Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:18

gutihaz14 írta: meg canceloert be kell adni az ajanlatot es 5* a nyari mercato

ha nem cancelo akkor felolem jojjon a fresneda csak engedjuk mar el a mostaniak kezet mert borzaszto
Cancelo már megegyezett a Barcaval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5359
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:15

meg canceloert be kell adni az ajanlatot es 5* a nyari mercato

ha nem cancelo akkor felolem jojjon a fresneda csak engedjuk mar el a mostaniak kezet mert borzaszto
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 3., csütörtök 14:09

Igen, kell igazolni egy jobbhátvédet Carlo :mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:59

Realista24 írta: Carlo Ancelotti: "We have to fix our defense. It's an easy problem to solve."

Na, ennyi.
Jah csak mar 2 éve nem megy neki.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:32

Endrick barátunkkal mi van? Nem nagyon játszik mostanában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 13:31

Carlo Ancelotti: "We have to fix our defense. It's an easy problem to solve."

Na, ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Newman » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:57

Nem, ez Kylian :|
[/quote]

Mindenhol Ethan-t írják, ő játszott a koreai csapat ellen. A bátyját otthon hagyták nem utazott az ázsiai túrára.

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:44

untouchable írta:
lordgabi írta: Közben megfosztották a mezszámától, sőt, a középpályán számoltak a mai felkészülési meccsen Mbappéval. :hmmm:
https://kephost.net/p/OTYyMzcw.jpg



















:mrgreen:
Ez nem az öccse, Ethan?
Nem, ez Kylian :|

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:39

RealAsensio írta:
Kerlon írta:

4 meccs 8 kapott, ugyanott folytatjuk, mint tavaly :lol: de elol meg gazabb a szituacio, de majd ferni jon es elmondja, hogy meg egy ilyen evet em fut a barca :mrgreen:
Ki nem fossa le, hany golt lovunk vagy kapunk, amikor Pintus szetfingatja oket? :lol: ugy is az az elso, hogy eronletileg rendben legyenek a fiuk, meccsen megtanuljak a rendszert, a jatekelemeket, szituaciokat, az ujak beilleszkedjenek, stb. Ezek csak hakni meccsek, semmi sem mulik rajta. Nyilvan mindenki igyekszik, mindenki teszi a dolgat, de ezekbol levonni barmifele kovetkeztetest a szezonra nezve meg nem igazan lehet. Ha pedig Mbappe beesik, az alapjaiban hatarozza meg a csapat tamadojatekat, legalabb akkora hatasa lesz a csapatban, mint Benzemanak volt. Hianyzik a csapatbol, de Mbappe ezt valamelyest orvosolni fogja.
Szerintem is Mbappe lesz a vedelmunk kulcsa B-)

Mondjuk az egesz ertelmezesed egy tevhit, amibe probalsz belenyugodni. Gondolom az ellenfeleknel nincs eronleti edzes es ok nincsenek terhelve.

Szoval jo szar osszefuggesekbe kapaszkodsz, de mindegy.

Nem temetem a csapatot, de egyelore eleg szarul fest ez annak tudataban, hogy a vezerbika elorol kiesett es meg az is kerdeses, hogy ki fogja rugni a golokat, ezert a vedelemnek kurvara stabilnak kene lennie.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

untouchable
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:36

lordgabi írta: Közben megfosztották a mezszámától, sőt, a középpályán számoltak a mai felkészülési meccsen Mbappéval. :hmmm:
https://kephost.net/p/OTYyMzcw.jpg



















:mrgreen:
Ez nem az öccse, Ethan?
Hala Madrid y nada más 🤍

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:14

Anthony írta: Nekem csak az a kérdésem ha jön Mbappé akkor nem kapunk ki 1-3-ra, hanem nyerünk 5-3-ra?
Jó tudom felkészülési meccs + ha elteszünk 2 gólt az elején akkor más a meccs képe.

De ettől függetlenül a védekezés és a jobb oldalunk hiányosságai továbbra is ott lesznek.

(Nem láttam a meccseket szóval nem akarom osztani, de a Marcán pl. azt elemezték hogy Bellinghammel felélesztették a Zidane posztot, csak éppen nehezen jutott labdához, és nagy kérdés hogy a mai fociban van-e létjogosultsága annak ellenére hogy jól játszott a srác, és persze még össze kell szokni).
Véleményem szerint ebben a jelenlegi formánkban nincs létjogosultsága és ez Mbappeval sem fog gyökeresen változni. Ehhez egy Carvajal-Marcelo prime szintű szélső védő kettős kellene, ettől pedig most nagyon messze állunk és az idei átigazolási szezonban nem is fog már megoldódni ez a két poszt. Plusz ahogy fentebb többen írtátok ez a felállás Vininek egyáltalán nem fekszik. Pont, hogy az erősségei tűnnek el benne és Bellinghamban jelenleg ezen a tkp poszton nem látom azt az extrát amiért ezt érdemes lenne beáldoznunk.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 3., csütörtök 12:04

Nekem csak az a kérdésem ha jön Mbappé akkor nem kapunk ki 1-3-ra, hanem nyerünk 5-3-ra?
Jó tudom felkészülési meccs + ha elteszünk 2 gólt az elején akkor más a meccs képe.

De ettől függetlenül a védekezés és a jobb oldalunk hiányosságai továbbra is ott lesznek.

(Nem láttam a meccseket szóval nem akarom osztani, de a Marcán pl. azt elemezték hogy Bellinghammel felélesztették a Zidane posztot, csak éppen nehezen jutott labdához, és nagy kérdés hogy a mai fociban van-e létjogosultsága annak ellenére hogy jól játszott a srác, és persze még össze kell szokni).

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:26

Realista24 írta:

De akkor miert osztod az eszt? Hoterkep, meg statok alapjan, mint Raisen.
Sok mindent kilehet belole olvasni pedig. Teny,hogy a ketto nem valtozott. A barca ellen tenyleg beljebb volt labdanelkul,de amikor labda volt nala,ott ugyanugy kiment elkerni,vagy futott be a szele fele a vedok moge.
Ezt lattam.

De csak leirtam a velemenyemet,nem osztom az eszt. Nem tamadok en senkit,remelem nem is ugy veszi mas.
Te nem ertem miert vagy ilyen frusztralt,tegnap is belem alltal,de miert?

Viszont a mai futballban tablazatokat vezetnek a nagy csapatok. Az,hogy valakit leigazoljanak,elotte az osszes statisztikajat megnezik,hogy miben gyenge,vagy miben emelkedik ki. Ugyanez a meccseken,mire egy edzo beer az oltozobe,pontosan tudja,hogy ki milyen allapotban van,ki hol,mennyit,miben hibazik. Passzbol,fejesbol,futasbol,parharcokbol,sprintek,vernyomas mindenbol szazalekot neznek.

A regi idok focija lejart,mikor eye test volt,mint hehenel.
Hiaba mondja egy ember,hogy latta focizni es nagyon jo,ha megnezik az adatbazist,es kijon,hogy pl a fejesei 73%-at elveszti belso vedokent.

Az xg se egy rossz dolog,csak nem meccsre kell nezni,hanem 2-3 honapokra lebontva.
Az meg hogy ki az a Raisen(?) nem tudom. Nem is erdekel.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:24

Közben megfosztották a mezszámától, sőt, a középpályán számoltak a mai felkészülési meccsen Mbappéval. :hmmm:
https://kephost.net/p/OTYyMzcw.jpg



















:mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:22

Dupla D írta: Egyértelmű számomra, hogy Ancelotti arra rendezkedett be, hogy idén ez marad a keret, nem lesz Mbappé. Ha jönne Mbappé, akkor szerintem nem változtatott volna a 4-3-3-on.
Miért? Vini - Mbappé elől azt kész. Szerintem nincs köze neki ehhez a gyémanthoz, inkább annak hogy van 50 középpályásunk, őket meg így lehet feltenni együtt.

Meg visszaállni a 433-ra se tart semeddig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:20

Kerlon írta:
gutihaz14 írta: rossz nezni mennyire suta a vedekezesunk
4 meccs 8 kapott, ugyanott folytatjuk, mint tavaly :lol: de elol meg gazabb a szituacio, de majd ferni jon es elmondja, hogy meg egy ilyen evet em fut a barca :mrgreen:
Ki nem fossa le, hany golt lovunk vagy kapunk, amikor Pintus szetfingatja oket? :lol: ugy is az az elso, hogy eronletileg rendben legyenek a fiuk, meccsen megtanuljak a rendszert, a jatekelemeket, szituaciokat, az ujak beilleszkedjenek, stb. Ezek csak hakni meccsek, semmi sem mulik rajta. Nyilvan mindenki igyekszik, mindenki teszi a dolgat, de ezekbol levonni barmifele kovetkeztetest a szezonra nezve meg nem igazan lehet. Ha pedig Mbappe beesik, az alapjaiban hatarozza meg a csapat tamadojatekat, legalabb akkora hatasa lesz a csapatban, mint Benzemanak volt. Hianyzik a csapatbol, de Mbappe ezt valamelyest orvosolni fogja.
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:05

Tényleg beljebb játszott a Barca meccsen is. Én csak azt néztem, de egyértelmű volt a 4-1-2-1-2-es felállás. Bellingham a CAM, Vini bal oldali támadó, Rodrygo meg jobb. Sokkal bentebb van Vini, mint tavaly. Ebből kifolyólag könnyebben is kéne kapu elé kerülnie és befejezni, de ebben meg pont nem túl jó, nem ez az erőssége. Szóval én is azt látom, hogy neki ez a felállás nem igazán kedvez.

Egyértelmű számomra, hogy Ancelotti arra rendezkedett be, hogy idén ez marad a keret, nem lesz Mbappé. Ha jönne Mbappé, akkor szerintem nem változtatott volna a 4-3-3-on.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 3., csütörtök 11:04

miro. írta:
Realista24 írta:

Vagy a meccset kene nezni, nem a hoterkepet.
Ezert nem kelek fel ejjel. :lol:
Meglatjuk,varjatok kicsit,alakul ez.
Nem kell 2-3 meccs utan leirni.
A franciaval ugyis mas lesz elol. Fix,hogy O miatta is valtott erre az oreg.
De akkor miert osztod az eszt? Hoterkep, meg statok alapjan, mint Raisen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 3., csütörtök 10:59

Realista24 írta:

Vagy a meccset kene nezni, nem a hoterkepet.
Ezert nem kelek fel ejjel. :lol:
Meglatjuk,varjatok kicsit,alakul ez.
Nem kell 2-3 meccs utan leirni.
A franciaval ugyis mas lesz elol. Fix,hogy O miatta is valtott erre az oreg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 3., csütörtök 10:57

miro. írta:
Pad'em írta: Miro hiába magyarázod ha csak az összefoglalókat láttad. Ahogy half mondja, középen van többségében, csatár pozícióban onnan húzódik kifele. Elég nagy különbség, azzal, hogy szélen kapja eleve. Nyilván volt, hogy kimozog és ott kapja meg, de alapvetően teljesen megváltozik így a hatékonysága. Kalap szar, mondhatni.
De mi a kulonbseg?
Megnezed a labdaval valo talalkozast a hoterkepen,ugyanaz,mint tavaly.
Nem center lett,nem egy statikus,vedok kozt,hattal allo jatekos.
Total szabadon mozog,a labdat ugyanott veszi fel. Annyi kulonbseggel,hogy nem bassza el az energiajat arra,hogy visszamegy 30 meterre vedekezni.
Az egyetlen kulonbseg amit irtam,Karim Benzema.
De nem ugyanott veszi fel, nem hőtérképből mondom hanem mert láttam a meccseket. Nyilván nem center, de többet kapja középen aztán onnan próbálkozik valamit. Eddig csak baloldalt kapta 95%-ban. Ez első meccs óta látszik, és azóta mondjuk páran, hogy teljesen kiheréli a játékát.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég