Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 21:34

RealAsensio írta: Kevesebb, mint egy hetunk maradt tuzet oltani, vagy Pogba, vagy Eriksen, de valaki kell a kp-ra, hogy felkavarja az allovizet.
Vagy a holland.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 27., kedd 20:46

Kevesebb, mint egy hetunk maradt tuzet oltani, vagy Pogba, vagy Eriksen, de valaki kell a kp-ra, hogy felkavarja az allovizet.
:goat:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 27., kedd 20:19

Kerlon írta: Hétvégén akkor is nyertünk volna, ha a védelem nem össze vissza szaladgál 2 ember ellen.
Oké, én is fogtam a fejem, hogy az Isten történt ott... De egy kapott gól benne van, benne lehet bárki ellen. Én nagyobb problémának érzem, hogy nem tudunk gólt lőni. Nincs ki gólt lőjjön. Ha Benzema nem villant volna egyet, akkor ha egy hónapig játszunk se lövünk gólt. De most komolyan. Kitől várhatjuk? Mert Hazard nem fog 30+-os szezont lehozni, Jovic sem a padról, még kezdőböl se. Benzema az egyedüli remény, ami nem túl bíztató, mert belőle sem nézem ki, hogy végig tol még egy olyan szezont, mint az előző. És igazából még annál is több kéne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 27., kedd 20:13

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Amúgy az megvan, hogy van vagy 7 sérültünk, és egyik sem Bale :D
Emiatt a hsz miatt a heten a walesi is a Sanitasra kerul, 1000% :lol: :lol:
Ma kulon edzett. :mrgreen:
Elvileg hetvegen tud jatszani.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 27., kedd 20:12

Realista24 írta: Amúgy az megvan, hogy van vagy 7 sérültünk, és egyik sem Bale :D
Emiatt a hsz miatt a heten a walesi is a Sanitasra kerul, 1000% :lol: :lol:
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 27., kedd 20:05

M1Ö írta:
RealMadridFanatic írta:Akkor inkabb Eriksen az utolso napon.
A statisztikája miatt izgalmas azért. Mert valaki még kelleni fog, aki hozza a gólokat-gólpasszokat. Hétvégén is, ha van egy ilyen emberünk, akkor itt a 3 pont. Máshogy nem fogunk bajnokságot nyerni.
Hétvégén akkor is nyertünk volna, ha a védelem nem össze vissza szaladgál 2 ember ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 27., kedd 19:50

RealMadridFanatic írta:Akkor inkabb Eriksen az utolso napon.
A statisztikája miatt izgalmas azért. Mert valaki még kelleni fog, aki hozza a gólokat-gólpasszokat. Hétvégén is, ha van egy ilyen emberünk, akkor itt a 3 pont. Máshogy nem fogunk bajnokságot nyerni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 27., kedd 19:45

M1Ö írta: Most nézem, hogy a Mundo Deportivo szerint Bruno Fernandes-re nyomulunk. Ha idén elhozzuk őt, jövőre meg Pogba-t, a MU szurkolóknak az lesz az utolsó szög a koporsójukba :lol:
Ezt lattam en is, remelem kamu. Mondjuk katalanek osszehordanak mindent.

Akkor inkabb Eriksen az utolso napon. Ot sem tartom sokra, de a portugal gyerek meg annyira sem gyoz meg.
Elvileg amugy a dan nem hosszabbit semmikeppen, a vegen egy 50 millaval ra lehetne probalni. Az tisztes ar, tekintve, hogy januarban alairhat mashova.

Ennyiert en van de Beeket hoznam, de valaki mindenkeppen kellene...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 27., kedd 19:42

Most nézem, hogy a Mundo Deportivo szerint Bruno Fernandes-re nyomulunk. Ha idén elhozzuk őt, jövőre meg Pogba-t, a MU szurkolóknak az lesz az utolsó szög a koporsójukba :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 27., kedd 19:10

Jim írta:
Kerlon írta: Ha eladjuk Vindzso 80ert, Neymar a Barcaba megy, akkor nagyon jol jarunk.
akkor járunk a legjobban, ha akciósan odaadjuk Vinit a PSG-nek
cserébe hogy jövőre megkapjuk Mbappét korrekt áron :D
Riberynel (Robben) is bejött. :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. augusztus 27., kedd 18:42

Jim írta:
Kerlon írta: Ha eladjuk Vindzso 80ert, Neymar a Barcaba megy, akkor nagyon jol jarunk.
akkor járunk a legjobban, ha akciósan odaadjuk Vinit a PSG-nek
cserébe hogy jövőre megkapjuk Mbappét korrekt áron :D
Nyilván így működik a világ.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. augusztus 27., kedd 18:37

Kerlon írta: Ha eladjuk Vindzso 80ert, Neymar a Barcaba megy, akkor nagyon jol jarunk.
akkor járunk a legjobban, ha akciósan odaadjuk Vinit a PSG-nek
cserébe hogy jövőre megkapjuk Mbappét korrekt áron :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 27., kedd 16:54

Faust írta:
Realista24 írta: Amúgy az megvan, hogy van vagy 7 sérültünk, és egyik sem Bale :D
Gondolom lehet valami osszefugges az edzesteljesitmenye es e kozott. :mrgreen:
Szerintem kondiban tartja a golf és most végre már motivált is mióta látja a lehetőségét annak, hogy egy minőségi karriert fusson be hamarosan a kínai ligában. :)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 27., kedd 16:25

Realista24 írta: Amúgy az megvan, hogy van vagy 7 sérültünk, és egyik sem Bale :D
Gondolom lehet valami osszefugges az edzesteljesitmenye es e kozott. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 27., kedd 16:08

Amúgy az megvan, hogy van vagy 7 sérültünk, és egyik sem Bale :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 27., kedd 11:36

dzsi91 írta: Ha balfaszkodunk neymar nélkül is bajnokok lesznek. A bleket meg nem a gólok hiánya miatt bukják sorozatban. Ugyanaz a helyzet lesz mint grízmannal,meglövi majd a maga góljait , eldönt 1-2 bajnokit de a bl győzelemhez nem kerülnek közelebb egyikkel sem.

Én fizetnék is érte ,hogy neymar ott kössön ki. Egyrészt mert akkor nem itt van másrészt meg hosszútávon nagyon durva következményei lesznek ennek a pánik-galaktikus korszaknak barszelonában.

Amúgy meg Hazard visszatérése után szégyelli majd magát aki annyira kétségbe volt esve ,hogy belement volna egy neymar dealbe.
Persze, csak lehet, hogy a brazil itt hozna pár pontot a balfaszkodásunk mellett. Inkább erre gondoltam.
Amúgy nélküle is jól állnak, a védelem nem tűnik annyira acélosnak, de nincs is olyan nyomás alatt, mint Madridban. A középpályát szépen frissítették, Arthur sajnos bevált, és de Jong is illik hozzájuk. Busquets soha nem a sebességéből élt, és kiegészítőnek Rakitic is ott van, meg náluk Sergi Roberto stílusa is passzol, hiába tartom átlagos képességű játékosnak. Ott a tuskó Vidal is, aki azért csak felszívta magát náluk.
A támadószekciójukat meg nem kell ecsetelni.

A következményeket nem tudom mik lesznek, de már évek óta igazolgatnak bőven többszázmilliókért és nem nagyon történt semmi. Kicsit olyan érzésem van, mint a kipukkadó matracnál, amit mindig vártunk.

Hazardban én is nagyon bízok, de egyedül nem fog reformot hozni ugyanazzal a fáradt csapattal, ami már 4-5 éve is volt.

Sajnos ZZ-n meg nem látom, hogy merne kísérletezni a fiatalokkal. Inkább Isco, James, LV tengellyel szenvedünk, pedig ennyivel Rodrygot is mély vízbe lehetne dobni, esetleg Brahimot. Ennél nem hiszem, hogy kevesebbet hoznának.
A sokszor emlegetett Ödegaard is üde színfolt lehetett volna a középpályán, de Őt is inkább elboltoltuk. Azt korábban is írtam, neki lehet jobb ez így, ez majd kiderül. Jelenleg viszont azt is könnyen el tudom képzelni, hogy tudna segíteni már most is.

Vinícius ismert korlátain kívül pedig nem igazán ízlik neki a jobb szél, jönnek is róla a cikkek. Inkább Őt kellett volna kölcsönözni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 27., kedd 11:25

Nem kell hír, nekem elég a hivatalos bejelentés, és akkor Rodrygo maradna remélhetőleg, mi nyertünk pár millát és a jobbik brazilt fogjuk használni, mert hogy Viniciusból nem lesz semmi extra az egyre inkább látszik

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. augusztus 27., kedd 11:19

KAG írta: Egyébként ez a Vini féle 80 milla sztem olyan lehetőség, mint anno az Asensio féle Pool-os 100 környéki.

Többször nem nagyon fog jönni, élni kéne vele.
Volt egyaltalan hír arrol hogy Viniért 80at adna a Psg?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 27., kedd 11:18

Ha balfaszkodunk neymar nélkül is bajnokok lesznek. A bleket meg nem a gólok hiánya miatt bukják sorozatban. Ugyanaz a helyzet lesz mint grízmannal,meglövi majd a maga góljait , eldönt 1-2 bajnokit de a bl győzelemhez nem kerülnek közelebb egyikkel sem.

Én fizetnék is érte ,hogy neymar ott kössön ki. Egyrészt mert akkor nem itt van másrészt meg hosszútávon nagyon durva következményei lesznek ennek a pánik-galaktikus korszaknak barszelonában.

Amúgy meg Hazard visszatérése után szégyelli majd magát aki annyira kétségbe volt esve ,hogy belement volna egy neymar dealbe.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 27., kedd 10:49

Esélytelen, hogy eladjuk Viníciust, kár is ezen agyalni.

Neymar-Barca újrázásnak meg nem nagyon tudom miért kellene örülnünk. Egyrészt ott nem volt vele semmi baj és bármennyire is savazva van itt, képes hozni pontokat egyedül is. Orrnehezek sem lesznek, a stílusuk miatt úgyis dominálnak az ellenfelek 90 százaléka ellen, nem azon fog múlni a sikerük, hogy egyel több támadójuk van-e.
Főleg, ha belevonják Dembelét, aki bár kétségtelenül tehetséges, de Ő tényleg FGY, nem csak hangzatos mondás ez.
Ráadásul Suarez már kifelé megy, nem is biztos, hogy állandó kezdő lesz, így meg végképp elférne a brazil.
Egyértelműen erősödne vele a Barca.
Egyedül az lenne benne a szép, hogy milyen szépen képesek segget csinálni a szájukból, és Coutinho és Dembelé többszázmilliós bukói után visszaviszik azt, akivel perre mentek a távozása után.
Nekem ez sovány vigasz lesz, ha megint bajnokok lesznek, ne adj' isten, BL-t nyernek. Szóval nem nagyon tudok szurkolni, hogy visszakerüljön.

Nálunk itt van Hazard, ez igaz, és a sérülései és személye körüli állandó balhék a távozásai körül nyilván nem teszik kimondottan vonzóvá, de a mi játékunk úgy fest nem a tudatosan felépített és begyakorolt taktikai elemek és mozgások miatt lesz működőképes. Ha meg továbbra is az egyéni kvalitásokra akarunk alapozni, akkor sokkal inkább Neymar lehet a segítségünkre, mint Isco, James, Bale, LV vagy Brahim a 3. támadó poszton.
Azt is tudom, hogy nem jobb szélről indul, de Benzema is szeret a szélek felé mozdulni, Hazard is képes kiváló teljesítményre 10-es posztról indulva és a brazil sem elveszett a pálya más részein. Ha már egyéni játék hangsúlyos, abba természetszerűleg is benne lehet a sok helyváltoztatás. Nem gondolom megoldhatatlannak.

Megértem, ha sokan nem akarják itt látni, nekem is vannak bőven aggályaim, de ha kizárólag a játékos kvalitásait nézem, akkor számomra nem kérdés, hogy lenne itt helye. A marketingértéke pedig az egekben van, a horribilis fizetés viszonylag komoly százalékát termelné ki magának.

Egyébként szinte biztosnak gondolom, hogy végül marad Párizsban, hétvégén már a szurkolók sem pocskondiáztak, gondolom kapták a súgást a klubtól, hogy nem kellene felégetni a hidakat teljesen, ha mégis marad.
A Barca nem tud olyan ajánlatot tenni, amivel meggyőzi a PSG-t (most Dembelé, Semedo + 100M-ről olvastam). Mondjuk Tuchel ismeri Dembelét, de a Barca szinte nyíltan vállalja már, hogy mennyi baj van vele, nem tudom, hogy ezt akarják-e igazán a franciák. Semedo maga sem akar menni, elvileg Valverde is számol vele, hogy S.Roberto visszakerüljön a helyére középre.
Mi pedig nem hiszem, hogy igazán komolyan gondoljuk. Nem tudunk senki eladni, a kiadások pedig már így is magasak. Gondolom a PSG is arra használja az esetleges érdeklődésünket, hogy erősebb alkupozícióban lehessenek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég