Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. január 2., kedd 11:55

Realista24 írta:135 milliót fizetünk Hazardért angol nagyon megbízható lapok szerint.
Legyen így. Nagyon adom. Vissza kell erősíteni a széleket és reméljük ezzel konkretizálódik Bale vagy Benzema távozása. Vegyünk még csatárt, a többi már csak hab.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 2., kedd 11:40

135 milliót fizetünk Hazardért angol nagyon megbízható lapok szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 2., kedd 9:59

doncsontos írta:Kylian Mbappé will finish the year with 32 goals! The most of any under-21 player in Europe's top 10 leagues since 1995. That player was Ronaldo Lima... :salute: :agree:

az se semmi.. valahogy szerezzük már meg ezt az embert könyörgöm

Holnap robban a bomba, csütrötökön már velünk edz. :mrgreen:


Szerk.: Adná a Jóisten :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. január 2., kedd 9:31

Kylian Mbappé will finish the year with 32 goals! The most of any under-21 player in Europe's top 10 leagues since 1995. That player was Ronaldo Lima... :salute: :agree:

az se semmi.. valahogy szerezzük már meg ezt az embert könyörgöm
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 1., hétfő 23:42

Ha mar csak ok vannak, akkor inkabb maradjon CR a center.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 1., hétfő 23:30

numberone1 írta:Szerintem Andre Silva semmivel nem jobb, mint Kane. Nekunk nem ok kellenek.
Az lehet, de az egyik legalább nem 200 milla. (Nekem nem kene egyik se, csak Bappe)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 1., hétfő 23:27

Szerintem Andre Silva semmivel nem jobb, mint Kane. Nekunk nem ok kellenek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 1., hétfő 21:04

wZoLee7 írta:Kovetkezo meccs utan ujra leirod, hogy minden szar mert ellett rontva a nyar, mindenki tudja de majd ujra leirod, aztan ha nem ertsuk kit akarsz benzema hekyere betenni megvenni, mert meg nem magyarazod, akkor te lezarod :lol:
Talán le tudja írni, ha még itt lesz. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. január 1., hétfő 20:37

André Silva szerintem is jöhetne. Milannak úgyis meg kéne szabadulni valakitől. Azt se értettem, hogy nyáron miért nem merült fel a neve. Nagyon adná magát a dolog.

Sajnos sokkal inkább az a realitás, hogyha érkezik (márpedig a hajlandóság megvolt, és legkésőbb nyáron megint meglesz) támadó, akkor az nem valami fiatal kókler lesz, hanem nagy név. Kane vagy én még titkon bízok a Neymar bizniszben is. Mbappé szerintem nem lesz mostanában Real játékos.

Most jöhetne Silva, nyáron Bale/Benzema lécelésével meg Neymar vagy Mbappé.
Persze a realitás a nyáron a Kane-saga, augusztus 31-én meg bejelentjük 200 millióért.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 1., hétfő 20:23

Andre Silvat adom, de szerintem fel sem fog merulni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 1., hétfő 20:14

egyébként pl André Silva a milanból nem lenne rossz téli igazolásnak. az olasz kaland nem nagyon jön be neki elég olcsón mozdítható az EL-ben és a válogatottban termelt rendesen és Ronaldoval is jól megvannak együtt. ha meg nem jön be akkor el lehet passzolni és max nyáron megint nekifutni, ha meg bejön akkor nagy vétel a mai piacon.

de bánom is én hogy igazolnak vagy nem csak valami történjen valami változzon mert jelenleg a statikus fásult gálakezdő van beadásokkal orrba szájba és a várjuk hogy a fosból arany legyen ami nem állapot.
ha nem megy akkor ott a cserepad, végtelen taktikai és felállási lehetőség van a világon csak nem változik semmi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 1., hétfő 20:10

Kovetkezo meccs utan ujra leirod, hogy minden szar mert ellett rontva a nyar, mindenki tudja de majd ujra leirod, aztan ha nem ertsuk kit akarsz benzema hekyere betenni megvenni, mert meg nem magyarazod, akkor te lezarod :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 20:07

egy szóval sem írtam hogy benzema a bl-ben játszana. de ez mind utópia sajnos. úgyhogy részemről lezártam.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 1., hétfő 20:06

Persze mert Benzema jatszik majd a bl ben a tobbi meccsen beepitunk es minden jo lesz, te total a fifaban ragadtal

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 1., hétfő 19:56

BBeno írta:ahhoz képest legtöbbünk megmondta a nyáron hogy ez édes kevés lesz elől. nem kellett sokat várni hogy beigazolódjon. kb 2 liga meccs. marianot vissza lehetne hozni, nem kérnének érte 100 milliót sem.
most csak a télre gondolok. azért mert a nyár el lett cseszve és mert nem lehet "A" megoldást hozni a télen nem azt jelenti hogy bele kell törődni. lehet kölcsönbe is hozni csatárokat. nem a 36 éves villa a szint. annyiszor át lett rágva hogy a morata - mariano duót egy mayorallal pótolni címeres amatőrség volt. de hiába nem megy benzemának, mayoralban annyi bizalom sincs hogy ő meccsrutinhoz jusson. így nincs miről beszélni. és ezek után sem hiszem hogy padoztatni fogja benzemát hogy a bale-ronaldo duó játsszon elől. ott van a rengeteg fiatal aki megint csak padozik és annyit mond zidane hogy mindenkinek ki kell várnia a játéklehetőséget és ezzel le van tudva a beépítés. egész bajnokságot innentől kezdve arra kéne feltenni, hogy benzema pad és a fiataloknak minél több játékperc. felesleges azért játszatni benzemát hogy mutassa a fukkot a károgóknak és majd belejön egyszer, mert nem, nem fog belejönni. másfél-két éve totál semmi. addig fogja nyomatni hogy vele együtt fogja megunni perez és mindkettő repül. azt meg nem kéne.
megnézem, hogy te kitől szereznél télen csatárt aki megöti a szintet :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 19:49

ahhoz képest legtöbbünk megmondta a nyáron hogy ez édes kevés lesz elől. nem kellett sokat várni hogy beigazolódjon. kb 2 liga meccs. marianot vissza lehetne hozni, nem kérnének érte 100 milliót sem.
most csak a télre gondolok. azért mert a nyár el lett cseszve és mert nem lehet "A" megoldást hozni a télen nem azt jelenti hogy bele kell törődni. lehet kölcsönbe is hozni csatárokat. nem a 36 éves villa a szint. annyiszor át lett rágva hogy a morata - mariano duót egy mayorallal pótolni címeres amatőrség volt. de hiába nem megy benzemának, mayoralban annyi bizalom sincs hogy ő meccsrutinhoz jusson. így nincs miről beszélni. és ezek után sem hiszem hogy padoztatni fogja benzemát hogy a bale-ronaldo duó játsszon elől. ott van a rengeteg fiatal aki megint csak padozik és annyit mond zidane hogy mindenkinek ki kell várnia a játéklehetőséget és ezzel le van tudva a beépítés. egész bajnokságot innentől kezdve arra kéne feltenni, hogy benzema pad és a fiataloknak minél több játékperc. felesleges azért játszatni benzemát hogy mutassa a fukkot a károgóknak és majd belejön egyszer, mert nem, nem fog belejönni. másfél-két éve totál semmi. addig fogja nyomatni hogy vele együtt fogja megunni perez és mindkettő repül. azt meg nem kéne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. január 1., hétfő 19:43

ezért kapja a nagy lóvét hogy kitalálja. ha Benzemát leteszi akkor lehet szerkezetet váltani hogy jó legyen. lehet ott Bale, Asensio, Ceballos, Kovacic, Lucas, fel lehet állni 5kp-al is, szélsőkkel is bármi csak csináljon valamit ha nem megy az alapötlete. makacs és ragaszkodik ez van. nem küldeném el Zidanet nem is szeretném ha elmenne de ez belebukós story is lehet a végére. fejlődnie kell és váltani vagy ki lesz rakva amit ismétlem nem szeretnék.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 1., hétfő 19:34

Áthoztam ide a real vs barcából mert annyira nem a barcára reagáltam
BBeno írta:itt már nincsenek sportszakmai döntések. élete árán is kezdőbe rakja benzemát és nem érdekli hogy az állásával játszik. én nem akarom elküldeni zidanet mert nem tudok jobbat a helyére de ezt a szintű elfogultságot ki kell vernie a fejéből. minden meccsen csak fütyülik benzemát mindehol kapja a kritikát és zidanet marhára nem érdekli hogy a makacssága ellenére nem teljesít. nem ismeri be hogy ezt elcseszte. bajnokságnak október-novemberben vége volt és a fiatalok nem kapnak lehetőséget. rá kell menni a BL-re és a kupára ez még hozható. lehet február közeépn már csak a kupa marad. na az még szép lesz. egy újabb év amikor kozmetikázni kellett volna a kereten ehelyett csak romboltunk és tálcán kínáljuk a barcának a bajnokságot. meg sem izzadnak.
Mégis kit tennél a helyére? Komolyan kérdezem, úgy írod itt, hogy ZZ minden áron szerelmes Benzemába, de kit tennél a helyére? A fél lábú Bale még csak most tért vissza, amugy sem valami acélos a CR-Bale duó, de erre gondolom jönne az, hogy a CR-Benzemánál nem lehet rosszabb, igaz. Még egyszer, Bale nem volt, most jön vissza, meccsről-meccsre hamarabb ment le Benzema és állt be Bale, ezt sajnos ennél jobban nem lehet csinálni.
Adott egy játékosod, akinek edző mellett sajnos apa is kell, fejben egybe kell tartani, azt meg nehéz lenne ha a sajtónak lenyilatkozná, gyengék vagyunk elöl, csatárt igazolunk, 150-200 milláért aki a kezdőbe érkezik...ha szerinted ez megoldás lenne akkor még nálam is kevesebbet értesz az egészhez (pedig én aztán nem értek hozzá).
A nyár elment, Bappet akartuk, biztosra vettük, átbaszott minket érzésem szerint (még ha nem is szó szerint) és mi elkövettük azt a hibát, hogy eladtunk, de mit tettünk volna? Morata? Menni akart, CR mellett sosem volt jó, főleg a kezdőben nem. Egy Mayoralnal messze jobb, de kellene nekünk az hogy Morata itt szenvedjen, nem élvezte már Madridot, ő kezdő akart lenni, szinte mind1 hol. Elkellett adni. James nulla, hallani sem akarok róla.
A BBC-t kell megbontani, de nem tudunk olyant hozni aki a BL-ben játszhatna és tényleg erősítés lenne, akkor meg minek erőltetni ezt évközben? Innentől meg teljesen érthető, hogy ZZ nem akar B megoldást a csapathoz hozni, akinek rámenne a tavasza a beilleszkedésre, hogy utána nyáron hozzunk valakit a kezdőbe akár. B megoldás 30 millió lenne legalább, mert rólunk van szó. A barca igazol, igazoljon, pénzük van, de a fizetésekkel hamar bajban lesznek.
Tegnap beszélgettem egy barcas haverral, nem hiszi h Neymar jönne, idén nyáron nem.

Egyik igazolási hír sem tetszik. Neymart nem kedvelem, de erősítés lenne, viszont őt csak ha CR vagy Bale távozik. Hazard teljesen felesleges, van Isco, van Asensio, nem kell ide Hazard. Kane egy erős gólra törő csatár, de szerintem nem való spanyol bajnokságba/csapatba. Kapus poszton Kepa sem tudom mire lenne jó, kezdő szintet nem érzek benne, arra meg amit Casilla csinál Casilla bőven elég.

Nem rózsás a helyzet, de még mindig nekünk van az erősebb keretünk, a gondok a fejekben vannak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. december 31., vasárnap 18:56

sonic írta:
dzsi91 írta:Szerintem ha kiejtenénk psg-t azzal elég gyorsan le is zárnánk az ő "korszakukat" és a saját életünket is megkönnyítenénk nyáron... fejvesztve menekülne neymartól bappéig az összes nyáron..
En ebben egyaltalan nem hiszek. Esetleg ha zsinorban tobb even keresztul betliznek ebben a felallasban, akkor talan.
Tavaly kiestek a Barca ellen 4-0-rol. Megvettek Neymart es Mbappet 400 millioert. Hogy aztan kiessenek a Real ellen a nyolcaddontoben.

Hat... kezdetnek nem lenne rossz.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 31., vasárnap 16:16

Rafa Mir, korábban még azt írták, egészen pontosan szeptemberben, hogy ingyen jön és a fizetése 2,5 milla lesz évente, azon kicsit kamilláztam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég