Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 13., kedd 15:19

MARCA: PSG won't let Mbappe leave quietly, even if he doesn't renew his contract with the club, leaving just a year until it expires in 2022. There is no denying Madrid are keen admirers of Mbappe but before talking to PSG they'll look at the evolution of Hazard, VJ & Rodrygo.

MARCA: Madrid scouted were interested in Haaland even before Salzburg, when he was playing for Molde. Real won't trigger his €75m buyout because they have an excellent relationship with BVB which could allow them an even lower price. Constant communication between both clubs.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. október 13., kedd 15:13

Emlékeim szerint Rabiot-nak lejárt a szerződése, és előtte nem játszott fél évig, mert kitették a csapatból.

Verratti valószínű ezt nem akarta bevállalni, kérdés Mbappé bevállal-e fél évet a lelátón, vagy esetleg vele megengedőbbek lesznek és játszatják, hogy megnyerjék a BL-t, amíg ott van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. október 13., kedd 14:47

Jövőre fog érkezni Mbappé és drágán (feltéve...lásd alul). Hiába utolsó éves szerződés. Ő szerintem lépni akar majd és tényleg sok múlik azon, mennyire eltökélt.

Azért a PSG sem teheti meg, hogy minden játékost terrorban tart, aki lépni akar. Rabiot kishal volt, a kutyát nem érdekelte a sorsa, de még így is elég hangos volt a sajtó az ügyével kapcsolatban. Mbappé más szint. Ha Őt is elkezdik fenyegetni, padra rakni, keretből kitenni, azzal azt is kockáztatják, hogy a következő "Mbappé" már nem ír alá, mert önként nem megy börtönbe.

Persze mindkét fél oldaláról lehet érveket és ellenérveket sorakoztatni, a PSG meg csak számon kéri a szerződésben foglaltakat, de összességében nem lenne jó üzenete szerintem.

Neymar bohóckodása kicsit más, nála nem volt egy épkézláb ajánlat az asztalon, a Barca gondolom 3 csomag szotyit 4 részletben, meg esetleg a használhatatlan Dembelét ajánlgatta, bár már nem emlékszem pontosan.

A Covid még össze tudja ezt kócolni, eléggé tartok tőle, hogy jövőre sem lesznek nagy igazolások, ha nem rendeződik a helyzet. Borzalmasan sok bevétel esik ki jelenleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. október 13., kedd 14:36

kiserik írta:
wZoLee7 írta: MBappe szerintem 200 alatt nem fog váltani, aki meg abban bízik, hogy majd nem hosszabbít és ingyen vált az ébredjen fel gyorsan, mert ennél az is valószínűbb 2 euróért hozzuk el
Miért is? Minden Mbappén múlik. Rabbiot-nak sikerült...
Azért a kettő nem ugyan az. A PSG meg nem tököl majd, ha nem ír alá nem játszik

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. október 13., kedd 14:34

Szerintem attól is függ, hogy a PSG nemzetközi szinten fel tud-e mutatni valamit vagy sem. Ha sikeresek lesznek, el tudják hinni, hogy BLt nyernek, vagy el tudják hitetni a játékosaikkal, vagy ne adj isten meg is nyerik, akkor Mbappét, főleg egy esetleges fizetésemelés után, taktikai atombombával sem lehet majd onnan kirobbantani. Ellenkező esetben minden nemzetközileg sikertelen PSG év a mi malmunkra is hajthatja a vizet. Ha viszont a játékos esetleg váltani akar, én azért tartok tőle, hogy az utolsó pillanatban még valaki kiénekelheti a sajtot a szánkból. Mert valljuk be, a BL győzelmi esélyeink (a többi hozzánk hasonlóan megújulni képtelen spanyol élcsapattal egyetemben) igen csak lecsökkentek. Így a vonzerő is. Már a Real szintű összegek sem feltétlenül elegendőek az átigazolásokhoz, pénz már van szartig egy csomó csapatnál.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 13., kedd 14:32

kiserik írta:
wZoLee7 írta: MBappe szerintem 200 alatt nem fog váltani, aki meg abban bízik, hogy majd nem hosszabbít és ingyen vált az ébredjen fel gyorsan, mert ennél az is valószínűbb 2 euróért hozzuk el
Miért is? Minden Mbappén múlik. Rabbiot-nak sikerült...
Opelt Ferrarival? :hmmm:

Verrattinak meg nem pl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 13., kedd 14:24

wZoLee7 írta: MBappe szerintem 200 alatt nem fog váltani, aki meg abban bízik, hogy majd nem hosszabbít és ingyen vált az ébredjen fel gyorsan, mert ennél az is valószínűbb 2 euróért hozzuk el
Miért is? Minden Mbappén múlik. Rabbiot-nak sikerült...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. október 13., kedd 14:12

MBappe szerintem 200 alatt nem fog váltani, aki meg abban bízik, hogy majd nem hosszabbít és ingyen vált az ébredjen fel gyorsan, mert ennél az is valószínűbb 2 euróért hozzuk el

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 13., kedd 14:05

Santi írta: Akkor tartsák meg és jön 22-ben ingyen. :smile: Az nekünk csak még jobb.
Én most erre látok esélyt.
Vagy drágán jövőre, vagy ingyen két év múlva.

Aztán lesz a harmadik, hogy soha :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. október 13., kedd 14:04

Akkor tartsák meg és jön 22-ben ingyen. :smile: Az nekünk csak még jobb. Lehet, hogy akkor már nem is lesz rá szükségünk, mert beérik Kubo vagy valamelyik brazilunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2020. október 13., kedd 14:06-kor.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 13., kedd 13:50

Ez csak Mbappén fog múlni. Ha itt akar játszani, akkor egyértelműsíti a PSG-nél, hogy nem hosszabbít, így akár ingyen is távozhat. Ezt a PSG nem hagyná. Az, hogy esetleg Vinit is be lehetne vonni az üzletbe még lejjebb viheti az árat (az egy másik kérdés, hogy mennyire érné meg ez a buli, mert Mbappe nem hogy fejlődik, hanem inkább vissza fejlődik).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 13., kedd 13:45

Santi írta: Miért kerülne 400-ba? Mbappé szerződéséből 1 év lesz vissza, el lehet hozni 100-150 között Hazard áron kb., Haaland ugye fix 75 + ügynök, Camavinga meg sztem 50 környéke, akármekkora tehetség, mégiscsak gyerek még és nem befutott kész sztár. Idén nem költöttünk semmit, jövő nyárra kell legyen pénz erre, nem hiszem el, hogy mindenkinek van, csak pont nekünk nincs.
El lehet hozni, persze :lol:

Hazardot elhoztuk 100-140 millióért, dagadtan, közel a 30-hoz. A jelenlegi egyik legnagyobb ígéretet, a sejktől valószínű meg fogjuk venni egy százasért. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. október 13., kedd 13:43

Santi írta: Miért kerülne 400-ba? Mbappé szerződéséből 1 év lesz vissza, el lehet hozni 100-150 között Hazard áron kb., Haaland ugye fix 75 + ügynök, Camavinga meg sztem 50 környéke, akármekkora tehetség, mégiscsak gyerek még és nem befutott kész sztár. Idén nem költöttünk semmit, jövő nyárra kell legyen pénz, nem hiszem, hogy mindenkinek van csak nekünk nincs pont.
Hazard került ennyibe ugyanígy 1 éves szerződéssel egy Chelseaből. Mbappe ígéretesebb, fiatalabb, valamint PSG.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. október 13., kedd 13:39

Miért kerülne 400-ba? Mbappé szerződéséből 1 év lesz vissza, el lehet hozni 100-150 között Hazard áron kb., Haaland ugye fix 75 + ügynök, Camavinga meg sztem 50 környéke, akármekkora tehetség, mégiscsak gyerek még és nem befutott kész sztár. Idén nem költöttünk semmit, jövő nyárra kell legyen pénz erre, nem hiszem el, hogy mindenkinek van, csak pont nekünk nincs.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. október 13., kedd 13:18

jól hangzik ez a pakk de csak zsebből nem lesz kipengetve. ellenben egy érdekes opció is lehet amennyiben Vini juni belevonódik az Mbappé dealbe akkor még reális is lehet egy nyár alatt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. október 13., kedd 13:11

Santi írta: Bízom benne, hogy az idei átigazolási szezonból való kimaradás, nemcsak a Covid számlájára írható, hanem már annak is szól, hogy 2021-ben robbantunk a Haaland-Mbappé-Camavinga pakkért. Mindhárom kellene, mint egy falat a kenyér. A most még itt maradt vagy csak kölcsönbe küldött peremembereket, pedig remélem ki tudjuk szórni: lv, jovic, isco, mariano, bale, ceba, mayoral, ezekből egy 100-as bevétel összejöhetne. A 3 brazillal kellene még kezdeni valamit, legfőképpen kölcsönbe küldeni, vagy eladni valamelyiket (Vini, Rodrygo, Reinier).
Mivel persze csere is kell Asensiot megtartjuk és Kubo, Brahim visszajön.
Ez egy testbaszó csapat lenne 21-re: tbo - mendy, ramos, varane, carvajal - case/cama, valverde, kroos/modric/ödegaard, hazard, haaland/benz, bappé

Ehhez mondjuk még nem ártana ha Hazardból újra lenne focista és nem maradna kuka az ember.
ez így marha jó lenne, de tényleg, én sem tartanám kizártnak, hogy eladjunk kb 100-ért és akkor kicsengetjük amit kell, de már eleve nem hiszem, hogy MBappe és Haaland is jönne, mert itt van Benzema is. Ha lenne realitása én a támadó részlegből bárkit eladnék gondolkodás nélkül és egyedül Benzemat sajnálnám csak, de Ő sem lesz fiatalabb. Asensio és Isco ha érne valamit és lenne vevő nem is gondolkodnék. Hazard a kutyának sem kell majd, a brazilokat is eladnám ha rájuk lenne vevő. Sajnos most pár évig nem az lesz, hogy mi x-y emberkét eladnánk és akkor megveszik, akiért van vevő és nem egy fontos személy az mehetne, mert ideje lenne eladni pénzért is

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. október 13., kedd 12:48

A Haaland-Mbappé-Camavinga csomag jól hangzik, viszont első ránézésre kb 400 millióba kerülne. Nem hiszem, hogy a Covid után ennyit fogunk költeni, úgy hogy az előző idényt 0-ra hoztuk ki, és valószínűleg idén is ez a cél.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. október 13., kedd 12:13

Bízom benne, hogy az idei átigazolási szezonból való kimaradás, nemcsak a Covid számlájára írható, hanem már annak is szól, hogy 2021-ben robbantunk a Haaland-Mbappé-Camavinga pakkért. Mindhárom kellene, mint egy falat a kenyér. A most még itt maradt vagy csak kölcsönbe küldött peremembereket, pedig remélem ki tudjuk szórni: lv, jovic, isco, mariano, bale, ceba, mayoral, ezekből egy 100-as bevétel összejöhetne. A 3 brazillal kellene még kezdeni valamit, legfőképpen kölcsönbe küldeni, vagy eladni valamelyiket (Vini, Rodrygo, Reinier).
Mivel persze csere is kell Asensiot megtartjuk és Kubo, Brahim visszajön.
Ez egy testbaszó csapat lenne 21-re: tbo - mendy, ramos, varane, carvajal - case/cama, valverde, kroos/modric/ödegaard, hazard, haaland/benz, bappé

Ehhez mondjuk még nem ártana ha Hazardból újra lenne focista és nem maradna kuka az ember.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 13., kedd 11:48

Az Odegaard Modric összehasonlítás azért meredek, mert eddig csak különböző poszton játszottak. Lukita hátrébb, Martin előrébb. Nem egy poszt. Amúgy is az egyik egy aranylabdás, óriási tudású vén róka, a másik meg egy 21 éves taknyos. Modric a jelen foci egyik legjobb középpályása, de sajnos a teste már nem bírja az évi 40-50 meccsen való 90 perceket.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. október 13., kedd 11:02

Nálam régóta van egy "mesterhármas", Bale-Isco-Lucas, amelytől már rég megváltam volna. Kettő (és fél) még mindig megvan belőle. Sajnos. Már tavaly óta Jovicot is hozzájuk csaptam, ő is reménytelen.

Ezt az Odegaard-Haaland tengelyt majd meglátjuk. Odegaard nálam főleg a nagy beharangozások tükrében nagyon negatív benyomást keltett az első két meccsén, a vetereán és szerintem méltatlanul sokat ekézett Modric fényévekkel jobb. Tudom, hogy a norvég csak 21 éves, de amit mutatott, az nagyon nagyon kevés volt még Real szinten. Sokat kell fejlődnie, ideje van. Valami csatárt viszont kötelező venni majd. Kár, hogy annak idején Aspasról lecsúsztunk, ő kb. mostanra vagy jövőre kopna ki, és megúsztuk volna Jovityot és Mariano is vidáman rugdosná a gólokat a Lyonban, plusz ülnénk egy zsák pénzen.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég