Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. október 22., csütörtök 21:47

Marcelo (Mendy): Kedvelem a Mendy-t, védekezésben 10/10 de én egy Real Madrid kezdő szélsővédőtől támadásban sokkal többet várok, akár egy kicsit a védekezés rovására is. Erre szerintem tökéletes lett volna Reguilon de ZZ másképpen döntött. Az viszont biztos, hogy Marcelo már egyáltalán nem szint, fogalmazhatnék úgy is, hogy Mendy-nek nincs semmilyen helyettese.
Ezt valahogy úgy képzelem el (képzeltem már nyáron is), ahogy régen a Marcelo-Coentrao páros volt. Ha betonvédekezés kell, a portugál játszott, ha menni kellett az eredményért, vagy lazább meccs, akkor Marcelo. Most is hasonlót kéne megcsinálnia ZZ-nak, remélhetőleg Regut visszahozva, Mendyvel párban.
De anno Hakimi játszott a baloson is az elején (nemtudom, hogy ez odaszoktatással megoldható-e), de a vak is látja, hogy támadásban rengeteget nyertünk volna vele. akár egy sorral feljebb is, mert mint láthatjuk a szélső támadóink is mintha itt se lennének.
ziro4vr írta:Ez valami vicc, hogy Jovicnak 25-ig van szerződése?
túlságosan bíztak benne, hogy beválik? :hmmm:
reménykedjünk, hogy valamilyen dealbe bele lehet vonni (pl egy Haalandosba 2 év múlva), vagy a Milan korábban is akarta - de pénz nem volt rá :lol:

Amúgy pl Mbappé a PSGbe is úgy ment, hogy 1 év kölcsön + kötelező vásárlási opció. Ez most idén nyáron nem lehetett volna itt is megcsinálni? igen, tudom, a sejk nem ment volna bele, de egy próbát megért volna :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 22., csütörtök 20:41

Bernabeu's renovation work is not the reason for Madrid's lack of signings - even if that claim has often been made. Given that it is being financed thanks to a loan of €575m from J.P. Morgan that'll be paid back over 30 years, starting from 2022/23. [@Marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. október 20., kedd 15:37

ziro4vr írta:Ez valami vicc, hogy Jovicnak 25-ig van szerződése?
Évek óta legalább 6 éves szerződéseket kötünk fiatalabb új játékosok esetén.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. október 20., kedd 15:36

Ez valami vicc, hogy Jovicnak 25-ig van szerződése?
Nem illik.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. október 20., kedd 15:11

h3x0r írta:
Fenoo írta: Hazard januárban lesz 30 éves és eddig se a kemény edzésmunkájáról volt híres. Az ilyen játékosoknál hamarabb jön el a formahanyatlás, ráadásul ő 1 éve szinte folyamatosan sérült. Én már nem nagyon reménykedek vele kapcsolatban semmivel.
Par perce irtam ossze, hogy kinek mikor jar le a szerzodese es hany eves lesz akkor. (remelem nem szamoltam el :mrgreen: )

2021: Ramos(35), Modric(36), LV(30)
2022: Carvajal(30), Varane(29), Benzema(34), Marcelo(34), Nacho(32), Isco(30)
2023: Kroos(33), Casemiro(31), Odegaard(24), Asensio(27), Mariano(30)
2024: Hazard(33), Odriozola(28), Lunin(25)
2025: Courtois(33), Militao(27), Valverde27), Mendy(30), Vinicius(25), Rodrygo(24), Jovic(27)

Itt pontosan látszik, hogy mi a csapat problémája. Nem nagyon látom a Ramos, Modric, Carvajal, Benzema és a Marcelo utódokat, de Kroost is idevehetném.

Ramos (Militao): Militaot jó játékosnak tartom de eddig csak vész esetén volt bedobva a semmiből, nem úgy néz ki mint akiben ZZ bízik. Plusz az eddigiek alapján sajnos Varane Ramos nélkül mintha elveszett lenne a pályán.
Modric (Valverde): Ezen a poszton érzem egyedül, hogy nem teljesen reménytelen a helyzet viszont Valverdenek is sokat kell még fejlődnie és jó lenne, ha nem össze-vissza játszana egyszer szélsőt, vkp-t hanem a saját posztját erőltetnénk.
Carvajal (Odriozola): Még viccnek is rossz.
Benzema (Jovic): Ahhh hagyjuk is. Talán majd Haaland.
Marcelo (Mendy): Kedvelem a Mendy-t, védekezésben 10/10 de én egy Real Madrid kezdő szélsővédőtől támadásban sokkal többet várok, akár egy kicsit a védekezés rovására is. Erre szerintem tökéletes lett volna Reguilon de ZZ másképpen döntött. Az viszont biztos, hogy Marcelo már egyáltalán nem szint, fogalmazhatnék úgy is, hogy Mendy-nek nincs semmilyen helyettese.

Odegaard-ot nem tudom hova tenni, ő egy 4-2-3-1es rendszerben lenne használható, mint középső támadó középpályás. Máshol nem látom, hogy hasznos tudna lenni.

A szélsőink közül egyik se kezdő szint jelenleg, de itt nem is értem pontosan ZZ-t, hogy mit akar. Például Rodrygo, játszik egy meccset kezdőként utána meg eltűnik mintha nem is létezne. Viniciussal is ez volt tavaly.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. október 20., kedd 14:40

Pad'em írta:
Marky írta:
Szerintem nem is lesz eleg egy tamado. Benzemaban nincs 3 ev kezdokent, Jovic nem tudott tovabbra sem beilleszkedni, a szelsoink kozul pedig Vinitol lehet varni valami ertekelhetot, Hazard serulesei es a kora miatt nem lehet hosszutavu megoldas.
Szukseg lesz egy olyan szelsore, aki mar az elso pillanattol kezdve bevetheto a jobboson es kepes megbontani a vedelmet. Ez lehetne Mbappe is, de akkor pedig egy centerre lesz szukseg.
2021: Mpabbé, Camavinga
2022: Haaland

Ez a terv. E szerint kövi szezont még Benzemával képzeljük el, aztán jönne a norvég.
Kubo-ban is lehet még reménykedni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. október 20., kedd 14:25

Fenoo írta: Hazard januárban lesz 30 éves és eddig se a kemény edzésmunkájáról volt híres. Az ilyen játékosoknál hamarabb jön el a formahanyatlás, ráadásul ő 1 éve szinte folyamatosan sérült. Én már nem nagyon reménykedek vele kapcsolatban semmivel.
Par perce irtam ossze, hogy kinek mikor jar le a szerzodese es hany eves lesz akkor. (remelem nem szamoltam el :mrgreen: )

2021: Ramos(35), Modric(36), LV(30)
2022: Carvajal(30), Varane(29), Benzema(34), Marcelo(34), Nacho(32), Isco(30)
2023: Kroos(33), Casemiro(31), Odegaard(24), Asensio(27), Mariano(30)
2024: Hazard(33), Odriozola(28), Lunin(25)
2025: Courtois(33), Militao(27), Valverde27), Mendy(30), Vinicius(25), Rodrygo(24), Jovic(27)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. október 20., kedd 14:17

Hazard januárban lesz 30 éves és eddig se a kemény edzésmunkájáról volt híres. Az ilyen játékosoknál hamarabb jön el a formahanyatlás, ráadásul ő 1 éve szinte folyamatosan sérült. Én már nem nagyon reménykedek vele kapcsolatban semmivel.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 20., kedd 13:56

Mar csak nekem vannak olyan remenyeim hogy Hazard esetleg meg osszeszedi magat 1-2 szezonra (talan)? :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 10:55

Marky írta:
Pad'em írta: Egy klasszis támadót potens évekkel mindenképp igazolnunk kell. Az ilyen kategóriáért pedig bankot kell robbantani nincs mese. Mané, Sancho, Sterling, egyik se lenne olcsóbb. Max azon lehet vitatkozni, hogy kinek melyik kéne.
Szerintem nem is lesz eleg egy tamado. Benzemaban nincs 3 ev kezdokent, Jovic nem tudott tovabbra sem beilleszkedni, a szelsoink kozul pedig Vinitol lehet varni valami ertekelhetot, Hazard serulesei es a kora miatt nem lehet hosszutavu megoldas.
Szukseg lesz egy olyan szelsore, aki mar az elso pillanattol kezdve bevetheto a jobboson es kepes megbontani a vedelmet. Ez lehetne Mbappe is, de akkor pedig egy centerre lesz szukseg.
2021: Mpabbé, Camavinga
2022: Haaland

Ez a terv. E szerint kövi szezont még Benzemával képzeljük el, aztán jönne a norvég.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. október 20., kedd 10:33

Pad'em írta: Egy klasszis támadót potens évekkel mindenképp igazolnunk kell. Az ilyen kategóriáért pedig bankot kell robbantani nincs mese. Mané, Sancho, Sterling, egyik se lenne olcsóbb. Max azon lehet vitatkozni, hogy kinek melyik kéne.
Szerintem nem is lesz eleg egy tamado. Benzemaban nincs 3 ev kezdokent, Jovic nem tudott tovabbra sem beilleszkedni, a szelsoink kozul pedig Vinitol lehet varni valami ertekelhetot, Hazard serulesei es a kora miatt nem lehet hosszutavu megoldas.
Szukseg lesz egy olyan szelsore, aki mar az elso pillanattol kezdve bevetheto a jobboson es kepes megbontani a vedelmet. Ez lehetne Mbappe is, de akkor pedig egy centerre lesz szukseg.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 9:28

sonic írta:
Pad'em írta:

Nagyon fut a Mpabbé vonat.

Ex-PSG coach Unai Emery: "When we were in Paris, Mbappé was very excited to come to play for Real Madrid. I didn't want him to leave and I spoke to his father. At that time Mbappé was seriously contemplating coming to Madrid." [@partidazocope]

Nem fejlődött két éve ide vagy oda, nagyon kell nekünk. Hatalmas igazolás lenne. Remélem Mpabbé ezt lezsírozta már a sejkkel előre, hogy elengedje, más különben esélytelen lesz elhozni.
Ha nem akar hosszabbitani kenytelenek lesznek elengedni elobb vagy utobb. A kerdes inkabb az hogy a Realnak megeri-e bankot robbantani erte. Nyilvan ha mi nem akkor majd egy angol csapat fog.
Egy klasszis támadót potens évekkel mindenképp igazolnunk kell. Az ilyen kategóriáért pedig bankot kell robbantani nincs mese. Mané, Sancho, Sterling, egyik se lenne olcsóbb. Max azon lehet vitatkozni, hogy kinek melyik kéne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 20., kedd 9:08

Pad'em írta:
Realista24 írta: Kylian Mbappé doesn't want to renew his PSG contract and is very likely to depart next season. Real Madrid are willing to break bank for him even with the Covid-19 situation. [@le_Parisien]
Nagyon fut a Mpabbé vonat.

Ex-PSG coach Unai Emery: "When we were in Paris, Mbappé was very excited to come to play for Real Madrid. I didn't want him to leave and I spoke to his father. At that time Mbappé was seriously contemplating coming to Madrid." [@partidazocope]

Nem fejlődött két éve ide vagy oda, nagyon kell nekünk. Hatalmas igazolás lenne. Remélem Mpabbé ezt lezsírozta már a sejkkel előre, hogy elengedje, más különben esélytelen lesz elhozni.
Ha nem akar hosszabbitani kenytelenek lesznek elengedni elobb vagy utobb. A kerdes inkabb az hogy a Realnak megeri-e bankot robbantani erte. Nyilvan ha mi nem akkor majd egy angol csapat fog.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 20., kedd 9:06

Realista24 írta: Kylian Mbappé doesn't want to renew his PSG contract and is very likely to depart next season. Real Madrid are willing to break bank for him even with the Covid-19 situation. [@le_Parisien]
Nagyon fut a Mpabbé vonat.

Ex-PSG coach Unai Emery: "When we were in Paris, Mbappé was very excited to come to play for Real Madrid. I didn't want him to leave and I spoke to his father. At that time Mbappé was seriously contemplating coming to Madrid." [@partidazocope]

Nem fejlődött két éve ide vagy oda, nagyon kell nekünk. Hatalmas igazolás lenne. Remélem Mpabbé ezt lezsírozta már a sejkkel előre, hogy elengedje, más különben esélytelen lesz elhozni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 20., kedd 8:48

Kylian Mbappé doesn't want to renew his PSG contract and is very likely to depart next season. Real Madrid are willing to break bank for him even with the Covid-19 situation. [@le_Parisien]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. október 19., hétfő 20:02

Szegény Mbappe idén tényleg gyengus, főleg a mi támadóinkat nézve, idén lehet tényleg nem lenne előrelépés. :kalapos:

Idei szezont figyelembe véve:
Svéd - Francia: 1 Gól
3 meccs kihagyás - Koronavírus tesztpozitív
Nice - Psg: 1 Gól
Reims - Psg: 2 Gólpassz
Psg - Angers: 1 Gól + 1 Gólpassz
Francia - Ukrajna: 1 Gól + 1 Gólpassz (1 félidő alatt)
Francia - Portugál: 0-0
Horvát - Francia: 1 Gól
Nimes- Psg: 2 Gól

8 meccs: 7 Gól + 4 gólpassz

Felőlem jöhet már holnap! :mrgreen: :mrgreen:

GLOAT: (Messi) 6 meccs: 2 tizenegyes :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. október 19., hétfő 19:30

Sokat nem fejlődött azóta, de amilyen szinten berobbant, olyan nem nagyon van manapság.

Azt se szabad várni, hogy mostanság akkora egyéniségek jönnek, mint a felsoroltak. Amúgy a válogatottban jobban szokott játszani, szerintem jót tenne neki a váltás. Plusz motiváció is meglenne.

Nekem a tucatspanyol vonulatból van elegem meg a gólszegénységből, a teknős legalább oda tud érni és be tudja verni. Manapság ez nagyon sok pénzt megér.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. október 19., hétfő 19:01

Remy írta:
Dupla D írta:
Ha bruttó, akkor az fasza, ha nettó, akkor a világon a második legjobban fizetett játékos lenne Messi mögött. Az kissé irreális lenne.
Igen ám, csak az a nagy helyzet, hogy ha Messi lelép a barcából, a barca valószínűleg megadná ezt neki. Ráadásul nekik is virítani kell valamit, ha lelép az argentin. Egy City szintén megadná ezt valószínűleg neki.

Igazából nem nagyon lesz mit tenni. Akarunk generációs tehetséget, vagy továbbra is jó Lucas és a többiek. Ezt a kérdést kell megválaszolni.

Pont ez a baj...
Nem érzem rajta annyira azt, hogy ő akkora generációs tehetség lesz, mint pl CR, vagy Messi volt
Vagy akár egy Dinho, R9, stb...

Én tényleg azt látom, hogy Monaco óta annyira brutálisan komolyat nem fejlődött.
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 19., hétfő 18:45

ziro4vr írta: Azért ha MBappé lófaszt mutat, akkor a világ támadóinak 98%-a mit? :lol:
Azért abban van igazság, hogy Mbappe abban a bajnokságban mutatja azt a ""lófaszt"", ahol Mariano 18 gólt hintett egy évvel korábban (pont annyit, mint Mbappe tavaly) egy olyan csapatban amelyiknek abszolút nincs ellenfele és minden meccs arról szól, hogy mennyit tudnak lőni az ellenfélnek. A BL-ben és a válogatottban viszont nem remekel az utóbbi időben.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4412
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. október 19., hétfő 17:59

Bruttóban mondjuk nemtudom miért sokkalná akárki is a fizut - mit gondoltatok mennyi lesz? :D

Nettó tényleg húzós lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég