Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 13., vasárnap 10:35

Rasta írta:Cilessen neve hogy merült fel? Vagy lassan már minden szembejövő kapust le akarunk igazolni? Félre ne értsetek, alapjában véve nem rossz kapus, de tényleg olyanra van szükségünk, aki soha nem fogott még meg egy 11-est sem? Főleg padra, ahol az egyik szitu lehet hogy elsőszámú kapusunk elmisszeli a labdát, felszedi a baba lábát, piros+11-es, és ilyenkor tényleg tőle fogjuk várni a csodát? Ne már.... Értem én hogy lábbal jó meg minden, na de ne az legyen már az első számú prioritás, főleg egy olyan csapatban, ahol jelenleg kb DM, Modric meg Xabi tud 10 méternél messzebb lévő emberhez passzolni.
Le kell igazolni az összes aktuális "VB sztárt" :lol:

DM-t el lehet adni, de csak akkor, ha lezsírozzuk Pogbát előtte. Az árak meg nagyjából egyezzenek.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. július 13., vasárnap 10:30

Hagyjuk már, DM-et azóta minden nap másnak adjuk el, amióta elkezdődött a vb, meg lenyilatkozta, hogy hagyják őt békén a vb ideje alatt az átigazolásokkal. Továbbra is tartom, hogy méretes ökörség lenne eladni.
Cilessen neve hogy merült fel? Vagy lassan már minden szembejövő kapust le akarunk igazolni? Félre ne értsetek, alapjában véve nem rossz kapus, de tényleg olyanra van szükségünk, aki soha nem fogott még meg egy 11-est sem? Főleg padra, ahol az egyik szitu lehet hogy elsőszámú kapusunk elmisszeli a labdát, felszedi a baba lábát, piros+11-es, és ilyenkor tényleg tőle fogjuk várni a csodát? Ne már.... Értem én hogy lábbal jó meg minden, na de ne az legyen már az első számú prioritás, főleg egy olyan csapatban, ahol jelenleg kb DM, Modric meg Xabi tud 10 méternél messzebb lévő emberhez passzolni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 13., vasárnap 10:25

sander írta:Ha Doria érkezik akkor a vezetőség megfontolná Pepe eladását. Viszont ennek lehetőségét nagyon mérlegelik mert Pepe jelenleg az egyik legjobb védő amíg Doria a jövő embere.
Mondjuk az kemény lenne, 3 taknyosorrú védővel nekimenni a szezonnak + Ramos :mrgreen: Bár ez csak a következő szezonra lesz téma szerintem.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 13., vasárnap 10:17

Ha Doria érkezik akkor a vezetőség megfontolná Pepe eladását. Viszont ennek lehetőségét nagyon mérlegelik mert Pepe jelenleg az egyik legjobb védő amíg Doria a jövő embere.
minden varane térdén múlik.
ha bírja, akkor el kell adni a picsába az idiótát, és összeálljon végre a varane-ramos.
DM nagyon közel van a PSG-hez. 60 millió eurót írnak.
azért nem hörög a paraszt.....
csak van vmi igazság ezekben a hírekben, hogy megegyezik a mu-val, stb.
kiváncsi vok vajon mivel elégedetlen a kiscigány.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 13., vasárnap 9:45

Akkor a mai napra is pár hír :
Matheus Macedo Doria-val hoztak minket szóba. 19 éves és védő. A Botafogoban játszik... 2012-ben debütált és első szezonjában 18 majd a másodikban 20 mérkőzésen lépett pályára.
A MU elkezdte a tárgyalásokat Vidal ügyében... 45 millió eurót írnak. számunkra ez azért lehet érdekes mert ez az átigazolás könnyen eldöntheti DM sorsát, mivel a MU nagy valószínűséggel nem fog tudni annyi pénzt áldozni DM-re amennyit szeretnénk érte.
Wenger szeretné leigazolni Khedirát de ma már csak 20 millió eurót írnak mivel jövőre lejár a szerződése és Wenger szerint most a Realon a nyomás hogy adják el mert jövőre akkor ingyen távozhatna, valamint a 9 milliós fizetést is sokkalja.
Ha Doria érkezik akkor a vezetőség megfontolná Pepe eladását. Viszont ennek lehetőségét nagyon mérlegelik mert Pepe jelenleg az egyik legjobb védő amíg Doria a jövő embere.
A MU érdeklődik Alex Song iránt és 10 milliót írnak vele kapcsolatban /DM miatt lehet érdekes/
Van egy rövid cikk Yaya-val kapcsolatosan is. Ha jól sikerült értelmeznem akkor a City-re nyomást gyakorol hogy újítsák meg a szerződését amennyiben nem sikerül úgy könnyen a Realhoz igazolhat.
Az As szerint Mou is beszált Khediráért, bár tudják hogy hátrányosabb helyzetben vannak mivel az Arsenal már előrehaladott tárgyalásokat folytatott de megemlítik Willian nevét aki már majdnem aláírt a Spurshöz de végül a Chelsea-be igazolt.
DM nagyon közel van a PSG-hez. 60 millió eurót írnak.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 13., vasárnap 9:04

Realista24 írta:
numberone1 írta:
Eloszerzodest kotnek Hamesszel, iden Pogbat hoznam es egy csere csatart mondjuk Depayt(esetleg ot is eloszerzodessel)

2-3 ev mulva lehet egy ilyen csapatunk:
de Gea(Cilessen)
Carvajal,Varane,Laporte,Marcelo
Pogba,Kroos,Isco
Bale(Jese),Jese(Depay),James(Depay)

Uj csapat, uj kihivasok, uj generacio, friss marad a keret, marad a csapatban ambicio.
Mar a vedelem nem tetszik. Ramost kivetted, de Marci ott van.
Depay meg... :)
Ramos ok, de utanna johet Laporte(addig is tanulhat kis kemenyseget a baszkoktol) Figyeld meg hamarosan a valogatottban is bemutatkozik es ott is osszeallhat egy Varane-Laporte kettos.
Depay egy csere szintre legalabb jo lesz, de szerintem ki is szorithat akar az egyik vetelytarsat. Mondjuk ez utobbi ez az en szubjektiv velemenyem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 13., vasárnap 8:52

sandorzolika írta:Szerintem pedig ha igaz az hogy Kroos a mienk meg hogy khedira megy a legjobb hirt kapjuk jövő héten. Egyszerűen Mou kutyajanak képzelem a németet ahogy volt Pepe is csak hat pepe megmutatta hogy tud focizni is. Khedirarol meg mindent elmond hogy ugy sérült meg tavaly hogy közben undorító szerelest akart bemutatni. Tobb mint 15 éve nezem a Madrid meccseket de amiota itt van utaltam azt a részét a játékának hogy alattomosan faultol es utana egyet maceral a frizurajan majd megy tovább.
Jobb hogy megszabadulunl tőle es ha ennyi zset is kapunk érte az már bónusz. Ne feledjük hogy ha tavaly nem sérül meg ki tudja egyáltalán változtat a taktikan Carlo? Es nyerunk bl? Szerintem nem de szerencsénkre a fennvalo megoldotta.
Szoval jöjjön Kroos amilyen hamar csak tud Khedira meg menjen a .....ba.
ez személy szerint egy jó fiatal csatart hoznek es ha elmegy DM akkor helyette is valakit de sokakkal ellebtetben nekem Vidal jobban esne ha jonne mint ez a James gyerek aki megvaltotta a vilagot egy vb alatt es pont.

En is pont ezt mondtam tavaly tobbszor is hogy oltari makunk volt khedira serulesevel mert lehet hogy carlo alapkezdokent szamolt volna vele egesz evben es erre a legjobb pelda a BL donto volt ahol nullperceskent egybol ra szamitott illarra helyett. Persze nem kivanom a seruleset de a csapatnak nagyon jol jott hogy nem tudott fel evig jatszani mert nagyban volt benne hogy BLt nyertunk szerintem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 13., vasárnap 8:45

Ramos még csak 28, 3-4 év van benne. Ez a Cilessen meg egy totál átlagos kapus, de annyira nem adná le, hogy a padunkon ücsörögjön. Higuain szindróma. Én nem ezt a Laportét hoznám, hanem Dóriát, már a fizikuma is jobb, a fellépése is határozottabb. Varane mellé pont egy ilyen védő kellene, persze előbb meglátjuk lesz-e belőle valaki.
Iscoval a támadók között számolnék, ez számomra egyértelmű. Nem középpályás a gyerek. Támadósor meg lófasz így, Jesé a szélen szeret. Nincs mese, el kell adni Bélát :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 13., vasárnap 8:29

numberone1 írta:
Csabi írta:a hisztiző kisebbségi meg menjen, legyen más problémája.
Lakatos Romeo(by hehe) :lol: :lol:

Eloszerzodest kotnek Hamesszel, iden Pogbat hoznam es egy csere csatart mondjuk Depayt(esetleg ot is eloszerzodessel)

2-3 ev mulva lehet egy ilyen csapatunk:
de Gea(Cilessen)
Carvajal,Varane,Laporte,Marcelo
Pogba,Kroos,Isco
Bale(Jese),Jese(Depay),James(Depay)

Uj csapat, uj kihivasok, uj generacio, friss marad a keret, marad a csapatban ambicio.
Mar a vedelem nem tetszik. Ramost kivetted, de Marci ott van.
Depay meg... :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 13., vasárnap 8:20

Csabi írta:a hisztiző kisebbségi meg menjen, legyen más problémája.
Lakatos Romeo(by hehe) :lol: :lol:

Eloszerzodest kotnek Hamesszel, iden Pogbat hoznam es egy csere csatart mondjuk Depayt(esetleg ot is eloszerzodessel)

2-3 ev mulva lehet egy ilyen csapatunk:
de Gea(Cilessen)
Carvajal,Varane,Laporte,Marcelo
Pogba,Kroos,Isco
Bale(Jese),Jese(Depay),James(Depay)

Uj csapat, uj kihivasok, uj generacio, friss marad a keret, marad a csapatban ambicio.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2014. július 13., vasárnap 8:20

Szerintem pedig ha igaz az hogy Kroos a mienk meg hogy khedira megy a legjobb hirt kapjuk jövő héten. Egyszerűen Mou kutyajanak képzelem a németet ahogy volt Pepe is csak hat pepe megmutatta hogy tud focizni is. Khedirarol meg mindent elmond hogy ugy sérült meg tavaly hogy közben undorító szerelest akart bemutatni. Tobb mint 15 éve nezem a Madrid meccseket de amiota itt van utaltam azt a részét a játékának hogy alattomosan faultol es utana egyet maceral a frizurajan majd megy tovább.
Jobb hogy megszabadulunl tőle es ha ennyi zset is kapunk érte az már bónusz. Ne feledjük hogy ha tavaly nem sérül meg ki tudja egyáltalán változtat a taktikan Carlo? Es nyerunk bl? Szerintem nem de szerencsénkre a fennvalo megoldotta.
Szoval jöjjön Kroos amilyen hamar csak tud Khedira meg menjen a .....ba.
ez személy szerint egy jó fiatal csatart hoznek es ha elmegy DM akkor helyette is valakit de sokakkal ellebtetben nekem Vidal jobban esne ha jonne mint ez a James gyerek aki megvaltotta a vilagot egy vb alatt es pont.
- Hasta el final, Vamos Real -

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 13., vasárnap 0:20

BBeno írta:Es tart karokkal fogadja a tobbseg khedirat ez a hihetetlen
hihetetlen
Arsenal szurkolók. Ők mindennek örülnek. Egy 4. helyet úgy ünnepelnek, mintha blt nyertek volna. Özil sztárolása részben az ő hibájuk volt

Szerintem még Faubertnek is úgy örülnének, mint az itteni fórumozók Pogbanak vagy Kroosnak

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 13., vasárnap 0:00

tudom, azt csak hülyeségből írtam, viszont nagyon jól meglenne ő egy vonallal hátrébb modriccsal meg kroosszal kiegészítve. jöjjön csak. a hisztiző kisebbségi meg menjen, legyen más problémája.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 12., szombat 23:53

Csabi írta:cr - james - bale. problem solved. :mrgreen:
James-t hiba lenne annyira elől játszatni. Elveszne belőle az a lendület, ami a játékának egyik alapja.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 12., szombat 23:52

cr - james - bale. problem solved. :mrgreen:

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 12., szombat 23:47

dannen írta:de jamesnek köze sincs di maria posztjához.. valaki írta, hogy tudna a helyén játszani, csak a védekezéssel lenne gond. hát bazki ott az az egyik legfontosabb dolog :lol: isco is emiatt szenved ott.. (persze volt amikor jó meccset hozott le)
Nem egészen, de ebbe nem mennék bele. DM tud egy egyedit, amit más nem.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 12., szombat 23:22

James pedig akkor jöhetne,ha Di Maria távozik és/vagy Falcao nem jön.
james lenne vagy 60 misi. de inkább több. ha ennyiért veszel játékost, vagy a kezdőbe veszed, vagy...vagy nem veszed meg.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 12., szombat 23:17

Értem, hogy legenda, meg minden, de Casillas? :hmmm: :(

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 12., szombat 23:06

CR--------Benzema-------Bale
-----------Modric
-------Pogba----Kroos
Marcelo--Pepe--Ramos--Carvajal
----------Casillas

Én egy ilyet szeretnék. James pedig akkor jöhetne,ha Di Maria távozik és/vagy Falcao nem jön.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 12., szombat 23:02

doncsontos írta:
El Unico írta:Akkor kell James ha di Maria távozik. Mert valaki kell,aki támadni is tud. Pogbaról nincsenek hírek,ellentétben Jamesszel. Vele kapcsolatban mindennaposak a hírek,pletykák.

Isco nem tud támadni? valahogy őt mindig kifelejtitek.. :D Hámész meg jöjjön 2 év múlva, akkor talán lesz helye.. viszont ha Jesé beválik(már pedig befog) akkor azután sincs rá szükségünk szerintem.
Azért nem lennék szoromú ha tudnám ,hogy a Bale-Cr korszakot majd egy jesé-James korszak követi :D mondjuk Bale még fiatal de ő tolta középen is a Spursben... Mind1 Kroos megvan khedira elment innentől minden+igazolás ajándék nekem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég