Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 12:20

Amikor en lettem Realos....az apám levitt fehérvárra az uefa kupa döntőre...akkor megigézett az a könnyedség ahogy Buitre meg Sanchiz meg a többiek teszik veszik a lasztit...a keselyű Disztl Pétert bekötőzte,nem rúgta el a francba...megjátszottak minden zsugát...azon a meccsen,nem a vidinek szurkoltam...megfogott az érzés...hogy így is lehet...lazán...élvezve a focit...le lehet persze utólag köpni,de nem érdekel....utánna hozattam apámnal kintről a videokat,a kinti ujságokat..mindent a realról...aztán 88 környékén jött az eurosport,a kábel tv..alig vártam az eurogoalst...mert ott mindig volt összefoglaló...hát így...és azóta is...mindig...örökre...na de itt ez off már...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 7., péntek 12:15

R.M.C.F írta:Látjátok....az öreg ezekről duruzsolt már sok évvel ezelőtt....és akkor még én az elvakult realos voltam, aki ferdít...holott ez így volt akkor is,most is így is marad amig a real a legsikeresebb klub.
OKÉ! De ezt nem kell minden nap elmondani :D
zalkrisz írta:Viszont ha egy társaságban a fiatalok elnyomják egymást, gúnyolják a másikat, nem biztos, hogy a Real-t fogja szeretett klubjának választani. Mert ugye őket azért még jobban befolyásolja a média, tizenegy-két évesen nem fog tudni minden meccset megnézni. Igazából én sem tudom, hogy lettem Real drukker. Nagybátyámtól Bayernes mezeket kaptam (Elber), öcsém Bayernes lett, akikkel fociztam szintén Bayernesek inkább, apu nagy zte-s volt. osztályban senki nem volt Realos. Én viszont vettem ilyen hülye újságokat, matricákat gyűjtöttem és láttam, hogy Figo, Zidane, aranylabdások a madridban... stb.. valahogy ők lettek a szimpik. Pedig volt pár kedvenc játékosom még, Henry, Del Piero, Nedved, Davids, Beckham (bár utóbbi jött is szerencsére 1-2 év múlva). De Zidane BL döntőben lőtt góljára a mai napig emlékszek, szerintem az volt a végső pillanat. Utána még az Arsenalt is kedvenc csapatomnak tartottam, aztán egyszer összesorsolták őket a BL-ben a Madriddal, mondom legalább az egyik kedvencem továbbjut.. de aztán meccs közben rájöttem, hogy itt bizony én a Madridnak szurkolok és miután kiestünk nem is néztem többet Arsenal meccset. 12-13 éve még nem volt sportcsatornánk, internet, csak BL-t tudtam nézni, minden vasárnap a teletexten lógtam és néztem mit játszik a Real. :D
Azt ne hidd. Most ez a "menő", hogy mindenki vagy barcás vagy reálos táska, füzet, toll, tolltartó, füzet bevonó stb... Kis iskolásoknál most ez a divat konkrétan. Csináltuk, most a házat, aztán a csempésnek van egy fia. Ő speciel Messi és CR fan. Na azt rakd össze :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 11:23

Látjátok....az öreg ezekről duruzsolt már sok évvel ezelőtt....és akkor még én az elvakult realos voltam, aki ferdít...holott ez így volt akkor is,most is így is marad amig a real a legsikeresebb klub.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 10:24

Szerencsére igyekszem elhatárolódni mindenféle médiától, tv-t egyáltalán nem nézek, csak a meccs erejéig, de az is annyi, hogy mikor kezdődik odaülök, szünetben csinálom a dolgomat és második félidőre visszamegyek. Nekem ami "bulvár" és média az kb az NSO-ból jött át (plusz facebook-on enyhén), de ott is elég durván nyomatják. A szerdai meccs után is képesek csak a mi alattomosságunkat videókban kitenni, az Atletico-ról egy szó sem... Costa azt kapta amit megérdemelt. Mindegy, elég volt az NSO-ból is, törlés könyvjezők közül, plusz ment egy üzenet, hogy a ku..va anyjukat. Röhej ami facebookon is megy, az a Real és Ronaldo ellenségeskedés, próbálok ettől is szabadulni, elég sok ember, oldal tiltásra került már, így hírfolyamba nem látom ezeket, de még így is elképesztő kép az ami kialakulhat egy fiatalban a Madriddal kapcsolatban, hát még úgy, hogy tényleg körülveszi a média.. Olyanok ítélkeznek, akik látnak egy egy videót egy hírportálon és elkönyvelik, hogy ezek gusztustalan férgek, mikor tudjuk, hogy mindennek két oldala van.. A magyar "szakértők" nagy része szintén elfogult, nem látják át a helyzetet, mert nem látnak annyi meccset mint mi, nem szűrik ki a kamuhírek közül azt, ami hivatalos, ami tényleg igaz. Ronaldo-t nem látják rendezvényeken, adományozni, gyereknek segíteni, mert ezekre senki nem kíváncsi sajnos. Csak mi, madridisták. Ők annyit látnak, hogy Ronaldo üt, csapkod, hisztizik, meg 10 kiló zselét a hajára ken. Mondjuk mondják ezt azok, akik ugyanúgy órákat töltenek a tükör előtt....
Géci írta:10 évesen szerintem TE a focit néznéd, és nem azt, hogy mit hebeg, habog róla ilyen olyan csatorna. Pontositok, a mi időnkbe azzal foglalkoztunk. Én is leültem a tv elé nézni a vb-t amikor felcsillant egy Zidane. Aztán rohantam ki az utcára focizni és nyomtam a Zizu igy Zizu úgy wááá... Amikor meg kapus voltam akkor meg vagy Canizares vagy Buffon, meg volt egy kapus még akit iszonyat birtam Chilavert. A léyneg, hogy akkor nem foglalkozol azzal, hogy ki mit mond hanem azt nézed, hogy ki mekkora ász
Hú basszus, ez azért részben mekkora igazság.. már nem is emlékeztem, de én is ugyanezt csináltam geci :lol: :lol: Zidane lő, góól :lol: Beckham szabadrúgáshoz készül... nekifut és góóóól :lol: Ha meg nem, akkor kussoltam :D

Viszont ha egy társaságban a fiatalok elnyomják egymást, gúnyolják a másikat, nem biztos, hogy a Real-t fogja szeretett klubjának választani. Mert ugye őket azért még jobban befolyásolja a média, tizenegy-két évesen nem fog tudni minden meccset megnézni. Igazából én sem tudom, hogy lettem Real drukker. Nagybátyámtól Bayernes mezeket kaptam (Elber), öcsém Bayernes lett, akikkel fociztam szintén Bayernesek inkább, apu nagy zte-s volt. osztályban senki nem volt Realos. Én viszont vettem ilyen hülye újságokat, matricákat gyűjtöttem és láttam, hogy Figo, Zidane, aranylabdások a madridban... stb.. valahogy ők lettek a szimpik. Pedig volt pár kedvenc játékosom még, Henry, Del Piero, Nedved, Davids, Beckham (bár utóbbi jött is szerencsére 1-2 év múlva). De Zidane BL döntőben lőtt góljára a mai napig emlékszek, szerintem az volt a végső pillanat. Utána még az Arsenalt is kedvenc csapatomnak tartottam, aztán egyszer összesorsolták őket a BL-ben a Madriddal, mondom legalább az egyik kedvencem továbbjut.. de aztán meccs közben rájöttem, hogy itt bizony én a Madridnak szurkolok és miután kiestünk nem is néztem többet Arsenal meccset. 12-13 éve még nem volt sportcsatornánk, internet, csak BL-t tudtam nézni, minden vasárnap a teletexten lógtam és néztem mit játszik a Real. :D

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. február 7., péntek 10:06

Pepe és Ramos is veszélyes helyzetben vannak a kupában, hiszen amennyiben lapot kapnak az Atlético elleni visszavágón ki kellene hagyniuk a döntőt.
Szerintem az egyiknek ott kell lennie a visszavágón. Varane most épül fel, nem 100%os, Nacho-t bírom, de nem biztos hogy elbír ekkora feladattal még. Szóval vagy Ramos vagy Pepe kell, sárga ide vagy oda...

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. február 7., péntek 9:56

Az a helyzet, hogy a mai szaros világban azt nyomatják amit a birka nép nyakal. Mint ahogy az a hír, hogy x sztárocska összerúgta a port y ribanccal, úgy a sportba is begyűrűzött a bulvár. Mi vagyunk a sztárcsapat, ha a nagyközönség számára semmit nem mondó matracosok görények, az nem hír, de minket nagyítóval néznek, mert ha CR egy büdösebbet fingik, fenn van a főoldalon.

Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 7., péntek 8:35

Pepe és Ramos is veszélyes helyzetben vannak a kupában, hiszen amennyiben lapot kapnak az Atlético elleni visszavágón ki kellene hagyniuk a döntőt.
Könnyen lehet, hogy azon a meccsen más lesz a védelem. Ugyebár már ott van Varane is és Nacho is vállalható formát mutat. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 22:14

Hát igen. ott a páros piros lett volna a helyes döntés, ha már pirosat adott, viszont ezzel ezt elismerték, akkor tiltsák már el a bilbaoit is...... szarházi
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 6., csütörtök 21:56

Nem lep meg hogy eltiltás lett a bíró sorsa. Az sem hogy nekünk már nem fujhat. igencsak odafújt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 6., csütörtök 19:12

Géci írta:
k!ll3rcsöcs írta:Ha én 10 évesen ezt hallottam volna a madridról, amit manapság tolnak az emberek arcába, akkor a gyerek naivságával elkönyvelem hogy ez egy szemét gárda, és eszembe se jut nézni a meccseiket, így nem is lettem volna madrid szurkoló. Nem érzem, hogy csak divatdrukkereket bukunk a média antimadridista kampányával. Persze a többséget a dolog ezen része nem érdekli, de én szeretném, hogy minél többen legyünk.
10 évesen szerintem TE a focit néznéd, és nem azt, hogy mit hebeg, habog róla ilyen olyan csatorna. Pontositok, a mi időnkbe azzal foglalkoztunk. Én is leültem a tv elé nézni a vb-t amikor felcsillant egy Zidane. Aztán rohantam ki az utcára focizni és nyomtam a Zizu igy Zizu úgy wááá... :D Amikor meg kapus voltam akkor meg vagy Canizares vagy Buffon, meg volt egy kapus még akit iszonyat birtam Chilavert. A léyneg, hogy akkor nem foglalkozol azzal, hogy ki mit mond hanem azt nézed, hogy ki mekkora ász :)
Ez valóban így volt, amikor mi voltunk 10 évesek, de ne feledd hogy ez már nem az a világ. Ma már a net előtt nő fel szinte minden gyerek, rengeteg tv csatornáról özönlik a moslék, míg a mi időnkben m1+m2+duna tv-ben kimerült az információforrás. Szégyelld magad, hogy kapusként nem Casillas voltál :D, de remélem igazad van, és a mai gyerekek is így gondolkodnak, ahogy te leírtad. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 18:19

k!ll3rcsöcs írta:Ha én 10 évesen ezt hallottam volna a madridról, amit manapság tolnak az emberek arcába, akkor a gyerek naivságával elkönyvelem hogy ez egy szemét gárda, és eszembe se jut nézni a meccseiket, így nem is lettem volna madrid szurkoló. Nem érzem, hogy csak divatdrukkereket bukunk a média antimadridista kampányával. Persze a többséget a dolog ezen része nem érdekli, de én szeretném, hogy minél többen legyünk.
10 évesen szerintem TE a focit néznéd, és nem azt, hogy mit hebeg, habog róla ilyen olyan csatorna. Pontositok, a mi időnkbe azzal foglalkoztunk. Én is leültem a tv elé nézni a vb-t amikor felcsillant egy Zidane. Aztán rohantam ki az utcára focizni és nyomtam a Zizu igy Zizu úgy wááá... :D Amikor meg kapus voltam akkor meg vagy Canizares vagy Buffon, meg volt egy kapus még akit iszonyat birtam Chilavert. A léyneg, hogy akkor nem foglalkozol azzal, hogy ki mit mond hanem azt nézed, hogy ki mekkora ász :)

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 6., csütörtök 17:48

Ha én 10 évesen ezt hallottam volna a madridról, amit manapság tolnak az emberek arcába, akkor a gyerek naivságával elkönyvelem hogy ez egy szemét gárda, és eszembe se jut nézni a meccseiket, így nem is lettem volna madrid szurkoló. Nem érzem, hogy csak divatdrukkereket bukunk a média antimadridista kampányával. Persze a többséget a dolog ezen része nem érdekli, de én szeretném, hogy minél többen legyünk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 6., csütörtök 17:25

k!ll3rcsöcs írta:Büszke is vagyok a teljes védősorra, így kell ezt csinálni, lapok nélkül. És én le is szarnám a dolgokat, csak egy átlag embernek ebből is az jön le, hogy csicska madrid. És akár leendő szurkolókat veszíthetünk. :)
aki a Madridot szereti az tisztában van a sajtó ferdítésével, és az ellenfelek játék stílusával...tök egyszerűen nem szabad ezekkel foglalkozni...kb ahogy Pepe tegnap telibe röhögte Costát

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 17:11

k!ll3rcsöcs írta:Büszke is vagyok a teljes védősorra, így kell ezt csinálni, lapok nélkül. És én le is szarnám a dolgokat, csak egy átlag embernek ebből is az jön le, hogy csicska madrid. És akár leendő szurkolókat veszíthetünk. :)
Divat nem is kell! Az mehet a másik oldalhoz, bár most az se annyira vonzó :mrgreen: :lol: :lol:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 6., csütörtök 17:09

Büszke is vagyok a teljes védősorra, így kell ezt csinálni, lapok nélkül. És én le is szarnám a dolgokat, csak egy átlag embernek ebből is az jön le, hogy csicska madrid. És akár leendő szurkolókat veszíthetünk. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 17:04

wZoLee7 írta:nem állítottak valótlant a meccsről...
A baj ott kezdődik, hogy ez sem lenne felkapva, ha nem arra mentek volna Costáék, hogy majd kiszinészkedik a lapokat, mert ez ilyen azt ne hidd, hogy nem fordul elő más meccsen, mert ez nem igaz... Most itt gondolok a sunyi mezhúzásokra amikor úgy csinálod, hogy a biró ne lásson semmit. Vagy kezét fogod stb... Amúgy biztos vagyok benne, hogy ezt már az öltözőben lebeszélték a védőink, hogy majd adnak a szájának. :lol: :lol: Majd legközelebb meggondolj Costa is, hogy mit csinál, de nem fogja, mert ilyen... A lényeg, hogy ha nem esett volna össze minden kicsi kontakttól és nem lassitanak vissza minden ilyet a kutyánek nem tűnik fel... Nem kell ezt ennyire tragikusan felfogni. Majd figyeld meg, hogy a Villareal csatárába nem törlik bele a taknyukat, vagy a többibe. Costa ezt kiérdemelte. Ennyi :-*

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 17:03

Gondolom a 72:28%- os labdabirtoklást meg, hogy az Atletico egyszer volt veszélyes a kapura az szóba se jött. :shifty: vegyetek egy mély levegőt és szarjátok le.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 6., csütörtök 17:01

wZoLee7 írta:
k!ll3rcsöcs írta:Fater nézte délben a híreket M1-en, és mikor meghallottam, hogy a tegnapi meccsünk a téma a sporthírekben, mondom kimegyek megnézem már a góljainkat. Hát ezek meg elkezdtek olyan bejátszásokat mutatni, mikor Arbeloa meg Pepe Costát lökdösték, és megjegyezték, hogy érdekes szituáció, milyen sok volt ilyen, és lap nélkül meguszták a Real játékosai. Na meg jól kiemelték, hogy fortuna mennyire velünk volt.

Már ezek is kezdik??? B...ák már meg :cens:
nem állítottak valótlant a meccsről... :roll:
Persze, ez mind így volt, csak épp szó nem esett róla, hogy az atletico játékosai kétszer akkora patkányok voltak, és minimum 2 pirosat kellett volna odaszórni nekik. Na meg fortuna ide vagy oda, de azt sem tudták elmondani, hogy egyébként végig uraltuk a meccset, és a 3-0 az öngólok ellenére sem túlzó.

Azon nem lepődöm meg, hogy a FFT azzal van elfoglalva, hogy Pepe lefikázta costát, és ki kellett volna szerintük állítani, de hogy a köztévé is tök egyoldalúan kezeli a dolgokat, és ferdít, na az már sok.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 6., csütörtök 16:41

k!ll3rcsöcs írta:Fater nézte délben a híreket M1-en, és mikor meghallottam, hogy a tegnapi meccsünk a téma a sporthírekben, mondom kimegyek megnézem már a góljainkat. Hát ezek meg elkezdtek olyan bejátszásokat mutatni, mikor Arbeloa meg Pepe Costát lökdösték, és megjegyezték, hogy érdekes szituáció, milyen sok volt ilyen, és lap nélkül meguszták a Real játékosai. Na meg jól kiemelték, hogy fortuna mennyire velünk volt.

Már ezek is kezdik??? B...ák már meg :cens:
nem állítottak valótlant a meccsről... :roll:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 6., csütörtök 16:18

Fater nézte délben a híreket M1-en, és mikor meghallottam, hogy a tegnapi meccsünk a téma a sporthírekben, mondom kimegyek megnézem már a góljainkat. Hát ezek meg elkezdtek olyan bejátszásokat mutatni, mikor Arbeloa meg Pepe Costát lökdösték, és megjegyezték, hogy érdekes szituáció, milyen sok volt ilyen, és lap nélkül meguszták a Real játékosai. Na meg jól kiemelték, hogy fortuna mennyire velünk volt.

Már ezek is kezdik??? B...ák már meg :cens:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég