabos social Mbappé hírcunamiba kicsit és jó pár ilyen informátor hírdeti twitteren, hogy már fix, jön most nyáron. Többen állítják, hogy ezen a héten ill a következőn beindul majd a buli. Ráadásul, hogy július elején hivatalos is lesz (párizsi előszezonra ami júli elején kezdődik már nem is csatlakozna), kb jövő héten jön is majd a bejelentés:

"Mbappé's signing will happen like Camavinga's in 2021. You will suddenly see a tweet from Ornstein, Fabrizio, Mohamed Bouhafsi, Santi Aouna or Loïc Tanzi saying Real Madrid and PSG close to agreeing Mbappé's transfer to Real Madrid, out of nowhere. Until then, calma."

Ezek szerint csak az emír köreiből jönnek egyelőre a hírek, hogy eladnák. Ugye @psgcommunity dobta be először, hogy meg lesz a deal már most nyáron 200+50-ért, és ők elég biztos dolgokat hoznak csak le az oldalukon, nem bulvárpletyka szinvonal, Katarból kapták az infót. Perez viszont hírzárlatot rendelt el és senkinek nem szivárogtat, ezért a spanyolok csak azt nyomatják Cortagena, Félix meg a többi hülye, hogy csak jövőre jöhet. Illetve van pár aki elkezdte írogatni, hogy meglehet már most nyáron mint Ramón Álvarez.

Ami biztosnak tűnik, hogy a PSG tényleg nyitott az eladásra. Mi a vételre. Mbappének viszont jókora pénzről kéne lemondania (hűségbónusz). Hogy mindez, hogy lenne áthidalva, mi fizetnénk ki, vagy a PSG a transfer díjból, vagy ő erről esetleg lemond, arra még nem láttam érdemi találgatást sehol :D

Könyörgöm ne húzodjon el ez az egész aug 31-ig :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2023. június 28., szerda 21:10

Realista24 írta: Ha már Kylian.

Kebabosom állítja hogy a szerződés péntek óta alá van írva.

Cortegana szerint igen felveszi a 70m prémiumot a fizu melle, jövőre pedig a Realtol kap 130m aláírási lóvét.
Többet foglalkozik a pénzzel, mint a futballal. El kell felejteni.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 28., szerda 21:06

Engem azokra az nfl-esekre emlékeztet, akik 2 jobban sikerült szezon után a következő szerződésben olyan eszetlen garantált pénzeket kérnek/kapnak, hogy beszarsz.. Meg az mlb-ben is olyan számok röpködtek 7-8 éve.. Őrület..

Kicsit fura, hogy ennyire a pénzre a megy, persze tehetséges játékos, csak gondolom inkább az átig. piacon hajol le minden pénzért, mint otthon :smile:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2023. június 28., szerda 21:04

Realista24 írta: Kebabosom állítja hogy a szerződés péntek óta alá van írva.
Mondjuk ezért szerintem a FIFA úgy részelne hátsóba minket, hogy csak füstölne. Aktív szerződésű játékosra elvileg rá sem nézhetsz a klubja engedélye nélkül. Nyilván ettől függetlenül biztosan megy a susmus, de kizártnak tartom, hogy aláírt szerződés lenne, vagy ha van is, azt kikényszeríteni szerintem lehetetlen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 20:58

Ha már Kylian.

Kebabosom állítja hogy a szerződés péntek óta alá van írva.

Cortegana szerint igen felveszi a 70m prémiumot a fizu melle, jövőre pedig a Realtol kap 130m aláírási lóvét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 28., szerda 20:55

valaki, aki nagyon ráérős és még élvezné is... :mrgreen:
vezetni kellene egy excel táblázatot, mennyi sületlenség jelenik meg a teknőcről, összesíteni.

aztán mehetne a szavazás, ki jár a legközelebb az igazsághoz.
végeredményben pedig,

Remyt bannolhatná a győztes :kalapos:

szrk
vagy sétálhatna egyet hehevel, a naplementében
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 28., szerda 20:40

wZoLee7 írta:
ANDS írta:

Nekem úgy tűnik, itt Mbappe az, aki nem akar Madridba igazolni.

A matek meg kb. így néz ki:
PSG ajánlat= Real Madrid ajánlat +100 m.
Olyan könnyű lenne eljönni az arab rabszolga kereskedőtől? Úgy emlékszem annó Verratti konkrétan kijelentette, hogy távozni akar, tudjuk mi lett a vége. Pedig még csak nem is egy kaliber a kettő. Abszolút nem olyan egyszerű onnan eligazolni ha nem akarják
Legutóbb ott volt neki a lehetőség rá.
Többi történelem.
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 28., szerda 20:35

Real Madrid are willing to pay €130M for Mbappé as a signing bonus next year.
:lol:

Bármilyen hír van erről a tagról, behányok. Valami hivatalos legyen már. Bármi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 28., szerda 18:52

ANDS írta:
wZoLee7 írta: Néhányótokban akkora a frusztráltság ebben az ügyben mint a barcásokban ha szóba kerül a bl :lol: Senki nem tud semmit, a sajtó is találgat. Aki nem akarja hogy ide jöjjön majd ráér akkor írni az én megmondtam dumát amikor itt lesz és felsül, ha meg nem jön akkor örülhetnek. Aki akarja hogy jöjjön az meg majd akkor ha itt lesz és fossa a gólokat. Viszont stresszelni ezen magát mindenkinek felesleges, nyár eleje van még csak.
Nekem úgy tűnik, itt Mbappe az, aki nem akar Madridba igazolni.

A matek meg kb. így néz ki:
PSG ajánlat= Real Madrid ajánlat +100 m.
Olyan könnyű lenne eljönni az arab rabszolga kereskedőtől? Úgy emlékszem annó Verratti konkrétan kijelentette, hogy távozni akar, tudjuk mi lett a vége. Pedig még csak nem is egy kaliber a kettő. Abszolút nem olyan egyszerű onnan eligazolni ha nem akarják

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 28., szerda 18:12

Pad'em írta: Arribast vinné a Girona meg egy rakat első osztályú klub és a Dortmund is figyelte aktívan. Várja, hogy a klub kínál e neki felnőtt kerettagságot.
én mondjuk megtartottam volna :hmmm: :mrgreen:

Brahimot kellett volna eladni a Milannak v bárkinek, helyette simán kaphatott volna kerettagságot :hmmm:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. június 28., szerda 18:08

Sergio Arribas is likely to leave Real Madrid on loan this summer. Dortmund, RB Leipzig, Eintracht Frankfurt and Bayer Leverkusen are all interested in him, but Dortmund are the favourites. [MARCA]



Dortmund hülye ötlet.
Reiniernek se jött be, ez azért túl nagy ugrás lenne neki elsőre. Leverkusen adná magát Xabi miatt, Frankfurtbis okes, ott tuti többet játszana. Remélem ezen kettő egyikébe igazol majd. De elsőre csak kölcsön! Benne sztem sok van. Minimum Asensio szint, stabil, fix 12.ember.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 28., szerda 12:29

tovabbra sem ertem ha hozzuk a torokot akkor miert nem tudjuk normalis csapatnak kolcsonadni akik amugy erdeklodtek is erte....
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 12:18

Közben sokadjára futok bele, hogy a PSG bele vonná Mendyt a Mbappé dealbe :D Évszázad húzása lenne, persze szinte teljesen kizárt, hogy valós.
Tomidzsi írta: Sztem nem kell, raadasul kapzsik is....foleg a csalad gondolom. Ott van Nico Paz, Arribas, Blanco még, de még Reinier is. Kölcsönbe mehet mind aztan jovore vissza vagy opcioval eladni oket. Felesleges ez a gyerek sztem. Mert ha még apróért hozhato lenne es apuci nem akarna meggazdagodi hirtelen talan akkor....
Az a 20 milliós aláírási pénz kamu volt, nyilatkozta a fater.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 28., szerda 12:11

Sztem nem kell, raadasul kapzsik is....foleg a csalad gondolom. Ott van Nico Paz, Arribas, Blanco még, de még Reinier is. Kölcsönbe mehet mind aztan jovore vissza vagy opcioval eladni oket. Felesleges ez a gyerek sztem. Mert ha még apróért hozhato lenne es apuci nem akarna meggazdagodi hirtelen talan akkor....
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 28., szerda 12:00

Realista24 írta: Allitolag Güler be fog esni, mint nyari igazolas a Realhoz.
A sokoldalusaga adhatja a helyet neki a jelenlegi csapatban.

Megmondom oszinten, en nem latom a helyet a jelenlegi 7 kozeppalyasunk mellett, hacsak nem Camavinga bal vedo lesz, Valverde jobbszelso, Ceballos loszar percet nem fog kapni, es Csucsu hozza a low-Pogba teljesitmenyt.
Szamomra is teljesen erthetetlen lenne.
Kicsit ez az “inkabb nalunk,mint mashol” igazolas.
Nem is jonnek amugy ide a helyebe,csak ha tenyleg azonnal kolcson adnak egy bvb szintu csapatba.
Itt posztja nincs,de legalabb elotte vannak a sorba vagy oten.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 11:58

en hagynam ezt az ardaturánt, semmi extra, a szokásos egylábas középcsapat ember (yes. the eyestest.)
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég