Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 6., szerda 19:56

Jim írta:
halamadrid írta: Rafa Marínnak kb. 10 kérője is van, de meg akarjuk tartani. Azt írták, hogy hozták volna fel az lső csapatba, de Rüdiger érkezésével ez meghiúsult.
oké, de mint írtad, így hogy jött Rüdiger és Nacho is itt van, akit néha játszatni kellene
kb 3 meccse lenne egész évben :hmmm:
2 évre adjuk kölcsön akkor, és ha lesz hely hátul, visszajöhet
Szerintem is az lenne a legjobb döntés, de valszeg sajnos még a Castillában számolnak majd vele.

Egyébként Chustot adtuk el 1-ért és azt írják (Marca), hogy Sergio Santos transzferét is most véglegesítjük a Leganésbe.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 6., szerda 18:30

gutihaz14 írta: valakit eladtuk a cadiznak kemény 1 millióért. gondolom szokásos 50% vagy 3-4 millió buyback van rajta
egy újabb középhátvéd?
nem Chustról van szó? :hmmm:
ő azért ismert , pályára lépett párszor az első csapatban is :mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 6., szerda 18:07

halamadrid írta: Rafa Marínnak kb. 10 kérője is van, de meg akarjuk tartani. Azt írták, hogy hozták volna fel az lső csapatba, de Rüdiger érkezésével ez meghiúsult.
oké, de mint írtad, így hogy jött Rüdiger és Nacho is itt van, akit néha játszatni kellene
kb 3 meccse lenne egész évben :hmmm:
2 évre adjuk kölcsön akkor, és ha lesz hely hátul, visszajöhet

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 6., szerda 17:22

valakit eladtuk a cadiznak kemény 1 millióért. gondolom szokásos 50% vagy 3-4 millió buyback van rajta
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 6., szerda 17:04

Jim írta:
MorataMartin írta: Közben Gila a Lazioé hivatalosan is. A hírek szerint 6 millió euró volt.
még Rafa Marint kéne eladni olyan helyre, ahol játszik, és 2 év múlva a jobbik jöhetne vissza Nacho helyére :hmmm:
Rafa Marínnak kb. 10 kérője is van, de meg akarjuk tartani. Azt írták, hogy hozták volna fel az lső csapatba, de Rüdiger érkezésével ez meghiúsult.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. július 6., szerda 15:23

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: A korábbiakkal ellentétben mégsincs semmi hír Vini útleveléről, nem valószínű, hogy megoldódik a nyáron.
eladni, nkunku, dembele csomagot hozni :D
Dembele állítása szerint, legalábbis a leigazolásakor( :mrgreen: ) élete álma a katalán csapat. Jó lesz az ott emberkedni az anyagilag nullára vágott spanyol kiscsapatok ellen.A BL olajos csapatai ellen Real szintű csapat kell, ha az neki vagy másnak nem tetszik akkor lehet Bappe útját csinálni és élvezni az emberkedést a kicsik ellen.

Nyilván látom a hiányosságaid Vininek meg Rodrygonak is, de bevallom engem mindkettő megvett azzal, hogy legalább igyekeznek kimaxolni a tudásukat és nem szarják össze magukat a legmagasabb szinten.

Én bevallom röhögtem Vinin és egy szatyor szotyiért eladtam volna. De jelenleg kivárnám mit alkot a következő szezonban.

Tartok tőle, hogy fellángolás volt az idei és eléggé benne van a dologban, hogy jövőre újra pofára esik a labdában. Mindenesetre lehet tényleg én vagyok szentimentális ahogy írták, de én nem rúgnék most bele, bizalmat szavaznék.

Hány retardáltat fizettünk feleslegesen nulla akarás és nulla teljesítmény mellett.

Nkunku amúgy nem hosszabbított?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. július 6., szerda 15:13

Nem teljesen értem ezt a Marcelo-Mendy fórum csatát most, az egyikük már nem a mi játékosunk a másikkal pedig hoztunk egy bajnokság+bl kombót. Mindenki aki nem elfogult az belátja, Mendy előre gyenge, nagyon ügyetlen tud lenni, de közben meg néha csinál olyant amit ritkán látni skillesebb játékosoktól is. Védekezése? Beton. Na szerintem a védőnk inkább legyen jobb védő, mint amilyen támadó. Totál feleslegesen generálnánk magunknak hiányposztot az eladásával, Alabaval ketten lehozzák ezt az évet, jövőre meglátjuk. Aki eladná a franciát, az kivel pótolná? Hogy oldaná meg azt az oldalt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 15:03

Erre írtam azt, hogy neked kedvező statisztikákat hozol, én meg olyat, ami Mendyt igazolja.

Minden más a pályán történik, és én látom is a meccset, nem csak nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 6., szerda 14:48

MorataMartin írta: Közben Gila a Lazioé hivatalosan is. A hírek szerint 6 millió euró volt.
még Rafa Marint kéne eladni olyan helyre, ahol játszik, és 2 év múlva a jobbik jöhetne vissza Nacho helyére :hmmm:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 6., szerda 14:35

Realista24 írta:
kiserik írta:
Most Te ezt komolyan csinálod? Azt hittem viccelsz :lol: Hát sehol nem írtam, hogy Marcelo jobb volt, mint Mendy. Sehol. Az öreg brazilt csak azért hoztam fel, mert állva, kocogva, csereként hozta kb Mendy támadó (nem védő, támadó) mutatóit. Mendy támadásban kutyaszar a legmagasabb szinten. Az nem menti fel, hogy a mostani Marcelo, Carvajal, LV szintén kutyaszar. Nem véletlenül akár a komplett fórum jobb oldalra igazolni.
Továbbra sem azt mondom, hogy el kell adni, hanem azt, hogy egy jó ajánlat esetén én eladnám. 70-80 millió és mehetne, mert nálam egy Real Madrid bekk nem elég, hogy beton védekezésben, főleg, ha van helyette más a csapatban már most is. Nem vagyok benne biztos, hogy Alabával a bal szélen annyira gyengülnénk.
Szépen táncolsz kifelé a dologból. Most már csak hozza csereként a mutatókat, előbb még:
"Az, hogy a nyugger Marcelo jobb számokat produkált csak azt mutatja, hogy Mendy gyenge támadásépítésben a Real Madrid".

R24 nem viccel, mert nem tud.
Táncol a fene. A 3 év alatt jobb számokat hozott (és szinte végig csereként). Te hoztad az utolsó évét, mikor gólpont/perc mutatóban hozta kb Marcelo Mendy szintjét, mikor már csak azért játszott, hogy szépen búcsúzhasson.
Folyamatosan ugyan azt mondom, de ha csak mondatokat akarsz kiragadni, akkor nincs értelme, mert ez nem vita, csak kötekedés. :-*
Babinho írta: Benyögök egy nevet aki ma jutott eszembe, és a lehetőségekhez képest az első számú opcióm lenne a támadó sor megerősítésére, nem alap kezdőbe szánva. Amúgy semmi realitása

Inaki Williams.

Nagyon adnám :mrgreen:
Morata skills után mehetne az Inaki skills :lol: Gyors, de nagyon suta tud lenni.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. július 6., szerda 14:29

Benyögök egy nevet aki ma jutott eszembe, és a lehetőségekhez képest az első számú opcióm lenne a támadó sor megerősítésére, nem alap kezdőbe szánva. Amúgy semmi realitása

Inaki Williams.

Nagyon adnám :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 14:26

kiserik írta:
Realista24 írta:

Mendy 402,3 percenként járult hozzá egy rúgott gólhoz, Marcelo 403,5 TM szerint.
Szóval, még csak statisztikailag sem jobb, és ha hozzáveszem, hogy Mendy idén két gól, Marcelo nulla. Össze sem lehet hasonlítani ezt a statisztikát.
Illetve Mendy neve mellett van két City ellen gólpassz, amiből egy is többet ér mint Marcelo egész szezonos két gólpassza, amik nélkül ugyanúgy nyertünk volna.

De foyltasd bátran.
Most Te ezt komolyan csinálod? Azt hittem viccelsz :lol: Hát sehol nem írtam, hogy Marcelo jobb volt, mint Mendy. Sehol. Az öreg brazilt csak azért hoztam fel, mert állva, kocogva, csereként hozta kb Mendy támadó (nem védő, támadó) mutatóit. Mendy támadásban kutyaszar a legmagasabb szinten. Az nem menti fel, hogy a mostani Marcelo, Carvajal, LV szintén kutyaszar. Nem véletlenül akár a komplett fórum jobb oldalra igazolni.
Továbbra sem azt mondom, hogy el kell adni, hanem azt, hogy egy jó ajánlat esetén én eladnám. 70-80 millió és mehetne, mert nálam egy Real Madrid bekk nem elég, hogy beton védekezésben, főleg, ha van helyette más a csapatban már most is. Nem vagyok benne biztos, hogy Alabával a bal szélen annyira gyengülnénk.
Szépen táncolsz kifelé a dologból. Most már csak hozza csereként a mutatókat, előbb még:
"Az, hogy a nyugger Marcelo jobb számokat produkált csak azt mutatja, hogy Mendy gyenge támadásépítésben a Real Madrid".

R24 nem viccel, mert nem tud.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 6., szerda 14:19

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ne vicceld már el, mert komolytalan lesz az egész. Az, hogy a nyugger Marcelo jobb számokat produkált csak azt mutatja, hogy Mendy gyenge támadásépítésben a Real Madrid
Mendy 402,3 percenként járult hozzá egy rúgott gólhoz, Marcelo 403,5 TM szerint.
Szóval, még csak statisztikailag sem jobb, és ha hozzáveszem, hogy Mendy idén két gól, Marcelo nulla. Össze sem lehet hasonlítani ezt a statisztikát.
Illetve Mendy neve mellett van két City ellen gólpassz, amiből egy is többet ér mint Marcelo egész szezonos két gólpassza, amik nélkül ugyanúgy nyertünk volna.

De foyltasd bátran.
Most Te ezt komolyan csinálod? Azt hittem viccelsz :lol: Hát sehol nem írtam, hogy Marcelo jobb volt, mint Mendy. Sehol. Az öreg brazilt csak azért hoztam fel, mert állva, kocogva, csereként hozta kb Mendy támadó (nem védő, támadó) mutatóit. Mendy támadásban kutyaszar a legmagasabb szinten. Az nem menti fel, hogy a mostani Marcelo, Carvajal, LV szintén kutyaszar. Nem véletlenül akár a komplett fórum jobb oldalra igazolni.
Továbbra sem azt mondom, hogy el kell adni, hanem azt, hogy egy jó ajánlat esetén én eladnám. 70-80 millió és mehetne, mert nálam egy Real Madrid bekk nem elég, hogy beton védekezésben, főleg, ha van helyette más a csapatban már most is. Nem vagyok benne biztos, hogy Alabával a bal szélen annyira gyengülnénk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 6., szerda 14:17

Realista24 írta: Jović’s father: “The move to Fiorentina is the right step. An opportunity for all of us to see who is right and who is wrong.”
@marca
Mondhatjak - felig-meddig jogosan - hogy itt az eselyt sem kapta meg huzamosabb ideig, de ha a Firentinaban be is valik, az mit bizonyit? Eg es fold a ket klub minden elvaras tekinteteben. Ettol meg lehet jo jatekos Jovic, csak elkepzelheto, hogy nem Real-szinten.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 14:05

Jović’s father: “The move to Fiorentina is the right step. An opportunity for all of us to see who is right and who is wrong.”
@marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 6., szerda 14:01

Realista24 írta:

Mendy 402,3 percenként járult hozzá egy rúgott gólhoz, Marcelo 403,5 TM szerint.
Szóval, még csak statisztikailag sem jobb, és ha hozzáveszem, hogy Mendy idén két gól, Marcelo nulla. Össze sem lehet hasonlítani ezt a statisztikát.
Illetve Mendy neve mellett van két City ellen gólpassz, amiből egy is többet ér mint Marcelo egész szezonos két gólpassza, amik nélkül ugyanúgy nyertünk volna.

De foyltasd bátran.
Elolvastam a számokat, és egyből a dollár árfolyamra gondoltam. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 6., szerda 13:52

raul 4 ever írta:
halamadrid írta: Lucas Vazquez will return to the right-wing position next season.
@diarioas

Jó hír.
R24gyel vagyok, a kezdő úgysem ő lesz. Mindkettő poszthoz kevés, de futni és melózni bír.. Szerencsére van jh/jsz-be is jobb megoldás, mint ő, de nem pofázik és ha beszáll, kapar..
Annak örülök, hogy így talán biztosabb minimum Odrinak a maradása Carvajal mögött vagy esetleg (bár erre minimális az esély) valaki más érkezése.

LV meg max kezdőnek kevés és egyértelmű, hogy nem lesz kezdő. A mentalitásának és a madridizmusának köszönhetően az egyik legjobb csereemberünk lett az utóbbi évek során.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 13:23

kiserik írta:
Realista24 írta:

Szelso vedoket irtam, nem Marcelot.

De ha már így nézed, akkor nettositsd a kapott gólokkal és mondd meg mi ér többet.
Egy jobban támadó atjarohaz Marcelo, vagy egy tamadast sokszor jól segítő de beton Mendy.

Ne kelljen már magyarázni.
Ne vicceld már el, mert komolytalan lesz az egész. Az, hogy a nyugger Marcelo jobb számokat produkált csak azt mutatja, hogy Mendy gyenge támadásépítésben a Real Madrid
Mendy 402,3 percenként járult hozzá egy rúgott gólhoz, Marcelo 403,5 TM szerint.
Szóval, még csak statisztikailag sem jobb, és ha hozzáveszem, hogy Mendy idén két gól, Marcelo nulla. Össze sem lehet hasonlítani ezt a statisztikát.
Illetve Mendy neve mellett van két City ellen gólpassz, amiből egy is többet ér mint Marcelo egész szezonos két gólpassza, amik nélkül ugyanúgy nyertünk volna.

De foyltasd bátran.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 6., szerda 13:15

halamadrid írta: Lucas Vazquez will return to the right-wing position next season.
@diarioas

Jó hír.
R24gyel vagyok, a kezdő úgysem ő lesz. Mindkettő poszthoz kevés, de futni és melózni bír.. Szerencsére van jh/jsz-be is jobb megoldás, mint ő, de nem pofázik és ha beszáll, kapar..



Bár ha Dembi eljönne LV fizujáért... :mrgreen: :mrgreen: :lol: :shifty:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 6., szerda 13:13

Realista24 írta:
kiserik írta:
Kiválasztottam egy időszakot, Mendy Real Madridban lehúzott összes meccsét és mellé tettem a posztján játszó cseréjét ebben az időszakban. Bakker, ezt ne keljen már magyarázni. 3 év azért elég nagy merítés. Persze idén Marcelo játszott 800 percet, azt is csak tiszteletből, adott 2 gp-t. Mendy 2800 percet, 2 gól 5 gp. Azért ez se olyan fényes.
Szelso vedoket irtam, nem Marcelot.

De ha már így nézed, akkor nettositsd a kapott gólokkal és mondd meg mi ér többet.
Egy jobban támadó atjarohaz Marcelo, vagy egy tamadast sokszor jól segítő de beton Mendy.

Ne kelljen már magyarázni.
Ne vicceld már el, mert komolytalan lesz az egész. Az, hogy a nyugger Marcelo jobb számokat produkált csak azt mutatja, hogy Mendy gyenge támadásépítésben a Real Madrid szintjén. A védekezését senki nem szokta kritizálni.
Az egész felvetés abból adódott, hogy eladnánk e egy jó ajánlat esetén? Én igen, el. Perszen nem 30-40 millióért. Vigyük tovább a gondolatfolyamot: eladnánk e Mendyt akkor, ha ezen az áron meg tudjuk szerezni Hakimit, Jamest vagy valamelyik top jobbhátvédet és bal oldalon ott van Alaba, Miguel és Fran is. Érdekes a témában az is, hogy Carlo többször cserélte Mendyt Alabára. Hogy ez sérülés miatt volt e, vagy azért, mert Alaba esetleg jobb támadásban, nem tudni, de a sógi rendre jól muzsikált a szélen is. Emellett az is befolyásolhatja ezt az egészet, hogy mennyire igaz az a hír, miszerint jövőre a mester Alaba mellett teszi le majd a voksát. Érdemes e megtartani Mendyt a padra ebben az esetben, ha most kaphatnánk érte egy nagy összeget?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég